Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

Obecnie mam comfort za 39,90 na 15 miesięcy z MR premium i 6 miesięcy HBO gratis.

No proszę to przy takich krótkich umowach było HBO na 6 miesięcy?

Może dlatego teraz pytał czy ma szanse dostać HBO na 24m za darmo.

Pytać można ale kto Ci da 24 m HBO z abonamentem 39 zł ,albo nawet z wyższymi które wymieniłeś nie dadzą.

Ale jak będzie wypowiedzenie w systemie to propozycje w ICA będą?

Będą, tak jak pisałem, ale i tak wszystkie na początku to będzie dno.

Jeśli chodzi o to czy umowy sie sumują to tak.

Tak jest, w Cyfrowym Polsacie zaczyna się "od zera" ale w NC+ po prostu dodadzą te 24m do końca ważności obecnej umowy.

Ostatnio mam taką dziwną sytuację, że dzwonią do mnie w sprawie nowej umowy, oczywiście pytają się co najczęściej oglądam (czytając ten temat wiem, by nie mówić że tylko sport :) ), po czym proszą o chwilę cierpliwości i bym się nie rozłączał bo na miejscu przygotują mi ofertę. Mija 1-2 minuty ciszy i połączenie się samo kończy. Ostatnie 5 rozmów z nimi to dokładnie taki sam scenariusz, zero oferty tylko rozłączenie rozmowy po długiej ciszy...

U mnie obecnie:

Comfort+

EXTRA+ Multi+ Multiroom Premium
netVOD+ konto podstawowe
Do tej pory 59,90. Wypowiedzenie wyslane, przed wypowiedzeniem masa telefonow, po wypowiedzeniu też. Wszystkie oferty to Extra plus za 44,99 + Multiroom premium za 20,00, wiec 5 zł więcej niż do tej pory, na co nie chciałem sie zgodzić, bo i niby dlaczego? W dodatku bez ZestTV. Niech się cmokną.

Zalezalo mi na zmniejszeniu kosztów oplat za telewizje (a w zasadzie za ogladanie reklam na kazdym programie), wiec postawnowiłem zejsc nizej.

Wiec dostałem Comfort + za 22,50 i Multiroom Premium za 20.00. Razem 42,50.

Do tego 8xC+ na 3 mce. Akurat na C+ mi nie zależało, ale jak dają to biorę.

Naciągnęli Cie o całe 2,51/m :-D W sumie teraz będziesz miał mniej reklam, bo pakiet ma mniej kanałów. A za E+ taniej byś nie dostał. 44,99 to jest max za E+. Wszystkich objęła podwyżka. Nie jeden by chciał mieć cenę podniesioną o tylko 5 zeta, za to samo co miał.

Edited by ircios

Bardzo dobrze zrobił biorąc Comfort+. Za chwilę pojawi mu się w ICA opcja rozszerzenia do Extra za 15 zł co po zsumowaniu da kwotę 37,5 więc jednak się da taniej niż 44,99 :D A że imho byłoby to najgorzej wydane 15 zł to inna sprawa.

Naciągnęli Cie o całe 2,51/m :grin: W sumie teraz będziesz miał mniej reklam, bo pakiet ma mniej kanałów. A za E+ taniej byś nie dostał. 44,99 to jest max za E+. Wszystkich objęła podwyżka. Nie jeden by chciał mieć cenę podniesioną o tylko 5 zeta, za to samo co miał.

Edited by krisss

Masz dobre warunki o ile masz HBO na 24 miesiące a tego nie napisałeś jeśli na 6 miesięcy to masz standard

Filmbox masz jako Plus miesiące zapewne,kolekcja Kino Świat może dostać absolutnie każdy

Edited by dariop28

Standardowa oferta z najtańszych :-)

Bardzo dobrze zrobił biorąc Comfort+. Za chwilę pojawi mu się w ICA opcja rozszerzenia do Extra za 15 zł co po zsumowaniu da kwotę 37,5 więc jednak się da taniej niż 44,99 :D A że imho byłoby to najgorzej wydane 15 zł to inna sprawa.

Jakoś nie widzę abym napisał, że źle zrobił. A czy mu sie pokaże E+ w ICA za 15 zeta to sprawa dyskusyjna. Ja miałem przez ostatnie 2 lata tylko w snadardowej ofercie za 30 zł. No chyba, że masz na myśli w opcji włącz-wyłącz. Edited by ircios

ICA to jedno a dobrze wiecie ze można spróbować wynegocjować taka kwotę telefonicznie o ile takie cenniki funkcjonują

Skoro na Canal+ mu nie zależy to moze i na extra tez nie

Niech podniosą kamień Ci którzy za Comfort płacą mniej niż 22,50

Świetnie wynegocjował

Edited by dariop28

Standardowa oferta z najtańszych :-)

Jakoś nie widzę abym napisał, że źle zrobił. A czy mu sie pokaże E+ w ICA za 15 zeta to sprawa dyskusyjna. Ja miałem przez ostatnie 2 lata tylko w snadardowej ofercie za 30 zł. No chyba, że masz na myśli w opcji włącz-wyłąc

Ja nie mam w ogóle tej opcji dostępnej , a mam comfort za 14,99. Proponują mi jedynie Extra za 44,99 ( proponowali również Extra za 49,99 i 59,99 ) .

No właśnie, ale w opcji włącz-wyłącz możesz mieć za 15/m.

...Niech podniosą kamień Ci którzy za Comfort płacą mniej niż 22,50

Świetnie wynegocjował

Mam komfort za mniej i masz kolejny przykład wyżej. Edited by ircios

No właśnie, ale w opcji włącz-wyłącz możesz mieć za 15/m.

Chciałbym , dzwoniłem 10 razy i nie ma takiej opcji na moim koncie.

Jak nie ma.? Jesli masz Comfort, dzwonisz 1 czy drugiego dnia miesiąca i zamawiasz Extra w stsndardowej cenie 30 zł. Placisz dopiero w następnym za jeden miesiąc i wyłączasz.

Edited by ircios

Umowa przedłużona po 2 tyg rozmów

wszystko na 24 miesiące

- extra +

- 8 canal+
- 3xhbo

- nc+ GO

- Filmbox Pack - 1 miesiąc

- Najem MediaBox 0zł 

razem 79,99 zł       ( to chyba max  na ten moment ) pozdrawiam wszystkich negocjujących 

Czy jest możliwość wynegocjować Start za 9.99. + opłata za MR , płacąc na chwilę obecną 89.99 ?....( wypowiedzenie wysłane zarejestrowane - umowa do kwietnia)

Witam. Mam od półtora miesiąca pakiet Entry+ z Canal+. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko jednego kanału- nsport. Jak najtaniej można go dobrać?

Podstawa Comfort.

Czy da się mieć taniej niż +20 zł/mies. w stosunku do obecnego abonamentu? Umowa od listopada 2016. 6 miesięcy za dychę, potem 70.

Aneksowałeś już. Teraz to już nie masz opcji aby mieć Comfort za 2 dychy.

Dzisiejsza oferta:

Extra+ 6C+

MR standard

i pace prv 500gb

za 72,50zł

Mam to samo tyle ze 8 C+ za 79.90 i taka samą ofertę mi dali ale chciałbym ja obniżyć.

Umowa do 30 marca. wysyłać wypowiedzenie czy brać?

pozdrawiam

Edited by kaczor24

Wyślij i czekaj, bo umowa i tak zacznie Ci się od 1 Kwietnia. Na dzień dzisiejszy E+ z 8 C+ taniej niz 79,99 nie dostaniesz.

Umowa przedłużona po 2 tyg rozmów

wszystko na 24 miesiące

...

- nc+ GO

...

A to nie jest standardem w każdym pakiecie, w którym znajduje się przynajmniej jeden kanał C+? To znaczy chyba nie ma możliwości by tego nie dołączyli? To tak jak dostajesz dekoder to i wiadomo, że jest pilot gratis. :) Chyba że się mylę i mogą kogoś wyrolować na tym Go i go nie dołączyć...

Edited by aster