Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Recommended Posts

Przy przedłużeniu umowy ewentualnie wymiana na inny dekoder. Moduł CAM CI + , to tylko do nowej umowy.

2 godziny temu, jakid napisał:

Na jaką ofertę można liczyć do 50 zł 
Coś więcej niż extra plus 44.99 zł

Możesz co najwyżej dobrać Filmbox za 5. O ile taka oferta będzie dla Ciebie.

1 godzinę temu, sawcios napisał:

Witam!

Czy przy przedłużaniu umowy jest możliwość zamiany turboboxa ADB 5720SX na moduł CAM CI+ ?

Nie. Musisz tą umowę rozwiązać i wziąć nową z modułem.

3 godziny temu, ircios napisał:

Nie. Musisz tą umowę rozwiązać i wziąć nową z modułem.

Czyli mając złożone wypowiedzenie (umowa do końca maja) zdaję w salonie NC+ na początku czerwca dekoder i wtedy podpisuję nawą umowę z modułem?

Czy w salonie można dostać coś na lepszych warunkach czy też traktują mnie jak nowego klienta?

Posted (edited)
Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, History HD_H2, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play
Wybrane promocje Superpremium+ 109,99 zł 12 m, a po tym okresie 124,99 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat G eo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
12 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 139,88  zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

kolejny telefon i kolejna oferta. Co sądzicie? umowa do końca kwietnia , dodatkowo czy mógłbym ugrać mistrzowską piłkę?

Edited by 19lukasz89

Czy komuś udało się dostać 8xC+,6 miesięcy 0 zł HBO, mistrzowska piłka w dobrej cenie mam na myśli kwotę do 90 zł na 4 miesiące przed końcem umowy? 

U mnie po wypowiedzeniu dzwonili z utrzymania klienta - 8xc+, hbo, multiroom, 24 mce za 95zl. Po informacji o ofercie tego samego pakietu przez player tv (platforma nc+ przez internet za mniejsza kwote i bez zobowiazania terminowwgo), pani od razu zrezygnowala i sie rozlaczyla.

Posted (edited)

Wypowiedzenie dotarło, stąd telefon z Krakowa i propozycja:

Umowa na 15 mies.

Extra+

8C+

History

H2

Adventure

NatGeoPlay

+ paczka HBO na 3 miesiące

Razem: 74,99 zł 

Jak myślicie, klepnąć czy coś jeszcze ugram?

Edited by miszelos

Posted (edited)

Witam ja mam od prawie dziesięciu lat tak zwanego dożywotniego fulla za 99 zł z n. Teraz szlag trafił mojego turboboxa. Przy wymianie zmuszają mnie do przedłużenia umowy. W ICA mam superpremium+ za 99 zł ale bez możliwości zmiany dekodera. Konsultant zaproponował superpremium+ za 114 zł i 15 zł za dekoder 4k. Wczoraj złożyłem wypowiedzenie. Dzisiaj telefon z BUK oferta jest taka superpremium+ za 99 zł, dekoder 4k za 15zł, 2x multirum za 20zł, mistrzowska piłka 0 zł, fox play i ng play 0 zł, eleven 11,90 zł, canal+ 4k 0 zł. Podziękowałam, powiedziałem że się zastanowię. W końcu do końca kwietnia jeszcze sporo czasu. 

Edit umowa na 24 miesiące

Edited by Virulent
  • Haha 1

Nie mogą Cię zmusić do wymiany na inny dekoder.  Możesz to zrobić z dobrej woli. Możesz wymienić na ten sam. Ewentualnie na Premiumbox. Taniej niż 99,99 za Superpremium nie dostaniesz. Reszty to co Ci zaproponowano to jedynie Eleven możesz ugrać za 7,50 i jeden MR za free, ale nie będzie łatwo.

• Haha 1

Wypowiedzenie dotarło, stąd telefon z Krakowa i propozycja:

Umowa na 15 mies.
Extra+
8C+
History
H2
Adventure
NatGeoPlay

+ paczka HBO na 3 miesiące
Razem: 74,99 zł 

Jak myślicie, klepnąć czy coś jeszcze ugram?
Ta cena to jakaś średnia liczona z darmowymi miesiącami?

74,99 zł miesięcznie przy umowie na 15 miesięcy bez HBO.

HBO dorzucają gratis na 3 miesiące.

Posted (edited)

No i taniej nie ugrasz. To jest b.dobra oferta z 8C+.

Edited by ircios
  • Haha 1

Ciekawe ile za ten zestaw na 24 miesiące....

Ale nie opłaca się chyba brać dwu letnich umów?

Posted (edited)

Ja myślę, że na 24 miechy będzie drożej. To bardzo dobra oferta jak na zawartość i długość umowy. Za pakiet Extra z 8C+ wołają 79,99.

Edited by Pawel

Dałem czas do namysłu do poniedziałku. Jak zadzwonią to zatwierdzę.
Ten History, H2 i Adventure to jest jakiś rozbity MultiManPack?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Trudno powiedzieć czy rozbity.Każdy z tych kanałów jest dostępny w opcji dodatkowej. Dostałeś te opcje gratis.

74,99 zł miesięcznie przy umowie na 15 miesięcy bez HBO.
HBO dorzucają gratis na 3 miesiące.
No to jeżeli faktycznie jest to Extra z 8C+ (a nie 6C+), to oferta świetna. Tak jak pisał@Pawel, ten pakiet chodzi za 79.99zł i to na 24m.

Posted (edited)

W jakiej jakości są kolekcje Nat Geo playi FOX Play?

Edited by lukimann

Witam,

Obecnie mam Extra + 6c+ i mulitroom standard C+ za 69,99.

Co myślicie o propozycji jak niżej...

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, MULTIROOM STANDARD, NAJEM HD
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 34,99 zł 24 m, a po tym okresie 38,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports za 9,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem Box+ w cenie 0 zł/m bezpł. uż. dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,94  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
  • Haha 2

4 godziny temu, ircios napisał:

Nie mogą Cię zmusić do wymiany na inny dekoder.  Możesz to zrobić z dobrej woli. Możesz wymienić na ten sam. Ewentualnie na Premiumbox. Taniej niż 99,99 za Superpremium nie dostaniesz. Reszty to co Ci zaproponowano to jedynie Eleven możesz ugrać za 7,50 i jeden MR za free, ale nie będzie łatwo.

Wiem że oferta dość dobra, do tego HBO go by się przydało. Tak szybko telefon mnie trochę zaskoczył stąd nie kleplem oferty z góry, tylko chce się zastanowić nad nią (poczytać co można ugrać). Co do dekodera to proponują mi jedynie turboboxa refurbished, ale poczytałem i one się po kilku miesiącach psują, a ja dzieciakom muszę ich ulubione nagrane bajki znów nagrywać, a to nie trwa kilka dni bo aż tak dużo powtórek nie ma :)

Posted (edited)

Na taką umowę się zgodziłem.

Nowy Comfort+ 29,99 zł , 8xCANAL+ 25 zł/m , HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i, Multiroom 0 zł. Dopełnienie do extra do końca kwietnia. Umowa na 15 miesięcy. W sumie do zapłaty 54.99 zł.

Wcześniej miałem to samo za 64.99 zł. Umowę miałem do końca kwietnia. Nic więcej nie chciałem, o żadne inne oferty nie pytałem, to co mam w zupełności mi wystarczy. 

Jestem zadowolony, o taką umowę mi chodziło.

Dzięki wszystkim za dzielenie się tutaj swoimi ofertami, dzięki temu wiedziałem co mogę dostać. Życzę wszystkim owocnych negocjacji.

Edited by lokam
  • Confused 1

Posted (edited)
6 godzin temu, ircios napisał:

No i taniej nie ugras. To jest b.dobra oferta z 8C+.

Extra za 44.99 występuje na 15m i na 24m + 8canal+ 25zl. Do tego zamiast paczki 4kanalow możena wynegocjować  starego man packa za 5zl

Edited by Gedan
  • Haha 1
  • Confused 1