Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

Mi został ostatni dzień umowy. Zero aktywności dzwoniących po wypowiedzeniu.

Trzeba będzie jednak zdać dekoder ( był dekoder pace 500gb (2 karty cyfry) Extra 6X C+ za 72,50 ).

Mam tylko jedna opcje na bezterminowo przejście za 79.90 lub zrezygnować całkiem .

Pytanie :

ile trwa rezygnacja z umowy bezterminowej?

Pozdrawiam

Edited by kaczor24

Wysłałem rezygnację na maila i opcja 6mcy za 25zl pojawiła się :) aktywuje jutro to lipiec wyjdzie za darmo :)

I o to chodziło

Edited by gebi

Mi został ostatni dzień umowy. Zero aktywności dzwoniących po wypowiedzeniu.

Trzeba będzie jednak zdać dekoder ( był dekoder pace 500gb (2 karty cyfry) Extra 6X C+ za 72,50 ).

Mam tylko jedna opcje na bezterminowo przejście za 79.90 lub zrezygnować całkiem .

Pytanie :

ile trwa rezygnacja z umowy bezterminowej?

Pozdrawiam

Miesiąc. Też mam dziś ostatni dzień i przechodzę na czas nie określony poczekam może coś się zmieni za jakiś czas.

Mi dali więcej opcji. Jedną z nich było przejście na bezterminowy za 7zł więcej i to wziąłem, bo pozostałe propozycje były średnie. I przede wszystkim czekam na rozstrzygnięcie praw w PL do ligii angielskiej.

Zastanawiam się jedynie, czy jak przeszedłem na bezterminowy, to później nie będę w gorszej sytuacji negocjacyjnej, jak jednak zdecyduję się zostać z nc+ na dłużej. Coś ktoś na ten temat może powiedzieć ?

@Euronymous, okresu bezterminowego się nie bierze. Należy się każdemu jak przysłowiowa psu zupa, gdy nie złożysz wypowiedzenia i nie zaakceptujesz warunków nowego kontraktu przechodzisz z automatu na okres bezterminowy.

Wszystko zależy po prostu jaką osobę trafisz po drugiej stronie słuchawki odnośnie negocjacji.

Edited by shevchenko1987

Automatyczny okres bezterminowy po zakończeniu umowy jest związany z zupełnie innymi cenami pakietów, najczęściej takimi, jak dla nowego z ulicy bez jakichkolwiek upustów. Także jeśli nie przedłużysz i nie wypowiesz, zostajesz buląc jak za zboże. Sam będę polował na bezterminówkę lub max 15 miesięcy, bo jeśli za rok przerżną Premier League, to pokazuję im środkowy palec.

Edited by śmiechu warte

Ja swoją umowę jakiś miesiąc temu wypowiedziałem. Umowa obowiązywała do końca czerwca, konsultant zaproponował kilka opcji, ale, jak wspomniałem, były one średnie. Zaproponował również cofnięcie wypowiedzenia i przejście na bezterminową za 7zł więcej. Płaciłem 59,90 zł za extra+ i 6c+, teraz będę płacił za to samo 66,99 zł.

Wydaje mi się, że nie jest tragicznie. Nie wiem tylko, jak przy późniejszych negocjacjach.

Automatyczny okres bezterminowy po zakończeniu umowy jest związany z zupełnie innymi cenami pakietów, najczęściej takimi, jak dla nowego z ulicy bez jakichkolwiek upustów. Także jeśli nie przedłużysz i nie wypowiesz, zostajesz buląc jak za zboże. .

Wzrost abonamentu o 7 czy nawet 15 zł/m po przejściu na czas nieokreślony to płacenie jak za zboże? Przestań takie cuda wypisywać. Czasami jest taniej właśnie przejść na czas nieograniczony niż aneksować.

Czytaj ze zrozumieniem. Kto ma taniej lub podobne pieniądze po zakończeniu czasowej umowy i regulaminowym przejściu na czas nieokreślony? Chcesz czas nieokreślony z ceną jak z lojalki, to na dzisiaj plus 7 zł. Nie negocjusz, czas lojalki mija, wchodzisz w wspomniany, regulaminowym czas nieokreślony, bulisz wg cennika z ich strony internetowej z cenami dla nowego. 

Przykładowo, obecnie płacę 82 zł za Extra+, 8C+ i Eleveny. W sierpniu nie przedłużę i nie wypowiem, więc umowa wejdzie w czas nieokreślony z cenami https://ncplus.pl/sklep/promocje

Edited by Mr. Orbita
Wycięte zaczepki - proszę nie generować kłótni.

SIemanko Panowie ! 

Propozycja : 

Umowa 15 miesięcy

80,45zł

Extra 6C+ , History/History2 , Adventure, Eleven ( 7,95 przez 12 miesięcy - następne 3 miesiące 15,90)

Dodatkowo - HBO i HBO GO do listopada - free

Co wy na to ? brać czy można coś jeszcze wyciągnąć ? 

Edited by tomi07

@tomi07. Wyciągnij umowę normalną, a nie łamańca.

@śmiechu warte
Chyba jesteś wyjątkiem, że będą Cię tak kasować na bezterminowej umowie, bo mnie tylko ok 10 zł drożej.

Edited by Mr. Orbita
Wycięte zaczepki - proszę nie generować kłótni.

W końcu stwierdziłem ze wycofam rezygnacje.

Zostaje z tym co mam tylko drożej czyli Extra 6C+ za 79.50.

Gdyby nie ta druga karta pożegnałbym ich od razu, ciekawe czy będą chcieli dzwonić teraz?.

Nie długo wszyscy co mają MR po Cyfrze+ nie będa mogli z takiej konfiguracji aneksować umów na dalszy okres. W takim wypadku albo wymiana sprzetu i kart na Caymany albo do widzenia lub rezygnacja z MR na dwóch kartach Cameleon i pozostanie przy jednej karcie Cameleon bez MR po Cyfrze+. Stopniowo to wprowadzają ale łagodnie. Coraz więcej osób w APS NC+ przychodzi wymieniać przy aneksie MR post Cyfra+ na nowy MR post NC+. Znajomy wczoraj miał pierwszy telefon z oferta od NC+ bo mu się kończy wkrótce umowa obecna i info od konsula że nie może pozostać przy obecnym MR na kartach Cameleon. Jest wściekły. Był w APS-ie i to samo a sprzedawca mu odp. że może zrezygnowac z MR po Cyfrze+ i zdać jedną kartę to na tej jednej bez MR go system przepuści i będą oferty od NC+. Tak nie ma szans i że coraz więcej ludzi u niego wymienia MR na Camelach. :-(

Edited by pablo21

Ja też mam karty Cameleon i do mnie dzwonią z propozycją przedłużenia umowy na dwa lata - nikt nie mówi mi o konieczności wymiany kart czy chociażby zachęcał do wymiany sprzętu.

Za to na moją informacje, że chciałbym zmniejszyć pakiet i pozostać przy samym pakiecie Comfort+, Pani konsultant mi zaproponowała Comfort+ z C+(8) za 69,99zł. Do tej pory Extra+ z C+(6) za 72,50zł. Oczywiście podziękowałem za tę ofertę. 

Przy okazji: czy Eleveny można wyrwać w lepszej opcji niż 7,95/12? Oczywiście poza opcją włącz/wyłącz :D

Można za 0 na 12m a póżniej decyzja należy do Ciebie.

@ircios, mówiłeś że płace za dużo za ten pakiet.

Jak myślisz za ile się da najtaniej to wyciągnąć?

Przypomnę jeszcze raz, obecnie mam:

- Superpremium+ - 99,99 zł

- HBO GO - 5 zł

- Filmbox - 5 zł

- Eleven Sports - 11,90 zł

- Dekoder MR - 10 zł

- Najem Mediaboxa - 5 zł

Obecnie za to płaciłem 136,89 zł. 

Proponowali to samo z wymianą dekodera na ten 4k, za 146,89 zł i aktywacją 49 zł.

W sumie to samo, tylko najem dekoder się zmienia :P

@kingofsouth, kolego ile płacisz za ten pakiet co masz? :D

Pamiętam Cię, i to że zawsze cisnąłeś pakiety do minimum ;D 

Edited by Tomkowic

Bo jeszcze nie wszystkie partie kart Cameleon na MR mają w systemie info o wymianie i konieczności. Oni to będą robić stopniowo i powoli bez wkurzania abonentów. To ma być naturalna wymiana rozłożona na kilka lat ale już się zaczeła. :-( Ci co mają aneksowane umowy na MR z Camelami to gratuluje mieli szczęście i nie byli w partii kart objętych wymianą obowiązkową na razie.

@Tomkowiec. Na dzień dzisiejszy to możesz ugrać Eleven za połowę ceny, z Mboxa zdjąć dzierżawę. Było kilka wpisów, że Superpremium dali za 89,99. Ole w tym prawdy, nie wiem.

Edited by ircios

Bo jeszcze nie wszystkie partie kart Cameleon na MR mają w systemie info o wymianie i konieczności. Oni to będą robić stopniowo i powoli bez wkurzania abonentów. To ma być naturalna wymiana rozłożona na kilka lat ale już się zaczeła. :-( Ci co mają aneksowane umowy na MR z Camelami to gratuluje mieli szczęście i nie byli w partii kart objętych wymianą obowiązkową na razie.

Osoby z dwoma kartami Cameleon w Multiroomie post C+ mogą spać spokojnie, jeśli mają do tych kart wydane w najmie dwa dekodery od nc+. Tym osobom jedynie w razie awarii kart Cameleon zostaną wydane w punkcie na wymianę serwisową tylko karty Cayman, jeśli dekodery wydane do umowy je wspierają. Poza tym i tak od 27 lipca 2017 roku, w Multiroomie post C+ dla Abonentów z dekoderami WiFi PremiumBox+(główny) i WiFi Box+(dodatkowy) obowiązuje funkcja kontroli odległości sprzętu.

Także problem z przedłużeniem umowy dotyczy tylko osób z dwoma gołymi kartami Cameleon na umowie.

Edited by lukx95

Było Superpremium 99,99 + ManPack 5 + Filmbox Pack 5 -umowa do 30.06. Przedłużone dziś na następujących warunkach:

Wybrane usługi

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR

Wybrane promocje

Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99 zł

Comfort+ był dla mnie do końca za 34,99. Nie czekałem do 1 lipca.... :)

Czytaj ze zrozumieniem. Kto ma taniej lub podobne pieniądze po zakończeniu czasowej umowy i regulaminowym przejściu na czas nieokreślony? [...] Chcesz czas nieokreślony z ceną jak z lojalki, to na dzisiaj plus 7 zł. Nie negocjusz, czas lojalki mija, wchodzisz w wspomniany, regulaminowym czas nieokreślony, bulisz wg cennika z ich strony internetowej z cenami dla nowego. 

Przykładowo, obecnie płacę 82 zł za Extra+, 8C+ i Eleveny. W sierpniu nie przedłużę i nie wypowiem, więc umowa wejdzie w czas nieokreślony z cenami https://ncplus.pl/sklep/promocje

Nie jest to prawdą. Wszystkie umowy w nc+ objęte są już promocją ETO. Dotyczy ona głównych pakietów i wygląda to następująco:

pakiety start+, comfort+, extra+ na okresie nieoznaczonym +4 zł do "starej" ceny,

pakiety start+ z 6 i 8 canal+, comfort+ z 6 i 8 canal+, extra+ z HBO, extra+ z 6 canal+  na okresie nieoznaczonym +7 zł do "starej" ceny,

pakiet extra+ z 8 canal+ na okresie nieoznaczonym +9 zł do "starej" ceny,

pakiety superpremium+ i wyższe na okresie nieoznaczonym +15 zł do "starej" ceny.

Do tego nie wzrastają opłaty za sprzęt czy multiroom.

Oczywiście są pewne wyjątki jak jakieś rabaty reklamacyjne, czy promocje czasowe np. reklamacyjne dodatkowe pakiety na 24 msc. za 0zł. Wtedy żeby mieć to samo, cena na okresie nieoznaczonym wrasta bardziej niż o te wspomniane wyżej przeze mnie stawki.

Ja abonentem nc+ formalnie jestem od końca maja tego roku, gdy znajomy przekazał mi swoją umowę, którą i tak współdzieliliśmy, bo miał multiroom na 2 niezależne karty. Postanowiłem sobie ją jeszcze zostawić na okresie nieoznaczonym, ze względu na c+ i mecze które mnie interesują. Od lipca teraz jestem na okresie nieoznaczonym, nic nie robiłem, nie składałem wypowiedzenia itd. Bo oferty i tak lepszej nie dostanę, a płacę tylko 4 zł więcej. Mam start+ za 9,99 zł i canal+ za 25 zł, czyli rachunek do tej pory wynosił 34,99 zł, od lipca wynosi 38,99 zł. Dekodery i multoroom pozostały za 0 zł.

Edited by kubus.kul

Umowa do 30 czerwca. Sygnał wyłączony 1 lipca (pech chciał, że to niedziela). Dzisiaj o 9:01 telefon z ich strony: Comfort za 22,50zł dopełnienie do Extra do końca sierpnia, 2x MRS 10zł (pierwszy dekoder zrabatowany do 0zł, drugi 10zł). 
Uzyskałem to co chciałem, czyli zejście z pakietów, które do końca czerwca nie była możliwa za cenę niższą niż 44,99zł (comfort i 2xMRS).

Do końca sierpnia Extra+, 6C+, 69.90 i 5 zł za WifiPremiumboxa. I tutaj mam pytanie: Dekoder bywa denerwujący, niekiedy łapiąc zawiechę przy włączaniu. Który z dekoderów polecacie, żeby wybrać na kolejną przygodę spod znaku nc+ (o ile zostanie mi zaproponowana umowa zadowalająca mnie). 

Co do samej umowy to będę starał się zejść do Comfort + w cenie 22.50 jak było tutaj podawane, z dopełnieniem do Extra za 10 zł/m i dobraniem 6c+. Co z tego wyjdzie - nie wiem.

Witam

Długie negocjacje , wysłane wypowiedzenie w punkcie i dziś oferta satysfakcjonującą tj :

Extra+

8C+

HBO

Multiroom (cameleon)

2x WiFi Box

W cenie 84,99zl/ m-sc

dodatkowo :

Sundance (6 msc gratis)

FilmBox (1 msc gratis)

do tej pory powyższą ofertę miałem za 79,99zl 

Witam umowa do końca Lipca 2018. To co w podpisie dzisiaj telefon przed chwilą.

Extra 8C+, 3XHBO plus Dekoder Wifi Premium na 24 miesiące za 84,99zł nic taniej się nie da twierdziła miła i dość ogarnięta Pani. Porozmawialiśmy o prawach TV i sporcie i że nie może choć bardzo by chciała przedłużyć. Na koniec powiedziała że jak coś to do 14 sierpnia muszę zdać dekoder ale ma nadzieję że zostanę ....

Czy ktoś dostał ostatnio to za 79,99zł?

Pozdrawiam