Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Message added by Kirk

Recommended Posts

Czytając, że teraz comfort+ najtaniej jest za 22,50zł. Ale bez żadnych gratisów. Aktywowałem swoją umowę comfort+ za 29,99zł. Do tego canal+ 3mce 0zł, później +30zł (można wyłączyć). History i H2 1mc 0zł, później 2,99zł (można wyłączyć). Dekoder PVR 0zł.

Na stronach opisujących jak oszczędzać. 

Przykład: http://zarabiajnabankach.pl/nawet-290-zl-zwrotu-za-oplacanie-telewizji-nc-z-konta-w-bz-wbk/

Regulaminy nie precyzują natomiast minimalnej kwoty opłacanego rachunku, nie uzależniają również wysokości nagrody od wysokości rachunku i w żaden sposób nie określają również na kogo muszą być wystawiane opłacane rachunki.

Najwyraźniej wystarczy zatem sam fakt opłacenia rachunku za telewizję nc+ chociażby i za sąsiada.

[Aktualizacja 27.08.2016] Potwierdzamy nasze przypuszczenia, działa! 

Czy konto można założyć w oddziale BZWBK, czy tylko formularz dedykowany i kurier/ przelew?

Wypowiedzenie wysłane.

Umowa do lutego.

Superpremium + Eleveny 

Bez dekodera, bez multiroomu.

Umowa 12 mies. 

129zł

Żart jakiś :)

Pierwszy miesiąc 124.99.

Później 141 zł z jakimiś tam groszami miesięcznie, umowa na 24 miesiące, dekodery Mediabox (5 zł), Multiroom Standard (10 zł)

Pakiet Superpremium+ (99 zł na cały okres)

Eleven Sports (1 miesiąc za free, później 11.90 zł)

Filmbox Pack (5 zł na cały okres)

HBO GO (2 miesiące za darmo, później 5 zł na cały okres)

Man Pack (5 zł na cały okres)

KINO ŚWIAT (za darmo na 24 miesiące)

nc+go TV, FUN VOD+, nc+go TV, HUSTLER nc+go TV (za darmo na 2 miesiące, z automatycznym wyłączeniem)

Klepać? Umowa już na mailu. 

Edited by Tomkowic

No jeśli na prawdę potrzebny Ci tak bogaty pakiet, to akceptuj. Ja nigdy nie zrozumiem ludzi co płacą tyle za tv. Ale twój wybór :-)

Czy konto można założyć w oddziale BZWBK, czy tylko formularz dedykowany i kurier/ przelew?

Zadzwoń na infolinię banku i się zapytaj, opcjonalnie na jakiś profil na fb, dużo szybciej uzyskasz odpowiedź.

Wypowiedzenie wysłane; umowa do końca lutego. Miałem

comfor t+

ekstra +

paczka 8 canal +  za 59.90

dzisiaj tel.

to co miałem 79.90 lub z 6 canal +  za 69.99, wszystko na 24 m-ce oraz ewentualnie dekoder z aktywacją 124 zł. lub 5 zł co miesiąc.

Odmowa. 

Co można jeszcze wyrwać dodatkowo w tych dwóch opcjach?

Edited by grekus1980

Zadzwoń na infolinię banku i się zapytaj, opcjonalnie na jakiś profil na fb, dużo szybciej uzyskasz odpowiedź.

Przecież wszystko jest w regulaminie promocji.Wystarczy poświęcić  kilka minut żeby się z nim zapoznać.

Amigo007, problem polega na tym że ja oglądam tylko i wyłącznie sport (wiec muszę mieć Eleven + Canal+ Sport) + z filmy oglądam głowie na HBO GO, lub podbieram z internetu z reszty nie korzystam. Natomiast domownicy oglądają sobie nie wiadomo co :D a nie chce mi się wysłuchiwać że nie ma jakiegoś kanału w abonamencie który wcześniej był :P wiec muszę mieć dużo w miarę rozsądnej cenie :)

Wypowiedzenie wysłane; umowa do końca lutego. Miałem

comfor t+

ekstra +

paczka 8 canal +  za 59.90

dzisiaj tel.

to co miałem 79.90 lub z 6 canal +  za 69.99, wszystko na 24 m-ce oraz ewentualnie dekoder z aktywacją 124 zł. lub 5 zł co miesiąc.

Odmowa. 

Co można jeszcze wyrwać dodatkowo w tych dwóch opcjach?

W ofercie za 79,90 HBO na 24 msc za free, w 69,90 hbo na 6 miesięcy. Nic więcej nie dostaniesz

Trzeba było brać jak ci to dawali za 14,99zł. Oferty się zmieniają. I z biznesowego punktu widzenia rozumiem nc+. Jaki oni mają interes, żeby dawać ci ten pakiet za pół darmo? I gdzie tu uczciwość wobec innych klientów? Chcesz mieć poniżej 20zł, bierz starta. Mi go dawali za 19,99zł. Pewnie da się taniej. Na wcześniejszej umowie rok czasu miałem start za 19,99zł. Z początku brakuje kilku kanałów, ale można się przyzwyczaić. Wiele osób ma tylko tv naziemną, i żyją. Jest jeszcze internet :-) Zresztą chłopie, nie przesadzasz? Nie przedłużysz umowy, bo masz podwyżkę o 7,50zł? Co to za pieniądz w ogóle? 2-3 piwa raptem.. 22,50zł za comfort to nadal bardzo mało. Ja mam 29,99zł i jest OK. Walcz o jakieś dodatki. Albo bierz start, jakoś przywykniesz :-)

Edited by amigo007

Zamiast świetować z rodziną - "smażyć" wątpliwe madrosci. Zaden z ciebie amigo. panie @amigo, raczej ciamajda, która swe niepowodzenie chce uzasadniać "filozoficznie' i kierować innych na droge dla stada baranów. płać pan i po 50, nic nam do tego.

Oczywiscie post nic nie wnosi, zwykłe trollowanie bo nie od dzis na tym forum , pada zasadnicze pytanie o uznaniowość operatora.

Jedni dostają, dla innych takiej oferty nie ma. To właśnie zakrawa na nieuczciwość bo klient jak na loterii musi wybierać : czy już podpisać bo mają dobre dni czy czekać.i wygrać/przegrać i to jest nienormalne.

Skoro ooerator bawi się w gierki bez przejrzystości to najuczciwsza oferta dla klienta to ta najnizsza. I o to w tym temacie słusznie walcza klienci. Pozdrawiam nie odpuszczających w temacie.

Gościu nic ci do mojego świętowania. Akurat w tym roku nie mam świąt. Jestem sam. I dla twojej informacji, nie czuję jakiegoś "niepowodzenia" w sprawie mojej umowy z nc+. A ciamajdą to może ty jesteś. I o czym ty w ogóle mówisz, jakie "stado baranów". Kto mówi o płaceniu po 50zł?? Zrozum też że platforma cyfrowa to firma prywatna, i musi zarabiać. Są jakieś określone "widełki" cenowe. Ja płacę 29,99zł i dostałem jeszcze canal+ na 3m 0zł, później + 30zł + history i H2 za 0zł 1mc + dekoder pvr 0zł. I nie czuje się wcale poszkodowany. Wcześniej rok czasu miałem start za 19,99zł i była to standardowa cena za ten pakiet. I operator nie bawi się w żadne gierki, po prostu 99% klientów oferują drogie pakiety. Taka ich polityka. Umówmy się NC+ nie jest stworzone jako platforma dla biednych. Bardziej coś premium.. I na prawdę 29,99zł za comfort+ to nie jest jakoś strasznie drogo. Nowy klient ma +10zł na pakiecie + ewent. opłatę za dekoder. I bez darmowych canal+ i history. I przecież jeśli kolega Gieronimo chce, to może walczyć nawet do ostatniego dnia o lepszą ofertę. Ja tam życzę koledze jak najlepszej oferty. Jednak musi uważać z tym wejściem w okres 14 dniowy na zdanie dekodera. Oferta może być jak dla nowego. A sam jestem bardzo zadowolony z comforu+ za 29,99zł. Dla mnie to mało. To na fajki wydaję prawie połowę tego dziennie. Więc o czym my mówimy. Dla mnie 15zł czy 30zł to żadna różnica. Ale rozumiem, że dla innych może to być jednak różnica. Więc życzę wam powodzenia w negocjacjach. Pozdrawiam!

U mnie zawsze prosili abonenta, przy potwierdzaniu umowy. Jeszcze nie zatwierdziłem tamtej umowy. Zastanawiam się, czy jeszcze się nie wycofać. Rozumiem że teraz mam już anulowane wypowiedzenie? Jeśli tej nowej umowy nie zatwierdze, to przejdzie umowa na czas nieokreślony? Sam już nie wiem. Niby jestem w miarę zadowolony, ale przy 24 m-cach nawet 5zł mniej się liczy.. Być może mogłem jednak ciut lepszą umowę wynegocjować.

Teraz  nie ważne 15 czy 30 zł wcześniej  nawet 5 zł się liczyło. :lol2:

@amigo007 szanowny Kolego nc+ to platforma premium - to taki świąteczny żart? Około setki kanałów, z tysiącem tych samych filmów wałkowanych po kilka razy w tygodniu. Jeśli tak ma wyglądać premium to chyba ktoś tu się kleju nawąchał :). Nie oszukujmy się jedyna różnica pomiędzy nc+ a polsatem to C+. A C+ to tylko sport, bo filmowo to jest tragedia. Sam osobiście zrezygnowałem z C+ (nie ogłądam piłki) bo to co puszczają w C+ z filmów (nowych) to jest tragedia. Taniej wychodzi mnie wypożyczyć w jakimś vod nowe hity filmowe niż płacić po 20-30zł co miesiąc za to pseudo premium. Dodatkowo muszę czekać około roku aby zobaczyć film ktory w vod jest dostępny od pół roku.

Powiem szczerze - dławi mnie na wszystkich co piszą, czy mówią jakie to nc+ jest premium - mam chyba uczulenie na takich ludzi. Przykro mi ale żadna dostępna telewizja w Polsce nie jest premium - jest tylko zwykłą telewizją, czy to po kablu, czy satelitarną.

A co do ceny - w dobie dzisiejszej konkurencji to rynek ją ustala a nie dostawca. Są oczywiście pewne granice. Ale prawda jest taka że stały abonent czegokolwiek ma zniżki czy bonusy. Niestety w nc to nie jest oczywiste, a nawet często jest to traktowane jako bezczelność ze strony klienta. Przyklad - mam na sobie. Kiedy zaczeli dzwonić to miałem podwyżkę i cały czas na siłę wpychany pakiet C+, którego nie chcialem. Zależało m na samym ekstra z mrs za maks 64,99 ( 5zł mniej niż dla nowych). Czy to jest zachowanie premium. Może dla Ciebie. Ja uważam że jeśli ktoś chce być uważany za premium to klienta szanuje i traktuje poważnie a nie jak idiotę.

Od taka mała dygresja z mojej strony :). Wesołych Świąt dla wszystkich

Edited by Riddick1500

Guest lukimann

Od narzekania na platformę nc+ jest osobny temat....

Witam.

Obecnie posiadam pakiet Extra+, mr standard, HBO, eleven, 8x c+, cinemax, premium sport & film i płacę 135 zł. Umowa kończy się 31-01-2017 i myślę nad przedłużeniem ale chciałbym zmniejszyć pakiet. Chodzi mi o Extra+, 6x c+, eleven, MR standard. Nie chcę żadnych HBO i cinemax. Chciałbym zapytać co mógłbym ewentualnie wynegocjować ponieważ pierwsza oferta od nc+ to 121 zł miesięcznie i umowa na 15 miesięcy. Uważam że to o wiele za dużo.

Czerstwy tak pisałem bo pisałem. Tu bardziej chodziło o dostanie oferty prawie niemożliwej do otrzymania. O próbę wyrwania tego mało realnego minimum. Jak widać mnie się nie udało. Ale innym życzę powodzenia. I nie chcę się tu z nikim kłócić. Nie o rozpętywanie wojny tutaj chodzi. Jak widać niektórzy płacą grubo powyżej 100zł. Owszem z pakietem extra, eleven, HBO i Cinemax (nie wiem czy to superpremium). Ale ja tego aż tyle nie oglądam, sportu prawie wcale. A reszta tych kanałów jest mi zbędna. Więc płacenie 30, a później 60zł z canal+ nie jest strasznie źle.

Koszrij koniecznie wyślij wypowiedzenie. Z pakietem extra, mr, i canal+ to chyba spokojnie 80-90zł da się wynegocjować.

@koszrij

Też kończy mi się umowa za miesiąc, obecnie płacę 101,80 zł. Oferta sprzed miesiąca (wtedy sam dzwoniłem z dekoderem, więc przy okazji postanowiłem wysłuchać ich propozycji):

Extra+, 6xC+ za 74,90 zł (przy 8xC+ 79,90)

Paczka Eleven 11,90

Multiroom 15 (10 + 5 najem; zestaw MediaBox i marny Box)

Dodatkowo HBO na 6 miesięcy za darmo.

Łącznie: 101,80 zł (dodam tylko, że teraz mam Comfort+ i 8xC+. Czy to jest oferta? Nie, to jest żart :) )

Pytałem o obniżenie pakietu do Comfrot+, to cena z tego pamiętam taka sama, a zejście do Start+ to obniżka tylko o 5 zł (chociaż to było miesiąc temu, więc mogłem coś pomylić).

Byłem też w punkcie, to zaoferowano mi takie same pakiety, lecz o 5 zł taniej.

Do mnie od miesiąca już nie dzwonią (wysłałem wypowiedzenie i dostałem tylko jeden telefon). Jeśli nie zmienią podejścia i nie obniżą mi abonamentu (dużo nie oczekuję, ale przynajmniej do 90 zł) to nie mam zamiaru przedłużać.

Z tego co ludzie piszą to jedyne co możesz ugrać to HBO na całą umowę.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udało mi się wynegocjować

Szanowni Państwo,

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo szczegóły:

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 69,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-06-2017 Koniec okresu oznaczonego 31-05-2019 Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO,, Filmbox Pack, Hustler HD, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Hustler 0 zł 12 m i 4,99 zł 12 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Edited by Mariuszs74

Udało mi się wynegocjować

Szanowni Państwo,

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo szczegóły:

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 69,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-06-2017 Koniec okresu oznaczonego 31-05-2019 Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO,, Filmbox Pack, Hustler HD, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Hustler 0 zł 12 m i 4,99 zł 12 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Mnie za tą samą kwotę oferowali C+ x6 i HBO na cały okres umowy - 24 miesiące. Z MR 0 zł - umowa starej cyfry ze starymi kartami.

Edited by Barti
Poprawiono cytowanie treści innego postu.