Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Recommended Posts

Witam mam pytanie gdzie mogę znaleźć wykaz kanałów które są dostępne w w NOWY COMFORT +

Na stronie www.ncplus.pl

Witam, 

Dzisiejszą oferta:

Ekstra +

C+(8)

HBO

Polsat sport Premium

Dekoder premiumbox

2 x multiroom

Za całość 99,99 zł... co sądzicie o ofercie.?

Mozna coś jeszcze wyciągać? 

Podobne pytanie z mojej strony:

- Extra+ 57,50 zł 15 m

- Multiroom Standard C+ 0zł

- Najem WiFiPremiumBox+ 5zł (drugi dekoder za free).

Da się jeszcze coś ugrać?

• Sad 1

Comfort 22.50

Dopełnienie do Extra 10 złotych po miesiącu. Reszta ok. Tyle pisane wyżej o tym samym. 

• Haha 1

Czy w moim przypadku do ugrania jest:

Comfort 22,50 z dopełnieniem do extra za 10

C+(8) 25 zl

HBO 20 zl

Polsat sport Premium 0 zl

Najem premiumbox 0zl

2x multiroom 20 zł

Bo wtedy dawałoby to 97,50 zl

Dotychczas miałem extra C+(8) i HBO za 79.99 + 25 zł najem premiumbox z 2 multiroom. W ramach przedłużenia umowy dodają mi gratis najem (-5zl) +Polsat sport Premium. 

Może być problem z Polsatami przy tej konfiguracji. Taka cena to na sam koniec umowy, a nawet po zakonczonej umowie. Jest 14 dni na zdanie sprzętu i wtedy można dużo ugrać. 

• Haha 1

Gdzie to można według Ciebie ugrać: w salonie nc+ czy dzwoniąc do konsultanta?

C+(8) 25 zl
HBO 20 zl
Najem premiumbox 0zl
2x multiroom 20 zł

Dotychczas miałem extra C+(8) i HBO za 79.99 + 25 zł najem premiumbox z 2 multiroom. W ramach przedłużenia umowy dodają mi gratis najem (-5zl) +Polsat sport Premium. 

Nie ugrasz kanałów PSP za 0zł przy takim składańcu. Jeżeli miałeś Extra 8C+ z HBO za 79.99zł, to w mojej opinii warto zostać przy takim pakiecie (dają w tej cenie tym, którzy mieli wcześniej HBO za 0zł, czyli Twój przypadek), wtedy PSP dostaniesz gratis.

Pozdrowienia dla konsultanta, który na bieżąco obserwuje wątek i negocjuje warunki:) Szkoda, że się nie dogadaliśmy. 

NobelM (mam nadzieję, że to ni Ty jesteś tym konsultantem) rzeczywiście nie bardzo z tym  PSP idzie... przy tej konfiguracji cena 20 zł.

Cóż przedstawiłem swój ostatni warunek do pakietu jak wyżej HBO Go w cenie i zobaczymy.... 

Szybkie pytanka:
1)Czy dopełnienie z Comfort + do Extra + bierze się na całą umowę? Chodzi mi o niezmienność ceny lub tej oferty po jakimś czasie.
2)Mówić o tym konsultantowi, czy sam to robię na stronie?
3)Po wzięciu Comfort+ mogą się w jakiś sposób nie zgodzić na te dopełnienie? 
Dzięki i pozdrawiam ;)

Dopełnienie na jeden miesiąc jest przeważnie w gratisie z automatycznym wyłączeniem. Jełśi bierzesz w promocyjnej cenie np. 10 zł to jest zobowiązanie do końca trwania umowy. Jeśli chcesz na kilka miesięcy to po cenie standardowej 30 zł za miesiąc co w opcji włącz/wyłącz da średnią 15 zł.

Cześć,
Czy ktoś ma pomysł jak uzyskać HBO za 0 zł? W tej chwili płacę 79 za extra+ i HBO. Aktualna propozycja to 65 za to samo. A chciałbym mieć też do tego c+ za około 80 zł.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

@Pawel
Dokładniej chcę wziąć Comfort+ z dopełnieniem do Extra + i paczkę C+ co daje łączną kwotę 57,50 zamiast 80 zł. I nie wiem, czy mówić o tym dopełnieniu konsultantowi, czy nie, bo zaraz się połapie, że chcę trochę wycwaniakować ;)

@Adix: Weź najpierw Comfort+ i C+, zapewne dostaniesz wtedy dopełnienie do Extra+ na miesiąc za darmo i w ciągu tego miesiąca dobierzesz dopełnienie do Extra+ płatne (10-15zł) do końca umowy.

• Haha 1

Mam Superpremium+ ,HBO Go , Eleveny. Dekoder 4K-dzierżawa 15zł

Łącznie płacę 141,89zł umowa do sierpnia. Zaczęli dzwonić z przedłużeniem 24miesiące.

Chciałbym dołożyć Canal 4K

Jak myślicie co mogę wynegocjować?

Próbuj, ja mam:

- Superpremium+ - 99.99 zł 

Eleven Sports - 7,95 zł (na 12 miesięcy później dzwonić)

- HBO GO - 5 zł

- Filmbox - 5 zł

- Canal+ 4K - 0 zł

- Mistrzowska piłka za 0 zł

- Kolekcja Fox Play - 0 zł

- National Geographic Play - 0 zł

- Dekoder 4k - 15 zł
- Multiroom - 10 zł

Rachunek jaki mi przychodzi to 142,94 zł

Swoja droga za ile ile dobrać MP? 

Posted (edited)

Najtaniej Multiman  Paka dostaniesz w opcji włącz wyłącz średnio 15 zł za 1m.

Edited by ircios
  • Haha 2

Posiadam pakiet extra+HBO  i pakiet c+ za 25 zł z zobowiązaniem do końca czerwca .dekoder wifipremiumbox  za 5 zł  w sumie płace 99.99 zł miesięcznie. Umowa kończy mi się 30 czerwca .Już od począktu marca wydzwaniają z ofertami powyżej 105 zł .

Bo chce zostawić sobie pakiet extra i canal plus bo HBO nie oglądam. Czy jest szansa ugrać coś mniej? Czy lepiej już wysyłać wypowiedzenie i czekać na lepsze oferty ? 

Czy komuś z Was udało się do pakietu Comfort+ z Canal+ dostać Mistrzowską Piłkę za 0 zł? Czy jest to nierealne?

• Haha 1

W dniu 22.03.2019 o 16:16, NobelM napisał:
W dniu 22.03.2019 o 13:20, mner napisał:
C+(8) 25 zl
HBO 20 zl
Najem premiumbox 0zl
2x multiroom 20 zł

Nie ugrasz kanałów PSP za 0zł przy takim składańcu. Jeżeli miałeś Extra 8C+ z HBO za 79.99zł, to w mojej opinii warto zostać przy takim pakiecie (dają w tej cenie tym, którzy mieli wcześniej HBO za 0zł, czyli Twój przypadek), wtedy PSP dostaniesz gratis.

Przy takiej konfiguracji nie dostanie Mistrzowskiej Piłki za 0zł.

Sam mam pakiet Extra+ z Canal+ HBO i HBO GO za 79,99zł i Mistrzowską Piłkę zaproponowano mi za 10zł przy przedłużeniu. Jak chciałbym mieć ją za 0zł to musiałbym zrezygnować z opcji HBO i HBO GO.  

Jednak brak Multiligi skutecznie mnie zniechęcił do zakup tego pakietu. 

4 godziny temu, Klakier napisał:

Posiadam pakiet extra+HBO  i pakiet c+ za 25 zł z zobowiązaniem do końca czerwca .dekoder wifipremiumbox  za 5 zł  w sumie płace 99.99 zł miesięcznie. Umowa kończy mi się 30 czerwca .Już od począktu marca wydzwaniają z ofertami powyżej 105 zł .

Bo chce zostawić sobie pakiet extra i canal plus bo HBO nie oglądam. Czy jest szansa ugrać coś mniej? Czy lepiej już wysyłać wypowiedzenie i czekać na lepsze oferty ? 

Zapoznaj się z tym co jest tutaj napisane. Odpowiedź masz na prawie każdej stronie i wyślij wypowiedzenie lub złóż w APS.  Nie zawracaj sobie głowy do czerwca, bo chcesz zejść na niższy pakiet. W takich przypadkach dobre oferty są tuż przed końcem umowy, 

• Haha 1
  • Confused 1

W dniu 20.03.2019 o 23:46, Gedan napisał:

Widocznie nie umiesz rozmawiać albo Cię nie lubia😂Ostatnio tata,który jest fanem F1 dokupował Eleveny za 11,90( posiada comforta za 22.5 wywalczonego przeze mnie).zadzwonił na infolinię warszawska.Mila Pani zapytała go czy nie chce mieć 4elevenu i 35kanałów tematycznych za jedyne 10zl więcej.Nie przyjął ofert bo wszystko co ogląda ma w comforcie a na 4elevenie nie ma F1.Duzo osób dokupowalo extra za 10zl więc proszę nie pisz bzdur.Ja też nie wywalczyłem comforta za 14.99 czy 19.99 ale to nie znaczy,że takiej oferty nie ma

No jest taka oferta na infolinii czy w salonie ,6 miesięcy po 10 zł  potem 29 zł ,jak już coś podajesz ,to pisz do końca 

• Confused 1

Posted (edited)

Witam!

Proszę o radę w sprawie decyzji o przedłużeniu umowy.

Aktualna umowa:

Comfort+. 29,90 zł

nic+ go 100 godzin/mc. 5zl

men pack 20zl

Razem 55 zł.    Pace PVR  bez multi roomu.

Umowa do końca maja

Planowane wypowiedzenie w przyszłym tygodniu (początek kwietnia)

Zależy mi na deku 4K i niewielkiej opłacie w połączeniu z dobrą jakością.

Nowy TV 4K będzie za 2-3 tygodnie

W styczniu, lutym były 2 telefony z nc+,

ale rozmowy nie było, gdyż podobno

dek4K nie dla  Comfort+ nawet z c+

o których nieśmiało wspominałem.

Wczoraj, mając wolną chwilę raczej z ciekawości zadzwoniłem na zwykłą infolinię 22 310 4747.

Od miłej pani dostałem ofertę:

Comfort+  29.90  -  tak jak miałem

8C+ (z nc+ go) - 25zl/mc

C+ 4K ulttraHD. -  0zl/mc

Dek 4K -  5zl/mc + 49zl aktywacja

HBO + HBO go - 0zl./2mc , później na życzenie 25zl/mc

Razem59,90zl/mc

Nie było zgody na sugestie zejścia z czynszem za dek do 0zl. , albo z Comfortem+ do 25zl., chociaż z tym ostatnim może będzie jakaś szansa.

Zapomniałem zapytać się o dopełnienie

do E+ na miesiąc, ale powinno być, oraz

o Multiroom,bo będę chyba potrzebowal

- stary TV idzie do sypialni.

Miał być to tylko rekonesans (tel. do nc+),ale po przeczytaniu kilku stron Forum mam coraz większą chęć przyklepac.W sumie warunki nie najgorsze,a mimo że jeszcze dużo czasu i wyp. nie wysłane to wiele lepiej chyba nie będzie. Oszczędność czasu i nerwow też ważna.

Ostateczna rozmowa w środę..

P.S.

Czy w sytuacji jak powyżej mogę się czegoś jeszcze domagać (za 0zl. lub 

niewielką opłatę)np.cinemax,filmbox itp.

Z fiku-miku zrezygnowałem, ale gdyby mieli coś tanio,to może bym wziął.

Gdzieś na forum minęła mi nazwa 

"stary men pack za 5zl."

Jaki dek najlepiej sprawdza się we współpracy z dekiem4K w multiroomie

Czy można do tego celu wynająć drugi dek4K?

Na razie drugimTV będzie stary,ale dobry TV z wejściem Euro. Później będzie drugi 4K.

Czy MRoom załatwiać teraz-przy przedłużeniu umowy,czy nie ma to większego znaczenia?

Czy jest szansa na MR za 0zl.(teraz,przy przedłużeniu umowy)?

Będę bardzo wdzięczny miłym forumowiczom za szybką radę i pomoc

Edited by Mat 57