Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Recommended Posts

Chcą ci dać 2 miesiące gratis.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poprawiono też czytelność post

Pytanie w imieniu taty. Umowa do kwietnia (wypowiedzenie wysłane). Obecnie ma: Extra+ 8C+ 79,99zł plus multiroom 10zł plus najem wifipremiumboxa 5zł. W sumie 95zł. Pytanie czy można obniżyć multiroom i najem dekodera do 0zł? Czy jest taka możliwość, aby uzyskać Extra+6C+ multiroom (0zł) + najem premiumboxa (0zł) + na przykład Eleven i to wszystko za ok 80-90zł? (ewentualnie z HBO zamiast Eleven).

Witam. Jeżeli skończy mi się umowa i zostanie mi 14 dni na zdanie sprzętu to zawsze jeszcze będę mógł przedłużyć czy może być, że nie będzie dla mnie oferty? 

• Upvote 1

Mam umowę do 28 lutego. Otrzymali wypowiedzenie i przed chwilą rozmawiałem z konsultantem. Zgodził się na wszystkie moje propozycje, czyli:

extra+, 6xc+, multiroom, Mistrzowska piłka, Nat Geo Play, i Fox Play, dodatkowo HBO i HBO GO do końca czerwca za 69zł/24 miesiące

1. Pytanie czy jeśli przedłużę umowę np. 1 lutego, to HBO będzie gratis do końca lipca?

2. Na co jeszcze mogę liczyć, bo wydaje mi się, że zbyt gładko przebiegły te negocjacje?

Edited by robert6723

A co z HBO? Czy jeśli przedłuże pojutrze, 1 lutego, to będę miał dostęp do lipca, a nie do czerwca tak jak proponują teraz? 

Konsultant powiedział, że nie wie i że tej oferty może już nie być w lutym.

Prawda jest taka, że nic lepszego i tak nie dostaniesz.

Co do HBO to wydaje mi się, że jeżeli przyklepiesz później niż pierwszego czyli najwcześniej drugiego to wtedy będziesz miał do końca lipca.

Może 1. Co Ty masz uprzedzenia do 2, bo nie pierwszy raz podkreślasz drugi dzień miesiąca. 

@gldfish. Możesz co najwyżej wywalczyć dekoder za free.  O HBO w tej cenie nierealne.  Ewentualnie na kilka m. w gratisie. Czyli co możesz ugrać, to to samo, co teraz masz z Eleven i bez dzierżawy dekodera to minimum ok. 97,50.

A nie jest tak, że jak aktywuje 1 to HBO będzie miał tylko do końca czerwca? A gdy 2 to do końca lipca? I wtedy ma miesiąc oglądania za free? ;)

Edited by shevchenko1987

24 minuty temu, ircios napisał:

Może 1. Co Ty masz uprzedzenia do 2, bo nie pierwszy raz podkreślasz drugi dzień miesiąca. 

@gldfish. Możesz co najwyżej wywalczyć dekoder za free.  O HBO w tej cenie nierealne.  Ewentualnie na kilka m. w gratisie. Czyli co możesz ugrać, to to samo, co teraz masz z Eleven i bez dzierżawy dekodera to minimum ok 97,50.

18 minut temu, shevchenko1987 napisał:

A nie jest tak, że jak aktywuje 1 to HBO będzie miał tylko do końca czerwca? A gdy 2 to do końca lipca? I wtedy ma miesiąc oglądania za free? ;)

Mam też z tym problem. Mam opcje 2 miesiące gratis i myślałem, żeby to mieć to trzeba włączyć 01.02 i do końca marca pełne 2 miesiące, a nie np.włączyć jutro. I co wtedy?

11 minut temu, roberttosat napisał:

Nie ma znaczenia czy aktywuje 1 czy 2 dnia miesiąca. Ma to znaczenie tylko przy umowach.

Aa, OK. Zapamiętam. ;)

Dzisiaj zaakceptowałem coś takiego :) (koniec starej umowy 30 czerwiec)

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Man Pack, Nat Geo Play, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Man Pack 5 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 82,94 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Umowę mam do końca marca. Wypowiedzenie złożone. I na ten moment nikt do mnie nie zadzwonił w sprawie przedłużenia umowy...

To normalne ? Czekać czy samemu zadzwonić ?

12 minut temu, haobao napisał:

Umowę mam do końca marca. Wypowiedzenie złożone. I na ten moment nikt do mnie nie zadzwonił w sprawie przedłużenia umowy...

Wyślij e-mailem screena co chcesz np. to co kolega dostał powyżej i napisz,że przedłużysz na tych warunkach umowę.

17 minut temu, haobao napisał:

Tak normalne.  Możesz sam zadzwonić do DUK Kraków.  Nie baw się w żadne maile. 

14 godzin temu, robert6723 napisał:

A co z HBO? Czy jeśli przedłuże pojutrze, 1 lutego, to będę miał dostęp do lipca, a nie do czerwca tak jak proponują teraz? 

Konsultant powiedział, że nie wie i że tej oferty może już nie być w lutym.

Ofertę możesz zaakceptować nawet dziś, z aktywtywacją od 1 lutego. HBO jest na pięć miesięcy za 0 zł.Więc tylko do czerwca.

7 minut temu, JoeDirt napisał:

Ofertę możesz zaakceptować nawet dziś, z aktywtywacją od 1 lutego. HBO jest na pięć miesięcy za 0 zł.Więc tylko do czerwca.

Konsultant przekazał, że jak zaakceptuje 1 lutego, to HBO będzie do końca lipca

Skoro tak przekazał. Jak oferta zostanie aktywowana sprawdź sobie w ICA prognozę płatności za lipiec.

Oczywiście. Miesiąc w który dokonano aktywacji się nie liczy i można posiedzieć, że to taki gratis😊

Dzis ostatni dzien umowy z nc+. Brak propozycji z ich strony wiec sie zegnam powoli.Czy po wygaśnięciu sygnału przed zdaniem sprzętu można jeszcze przedłużyć umowę czy jest to nowa kompletnie umowa jako nowy klient ?

@flisiu

Jak to nie ma żadnych propozycji? Może jeszcze zadzwoń pod 12 2947879. Płacisz obecnie najem za dekoder główny? Multiroom masz darmowy i ten stary post Cyfra+, czy już ten nowy łączony?

Edited by lukx95

Witam,

Umowę miałem do końca dzisiejszego dnia. Dzwonili do mnie dzisiaj z numeru: 122947879 (Kraków).

Przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

Extra+ z CANAL+ (6)

Eleven Sports

Mistrzowska Piłka

HBO + HBO GO do końca czerwca

Filmbox Pack do końca lutego

Kolekcja Fox Play

Kolekcja Nat Geo Play

Multiroom Standard C+

Najem ultraBox+

Najem HD Multiroom

Umowa na 24 miesiące - 91,89 zł w tym 3 pierwsze miesiące gratis. Średnia na miesiąc 80,41 zł.

Place za wynajem Wifipremiumbox 5 zl. Cos tam kiedys dzwonili ale tylko mnie denerwowali cenami. Multiroom mam za free a cyfre/nc+ 10 lat.

2 minuty temu, adi90 napisał:

Witam,

Umowę miałem do końca dzisiejszego dnia. Dzwonili do mnie dzisiaj z numeru: 122947879 (Kraków).

Przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

Extra+ z CANAL+ (6)

Eleven Sports

Mistrzowska Piłka

HBO + HBO GO do końca czerwca

Filmbox Pack do końca lutego

Kolekcja Fox Play

Kolekcja Nat Geo Play

Multiroom Standard C+

Najem ultraBox+

Najem HD Multiroom

Umowa na 24 miesiące - 91,89 zł w tym 3 pierwsze miesiące gratis. Średnia na miesiąc 80,41 zł.

W tym ukladzie chyba nie masz dostępu do C+VOD.

Dziwne te 3 mies gratis, tak jakby podwyższyli ceny a jednocześnie 3 miesięcznym rabatem wracali do poprzednich

Bo te 91,89 za te ofertę drogo, a średnia 80,41zł uzyskiwana przez 3mies free... normalna.

(wiele ofert powyżej bywało 69,99zł za 6C+ w tym te gratisy HBO 5m itp plus Eleven 7,95 12m lub 11,95 na całą umowę)

Wziąłbym w tej wersji z Eleven 7,95zł 12m ostrożnościowo ze względu na to czy F1 jednak nie wyląduje na otwartych kanałach.

A poza ty przedłużyłbym na początku lutego a nie ostatniego dnia stycznia.

Edited by prwsk