Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

Umowa na 15 miesięcy:

- Comfort+ 27,50 zł

- Dopełnienie do Extra dzwoniąc potem na infolinię - 10 zł

- Canal + ( 8 ) za 25 złotych na 6 miesięcy, potem "negocjacje", czyli tak na prawdę przedłużenie za tą samą kwotę do końca trwania umowy.

- Eleven Sports za 11,90 zł

Razem: 74,40 zł/mies.

Takie warunki możecie wynegocjować dzwoniąc na infolinię. Tylko to wy musicie im je przedstawić, a nie oni wam.

Umowa ko końca Lipca 2018r teraz Extra 8C+ 3XHBO Plus Dekoder Wifi Premium Box za 79,99zł.

Nie będę chyba wypowiadał umowy tylko przejdę na czas nieokreślony to samo za 88zł bo widzę że normalnie na przedłużenie tego już nie dostanę, na tą chwilę nie chcę jeszcze do CP zobaczyć chcę jak będzie wyglądać ligi mistrzów u nich i kolejne prawa po koalicji z Eleven.

Czy ktoś dostał albo jest szansa na taki pakiet

Extra 6C+ 3XHbo plus Eleven za 79-82zł ???

Pozdrawiam

Były przypadki, że dawali extra+8c+3hbo za 79,99, ale to z miesiąc temu (chyba, że coś przeoczyłem).

Też mam podobnie (um. do lipca) i oferty marne, ostatnia 99 za to co mam + hbogo.

Więc również rozważam przejście na czas nieokreślony za 88,99.

(ostatnio, jak powiedziałem konsulowi, ze bez jego łaski mam to samo za 10 zł taniej niż mi proponuje,

to poprosił o chwilę na sprawdzenie czegoś tam i rozłączył się, cheche )

Edited by arzak

Dostałem odpowiedź z Ncplus:

Szanowny Panie,

dziękuję za zgłoszenie z 6 czerwca 2018 roku.

Odpowiadając na wniesioną reklamację, wyjaśniam, że z danych zawartych
na koncie abonenckim wynika, że przed zakończeniem Umowy numer xxxxxxx
wykonane zostały kilkukrotne kontakty ze strony Konsultantów platformy
nc+, mające na celu zaprezentowanie Pani nowej oferty na przedłużenie
Umowy.

Żadna z zaprezentowanych ofert nie spotkała się z Pana aprobatą.

Wyjaśniam, że w ofercie platformy nc+ okresowo powstają nowe promocje,
które posiadają odrębne warunki i skierowane są do różnych grup
docelowych. Skorzystanie z każdej konkretnej Promocji oferowanej przez
Firmę możliwe jest po spełnieniu przez Abonenta kryteriów, każdorazowo
określanych przez platformę nc+ i dostępnych w Centrum Abonenta oraz po
wyrażeniu akceptacji warunków danej oferty promocyjnej.

Wobec zwrotu udostępnionego w ramach Umowy numer 6999838-01 sprzętu, nie
ma możliwości wznowienia jej, a co za tym idzie zaprezentowania nowej
oferty na przedłużenie ww. Umowy.

W związku z powyższym stwierdzam, że brak mi podstaw do uznania Pana
reklamacji.

Jeśli jest Pan zainteresowany dalszym korzystaniem z usług świadczonych
przez platformę nc+, zapraszam do zawarcia nowej Umowy o świadczenie
usług. W tym celu należy kontaktować się z Działem Sprzedaży pod
numerem 22 360 08 66 lub odwiedzić stronę www.ncplus.pl.

Edited by bober7

Może być też tak, że odpuszczają klientów chcących zejść z takiego Superpremium na Comfort za 22,50....Moja ostatnie rozmowa zakończyła się pytaniem (na moje twarde stanowisko Comfort 22,5 oraz Canal+ 25): "czy to Pana ostateczna decyzja". No i rozłączył się. Może już nie zadzwonią. Trudno. Więcej nie dam.

A powiedzcie mi taką rzecz, czy da się do Extra+ z 8C+ wynegocjować wifi premiumbox+ bez opłaty? Mój Pace po Cyfrze już się rozsypuje, a skoro nic się nie da ugrać poniżej 79,99 to może chociaż tego deka da się dobrać bez opłat za najem?

Da się ugrać za 69,99 zł czego ja jestem przykładem. Co do dekodera to również wymieniałem Paca na premiumboxa i płaciłem 149zł na własność i 0zł najmu ale to było dwa lata temu więc teraz się te opłaty napewno zmieniły.

Były przypadki, że dawali extra+8c+3hbo za 79,99, ale to z miesiąc temu (chyba, że coś przeoczyłem).

Też mam podobnie (um. do lipca) i oferty marne, ostatnia 99 za to co mam + hbogo.

Więc również rozważam przejście na czas nieokreślony za 88,99.

(ostatnio, jak powiedziałem konsulowi, ze bez jego łaski mam to samo za 10 zł taniej niż mi proponuje,

to poprosił o chwilę na sprawdzenie czegoś tam i rozłączył się, cheche )

Może i były ale dzwonili do mnie dwa razy ( nie złożyłem wypowiedzenia) i pierwsza oferta tylko Extra 8C+ Dekoder za 79,99zł a druga oferta Extra 8C+ Dekoder 3X HBO plus HBO GO za 99zł i na tym koniec więc chyba czas nieokreślony zostaje.

Może być też tak, że odpuszczają klientów chcących zejść z takiego Superpremium na Comfort za 22,50....Moja ostatnie rozmowa zakończyła się pytaniem (na moje twarde stanowisko Comfort 22,5 oraz Canal+ 25): "czy to Pana ostateczna decyzja". No i rozłączył się. Może już nie zadzwonią. Trudno. Więcej nie dam.

Czekaj do samego końca umowy - wyłączą sygnał o 24-tej na drugi dzień po zakończeniu umowy będziesz miał to co chcesz. 

Sprawdzone ja tak miałem :)

Do końca umowy mam jeszcze pół roku. Ewentualne przedłużenie czeka mnie później.  Posiadam sprzęt własny conax. Mam tutaj do was dwa pytania:

1) Czy istnieje możliwość bezproblemowego wycofania wypowiedzenia? Nie chce stracić tego rozwiązania z sprzętem własnym. Prędzej zrezygnuje z płatnej telewizji.

2) Czy istnieje w ogóle możliwość wznowienia takiej umowy, jeżeli nic nie musimy zdawać? W tym przypadku nie mam szans na otrzymanie lepszej oferty po wyłączeniu sygnału. 

Pozdrawiam

Przedłużając umowę zostajesz ze swoim sprzętem.

Ja rozumiem że chcą wymieniać sprzęt tym co mają kameleony z MR ( 2 karty ) .Ale mając teraz MR za darmo to dlaczego sami wciskając własny sprzęt mam teraz płacić za MR,za dekodery i jeszcze aktywację za nie,na głowę upadli ? Sam mam taką sytuację,i nie mam zamiaru zapłacić 10 zł za MR ,2 opłaty za dekodery i jeszcze za aktywację każdego ! Takie coś mogą liczyć nowemu abonentowi ,ja się nie proszę o wymianę .

Bo są tacy abonenci, świadomi i nieświadomi, co z miłą chęcią godzą się na takie złodziejskie praktyki. Gdyby więcej było takich abonentów jak Ty, to pewnie nawet by nie proponowali wymienić MR za opłatą, tylko daliby za Free.

Panowie czy to mozliwe, że dzisiaj np przestał działać u mnie spliter na cameleony od starej cyfry+? nawet wsadzajac karte bezposrednio do dekodera mam "karta Uszkodzona"? Umowe mam do konca sierpnia i typek w nc plus powiedział ze karta jest przypisana do konkretnego dekodera

Co za bzdury wciskają. Cameleon nie jest przypisany do konkretnego dekodera. Idź i wynień kartę. Edited by ircios

Witam,

Drugi miesiąc już jestem na umowie na czas nieokreślony przy ekstra + 8 x canal + hbo w cenie 88,99.

Interesowała mnie opcja tylko na 15 m-cy: ekstra 6 x nc+ i rozważałem eleven. Propozycja 72,5 czyli jak przed złożeniem wypowiedzenia. Eleven proponują w cenie 11,9 na 15 m-cy. Łącznie 84,4

Była też opcja na 15 m-cy za ekstra 8 x c+ oraz HBO - w cenie 90,45. Czyli przy 88,99 co mam obecnie - żadna rewelacja.

Zastanawiam się jak by była cena za tą drugą opcję z eleven, ewentualnie bez hbo a z eleven. Zadzwonię i dam znać.

Edited by kakalaka

Mam taki sam Przypadek jak ty tylko od 1 sierpnia. Albo nieokreślony za 88 albo i dla mnie lepsza opcja Extra 6 C+ 3x HBO plus Eleven za 82zl da radę takie coś wyrwać?

Mam umowę do grudnia 2018.

Jeżeli się okaże, że nc+ straci prawa do ekstraklasy to będę mógł do maja 2019 przeciągnąć na nieokreślonym i zerwać w maju?

Mam umowę do grudnia 2018.

Jeżeli się okaże, że nc+ straci prawa do ekstraklasy to będę mógł do maja 2019 przeciągnąć na nieokreślonym i zerwać w maju?

Każdą umowę na czas nieokreślony można rozwiązać bez konsekwencji w dowolnym czasie, za wypowiedzeniem, którego długość jest określona w umowie.

Do końca umowy mam jeszcze pół roku. Ewentualne przedłużenie czeka mnie później.  Posiadam sprzęt własny conax. Mam tutaj do was dwa pytania:

1) Czy istnieje możliwość bezproblemowego wycofania wypowiedzenia? Nie chce stracić tego rozwiązania z sprzętem własnym. Prędzej zrezygnuje z płatnej telewizji.

2) Czy istnieje w ogóle możliwość wznowienia takiej umowy, jeżeli nic nie musimy zdawać? W tym przypadku nie mam szans na otrzymanie lepszej oferty po wyłączeniu sygnału. 

Pozdrawiam

No właśnie, jak jest z wycofaniem wypowiedzenia?

Bo ktoś chyba pisał, że dwa razy nie da się wejść do tej samej rzeki.

Podobno po wycofaniu wypowiedzenia nie wróci już oferta na czas nieokreślone sprzed wypowiedzenia.

(mam extra+8c+3hbo za 79,99 i 88,99 po zakończeniu bieżącej umowy - od sierpnia)

Wygląda na to, że nc+ się cenowo usztywniło i czas nieokreślony może być nie najgorszym rozwiązaniem,

szkoda byłoby więc sobie tę furtkę zamknąć.

Propozycja z dzis:

84 złote za extra, 6 canal plus, eleveny, multiroom i 2 dekodery w tym jeden Pace. Oczywiście Cameleonów nie oddam i deków nie zmieniam.. Sporo mniej niż do tej pory bo było ponad 100 zł. HBO tylko w opcji 6 mies za free 6 mies. zobowiązania więc raczej nie wezmę. Umowa 15 mies. Jak myślicie? bez wypowiedzenia. Gdybym przeszedł na nieokreśłony było by około 115.

Do mnie wydzwaniają już gdzieś z miesiąc czasu bo umowa do końca czerwca tak ze dwa razy w tygodniu z Krakowa i gdy mówię, że chcę zejść z obecnego gołego Extra za który płacę 49,99 zł na Comfort za 22,50 zł, to jedyną ofertą jaką mają to Comfort za 34,99. Innych ofert nie mają i twierdzą, ze to i tak taniej niż dla nowego z ulicy - guzik prawda.

Jak składałem wypowiedzenie to w punkcie mieli ofertę na Comfort za 29,99 zł a przez infolinię chcą za to samo 5 zł drożej.

Czy też cisną wam taki kit przez telefon bazując na tym, że nie widzimy tego co im się na kompie wyświetla?

Edited by ancymonek

Umowa skończyła się 1 czerwca, cały maj wydzwaniali i mówili że nie ma możliwości bym zszedł na Comfort za 22,5 jedynie 34,99.

Po wyłączeniu sygnału zadzwoniłem z pytaniem czy się dogadamy i przedłużymy umowę. Konsultantka po usłyszeniu iż interesuje mnie tylko Comfort zaproponowała mi go za 22,5 zł 

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Witam,

Obecnie Extra, 6xCanal+, Eleveny, Mulitroom na kartach Cameleon do końca sierpnia za 81,99. Z kilkoma ofertami już dzwoniono, bez złożonego wypowiedzenia, najlepsza która mi zaproponowali: to samo za tą samą cenę na 15 m-cy.

Pytanie do użytkowników będących na bieżąco z ofertami:

1. Czy po złożeniu wypowiedzenia obecnie mogę dostać lepszą ofertę ?

2. Czy jest szansa wynegocjować coś taniej bądź dostać dodatkowo np hbo na kilka miesięcy za free? 

Z góry dzięki za odpowiedź!

Pozdrawiam

Chyba nie czytałeś. Kilka postów wyżej, a teraz niżej masz odpowiedź jeśli chodzi o HBO. Z wypowiedzeniem taniej też nie dostaniesz.

Propozycja z dzis:

84 złote za extra, 6 canal plus, eleveny, multiroom i 2 dekodery w tym jeden Pace. Oczywiście Cameleonów nie oddam i deków nie zmieniam.. Sporo mniej niż do tej pory bo było ponad 100 zł. HBO tylko w opcji 6 mies za free 6 mies. zobowiązania więc raczej nie wezmę. Umowa 15 mies. Jak myślicie? bez wypowiedzenia. Gdybym przeszedł na nieokreśłony było by około 115.

Na 15m.to dobra oferta, patrząc na to ile płaciłeś. Możesz brać. Edited by ircios

Witam dzisiaj też pierwszy telefon z krakowa umowa do konca listopada i proponuja to samo co mam teraz i w tej samej cenie czyli Extra,6xC+,MR 2 Cameleony i Pace PVR i Eleveny za 81,90.Konsultan chciał mi jeszcze dorzucic HBO na 6 miesiecy za darmo ale nie chcialem.Umowe mam jeszcze dlugo i nie ma sie co spieszyc.Chcialbym wymienic na ultraboxa 4k i mr do niego ale niestety 15zl dekoder i 10 zl MR.Gdyby dali ten MR za darmo to bym wziął ale nie da rady podobno.Dostał ktoś nowy MR za 0zł??