Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Recommended Posts

Cześć mam obecnie superpremium czyli coś koło 130 pln. 

umowa wypowiedziana ważna do końca lipca, było kilka telefonów. az w końcu coś  takiego z wymianą dekodera co myślicie?

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, Eleven Sports, Filmbox Pack, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), Najem mediaBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 82,94  zł

Jest dobrze, ale na Mboxa chcą Cię naciągnąć. To jest dekoder wysłużony 6 letni dziadek. Dają go za  2 zł/m. Za 5 to możesz zgodzić się ewentualnie na WifiPremiumbox. Często przy aneksowaniu dekoder można za free wyrwać. 

• Haha 1

Kończy mi się w tym miesiącu Pakiet Superpremium+, CANAL+ Seriale Extra, HBO GO, nc+go TV  KINO ŚWIAT za 107,99 

Po wypowiedzeniu umowy proponują przedłużenie w tej samej cenie (107,99) lub z dodatkowym 4K za 123,99.

Czy da się wynegocjować lepszą cenę?

Czy przeczekanie do początku sierpnia ułatwi czy utrudni negocjacje?

Nie daj sobie wcisnąć dekodera 4k za 15 zeta. Poczytaj kilka stron to zobaczysz za ile można go wyrwać i ile kosztuje to co Ci proponują. W końcu masz czas.

• Confused 1

Przeglądałem kilkanaście stron, ale od bardzo dawna nie widziałem nikogo z Serialami w ofercie.

4K jak widzę najczęściej jest po 10 PLN/miesiąc poza ofertami z początku lipca, gdzie były po 0 PLN. Zgadza się?

Jak się z nimi negocjuje po wygaśnięciu umowy? Łatwiej czy trudniej?

Witam,

Obecna umowa(Comfort+, wszystkie Canal+, MR, dekodery już kilkuletnie Pace PVR i Sagemcom za 65zł) do końca lipca, wypowiedzenie złożyłem w czerwcu. Dużo telefonów, rozmów lepszych i gorszych, konsultantów miłych i aroganckich.... Zawsze powtarzałem że chce utrzymać to co mam plus MP - ale płacić mniej. Ostatnia propozycja to umowa na 24m(zbliżona do wielu jak tutaj czytam): Comfort+(dopełnienie  do extra do końca sierpnia), Canal+6x, MR, MP, dekodery zostają te same, FOX play, NAT GEO play. Dodatkowo HBO+HBO GO do końca roku gratis. Cena 59,99.

Nie pasuje mi tutaj zmniejszenie paczki Canal+, zwłaszcza dlatego że prócz C+seriale i C+dokument nie ma przez to dostępu też do kolekcji VOD!. A teraz jeszcze dochodzi brak C+3 i C+4.

Pytanko do doświadczonych forumowiczów, czy jest opcja, szansa, żeby przy próbach wyczekania jeszcze do końca miesiąca, w tej cenie puścili mi pakiet z całą paczką Canal+.???

@Staszek12 Nie masz zadnych szans.Jedynie co mozesz probowac to comfort 22,5zl + 25zl 8canal + pozniej mistrzowska pilka w opcji wlacz/wylacz (wyjdzie 15zl) co da kwote 62.5.Do takiej konfiguracji nie dostaniesz raczej fox play i nat geo play a HBO pewnie dadza do konca wrzesnia

• Sad 1

@Staszek12Ale po co Ci C+ Sport 3 i 4?

Przecież wszystko co tam będzie zobaczysz na głównych kanałach C+. Tamte kanały są dla innych tv. Ilość się liczy? 

• Haha 1

Panowie @hubson i @ircios dzięki za odpowiedz. Ta opcja 62,5zł do przemyślenia. Hmm, myślę że nie ilość, a przyzwyczajenie że przez cały czas z cyfrą+ i NC+, człowiek miał cały zestaw Canal+. Bardziej niż brak C+3 i C+4 denerwuje mnie tu brak dostępu do biblioteki VOD. Czytając forum zawsze sądziłem że odpada tylko C+Seriale i C+Dokument....

41 minut temu, ircios napisał:

@Staszek12Ale po co Ci C+ Sport 3 i 4?

Przecież wszystko co tam będzie zobaczysz na głównych kanałach C+. Tamte kanały są dla innych tv. Ilość się liczy? 

Nie wszystko. C+ Sport 3 i 4 to także dostęp do lepszego systemu powtórek (nie zawsze z tym było ok na dotychczasowych kanałach) i zapowiadane treści dodatkowe. Ale ok. Kto co lubi ;)

• Like 1

Posted (edited)

Witam wszystkich umowa kończy mi się w grudniu liczę na waszą pomoc w ugraniu jak najlepszej oferty 

Zależy mi na kanałach sportowych tzn

-canal plus 

-mistrzowska piłka 

Jak również kanały informacyjne żeby były w pakiecie. 

I dla dzieci kanaly z bajkami. 

Dodatkowo posiadam 3 dekodery czyli główny dekoder premium box i dwa jak się nie mylę wifi boxy 

Był już telefon od konsultanta dostałem propozycję 135 zł z mistrzowska piłka i pakiet ten extra +. Zdecydowanie liczę na coś korzystniejszego. Bardzo proszę o porady. 

Edited by jozekfcl9

Trzeba czymś zapełnić wolny czas😁

• Sad 1

Przy kolejnym podejściu dostałem ofertę: Superpremium+, HBO GO, 4K w dwóch wariantach:

- 110 PLN/mies + 50 aktywacja dekodera

- 115 PLN/mies bez opłaty aktywacyjnej

Brać (oczywiście opcję pierwszą) czy da się lepiej?

Posted (edited)

Jak dekoder za free, to wariant pierwszy. Tyle, że  Superpremium chodzi po 99,99. Do tego gratisy. A tu gołe Superpremium z ukrytą opłatą za dekoder 10 zł/m.

Z jakiego nr dzwonią?

Edited by ircios
  • Haha 1

Dzwonili z 12 294 79 99

Opłata za dekoder była już w tej cenie.

Czy w punkcie można złożyć wypowiedzenie 5msc przed końcem?

Wypowiedzenie możesz złożyć w każdej chwili. Wystarczy, że na wypowiedzeniu napiszesz kiedy chcesz zakończyć umowę.

• Thanks 1

Posted (edited)

Cześć 

Pytanie do bardziej ogarniętych w temacie. Obecnie posiadam Pakiet Start za 24,99, C+ 8 kanałów  za 25 zł do końca umowy, najem Mediabox 5 zł, eleven w opcji włącz/ wyłącz. Umowa do grudnia 2019 wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. Chciałbym utrzymać to co mam , eleven może być włącz wyłącz. Na co mógłbym liczyć przy aneksowaniu. Dziękuje za pomoc.

Edited by Templariusz

Obecną cenę zachowasz bez problemu nawet bez wypowiedzenia. Do grudnia jeszcze sporo czasu.

19 minut temu, Templariusz napisał:

Cześć 

Pytanie do bardziej ogarniętych w temacie. Obecnie posiadam Pakiet Start za 24,99, C+ 8 kanałów  za 25 zł do końca umowy, najem Mediabox 5 zł, eleven w opcji włącz/ wyłącz. Umowa do grudnia 2019 wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. Chciałbym utrzymać to co mam , eleven może być włącz wyłącz. Na co mógłbym liczyć przy aneksowaniu. Dziękuje za pomoc.

Straszną masz tą cenę za Start+ :/ Walcz o zbicie chociaż na 17.50 zł bo za tyle dostaje nowy klient.