Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Recommended Posts

2 godziny temu, boberthinho napisał:

Było: Extra+ z 6 CANAL+ za 69,99 zł

Extra+ z 8 CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem Box+ w cenie 0 zł/m bezpł. uż. dla Abonentów

Mogłeś jeszcze walczyć, ja mam Extra+8C+ za 79.99 ;)

Panie jak już to Extra+6C+ za 69.99, a dalej opcja 2 C+  (nie live) za 5 cebulionów, lecz mi rozeszło się o HBO.

Ogólnie przez Mistrzowską Piłkę "negocjacje" było poniekąd utrudnione, bo zawsze mogli coś za nią zażądać.

Edited by boberthinho

6 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

Jak to obecnie wygląda w nc+, w przypadku wypowiedzenia umowy i jej przedłużenia to miesiące obecnej umowy się "kasują" czy sumują z Aneksem?

Nie kasują się.Umowa wchodzi w życie po zakończeniu poprzedniej umowy.

@PawelUmowa wchodzi w życie w momencie akceptacji oferty.Można prosić uruchomienie oferty odrazu albo od określonej daty(nie musi to byc po wygaśnięciu umowy)

Okresy umów się sumują

Edited by Gedan
  • Upvote 1

Okresy umów nie mogą się sumować jeśli nowa oferta aktywowana jest od razu bo nie zgadzałaby się długość zobowiązania

• Haha 1
  • Confused 1

Jeżeli do końca umowy jest x miesięcy to okres obowiązywania umowy przedłużonej od teraz wygląda tak: 24 miesiące + x miesięcy. Umowa przedłużana jest o 24 miesiące a nie na 24 miesiące (czy też 12, 15).

Witam. Proszę o poradę gdyż umowa do 30.04.2019 , przedstawiono mi ofertę na rok w której skład wchodzi: pakiet superpremium+(109.90zł),eleven sports(11.90zł), mutiroom(10zł),figthbox,sportklub i 2 kanały history. Łacznie 138,87zł. Akceptować czy jeszcze negocjować?

Umowa do końca lutego. Na ta chwilę extra,6xc+, eleven. 84,40. Tak patrzę i nie widzę za bardzo za ile można wynegocjować to co powyżej plus Polsat sport Premium. I jeszcze pytanie czy da radę wymienić za Free dekoder bo mój mediabox ma już 5 lat i trochę głośno zaczyna chodzić.

2 godziny temu, Ozzy666 napisał:

@19lukasz89Pakiet Superpremium możesz wynegocjować za 99,99 zł.

Na 12 miesięcy za tyle nie dostanie. Bardziej 104.99 zł. 

Edited by shevchenko1987

11 godzin temu, rotalplus napisał:

Okresy umów nie mogą się sumować jeśli nowa oferta aktywowana jest od razu bo nie zgadzałaby się długość zobowiązania

To prawdziwie "prawdziwa" informacja.. Dobrze byłoby wiedzieć..zanim się komuś źle doradzi.

Tak sobie wymyśliła nc+...i co im zrobicie?

Czyż nie takie aneksy akceptują abonenci nc+?.

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

@shevchenko1987

Mój błąd, nie doczytałem że chodzi o umowę na 12 miesięcy. Masz rację że kwota 104,99 zł jest bardziej realna.

witam,

Umowa do kwietnia 2020 (extra+ x 8xC+ , Eleveny).

Dostałem propozycję wymiany dekodera na 4K w cenie 5zł/m-c i 49zł aktywacji.

Jest szansa na wyrwanie go za 0zł+ aktywacja? dostał ktoś taką ofertę?

Edited by pokrywek

Nie chcieli dać Eleven za 7.95. Już się nie targowałem o te 2 zł. Wcześniej miałem za 11.90

A i nie mam w propozycji mistrzowskiej piłki w ofercie, niby 10zl dodatkowo, mozna negocjować za 0zł?

Edited by 19lukasz89

Witam,

Mam teraz

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, ELEVENY za 85 zł

Teraz proponują to samo za 81 zł, plus LM,  HBO 5* M-C, fox vod, national g. vod. za 81 zł. Czy mogę coś jeszcze ugrać? 

góry dzięki za odp.

Witam

Doszły mnie słuchy, że skończył się darmowy okres LM i Polsatów Sport Premium, faktycznie włączam tv i nie ma...
Za ile można wyrwać ten pakiet LM? Obecnie posiadam Superpremium + Eleven Sports + Man Pack + Multiroom + 2x PACE - umowa do czerwca 2020r?

Pozdrawiam

Hej...

Obecnie: umowa na czas nieoznaczony - płacę 93,99 zł, w tym:

- Extra+ z 8C+ - 88,99 zł (wcześniej 79,99, gdy obowiązywała umowa na czas oznaczony),

- najem Wifi PremiumBox+ - 5 zł

- multiroom standard (2 karty cameleon) - 0zł

- no i dekoder, który swego czasu wykupiłem na własność a który właśnie przestał działać - Sagemcom DSI87.

No i teraz nie mam możliwości korzystania z multiroomu :(

Dzwoniłem w zeszłym tygodniu na infolinie - konsultant od razu mnie zbył i stwierdził, że w ciągu 2 dni odezwie się ktoś do mnie z ofertą utrzymaniową...

Do tej pory cisza.

Podszedłem do punktu nc+ z prośbą o dobranie drugiego dekodera (np. WiFiBoxa) ale tam też mnie miła Pani zbyła i kazała dzwonić na infolinie........... oczywiście niby coś tam mogła, ale oferta standard i +10zł do rachunku.

Teoretycznie chciałbym przedłużyć umowę na obecnych warunkach (ale przy kwocie 79,99+5+0) dobierając Eleveny (w cenie promocyjnej ;)

Niestety nigdzie nie chcą ze mną gadać!

I już po przedłużeniu. Kolejne 2 lata spokoju 🙂

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl