Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

Spróbuj zadzwonić ponownie, bo wszystko zależy od osoby na którą się trafi. Niestety są tam też tacy pieniacze jak opisujesz, ale nie ma co nimi sobie głowy zawracać i próbować dalej. Oni mają za zadanie wystraszyć / zniechęcić do dalszych negocjacji i żebyś z pocałowaniem [w najlepszym wypadku ;) ] ręki wziął wyśrubowaną ofertę, bo przecież "taniej się nie da i nie będzie" ;)

Edited by shevchenko1987

Oni mają za zadanie wystraszyć / zniechęcić do dalszych negocjacji i żebyś z pocałowaniem [w najlepszym wypadku ;) ] ręki wziął wyśrubowaną ofertę, bo przecież "taniej się nie da i nie będzie" ;)

Wiesz, kiedyś nawet bawiły mnie te "negocjacje", walka o paczki, zniżki, darmowe miesiące itd. ale teraz ? Szczerze, całe te nc+ to popłuczyny po dawnym C+, realnie to ja ten ich pakiet "PREMIUM" włączam ze 2 razy na miesiąc, po prostu nie ma co oglądać. Jak już mam czas, to na Netflixie siedzę.

W sumie jakbym mógł, to zostawiłbym sobie czysty Comfort dla NG+/Discovery Historia + pakiet na transmisje meczów Arsenalu i tyle w temacie, no ale jak wiadomo tak się nie da.

Edited by ste100

Nie tylko ty masz takie odczucia. Niestety wszystkie firmy obecnie idą w bylejakość i nic się na to nie poradzi.

Co do negocjacji to próbuj do skutku albo jak nie masz ciśnienia (a z tego co piszesz tak jest) czekaj grzecznie aż sami przyjdą... yy, zadzwonią ;)

Edited by shevchenko1987

Oferta z dzisiaj:

Extra+ / 8C+ / za 79,99 zł na 24 msc. Do tego kanały Eleven za 7,95 zł na 12 msc. HBO za darmo na 5 mscy. 

5zł jest za 3XHBO natomiast ja urwałem jeszcze HBO GO do końca roku za darmo później wyrwę za 5zł miesięcznie.

Czyli reasumując biorąc 3xHBO za 5 zł, masz to liczone od razu do abo, a od stycznia dodatkowo 5 zł za HBO GO.

A sami Ci to zaproponowali? Długo musiałeś negocjować (wypowiedzenie)?

Edited by Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). O opcjach dodatkowych w nc+ jest inny, odpowiedni wątek.

Generalnie chciałem Extra 8C+ Plus 3HBO za 79,99zł, jak mam teraz, ale nie ma niby już takiej oferty. Telefonów przez czerwiec i lipiec około 10. Więc stanęło na Extra 8C+ 3xHBO za 84,99zł, dekoder za 0zł, jak miałem cały czas i dodatkowo to już sam wyrwałem HBO GO za 0zł do końca grudnia. Później albo wyłączenie albo 5zł/miesiąc.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Ja chciałbym dostać to co Ty, ale dziś miałem kolejny telefon i niestety konsultant uparcie twierdzi, że nie może mi dać HBO za mniej niż 25 zł miesięcznie (w tym pierwsze 5 miesięcy gratis za 0 zł).

Składałeś wypowiedzenie?

Edited by Tomo21

Oferta z dzisiaj:

Extra+ / 8C+ / za 79,99 zł na 24 msc. Do tego kanały Eleven za 7,95 zł na 12 msc. HBO za darmo na 5 mscy. 

Czyli reasumując biorąc 3xHBO za 5 zł, masz to liczone od razu do abo, a od stycznia dodatkowo 5 zł za HBO GO.

A sami Ci to zaproponowali? Długo musiałeś negocjować (wypowiedzenie)?

A nie lepiej wziąć Ci te 3xHBO na 5m za free i w piątym miesiącu przedłużyć na kolejne miesiące za 5zł ? Zawsze to 5x5zł w kieszeni :) Chyba, że zależy Ci żeby mieć dodatkowo HBO GO od razu.

Do Tomo21 - tak składałem wypowiedzenie i po paru rezygnacjach po ich telefonach nawet w ICA nie miałem już w pewnym momencie opcji przedłużenia zablokowali mi to.

Do NobelM - tak zależało mi na HBO GO bo jak widzę jest tam parę ciekawych dla mnie propozycji a mam za darmo do końca roku. HBO na 5 miesięcy za free nie proponowali mi tylko od razu na 24 miesiące, ale czy po 5 miesiącach HBO za 0zł dadzą tylko za 5zł na kolejne miesiące tego nie wiem dostał ktoś taką ofertę?

Do tej pory extra+, 6xc+, multiroom na cameleonach, za 69,99 mies,

Dzis przedłużyłem umowę na 15 mies, na starym sprzęcie, multiroom, extra+, hbo na 5 mies gratis, filmbox  (którego nie chciałem, nie pamiętam na ile mies.) za 47,5 zl,

Początkowo chcieli mi utrzymać pakiet z c+ za 69,99 ale już nie chciałem, wypowiedzenie było wysłane.

Do tej pory VIP+MAX za 189,99 z umową do końca grudnia 2018. Dekoder mediabox+ z opłatą 5 zł oraz 3x multiroom Wifibox na kartach cameleon 10 zł za każdy dekoder co daje w sumie kwotę 224,99 zł.

Propozycja z dziś pakiet VIP+MAX za 189,99 plus opłata za posiadane dekodery 35 zł j.w. a do tego kanały Eleven za 11,90 zł co daje kwotę 236,89 zł z umową na 15 miesięcy.

Ewentualnie pakiet VIP+ za 169,99 plus opłata za posiadane dekodery 35 zł j.w. a do tego kanały Eleven za 11,90 zł co daje kwotę 216,89 zł z umową na 15 miesięcy.

Podziękowałem. Czekam na ewentualne wieści dotyczące kanałów Polsat Sport Premium 1 i 2 HD na platformie nc+. Inna sprawa że zaproponowane oferty cenowo to kosmos.

Czy dostał ktoś z Was ostatnio kanały Eleven za 0 zł np przez 12 miesięcy? Ewentualnie w cenie 7,95 zł na 12 miesięcy do przedłużanej umowy?

Edited by wally79

@wally79. Nie wiem o co Ty walczysz teraz. Żale jakieś. Nie czytasz tematu jak widać i jesteś zdziwiony wielce, że tak drogo Ci coś proponują. Wyluzuj do grudnia i wtedy zacznij rozmowy z nimi.

Do mnie wciąż dzwonią z tą samą ofertą, i za każdym razem mówią, że pojawiła się nowa, ciekawsza.. Umowa do końca września, jeszcze nie składałem wypowiedzenia.

Mam Extra+ 8xC+ | 3xHBOzGO | Eleveny | MR(2xCameleon+2xSagemcom) za 96,89zł (tj.79,99zł za Extra+8C+, 11,90zł za Eleveny i 5zł za HBOGO).

Cały czas oferują mi to samo, tylko zamiast HBO chcą dać Filmboxy (HBO tylko do końca roku gratis, potem 25zł z GO).

Czekam na ofertę 'to samo za tyle samo', ale mówią, że HBO już nie dostanę gratis (przy poprzednich dwóch przedłużeniach też tak mówili, aż w końcu dawali).

Czy tym razem też zmiękną? :) 

Pewnie konieczne będzie wypowiedzenie.

Ale ma do Was pytanie. Jaką będę miał przy tym zestawie opłatę miesięczną, gdybym przeszedł na umowę na czas nieokreślony? Te HBO by było pewnie +20zł? Coś jeszcze?

Na darmowe HBO w tej cenie raczej nie licz.Przy umowie na czas nieokreślony dodatki będą w standardowych cenach a więc HBO 25 zł co przy opcji włącz/wyłącz daje średnio 12,50.

Na darmowe HBO w tej cenie raczej nie licz.Przy umowie na czas nieokreślony dodatki będą w standardowych cenach a więc HBO 25 zł co przy opcji włącz/wyłącz daje średnio 12,50.

Bzdura

Do mnie wciąż dzwonią z tą samą ofertą, i za każdym razem mówią, że pojawiła się nowa, ciekawsza.. Umowa do końca września, jeszcze nie składałem wypowiedzenia.

Mam Extra+ 8xC+ | 3xHBOzGO | Eleveny | MR(2xCameleon+2xSagemcom) za 96,89zł (tj.79,99zł za Extra+8C+, 11,90zł za Eleveny i 5zł za HBOGO).

Cały czas oferują mi to samo, tylko zamiast HBO chcą dać Filmboxy (HBO tylko do końca roku gratis, potem 25zł z GO).

Czekam na ofertę 'to samo za tyle samo', ale mówią, że HBO już nie dostanę gratis (przy poprzednich dwóch przedłużeniach też tak mówili, aż w końcu dawali).

Czy tym razem też zmiękną? :)

Pewnie konieczne będzie wypowiedzenie.

Ale ma do Was pytanie. Jaką będę miał przy tym zestawie opłatę miesięczną, gdybym przeszedł na umowę na czas nieokreślony? Te HBO by było pewnie +20zł? Coś jeszcze?

Mam pakiet Exstra+ 8xc+ 3xHBO 2x Cameleon i dwa tunery płaciłem 79,99,przeszedłem na czas nieokreślony i płacę 88,90 za wszystko. 

Bzdura...

Można prosić o rozwinięcie zdania? Bo kolega @Pawel napisał prawdę. Nie dostanie tego samego za tyle samo. I na czasie nieokreślonym dodatki są zawsze w standardowych cenach.

Edited by Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.

Za 79.99 zł nie dostanie, ale za 84.99 zł już tak tylko, że bez HBO GO, a wyłącznie z linearnymi kanałami. Możesz zapytać o Eleven za 7.95 zł / 12 m-cy i HBO GO pewnie zostanie za 5 zł. 

Edited by shevchenko1987

Można prosić o rozwinięcie zdania? Bo kolega @Pawel napisał prawdę. Nie dostanie tego samego za tyle samo. I na czasie nieokreślonym dodatki są zawsze w standardowych cenach.

Przeczytaj post wyżej.

Opcje dodatkowe
Nazwa opcji Cena cennikowa Aktualna cena Koniec okresu gwarantowanego Akcja HBO 25,00 zł/mies. 0,00 zł/mies.   Jeżeli chcesz wyłączyć opcję Napisz do nas
Sprzęt

Nazwa sprzętu Cena cennikowa Aktualna cena Koniec okresu gwarantowanego MULTIROOM STANDARD 20,00 zł/mies. 0,00 zł/mies.   NAJEM PVR 20,00 zł/mies. 0,00 zł/mies.  

Przeczytałem i dalej nie widzę odpowiedzi na stwierdzenie "bzdura". Masz darmowe HBO ? A dwa chodź w sumie @Pawel o tym nie pisał - płacisz tyle samo za to samo? Bo koledze @texan na tym zależy. A ile będzie płacił @texan, może sprawdzić w ICA, tam jest o tym informacja.

Edyta: kolejna sprawa - na czasie nieokreślonym, Eleveny będą w standardowej cenie za 15,90zł :).

Edyta2: Przecież o MR nic nie było pisane - to normalne, że na camelach jest darmowe.

Ja kilka dni temu dostałem niby darmowe HBO, ale płacę abonament 95 zł. (Extra 8+, Cinemaxy, Filmboxy). Napisałem szczegółowo kilka stron wcześniej.

Jakby kogoś interesował Eleven, to dzisiaj proponowano mi go za 7,95 zł, także jak najbardziej jest do ugrania

Bzdura

Mam pakiet Exstra+ 8xc+ 3xHBO 2x Cameleon i dwa tunery płaciłem 79,99,przeszedłem na czas nieokreślony i płacę 88,90 za wszystko. 

Jakie masz oferty w ICA na opcje dodatkowe? To, co masz w umowie, mnie nie interesuje, bo nie o tym pisałem.

No to chyba się nie popisałam. Wzięłam Extra + z Canalami 8x, HBO z HBO Go, Eleveny, History/History2 i Adventure HD za 116 zł, multiroom stary na Pace i Sagemcom.

Na kimś muszą zarabiać :)

Czy w przypadku opcji multiroom (już tym nowym od nc+) można obecnie przy przedłużeniu wynegocjować jakiś rabat, np 5 zł/msc lub 12 miesięcy 0 zł, a kolejne 10 zł? Do tej pory miałem jedną z tych opcji, a obecnie nie chcą zejść z ceny ani o złotówkę.