Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

@maciejuss

Gratuluję, oferta z kosmosu.

Tyle że mnie w tym momencie strzela, że kolega dostaje ofertę z kosmosu, a mi tą samą ofertę bazową proponują w normalnej cenie. NC+ to jednak banda...

Edited by ste100

Guest czarny_figa

Nie rozmawiałem o starcie tylko o komforcie.

Nikogo nie wprowadzam w błąd.

Nie mam powodu siać zamętu.

647b038fdda2.jpg

Wprowadzam w błąd? sieję zamęt?

Może warto przeprosić....

gratulacje piekny screen Edited by czarny_figa

screena moge zaraz wyslac,ze mam superpremium za 9.99... wyslij nr abonamenta na priv.mam kogos kto zweryfikuje

Przeginasz

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Jeżeli to prawda z tą ceną i nie jest to fotomontaż to również gratuluje takiej wynegocjowanej oferty.

Nie zależy mi specjalnie aby kogokolwiek przekonywać że nie jestem wielbłądem. Trudno mówić o negocjacjach, poszło bez problemu żadnego. A piszę tutaj o tym by uświadomić zainteresowanych o możliwościach a nie żeby robić ferment i kogokolwiek oszukiwać. Jestem na forum co prawda tylko w okresach okołoprzedłużeniowych jeśli można tak napisać, ale było nie było od 9 lat.....

Edited by maciejuss

Drogi Abonencie,

przypominamy, że jeszcze nie zaakceptowałeś oferty ustalonej telefonicznie.

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi

Pakiet Comfort+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Extra+, HBO GO, Opłata najem 4K UltraBox+

Wybrane promocje

Comfort+ 34,99 zł24 m, a po tym okresie 38,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 10 zł/m dla Abonentów

Czas trwania umowy

(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +

24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99 zł

Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Oferta chyba dobra ale rezygnuje z niej , poczekam na to co zrobią z kanałami 4K  i  Ligą Mistrzów

44.99 extra +20 hbo z hbo go,lepszej oferty nie dostaniesz.Czasy dopalen za 10zl np z comfortu 27.5zl sie skonczyly.Najlepszy rozwiazaniem jest umowa na czas nieokreslony.Ewentualnie 44.99 extra 5m hbo z hbo go za free a pozniej wylaczasz opcje i polujesz na opcje za 20zl

da się ewentualnie do tego  dobrać ultraboxa za 0 miesięcznie ewentualnie z opłatą aktywacyjną

Zazdroszczę ceny :)

Nie rozumiem Twojego postu,czego zazdrościsz?,Comfort mam za 14,99 zł  i taką cenę mi proponują dalej ,dopełnienie do Extra za 10 zł,jedynie nie chcą mi znowu dać C+ za 25 zł na całą umowę,ale raczej z tego zrezygnuje.Do tego pace pvr i Mr po cyfrze w cenie.Ps jedną kartę obecnie nie używam,jak ktoś coś to zapraszam na priv.

Edited by Buziaczek1982

Zazdroszczę ceny, bo do tej pory nikt nie dostał takich warunków przy przedłużeniu. Minimalna kwota to 22,50 zł na 24 m-ce, 27,50 zł na 15 m-cy, a byli też tacy co mieli za 19,99 zł, ale dopiero po reklamacjach na konsultantów ;) 

Bierz Canal+ na 6 m-cy za 25 zł, a później dostaniesz do końca lub znowu sobie włączysz na 6 m-cy. :)

Skoro druga osoba pisze o takiej cenie (14,99zł za Comfort) to czyżby piekło zamarzło i NC+ obniżyło ceny za Comfort? Jeśli to się potwierdzi w większości przypadków to tylko dobrze dla nas abonentów :D.

PS A dopiero ktoś twierdził, że nie ma już dopełnień do Ekstra za 10zł :P.

Dzisiaj propozycja z extra z 6 Canal + za 69,99 zł. I mówienie,że oferty z komfort dostępne dopiero dla mnie w sierpniu.To jak mam traktować te kilka ofert z komfortem za 34,99 zł w lipcu?.

Skoro druga osoba pisze o takiej cenie (14,99zł za Comfort) to czyżby piekło zamarzło i NC+ obniżyło ceny za Comfort? Jeśli to się potwierdzi w większości przypadków to tylko dobrze dla nas abonentów :D.

PS A dopiero ktoś twierdził, że nie ma już dopełnień do Ekstra za 10zł :P.

No jakoś nie bardzo, bo mi nadal proponują Comfort za 39,99 i ani złotówki mniej.

Jakaś parodia normalnie.

Dajcie mi namiary na konsultantów którzy proponują Comfort w sensownych cenach, bo ja na samych błaznów trafiam.

Edited by ste100

@ste100

Ja miałem to samo ciągle konsultanci wmawiali mi, że nie ma dla mnie comfort+ za 22.5 oraz to ze mam za krótki staż(pierwsze przedłużenie umowy po dwóch latach) dla takich promocji. Trwało to przez kilka kolejnych połączeń od nc+ az do momentu kiedy zostało mi 3tyg umowy. Zadzwonil konsultant przedstawiłem co chce tzn. comfort+ za 22.5 dop. do extra dał taki pakiet bez problemu. Zapytałem czy coś jeszcze dorzuci to dostałem hbo na 3m bez opłat. Tak więc spokojnie oferty są,tylko w odpowiedniej chwili konsultanci mają je dostępne dla nas abonentów. Powodzenia w negocjacjach i wytrwałości życze i na bank wszystko ugrasz to chcesz.

Pozdrawiam

Zazdroszczę ceny, bo do tej pory nikt nie dostał takich warunków przy przedłużeniu. Minimalna kwota to 22,50 zł na 24 m-ce, 27,50 zł na 15 m-cy, a byli też tacy co mieli za 19,99 zł, ale dopiero po reklamacjach na konsultantów ;)

Ja mam na drugiej umowie Comfort za 19,99 bez żadnej reklamacji. Umowa do końca lutego 2019.

No jakoś nie bardzo, bo mi nadal proponują Comfort za 39,99 i ani złotówki mniej.

Jakaś parodia normalnie.

Dajcie mi namiary na konsultantów którzy proponują Comfort w sensownych cenach, bo ja na samych błaznów trafiam.

Jakiś nie bardzo rozumiesz... Dostaniesz Comfort za 22 z hakiem dopiero po zakończeniu umowy lub fuksem na sam koniec. Niby o tym wiesz, ale w koło to samo piszesz.. Edited by ircios

Ja mam na drugiej umowie Comfort za 19,99 bez żadnej reklamacji. Umowa do końca lutego 2019.

Miałem na myśli akurat kogoś innego, ale dawno już go nie było na forum ;) 

Jakaś parodia normalnie.

Cierpliwość, słowo klucz... Im mniej do końca umowy tym szansa na dostanie dobrej ceny rośnie. 

Co sądzicie o takich ofertach comfort za 32,50 na 15 miesięcy lub comfort na 24 m za 29,99 zł do tego oczywiście Canal + za 25 zł na 6 m i wifipremium box.W sumie obydwie są ciekawe i wartę  rozważenia. Zadzwoniłem sam i ciekawsza propozycja niż oni sami mi przedstawili z innego numeru. I trzeba chyba samemu dzwonić aż w końcu trafi się jakiś  dobry traf oferty.

Edited by tektyw85

Co sądzicie o takich ofertach comfort za 32,50 na 15 miesięcy lub comfort na 24 m za 29,99 zł do tego oczywiście Canal + za 25 zł na 6 m i wifipremium box.W sumie obydwie są ciekawe i wartę  rozważenia. Zadzwoniłem sam i ciekawsza propozycja niż oni sami mi przedstawili z innego numeru. I trzeba chyba samemu dzwonić aż w końcu trafi się jakiś  dobry traf oferty.

Można lepiej. Patrz posty wyżej. ;)

A po co? Po co czytać? Lepiej klepać o tym samym na każdej stronie :-D

Po co Wy piszecie że proponuja Wam jakies głupie oferty z comfort powyżej 30 zł i jeszcze pytacie się czy brać ? Przecież wystarczy poczekać do końca umowy i w każdym punkcie bez gadania dostaje się za 22.50. Przyjmujecie takie dziwne oferty a pozniej się dziwimy ze kazdego chcą doić. 50 stron o tym samym a i tak co chwila ktoś płacze ze mu chcą wcisnąć comfort za 35 zł i nie wie co ma zrobić.

Edited by brzozi89

U mnie trwa oblężenie telefonu po tym jak nie wypowiedziałem umowy tylko czekam na przejście na czas nieokreślony. Mam 19,99 za comfort plus i 25 canal plusy. Po przejściu na czas nieokreślony będę płacil 4 zl więcej.

Narazie w co drugiej rozmowie straszą mnie ze zapłacę więcej i wyłączono możliwość dokupienia dodatkowych pakietów w cenie promocyjnej.

Konsultant szczerze powiedział że to kara za brak chceci przedłużenia:-)

A propozycje to 69 zl za 6 canal plusów i comfort oraz oburzenie ze chce ciągnąć na czas nieokreślony :-)

Co do LM.

Załóżmy, że w przypadku umowy bez zobowiązania będzie to 30 zł x 9 miesięcy (bo tyle trwa sezon Ligi Mistrzów), co daje łącznie kwotę rzędu 270 zł za sezon.

Przy zobowiązaniu rocznym (dla klientów posiadających pakiet Extra+ lub wyższy/posiadających przynajmniej jeden kanał Canal+) będzie to kwota 20-25 zł.

To są tylko moje luźne dywagacje i wróżenie z fusów. Nie linczujcie mnie za to. Wszystkiego dowiemy się na dniach. Tak czy owak, brawa dla NC+ za ten krok.

Edited by matfit

Obecnie mam Extra+ z 6C+ za 69,99 zł. Umowa do końca lipca wypowiedziana. Dzisiaj kolejny kontakt i ostateczna propozycja: Extra+, 6C+, HBO do końca roku gratis, LM na rok za darmo; łącznie 69,99 zł + 5 zł dekoder WiFi PremiumBox. Konsul twierdził, że od nowego sezonu na C+ będzie 5 meczów ligi hiszpańskiej.

Powiedziałem, żeby zadzwonił w poniedziałek, ale raczej jestem zdecydowany na przejście do CP, gdzie dostałem ofertę: 169 kanałów, w tym Eleven, Polsat Sport Premium i Cinemax za 80 zł miesięcznie, ale 4 miesiące gratis (średnia 66,67).

Wychodzi na to, że w CP mam gwarantowaną LM i LE, Eleven oraz Cinemax.

W C+ roczne LM i LE, ale za to 6 C+ (liga polska i angielska).

Suma zysków i strat = przechodzę po ośmiu latach do CP.

P.S. Jeżeli jesteście w podobnej sytuacji jak ja, tzn. przy kończącej się umowie, to ciśnijcie na Polsat Sport Premium za darmo na rok (chcą wcisnąć za 10 zł). 

Udanych negocjacji.

Godzinę temu przedłużyłem umowę z gwarancją Ligi Mistrzów, bez opłat po nowym roku.

Edited by Mr. Orbita
Przeniesione do tematu ofert.