Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

Nic się nie stanie, tylko wypowiedzenie musisz składać jeszcze raz, bo zostało anulowane.

patrzac w ICA za multiroom licza juz 2x10zl. MUlti 10zl i najem hd 10zl.... Co zrobic gdy mam na jednym abo 2 karty cameleon a na drugim abo 1? Na tym drugim tez chciabym miec multiroom ale wtedy extra+ 6xc+ wyjdzie 89,99zl z multiroomem.

Mi dekodera po n na MediaBoxa+ nie chcą wymienić za free. Upierają się przy czynszu 3 zł.

Kilka dni temu przedłużyłem umowę na 24 miesiące i otrzymałem następującą ofertę :

- Pakiet Superpremium+  99,99 zł

- Eleven Sports  11,90 zł dla Abonentów (01/18)

- Filmbox Pack  5 zł

- Multi Man Pack  20 zł

- HBO GO  0 zł 2m i następnie  5zł

- SunDance HD  0 zł 6m

- Multiroom czyli dwie karty Cameleon

Pierwszy rachunek wynosi 136,89 zł

Oferta z dzisiaj. Extra z 8x Canal+, do tego Hbo i Hbo Go, multiroom na 1 dekoder. Cena 94.99 na 24 mce. Chyba taniej sie nie da. Brać, czekac?

Mi udalo sie na 84,99 , 2 x cameleon i 2 wifi box , do tego Soundace 6m-sc i FilmBox 1 m-sc

Po złożeniu wypowiedzenia oferty nie są dostępne z poziomu ICA.

Tak było kiedyś,mi oferty się dziś  pojawiły a umowa do końca lipca....oczywiście wypowiedziana.

Edited by echolink

akslow, składałeś wypowiedzenie?

Jeszcze nie i nie wiem czy jest sens. Obecnie płace 15zł/msc za komfort+. Nie wiem czy idzie to utrzymać.

Według ICA: Koniec obecnego okresu minimalnego: 30-11-2018

Edited by akslow

Wypowiedzenie złożone i zarejestrowane w systemie.

Chciałem zjechać z obecnych opcji na czysty Comfort, ale oczywiście nie da się taka oferta nie istnieje i innego tego typu babolenie.

Umowa do 31.08, nie dadzą Comfortu za te 20 parę złociszy to się odda i tyle.

Tak było kiedyś,mi oferty się dziś pojawiły a umowa do końca lipca....oczywiście wypowiedziana.

Tak jest cały czas. Najpierw masz b.drogie oferty, a gdy złożysz wypowiedzenie wszystko znika. Z czasem jednak pojawiają się nowe oferty, lecz bardziej korzystne.

Witam. Nie wiem,gdzie powinienem zapytać, gdyż temat Sport w NC+ został zamknięty, więc zapytam tutaj.

Wczoraj (w okolicach południowych) na stronie głównej media2.pl widziałem informację,. że NBA na kolejny sezon w nc+. Czy Ktoś może to potwierdzić, bo później ta informacja z tej strony została zdjęta.

Jakie po wypowiedzeniu umowy pojawiają się oferty w moje nc + ktoś mógłby wrzucić screen ?

Guest kingofsouth

Po złożeniu wypowiedzenia znikają oferty.

Telefonów się spodziewaj a nie ofert w ICA. ;)

Edited by kingofsouth

witam, umowa kończy mi się 31 sierpnia, na razie dzwonią sami z cenami z kosmosu, wypowiedzenie jeszcze nie złożyłem, mam zamiar to zrobić w następnym tygodniu, ale mam pytanko: czy przedłużają jeszcze umowę na multiroom premium za zero złotych, mam teraz extra+ z multiroom premium, ale zawsze jak oni dzwonią to mówią ze nie można już przedłużyć, muszę przejść na multiroom standart :(, a ja chce zostać z premium,

Po złożeniu wypowiedzenia znikają oferty.

Telefonów się spodziewaj a nie ofert w ICA. ;)

Ja po złożeniu wypowiedzenia mam ofertę na ok. 149 zł (nie pamiętam dokładnie ale cena kosmos). Natomiast nie dzwonią. Mam umowę do 31.08 i jedyny telefon był w kwietniu, gdy w maju złożyłem wypowiedzenie to się obrazili i nie dzwonią.

Guest kingofsouth

U mnie zniknęły i się nie pojawiły, może dlatego, że po 3 miesiącach sam zadzwoniłem i przedłużyłem.

Składałem wypowiedzenie na 6 miesięcy przed końcem umowy.

Edited by kingofsouth

Jakie macie doświadczenia z przedłużaniem gratisowego HBO z możliwością wyłączenia, które dostałem do końca roku. Umowa na 15 miesięcy przedłużona kilka dni temu. Ile można uszczknąć z 25 zł po okresie gratisowym?

Edited by śmiechu warte

Umowa do końca lipca, sporo telefonów ale jakoś nie bardzo mi pasowały oferty bo oscylowały w okolicy 100 PLN.

Od kilku telefonów  jedna i ta sama propozycja którą w końcu zaakceptowałem.

Mam extra, canal plusy, eleveny, cinemax multiroom po Cyfrze, jeden dekoder Sagemcom drugi Pace za wszystko niewiele ponad 100 zł.

Teraz to samo bez Cinemaxów ale Z Elevenami w tej samej cenie przez cały okres 15 miesięcznej umowy za 84,40. Do tego miesiąc gratis Filmboxy i do końca września HBO.

W tej cenie nie da sie wyrwać HBO za darmo. Może z wypowiedzeniem ale nie wysyłałem udało by się wyrwać z 5 zł taniej.

PS. Oferty pzredłuzeniowe dla osób z camelonami jeszcze długo będą dostępne, niemniej wymiana kart na nowe postępuje choć będzie to następowało powoli.

Ostatnia sprawa: oferty na kanały Polsatu z LM będą dostępne dla ncplus ale będzie ch.drogo. Raczej niewiele taniej niz ma to teraz Ipla. Info zaraz po mundialu 16-19 lipca br.

Ostatnia sprawa: oferty na kanały Polsatu z LM będą dostępne dla ncplus ale będzie ch.drogo. Raczej niewiele taniej niz ma to teraz Ipla. Info zaraz po mundialu 16-19 lipca br.

Ja też dostałem taką informację.

Będą, tylko nie wiadomo na jakich warunkach, ale trzeba się spodziewać, że tanio nie będzie.

Możliwe, że będzie możliwość wykupu pojedynczych spotkań w PPV.

Witam potwierdzam wczoraj rozmowa z Panem Marcinem w końcu kumaty pracownik NC+. Rozmowa trwała 40 minut!!!. Chciałem Extra 8C+ 3X HBO plus Dekoder za 79,99zł. Nie ma, nie da się itp można ale za 84,99zł na dwa lata. Potwierdził mi jak zszedłem na temat Ligi Mistrzów rozmowy są prowadzone i finalizacja już jest bliska ale będzie odpłatnie i będzie to kwota dość spora bo Polsat wybulił olbrzymią kwotę więc za pół ceny nie oddadzą nikomu.

Obecnie mam pakiet Extra+ z C+(6) za 69,99zł. Umowa do końca lipca. Wypowiedzenie złożone. Dwa telefony z DUK Kraków (generalnie ta sama śpiewka) - o opcji z dekoderem 4K bez miesięcznej opłaty nie ma mowy w żadnej konfiguracji (co ciekawe na zwykłej linii sprzedażowej proponowali mi Superpremium za 129,99 zł z dekoderem 4K za zero miesięcznej opłaty i aktywacją 49zł jako przedłużenie umowy). Druga opcja która by mnie interesowała, to pakiet Extra+ z C+ ( :cool: i HBO za 24m w łącznej cenie 79,99zł, ale jak pani powiedziała tej opcji już nie ma od 2-4 lat i już nie będzie :) Mogę to dostać za 99,99 zł Teraz widzę ich kartą przetargową jest 4K, a że LM I LE stracili, to co z tego :) Jak mówię, że sobie pójdę do Polsatu bo maja LM i LE i dekoder za free, to ona mi, że nie mają 4K i bardzo usilnie namawiała mnie abyśmy się jednak już w tym momencie dogadali i bym wziął Extra+ z C+(6) z HBO za 89,99 zł, albo został z tym co mam i doda mi HBO na 5m za free. No cóż, nie udało się jej mnie namówić. Poczekam, może jednak na samym końcu znajdzie się pakiet Extra+ z C+( 8 ) za 79,99zł na 24m.

Edited by Mikman

@Mikman znajdzie sie na koniec umowy taki pakiet za 79,99 w opcji 24 m-sc i ew za 5,00zl 3xHBO