Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

Kolega ma jeszcze 6 miesięcy do końca umowy imdzwonili z ofertą przedłużenia z numeru 42xxxx.. W Łodzi też jest DUK HD+ ?

Witam,

Mam umowę do końca lipca:

Superpremium+ 109,99 zł

Eleven Sports 15,90 zł

HBO GO 8 zł

Man Pack 0 zł

MRS 10 zł

Mediabox 5 zł

Umowa wypowiedziana, chciałbym zejść do pakietu Comfort, MSR, Eleveny i ewentualnie HBO z HBO GO.

Rozmawiałem już kilkukrotnie z DUK i najlepsze co mi zaoferowali to:

Comfort 34,99 zł

Eleven 11,90 zł

HBO z HBO GO 25 zł

MSR 10 zł

Mediabox 5 zł

Czekać na kontakt, próbować dzwonić samemu czy rozglądać się co oferuje CP?

@_rane czekać, Comfort powinno udać się wyrwać za 22,5zł. Możliwe, że dopiero po wyłączeniu sygnału ale na pewno uda się wyrwać taniej niż 35zł :). A co do reszty cen to standardowo i raczej nic taniej nie dostaniesz.

Edited by Riddick1500

@_rene.

A jakim cudem HBO Go kosztuje 8 zł? :-D

....HBO GO 8 zł

Jeśli nie zależy Ci na ofercie kanałów z rodziny C+, to jak najbardziej możesz iść do CP.

Witam po raz kolejny ja mam pytanie trochę z innej beczki ale na pewno ktoś będzie wiedział.

Przedłużyłem umowę mam HBO GO wchodzę w kolekcje na dekoderze HBO GO idą filmy a w kolekcji HBO nie idą jest napisane czy zamówić całą kolekcję o co chodzi?

Dodam że 3XHBO zwykłe kanały mam w abonamencie więc co jest potrzebne aby kolekcja zwykła HBO była normalnie dostępna ?

@_rene.

A jakim cudem HBO Go kosztuje 8 zł? :grin:

Przez bodajże 3 mies. było darmowe, później już nie chciało mi się z nimi negocjować o te 3 zł. Usługę dobierałem w trakcie umowy, a nie przy jej zawieraniu - może to miało wpływ.

....Dodam że 3XHBO zwykłe kanały mam w abonamencie więc co jest potrzebne aby kolekcja zwykła HBO była normalnie dostępna ?

Zadzwonić do nc i zapytać dlaczego nie masz dostępu, skoro masz całą paczkę wykupioną. Złóż przy okazji reklamację. Edited by ircios

Ircios ok to jutro będę dzwonił. A powiedz mi jak wyłącze HBO Go bo mam za free do końca roku to wiadomo że nie będę miał na dekoderze HBO Go a co ze zwykła kolekcja HBO będzie działała?

@_rane czekać, Comfort powinno udać się wyrwać za 22,5zł. Możliwe, że dopiero po wyłączeniu sygnału ale na pewno uda się wyrwać taniej niż 35zł :). A co do reszty cen to standardowo i raczej nic taniej nie dostaniesz.

Do mnie dzwonią i proponują comfort za 22,5 bez wysyłania wypowiedzenia(obecnie mam za 15). Do tego na 3 miesiące HBO lub C+ za 0

oczywiście dekodery i mutli room za 0 tak ja było

Edited by schnap

No to ładnie to przez dwa lata robią mnie w balona? Bo mam od dwóch lat 3x HBO to kolekcja na dekoderze też musiała być tak? Jak tak to jutro leci reklamacja.

Guest kingofsouth

Nie powinny. Działają jeśli masz HBO GO.

Te kolekcje HBO to tzw. HBO OD(na życzenie)

Aha czyli tylko przy HBO GO na dekoderze działa HBO go i HBO kolekcja? Nie ma innej metody żeby sama kolekcja działała HBO? Nie wiem wykup jej np za 5zl?

Guest kingofsouth

Tak dokładnie. Nie ma innej opcji by działało HBO OD bo jest one powiązane z HBO GO.

Aha czyli tylko przy HBO GO na dekoderze działa HBO go i HBO kolekcja? Nie ma innej metody żeby sama kolekcja działała HBO? Nie wiem wykup jej np za 5zl?

Przecież możesz wykupić hbogo za 5 zł.

Ok dzięki to wszystko już jest zrozumiałe. A tak tylko z ciekawości można wyrwać HBO Go za 5zl miesięcznie? Czy raczej nie da rady?

Guest kingofsouth

A tak tylko z ciekawości można wyrwać HBO Go za 5zl miesięcznie? Czy raczej nie da rady?

Oczywiście , ze da radę. Na moim ICA widnieje taka oferta.

Witam

krótkie pytanie - czy ktoś ostatnio przedlużał Multiroom premium i za jaką kwot miesięczną sie udało?

Pytam bo nie widzę już na stronie NC+ tej opcji w ogóle.

maks27..do mnie też z tego numeru dzwonili...widocznie w Łodzi jeż też DUK...pozdro

Żaden dział utrzymania tylko nadgorliwy pracownik jednego z punktów NC+ który chce jak aby jak najwięcej umów przechodziło przez jego punkt bo mu kwota z prowizji wzrośnie.