Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

Mój pakiet to: Extra+ 8C+, multiroom, PACE teraz 88,99 zł (nieoznaczony ale poszło wypowiedzenie - jest do końca lipca) - było: 79,99 zł

Dziś telefon: Pakiet bez zmian (79,90 zł) + multiroom z nowymi kartami (+10 zł) + wymiana dekoderów na: wifi Premiumbox+ (+5 zł), +  wifiBOX+

Cena 94,99... chyba nie jest to "najlepsza" oferta?

@davids80

No nie jest to najlepsza oferta, a koniecznie chcesz zmieniać Multiroom na nowy płatny i dekodery na nowe?

Po wypowiedzeniu umowy najlepiej do nich dzwonić, a może lepiej czekać na telefon. Chociaż ostatnio zmienili strategię i już sami tak ochoczo nie dzwonią. Przynajmniej do mnie.

Dostałem umowę wczoraj zgodziłem się jednak po namyśle stwierdzam, że Filmobboxy i C+ Discovery oraz Seriale są mi nie potrzebne.
Chciał bym odstąpić od umowy i dostać taką ofertę jak na początek bez tego czy myślicie,że będą robić problem potem przy nowym przedłużeniu umowy czy jednak zaproponują takie same warunki?

U mnie cały czas upierają się, że nie ma opcji wymiany dekodera z MonsterBoxa po n-ce na MediaBoxa za 0 zł, tylko z czynszem 3 zł. Chcę wymienić dekoder, bo Monsterek już przymula i to ostatnimi czasy coraz bardziej. Umowa do końca bieżącego miesiąca. Jakieś rady?. Komuś udało się uzyskać dekoder bez czynszu?. Nie mam tutaj na myśli dekodera 4K. 

Zapomniałem dodać ,że po wypowiedzeniu umowy jedyną dostępną ofertą w ica jest dla mnie VIP+ na 15 m za 149,99 zł.

@davids80

No nie jest to najlepsza oferta, a koniecznie chcesz zmieniać Multiroom na nowy płatny i dekodery na nowe?

Chciałem zostawić to co mam włącznie z dekoderami, ale wszyscy jak jeden, którzy do mnie dzwonią twierdzą że mam OBOWIĄZKOWĄ wymianę kart i muszę zmienić sprzęt. Ja z kolei stwierdziłem, że chciałbym zachować to co mam (pakiet, dekodery, karty) a to ONI chcą wymiany. Dlaczego miałbym za to płacić?

@Mikman znajdzie sie na koniec umowy taki pakiet za 79,99 w opcji 24 m-sc i ew za 5,00zl 3xHBO

Dzięki za info, na to liczę i to by mi pasowało.

Ja też po wypowiedzeniu umowy w ICA mam tylko pakiet VIP+ na 15 m za 149,99 zł. Żartownisie :)

Kilka dni temu przedłużyłem umowę na 24 miesiące i otrzymałem następującą ofertę :

- Pakiet Superpremium+  99,99 zł

- Eleven Sports  11,90 zł dla Abonentów (01/18)

- Filmbox Pack  5 zł

- Multi Man Pack  20 zł

- HBO GO  0 zł 2m i następnie  5zł

- SunDance HD  0 zł 6m

- Multiroom czyli dwie karty Cameleon

Pierwszy rachunek wynosi 136,89 zł

Drogo

Ile przy tkaim czymś można wynegocjować:

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM MEDIABOX+

@śmiechu warte za 2 dychy powinno się udać wyrwać HBO.

Razem z hbo go tak przynajmniej jest u mnie

Guest kingofsouth

Drogo

A czemu drogo? Możesz mi to wytłumaczyć? Jestem ciekaw.

Superpremium kosztuje 99 zł. Jakaś "bajeczka" krąży , ze można 10 zł taniej , ale ktoś to kiedyś tutaj udowodnił?  :>

Edited by kingofsouth

Również jestem ciekaw... Normalna cena jak za ten zestaw Edited by shevchenko1987

Czy to prawda że przy przejściu umowy na czas nieoznaczony dekoder traci gwarancję i muszę go sam naprawiać

Totalna bzdura kto ci to powiedział?

Superpremium kosztuje 99 zł. Jakaś "bajeczka" krąży , ze można 10 zł taniej , ale ktoś to kiedyś tutaj udowodnił?  :>

W tym temacie udziela się mnóstwo internetowych pseudo doradców, opowiadających bajki odnośnie cen. Wg nich zawsze za drogo i możesz dostać taniej. 

Dzięki za info, na to liczę i to by mi pasowało.

Ja też po wypowiedzeniu umowy w ICA mam tylko pakiet VIP+ na 15 m za 149,99 zł. Żartownisie :)

Spokojnie schodza w ostatni miesiac na ten pakiet mi pasuje , dodatkowo w lipcu moze zgarnac Sondance na 6m-sc i FilmBox na 1m0sc za free

Dzisiaj pierwszy raz z Krakowa oferta komfort z 34,99 zł  interesowałoby mnie za 29,99 zł plus 8 canal plus a 25 zł na 6m  ale dekoder tylko media box a chciałbym wifipremiumbox powiedział mi ,że wifi tylko z multiroom. Czy to prawda  ?Da się wycisnąć HBO z HBO GO w gratisie na 6 m?

Totalna bzdura kto ci to powiedział?

Pani z numeru warszawskiego na mój argument, że to co mi proponuje, mam w ICA za tę samą cenę przy przejściu na czas nieoznaczony to wypaliła, że w przypadku awarii dekodera muszę go sobie sam naprawić.

Edited by Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.

U mnie w ICA pojawiła się oferta VIP+ za 149,99zł, wypowiedzenie złożone, a umowa do końca miesiąca. Czekam dalej.

Widzę że jest nas więcej z umową do końca Lipca. U mnie po odmowie dwóch propozycji w Ica również Tylko oferta VIP za 140 parę złotych. Generalnie już nie dzwonią a dzwonili wcześniej często. Zobaczymy jak to będzie.

Ja też im dwa razy odmówiłem, a umowę mam do końca lipca br, także też jestem ciekawy czy jeszcze zadzwonią, czy już sobie darują.

Zostawcie numer na ICA, sami odzwonia zapytaja sie co wam odpowiada i jaka cena , przez ostatnie 3 miesiace dawali mi HBO na 5 m-sc gratis , tydzien temu zeszli na 5zl / m-c.

Edited by MZKS1929

Witam.

Obecnie mam Extra+ C+(6) za 69,99zł. Multiroom na Camelach. Umowa do końca lipca. Wypowiedzenie złożone. Dopiero wczoraj zaczęli dzwonić. Dzisiaj odebrałem i dwie propozycje:

Extra+ C+(6) - 69,99zł - umowa na 24 miesiące

Extra+ C+(6) - 72,50zł - umowa na 15 miesiący

O szczegóły i inne pakiety nie dopytywałem.