Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

@Terefere

Masz wszystko napisane, a zadajesz dziwne pytania, bo po co czytać.

Nie ma żadnych ofert dla ludzi z czcionką większą niż 12, zostaje jedynie zrezygnować i przejść do CP.

Edited by ste100

Nie ma C+ od razu na 24 m-ce w cenie 25 zł! Właśnie o to w tym chodzi, że prosisz o C+ na 6 m-cy za 25 zł i później przedłużasz / negocjujesz. Mylisz pojęcia.

Mylisz się właśnie taką ofertę otrzymałem 25 zł za Canal+( :cool: na 24  m-ce oczywiście do Comfortu

Edited by mazbog

Nie ma żadnych ofert dla ludzi z czcionką większą niż 12, zostaje jedynie zrezygnować i przejść do CP.

Pisalem z telefonu, nie wiem dlaczego tak wyszlo, a Ty od razu hejtujesz...

Edited by Terefere

Gratuluję! Sami Ci to zaoferowali czy walczyłeś jak lew?

Mi dali do końca umowy co prawda bez problemu, ale dopiero po 6 miesiącach. 99% dostaje paczkę Canal+ na pół roku, ale jak widać są też wyjątki :)

Teraz warto powalczyć o dopełnienie do pakietu Extra+ za 10zł (o ile Ciebie to interesuje) i będziesz miał rachunek ~69 zł na całość długość umowy bez pilnowania terminów włącz/wyłącz. Gratuluje wynegocjowanej oferty.

Edited by shark

sam mi to zaproponował, właściwie to on składał klocki w całość, by wyszła ta sama kwota do zapłaty co mam teraz, czyli 69,90

Czas aby się uelastycznili wobec klientów tym bardziej jak ktoś bierze zobowiązanie na pełne 24 miesiące.

Witam na Waszym forum.

Jaką nazwę (w regulaminie) nosi oferta canal+ x8 w cenie 25zł przez 6 miesięcy?

Czy po przejściu umowy na czas nieokreślony dekodery i multiroom na kamelach nadal pozostają za 0zł jeżeli były wcześniej za 0zł?

Czy po przejściu umowy na czas nieokreślony dekodery i multiroom na kamelach nadal pozostają za 0zł jeżeli były wcześniej za 0zł?

Tak

Panowie wypowiedzenie mam do końca lipca i zero telefonów. Czekać dzwonić? Dziwna sytuacja...

Obecnie mam Comfort + C8 za 57.50 zł.  Chce zostać przy tym samym, ale nie za wyższą kwotę;)  Na ICA mam za 59,90 za Comfort+ C6

Tak czy inaczej czekać czy ktoś ma jakiś nr tel i dzwonić, ale nie żebrać.

P.S. Czytam i czytałem w dużo stron wstecz jakby co;)

Ponawiam pytanie :)

Mi się kończy umowa na koniec sierpnia. W tej chwili mam vip + eleven za 160 zł. W zasadzie brakuje mi 3 kanałów erotycznych i muzycznego Mezzeo czy jakoś tak aby mieć full.

Czekałem z decyzją aż okaże się co z LM.

No i dziś zadzwoniłem i w zasadzie mogę zostać przy tym samym + LM za free do czerwca za 160 zł na 12 miesięcy. Ale chciałem jeszcze dekoder 4k, a Pani na to, że nie ma opcji za 0 zł dekodera, a jedynie 15 zł na miesiąc, więc podziękowałem.

Myślicie, że im bliżej końca tym zwiększa się szansa, że dostanę go za 0? Bo Pani się upiera, że nikt nigdy nie dostał...

122947879 - DUK Kraków. Niech moc będzie z tobą ;)

To mówisz żeby dzwonic, nie czekać?

oki dzieki:) Tak zrobie

Ciśnienia brak:) Chce przedłużyć, ale z normalną cena a nie zbójecką:)

1 sierpnia mi wyłączą sygnał a potem dwa tygodnie na oddanie dekodera jakby co?

@Pipolinio najnowszy dekoder kosztuje 15zł na obecną chwilę i basta. Nikt GO taniej na razie nie dostał a już na pewno za 0zł, żeby nawet miał hiper ultra VIP i płacił 300zł. Tak więc nie licz na to, że dostaniesz to za 0zł :).

@Pipolinio najnowszy dekoder kosztuje 15zł na obecną chwilę i basta. Nikt GO taniej na razie nie dostał a już na pewno za 0zł, żeby nawet miał hiper ultra VIP i płacił 300zł. Tak więc nie licz na to, że dostaniesz to za 0zł :).

Kolega, mazbog dostał za 10 zł i to przy dużo niższym pakiecie: https://forum.satkurier.pl/topic/15866-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-nc-wy%C5%82%C4%85cznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bie%C5%BC%C4%85cych-ofert-nc/?view=findpost&p=1395300

Edited by shevchenko1987

oki dzieki:) Tak zrobie

Ciśnienia brak:) Chce przedłużyć, ale z normalną cena a nie zbójecką :)

1 sierpnia mi wyłączą sygnał a potem dwa tygodnie na oddanie dekodera jakby co?

Lepiej zadzwoń, bo może nie zarejestrowali Twojego wypowiedzenia albo coś było błędnie coś wpisałeś i odrzucili.

Lepiej zadzwoń, bo może nie zarejestrowali Twojego wypowiedzenia albo coś było błędnie coś wpisałeś i odrzucili.

Ok, zaraz tak zrobie i dam znać

Jaka jest cena sportowych kanałów polsatu z LM w opcji comfort+ z canal+8 ?

Czy canal+ x8 w cenie 25zł przez 6 miesięcy a później po 40zł na 100% można wyłączyć? Który punkt regulaminu o tym mówi bo przecież 40zł to nie jest cena cennikowa tylko promocyjna ?

Edited by jagoda3