Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Recommended Posts

Tak! Dla "starych" stałych klientów nc+. Ten, który miesiąc wcześniej zmienił ofertę nie jest już tym "starym".

Jest tak, oferta tylko dla posiadaczy od najniższego pakietu do pakietu tylko gold w nc+, nie inaczej, Platinim pakiet odpada wiec nie przysługuje wam.

Oferta też obejmuje z Cyfry+ od pakietu Komfort w dół.

Nieprawda!!!Ja 1 lipca podpisałem umowę na C+Platinum+HBO za 99 zł + 10 zł za Mediabox na 12 miesięcy.2 dni temu udało mi się zmienić umowę na full extra za 99 zł + 10 zł za Mediabox też na 12 miesięcy.

Tylko po 1 telefonie się poddawaj.Mi dopiero chyba za 5 razem udało się trafić kumatego konsultanta,który słyszał o takim pakiecie.Trochę mi to przypomina walkę z lutego gdy abonenci Cyfra+ próbowali wywalczyć nsport i MGM.

dostał ktoś taką propozycje jak ja: "Full Extra + Fikołki " 99 pln?

pozdrawiam

Już masz zatwierdzoną tą oferte?

Mam pytanie. Jestem abonentem nc+ od lipca. Wcześniej miałem pakiet silver + hbo za 79 zł, a wczoraj wykupiłem platynę z hbo bez zbędnych dla mnie dodatków poprzez infolinię. W związku z tym ma pytanie, ile czeka się, by włączyli te nowe kanały, bo wczoraj wieczorem ich jeszcze nie miałem. Czy coś muszę zrobić, czy mam czekać, aż "łaskawie" je właczą. Na ICA pokazuje mi cały czas "stary pakiet", czyli SILVER + HBO. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam - Kuba z bielska.

Dzwonie dziś w sprawie pakietu full extra , mam nc+ pakiet platinium , myslalem ze normalnie moge przejsc a tu gosc mi mowi ze to tyllko dla nowych klientow ktorzy beda podpisywac umowy i ze gdzie to jest napisane pyta sie czy na forum czy na oficjalnej stronie , mowie mu ze na forum a on ze jak nie ma na oficjalnej stronie to jest to nie wazne co tam pisze.

mam od marce platynę z MR standard x2 ( 129 zł), zadzwoniłem że chce "Full Extra" za tą samą kasę co teraz płacę ( do końca umowy zostało mi 12 miesięcy) niestety nie mogą włączyć mi tego pakietu bo jest on na 12 miesięcy.....????? ja na to że właśnie zostało mi 12 miesięcy ....-odpowiedź Pani .....ale to inne 12 miesięcy....

Widać konsultanci zrozumieli w końcu ofertę i Ci abonenci co się załapali wcześniej dostali a reszta ma mniej szczęścia ;-) niby oferta dla klientów ITI ze sprzętem ADB, ale promocja nie jest oficjalna i nie wiemy jakie są inne warunki aby się załapać.

Co można maksymalnie wyrwać za 49 zł? :)

tirówkę :D

a tak serio to przeleć posty w migracji i zobaczysz co dasz radę ugrać.

119qxlk.jpg

Proszę bardzo.

Faktura jeszcze za C+Platinum + Multiroom Premium.

Teraz mam Full Extra za 109 zł + 20 zł za Multiroom Premium, także cenowo bez zmian.

do tych co przeszli na "Full Extra"

proszę o screen waszego ICA :)

ps.ja tu swoje nie raz umieszczałem :wink:

Też Ci podesłać czy już wierzysz? :lol2:

@leonk1974 nie psiałem tego że nie wierze .....

to że chciałem zobaczyć jak to wygląda ponieważ...... a zresztą nieważne :lol2:

Szanowny Panie,

Dziękuję za kontakt z nami.

Odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że pakiet Full Extra

przewidziany jest wyłącznie dla Abonentów platformy n.

Mogą skorzystać z niego tylko ci Abonenci platformy n, którzy posiadali

na koncie aktywna ofertę "Old Full".

Jak długo jeszcze nc+ będzie zatrudniać konsultantów z ulicy?Każdy konsultant mówi co innego.Próbujcie do skutko tak samo jak kiedyś z pozyskaniem kanałów nsport i MGM dla abonentów Cyfra+.

P.S Dareczko30 powinieneś jeszcze podać imię i nazwisko tego konsultanta z łapanki co Ci tak napisał.

http://i44.tinypic.com/2n9yyjo.jpg

To screen z ICA.Cena jeszcze jest za sierpień za C+Platnum+HBO+Mediabx

Ci co kojarzą mój nick pewnie wiedzą,że kiedyś miałem Cyfra+ a nie n.

w warunkach tej promocji napisane jest, że na dekodery BOX+ też będzie działać, dzwoniłem i odmówiono mi bo jestem z C+ tzn byłem bo od trzech dni mam nc+ ( Platinium + multiroom_ 109zł) , jak myślicie da się coś ugrać?

Podać imię konsultanta mogę,ale po co,mam platynę,hbo,MR,PacePvr za 44,5 zł,po co mi więcej,ps druga karta jest dalekoooooo