Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

Umowa kończy się wraz z końcem sierpnia. Obecnie mam extra 6 c+ wraz z eleven za 89 zł. Proponują na 15 miesięcy 72,50 to co było plus eleven 79,94 zł w sumie. Dodaja jeszcze HBO za darmo. można wycisnąć niżej za to co mam, bo w sumie najbardziej interesuje mnie niska opłata i sport

Cześć!

Obecnie mam Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE + Multiroom + PVR za 69,99 zł.

Umowa do końca miesiąca, wypowiedzenie oczywiście dostarczone. 

Obecnie proponują mi Eleven za chyba 12zł, HBO za darmo na 5 miesięcy. Umowa 24 miesiące. 

Idzie coś ugrać lepszego?

Umowa do końca roku. Dzisiaj SMS z prośbą o kontakt w sprawie przedłużenia umowy. Wcześnie zaczęli.

Obecnie goły komfort, dwa kameleony, Pace i Sagemcom w stałej cenie 14,99.

Przejrzałem kilka stron i widzę że obecnie minimalna kwota na komfort to 22,5.

Zalogowałem się na moje nc+, a tam w propozycjach przedłużenia umowy komfort za 22,5 właśnie.

Czy tak wcześnie i od razu zaproponowali minimalną stawkę za ten pakiet, czy jednak można go wyrwać taniej?

Tak na marginesie, gdybym ostatnio mógł się związać z nimi na Comfort+ za 14,99 na dłużej to bym się nie wahał, szkoda że można było na max 2 lata.

@Fabio: Na pewno można powalczyć o Eleveny za 7,95zł na 12 miesięcy (potem kolejne negocjacje).

Nie wiem czy bezpiecznie jest brać teraz 6xC+, bo może się okazać, że tych 2 nowych kanałów (C+Sport 3 i C+Sport 4) nie będzie w tej paczce. Najlepiej poczekać, aż sprawa się wyjaśni (może do końca miesiąca będzie wiadomo).

Edited by NobelM

@Maciejuss 22,50zł to obecnie najtaniej jak się da. Jedyne co można wyrwać to dodatki typu dopełnienie do ekstra na 2 miesiące za darmo :).

Tak wynikało z lektury. Czyli proponują mi od ręki najtaniej jak można. Tyle że zamierzam poczekać do końca z ceną 14,99. Mam nadzieję że oferta dla mnie nie zdrożeje w grudniu :)

@Maciejuss możesz też popatrzeć w prognozę płatności - na czas nieokreślony - a nóż widelec będzie taniej niż za 22,50zł, ale szczerze wątpię :).

Edited by Riddick1500

Przeczytałem i dalej nie widzę odpowiedzi na stwierdzenie "bzdura". Masz darmowe HBO ? A dwa chodź w sumie @Pawel o tym nie pisał - płacisz tyle samo za to samo? Bo koledze @texan na tym zależy. A ile będzie płacił @texan, może sprawdzić w ICA, tam jest o tym informacja.

Edyta: kolejna sprawa - na czasie nieokreślonym, Eleveny będą w standardowej cenie za 15,90zł :).

Edyta2: Przecież o MR nic nie było pisane - to normalne, że na camelach jest darmowe.

Dzięki za odpowiedzi :)

Wynika z nich, że powinienem dążyć do:

Extra+ / 8xC+ / 3xHBO za 84,99 zł

HBOgo za 5zł

Eleven za 7,95zł

CO DA SUMĘ: 97,94 zł 

czyli wzrost o 1,05zł, ale po 12 miesiącach np. przy Eleven za 15,90zł już będzie 105,89 zł.

A za jakiś tam punkt honoru stawiam sobie od lat, żeby na telewizję za więcej niż stówę nie dać się naciągnąć :)

W prognozie mam od października cenę właśnie 105,89zł i nie bardzo na razie mogą dojść co i za ile :)

Cena taka sama jak powyżej bez promocji za Eleven, ale to chyba zbieg okoliczności?

Wzrost z 96,89 o 9zł, a więc prawie tyle samo, ile wzrosło koledze @jacekn1 (u niego +8,91zł).

Ma ktoś pomysł co za ile będzie w tej mojej prognozie na nieokreślony za 105,89 zł?

Obecnie mam tak:

Nazwa opcji  | Cena cennikowa  | Aktualna cena  | Koniec okresu gwarantowanego | Akcja

HBO 25,00 zł/mies.  | 0,00 zł/mies.  | 01-10-2018  | Wyłączenie nie jest możliwe przez moje nc+.

Eleven Sports  | 15,90 zł/mies.  | 11,90 zł/mies. | Jeżeli chcesz wyłączyć opcję Napisz do nas

HBO GO  | 10,00 zł/mies.  | 5,00 zł/mies.  | 01-10-2018  | Wyłączenie nie jest możliwe przez moje nc+.

Sprzęt
Nazwa sprzętu | Cena cennikowa | Aktualna cena
Najem HD Multiroom  | 20,00 zł/mies. | 0,00 zł/mies.
MULTIROOM STANDARD  | 20,00 zł/mies. | 0,00 zł/mies.
NAJEM HD  | 20,00 zł/mies. | 0,00 zł/mies.
Lista usług, na które przyznano ulgę
Usługa Bazowa | kwota ulgi | Kwota ulgi na dzień 20.07.2018
nc+go TV HBO GO ITI  | 120,00 zł  | 10,00 zł
Pakiet Extra+ z CANAL+  | 2 040,00 zł  | 170,00 zł 
HBO  | 600,00 zł  | 50,00 zł 
Suma  | 2 760,00 zł  | 230,00 zł
Edited by texan

Dostałem taką ofertę przedłużeniową : Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ (2) 5 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów.

Może ktoś podesłać regulamin na canal+ 6 live ? Albo niech ktoś napisze czy będę miał dostęp do wszystkich vod w NC+go. Konsultanci zapewniają mnie ze będę miał dostęp do wszystkiego, więc co oznacza dopisek live ?

Riddick1500 dzięki za sugestię. Od stycznia prognoza płatności to w moim przypadku 18,99 za pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego :)

Mam nadzieję że kolejne miesiące będą w tej samej cenie.

Co to za opłata 0,75 PLN za obsługę płatności elektronicznej?

Edited by maciejuss

Dzięki za odpowiedzi :)

Wynika z nich, że powinienem dążyć do:

Extra+ / 8xC+ / 3xHBO za 84,99 zł

HBOgo za 5zł

Eleven za 7,95zł

CO DA SUMĘ: 97,94 zł 

Hej, a możliwe jest otrzymanie takiego zestawu?

Extra+ / 6xC+ / 3xHBO za 74,99 zł

HBO GO za 5zł

Eleven za 7,95zł

W sumie: 87,94 zł

Dzięki!

Dostałem taką ofertę przedłużeniową : Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ (2) 5 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów.

Może ktoś podesłać regulamin na canal+ 6 live ? Albo niech ktoś napisze czy będę miał dostęp do wszystkich vod w NC+go. Konsultanci zapewniają mnie ze będę miał dostęp do wszystkiego, więc co oznacza dopisek live ?

Canal+(6) live to okrojony z dwóch kanałów (Seriale i Discovery) i VOD pakiet.

kwiatol dwa posty wyżej masz odpowiedź.

Sorry, nie zauważyłem... :)

A co oznacza: CANAL+ (2) 5 zł/m dla Abonentów?

Aha. Czyli jak dali mi dopełnienie tych dwóch kanałów to powinno wszystko działać ?

Teoretycznie tak ale praktycznie może być róznie.Pewniej brac paczkę 8C+ a nie kombinować z dodatkami.

Sorry, nie zauważyłem... :)

A co oznacza: CANAL+ (2) 5 zł/m dla Abonentów?

C+Discovery oraz seriale

@Maciejuss 22,50zł to obecnie najtaniej jak się da. Jedyne co można wyrwać to dodatki typu dopełnienie do ekstra na 2 miesiące za darmo :).

Czy można dostać ten Comfort za 22,5 przy przedłużaniu Startu, za który obecnie płacę 19,90?

Czyli podsumowując wychodzi miesięcznie: 69,99 zł (6C+) + 5 zł (2C+) + 7,95 zł (Eleven) + 5 zł (HBO + HBO GO) = 87,94 zł?