Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

Extra z 8 C+ dają za 79,99. Może się pomyliłeś? Jeśli nie, to super cena. Aby mieć HBO go, trzeba wykupić paczkę HBO

No właśnie jesteś pewny, że 8 kanałów C+? ;) W takiej cenie zawsze było Extra+ z 6 kanałami C+. A SMS to oferta pewnie na jakiegoś łamańca.

Edited by shevchenko1987

Witam na Waszym forum.

Jaką nazwę (w regulaminie) nosi oferta canal+ x8 w cenie 25zł przez 6 miesięcy?

Czy po przejściu umowy na czas nieokreślony dekodery i multiroom na kamelach nadal pozostają za 0zł jeżeli były wcześniej za 0zł?

Naliczą ci opłatę

Edited by wolfman

Aktualnie czekam na wyłączenie sygnału - umowa do końca lipca.

Czy jak przedłużę w APS comfort za 22,50 to multiroom i wynajem dekoderów pozostanie za 0 zł? (teraz tak mam)

Edited by tim27

Walcz o Extra z Canal+ i HBO za 84.99 zł. Eleven za darmo / 7,95 zł / 11,90 zł. 

Dziękuję  wszystkim za odpowiedź 

@shevchenko1987, to co napisałeś powyżej z Eleven za darmo /7.95 zł / 11.90 to są trzy warianty jakie idzie utargować?

Gdyby mi się udało dostać Extra z Canal+ i HBO + opłata za multiroom to byłoby 94,99 zł. No i pakiet 2 kanałów Polsat Superpremium za które liczę 10,00 zł to byłoby 104,99 zł.  Tylko ten nieszczęsny Eleven

Jeszcze jedno pytanie. Czy w tym pakiecie jest HBO GO za free?

Dziękuję  wszystkim za odpowiedź 

@shevchenko1987, to co napisałeś powyżej z Eleven za darmo /7.95 zł / 11.90 to są trzy warianty jakie idzie utargować?

Gdyby mi się udało dostać Extra z Canal+ i HBO + opłata za multiroom to byłoby 94,99 zł. No i pakiet 2 kanałów Polsat Superpremium za które liczę 10,00 zł to byłoby 104,99 zł.  Tylko ten nieszczęsny Eleven

Jeszcze jedno pytanie. Czy w tym pakiecie jest HBO GO za free?

Są ludzie którzy dostali Extra+ z C+ i HBO za 79.99 zł. Możesz próbować. GO jest dodatkowo płatne. Przeważnie za 5 zł. 

Tak, to są opcje na Eleven ;)

Moja sytuacja: wypowiedzenie złożone umowa wygasa z końcem lipca (za 2 dni), obecnie mam Extra +6C+MR za 79zł.

Tylko 1 kontakt z Krakowa i sms: Extra + 8C z 69.

Zależy mi jeszcze na ugraniu HBO + GO i najważniejsze pakietów Polsatu z Ligą Mistrzów na cały czas umowy.

Jakie są możliwości na dzień dzisiejszy?

Podaj jak możesz numer do Krakowa, bo mi proponują z warszawki (DUK) to samo, lecz 6 kanałów paczki C+.

122947879 - DUK Kraków. Napisz później co Ci się udało ustalić ;)

Osobiście myślę, że to łamaniec:

1) Extra+ - 44,99 zł / 24 m-ce

2) Canal+ - 25 zł / 6 m-cy. 

Edited by shevchenko1987

Są ludzie którzy dostali Extra+ z C+ i HBO za 79.99 zł. Możesz próbować. GO jest dodatkowo płatne. Przeważnie za 5 zł. 

Tak, to są opcje na Eleven ;)

Nie zależy mi na Cinemaxach i dlatego wolałbym mniejszy pakiet. Gdyby tak udało się do 100,00 zł byłbym cały happy  :smile:  

Tez macie problem z zalogowaniem się do ICA?

Dzięki, powalczę o te 8 kanałów C+ z pakietem Extra+ na 24-ce za 69,99 i gwarancje za 0 zł na 12 m-cy do bezpłatnych kanałów PSP.

Mam jeszcze trochę czasu, ale trzeba trafić na konkretnego rozmówcę z nc+.

Witam.

Właśnie rozmawiałem z konsultantem i zaproponował mi umowę na czas bezterminowy:  Extra , 8xC+ i Eleven w cenie 69,98 zł. Zgodziłem się .

Nie zależy mi na Cinemaxach i dlatego wolałbym mniejszy pakiet. Gdyby tak udało się do 100,00 zł byłbym cały happy  :smile:  

Tez macie problem z zalogowaniem się do ICA?

U mnie loguje normalnie.

Sytuacja już wyjaśniona odnośnie Extra + 8C i okazało się, że faktycznie od 69 zł :) (czyli 12msc - 69zł, kolejne 85zł)

Ostatecznie jednak dostałem coś takiego:

-Extra+6C+MR za 79,99zł

-HBO+GO do końca roku za 0zł 

-Pakiet Liga mistrzów (2 Polsaty Premium + 4 dodatkowe?) do końca sezonu tj.30 czerwca 2019 za 0zł (ponoć jest szansa, że będzie to przedłużone do końca umowy)

Umowa na 24 miesiące.

Czyli miałem rację, że to łamaniec. ;)

Dostałeś standardową ofertę. Cieszy natomiast, że masz LM za 0 zł do końca sezonu :D

Ps. 2 x Polsat Sport Premium + 4 kanały techniczne PPV uruchamiane tylko na czas meczów.

Witam

Umowa kończy mi się we wrześniu, obecnie mam pakiet Comfort + 6c+ za 59 zł

Dostaję oferty to samo za tyle samo + 3xHBO na 5 miesięcy za darmo, potem + 25 zł

Czy jest jakaś lepsza opcja z kanałami 3xHBO

Poproś o 3xHBO + GO za 20 zł.

Jeśli chciałbyś zejść również z ceny to Comfort+ za 22,50 zł / 24 m-ce i paczka C+ za 25 zł / 6 m-cy, a później negocjacje.

Edited by shevchenko1987

Za ile ktoś najtaniej wyrwał VIP+?

Proponują mi go tylko w ofercie na 12 miesięcy za 139 zł. Mógłbym wciąż na 24 jak dadzą za mniej :P

Poproś o 3xHBO + GO za 20 zł.

Jeśli chciałbyś zejść również z ceny to Comfort+ za 22,50 zł / 24 m-ce i paczka C+ za 25 zł / 6 m-cy, a później negocjacje.

Z kanałami HBO wychodzi tyle samo

24x20 zł =480

5x0 potem 19x25 zł =475 zł

Dzisiaj kolejny telefon w propozycji tak:

Extra+ z 8CANAL+ 79,99 zł 24 m, HBO 0 zł/m dla Abonentów przez 6 miesięcy, 

Multirum Standard + 10 zł 

Polsaty z LM do końca do końca czerwca 2019 r. ZA DARMO (wpis że jak podpisza umowe na kolejny rok to również zadarmo zapis w umowie - potwierdzałem dwa razy)

Darmowa wymiana dekoderu do mulitiromu na WifiBox+  

i co powiecie??Walczyć o coś jeszcze jestem jutro na 13 umówiony na potwierdzenie. 
Pozdrawiam

Za 79.99 będziesz miał ciężko ale 84.99 bez żadnej łaski. Wypowiedzenie na koniec lipca? Bo jeśli na sierpień, to oferta odblokowana dopiero w sierpniu.

Czyli mimo wysłania wypowiedzenia nie ma co odbierać od nich telefonu ani dzwonić przed 1 sierpnia jeśli umowa jest do końca sierpnia?

Pytam bo właśnie dostałem SMSa żeby zadzwonić na krakowski numer.

Właśnie rozmawiałem z konsultantem i zaproponował mi umowę na czas bezterminowy:  Extra , 8xC+ i Eleven w cenie 69,98 zł. Zgodziłem się .

Świetna oferta. Co miałeś poprzednio ?

@Tomo21

Ty chociaż dostałeś SMSa, do mnie w ogóle nikt się nie odezwał :)

Edited by ste100

Świetna oferta. Co miałeś poprzednio ?

@Tomo21

Ty chociaż dostałeś SMSa, do mnie w ogóle nikt się nie odezwał :)

Comfort+ 14,99 zł 24 m, CANAL+ x*8 25 zł ( co 6 miesięcy dzwoniłem i włączałem promocję C+) , dopełnienie do Extra 15 zł / miesiąc, Eleven 11,99

Witam wszystkich,

Moja umowa kończy się jutro o pólnocy, w związku z czym nasiliła się inwazja telefonów z nc+

Ostatnia, jaką mi zaoferowano, to:

- Umowa na 15 msc.

- Pakiet Extra+

- 6 C+

- Eleven

- Multiroom

- LM do końca roku za 0 zł

Cena za wszystko to 87,50. Jestem umówiony z konsultantką na jutro i nie wiem, czy warto jeszcze poczekać na coś lepszego. Jak myślicie?

Pozdrawiam

Superpremium z HBO GO i Multiroom -114.99 zł , umowa do końca lipca. Przedłużona na następujących warunkach:

24 miesiące Canal+ (6) 69,99, Extra + 5 miesięcy gratis HBO z HBO GO , potem ewentualnie 25 zł , Liga Mistrzów  do końca roku za free , od stycznia do czerwca za  5zł . Jeśli LM zostanie w nc+ to  lipca 2019 r  do końca umowy również za 5 zł . Multiroom  cena standardowa 10 zł. Generalnie chciałem zejść z kosztów i jako tako jestem zadowolony. Chociaż wolałem LM za free , ale nie chcieli dać , tylko przy Superpremium w cenie do końca umowy . 

Do grudnia 79,99 zł  2018  , od stycznia do czerwca 84.99 zł 2019 r.

Jak oceniacie taką ofertę ?

Edited by jackpol