Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

Czyli podsumowując wychodzi miesięcznie: 69,99 zł (6C+) + 5 zł (2C+) + 7,95 zł (Eleven) + 5 zł (HBO + HBO GO) = 87,94 zł?

No to ja w taką ofertę będę właśnie celował, tylko z 8x C+ i za 97,94.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Aha. Czyli jak dali mi dopełnienie tych dwóch kanałów to powinno wszystko działać ?

Kilka miesięcy temu, dwóch konsultantów zapewniało mnie (przez tel), że przy C+6 i dobranych C+2 dalej nie ma C+VOD (jest tylko jak ktoś ma od razu paczkę C+8, a nie z dobieranym C+2).

Ale jak Tobie potwierdzili, że będziesz to miał, to zawsze można złożyć reklamację w razie czego i będzie :) Daj znać jak to będzie z tym dostępem do C+VOD u Ciebie.

No i jeszcze kwestia tych dwóch nowych kanałów, które dojdą (Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4) - ciekawe w jakich paczkach i na jakich zasadach się one pojawią w NC+.

Edited by NobelM

Czy można dostać ten Comfort za 22,5 przy przedłużaniu Startu, za który obecnie płacę 19,90?

Może być trudno ale nie jest to niemożliwe. Z tym, że im bliżej końca umowy tym łatwiej. Być może będzie to można uzyskać dopiero w czasie 14 dni w których trzeba zdać sprzęt, czyli zaraz po zakończeniu umowy.

Edited by Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego już postu.

Właśnie ją potwierdziłem. Sami do mnie wczoraj zadzwonili z taką propozycją.

Brawo ty! Fajnie by było gdyby wszyscy dostawali od razu takie oferty ;)

Edited by Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego już postu.

Dostałem propozycję pakiet superpremium+,2X multiroom standard, HBO Go wszystko za 119,90. Nie wiem czy potwierdzać, czy jeszcze coś z tego ugrać?

Ja dzisiaj dostałem pakiet Superpremium+, 2x multiroom standard, za 114,90. Umowa na 12 miesięcy.

Edited by Barti
Zaśmiecanie postu poprzez wielokrotne cytowanie samego siebie. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Kurczę, nie wiem czym im podpadłem.

Złożone wypowiedzenie, umowa kończy się za 2 tygodnie, a o ofertach jakie tu dostajecie mogę pomarzyć.

Proponują mi kilkadziesiąt złotych drożej od forumowych ofert. I nie schodzą o pół złocisza. Jak podaję przykładowe oferty innych osób, to tradycyjnie słyszę, że to niemożliwe i oczywiście taniej niż proponują się nie da.

Trudno, zdam dekodery. Po nastu latach się rozstaniemy, a ja nadrobię zaległości w książkach.

Obecnie mam pakiety: Start- 9,9zł, 8C+ 25zł, Eleven 11,9zł, umowa przedłużona w maju. Niestety ze wzgędu na parowanie mój prywatny dekoder z dyskiem został niejako unicestwiony. Zmuszony jestem do korzystania z wifiboxa, ale chciałbym zmienić na jakiś dekoder z dyskiem. Czy jest realna szansa na jakieś negocjacje? Czy tylko standardowa oferta? I jak to obecnie wygląda cenowo?

Umowa kończy się wraz z końcem sierpnia. Obecnie mam extra 6 c+ wraz z eleven za 89 zł. Proponują na 15 miesięcy 72,50 to co było plus eleven 79,94 zł w sumie. Dodaja jeszcze HBO za darmo. można wycisnąć niżej za to co mam, bo w sumie najbardziej interesuje mnie niska opłata i sport

Jedynie co możesz jeszcze wycisnąć to 7 poty lub sok z cytryny :-D. Taniej nie dostaniesz.

Tak wynikało z lektury. Czyli proponują mi od ręki najtaniej jak można. Tyle że zamierzam poczekać do końca z ceną 14,99. Mam nadzieję że oferta dla mnie nie zdrożeje w grudniu :)

Jak klepniesz teraz umowę to ze starą ceną zostaniesz do końca grudnia. Nowa umowa z nową ceną wejdzie w życie 1 stycznia 2019. Edited by ircios

ircios niby tak, ale w prognozach płatności za pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego, czyli styczeń, mam teraz kwotę 18,99, czyli taniej niż gdybym klepnął najtańszą dostępną ofertę za Comfort+. Mam nadzieję że ta kwota nie wzrośnie, 18,99 za ten pakiet i to bez zobowiązań mógłby zostać....

Jak to jest z tymi prognozowanymi cenami? Można liczyć że tak zostanie?

Guest kingofsouth

Jak to jest z tymi prognozowanymi cenami? Można liczyć że tak zostanie?

Nie.

Czyli prawdopodobnie podniosą?

W takim razie skoro chcę zostać przy Comfort+ nie pozostaje mi nic innego jak klepnąć tą propozycję bo i tak jest najtańsza z możliwych. Z 14,99 skoczy na 22.5, trudno.

@maciejuss sprawdź sobie warunki ostatniej promocji jaką masz aktywowaną na umowie. Ja bym się tak nie śpieszył z przedłużaniem umowy. Ofert za 14,99 zł na ten moment nie ma i pewnie już nie będzie, ale za to na okresie nieoznaczonym płaciłbyś 18,99 zł. Wiem że różnica to 3,51 zł w cenie względem opłaty 22,5 zł za ten pakiet, ale zawsze można płacić mniej :wink: @kingofsouth nie wprowadzaj w błąd. O ile w warunkach sprzed powiedzmy 2 lat może nie być jasnych zapisów, tak warunki promocji przynajmniej od końca zeszłego roku jasno wskazują cenę w czasie promocji i po okresie promocyjnym. Dla przykładu wygląda to tak Comfort+ 22,5 zł 24 m, a po tym okresie 26,5 zł dla abonentów.

Guest kingofsouth

Nie wprowadzam. Też miałem w ICA taka samą kwotę po przejściu na czas nieoznaczony, ale im blizej konca umowy to sie zmienia.

To ty się kolego mylisz.

Edited by kingofsouth

Co ty opowiadasz? Rok przed końcem obowiązywania umowy miałem +4 zł, i rok później po zakończeniu umowy i przejściu na czas nieoznaczony pozostało +4 zł i tak właśnie płacę.

U mnie również rośnie dokładnie o 4 zł i kwota od kilku miesięcy jest stała mimo dobieranie różnych dodatków.Umowa na czas nieokreślony ma jednak też minusy.Nie można korzystać z promocji typu +miesiąca.

Sam mam zagrychę co robić tzn. przedłużać czy nie.Teraz mam Comfort za 19,90 i dopełnienie za 10 zł.Jeśli przedłużę Comfort+ za 22,50 nie wiem czy dostanę ponownie rozszerzenie za 10 zł.

Cóż, nie będę się spieszyć chyba i poczekam czy ta kwota za okres nieoznaczony się zmieni czy nie. Będę reagować w grudniu. Mogę zostać za te 4 PLN więcej. Nie interesują mnie żadne dodatki, uzupełnienia i plusy miesiąca. Goły Comfort mi w zupełności wystarczy. 

No to ja w taką ofertę będę właśnie celował, tylko z 8x C+ i za 97,94.

Tylko w tej ofercie: 69,99 zł (6C+) + 5 zł (2C+) + 7,95 zł (Eleven) + 5 zł (HBO + HBO GO) = 87,94 zł, też masz 8C+ za 10 zł mniej... To nie lepiej tak?

W styczniu przedłużyłem umowę na 15m: 
Comfort+ 27,50 zł  , 8x CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł od 7 miesiąca

Dawno na forum nie zaglądałem i chciałbym się zapytać czy komuś udało się utrzymać 8xC+ do końca umowy za 25zł/m? 

Na noże już idzie. Wypowiedzenie złożyłem.

Oferta : Pełne C+, HBO, EXTRA,ELEVEN,HISTORY , WIFIPREMIUM (W TEJ CHWILI JEST PACE) - 109 zł

Oferta odrzucona. Powiedziałem żeby dzwonili jak rozstrzygnie się definitywnie kwestia LM UEFA. 

W styczniu przedłużyłem umowę na 15m:

Comfort+ 27,50 zł , 8x CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł od 7 miesiąca

Dawno na forum nie zaglądałem i chciałbym się zapytać czy komuś udało się utrzymać 8xC+ do końca umowy za 25zł/m?

Bez problemu.

Mam Superpremium (99,99 PLN), wifi premiumbox (5PLN), hbo go (10 PLN) - razem 114,99.

Umowa była na 2 lata, termin mija z końcem lipca. Wypowiedzenie złożone.

Ze względu na prawa do piłki niznej nie chce nowej umowy na 2 lata i od pół roku słyszę tylko, ze przy umowie na 12 miesięcy to samo mogę mieć za 119,99.

Czy jest szansa wyrwać coś lepszego na 12 miesięcy?

Na 12 miesięcy dają tylko pakiety od Superpremium+ w górę. 

Możesz powalczyć o zejście do niższego pakietu na umowę ze zobowiązaniem na 15 miesięcy. 

Edited by shevchenko1987