Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Recommended Posts

Zgadza się. Dostałeś dostęp tylko do kanałów linearnych bez GO. Reklamuj jeśli miało być.

Edited by shevchenko1987
  • Sad 1

Panowie i Panie, konkretne pytanie: place za wynajem dekodera 4K - 15 zl umowa do konca stycznia. Czy jest szansa przy negocjacjach zejsc nizej z ta kwota albo nawet do zera albo wymiana dekodera na inny z nizszym kosztem wynajmu?

Edited by Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania. Poprawiono post.

Z tego co się ostatnio orientowałem to jest promocja na dekoder 4k, nie wiem czy dla wszystkich. Aktywacja 49 zł, a opłata miesięczna 5zł. Mi coś takiego zaproponowali.

3 godziny temu, kubson79 napisał:

Panowie i Panie, konkretne pytanie: place za wynajem dekodera 4K - 15 zl umowa do konca stycznia. Czy jest szansa przy negocjacjach zejsc nizej z ta kwota albo nawet do zera albo wymiana dekodera na inny z nizszym kosztem wynajmu?

Pod względem sprzętu w nc+ jest wolna amerykanka.Nie ma niestety jasnych reguł ile i przy jakich pakietach obowiązują ceny najmu. Przy wyższych pakietach teoretycznie łatwiej o niższy koszt najmu ale to też nie jest reguła, bo jeszcze konsultant może a nie musi przydzielić rabat. Jak to napisał klasyk "trzeba jeszcze odpowiednio prowadzić rozmowę" cokolwiek to znaczy :D

Fakt jest taki, że to co utargujesz to Twoje ;)

Edited by Pawel

5 godzin temu, kubson79 napisał:

@kubson 79 walcz o wynajem deka za 5 zł. bo jest teraz taka promocja bo sam ją dostałem przy małym abonamencie i to sami mi zaproponowali a nie wiem czy mając teraz dek 4k chciałbyś  ograniczać się w gorszym obrazie czy nagrywaniu.

Witam, na koniec lutego kończy mi się umowa( od 12 lat w canal+) jak niżej. Do dotychczasowej umowy chciałem dobrać multirom, Ligę Mistrzów,  nc+ oferuję za 109 PLN. Czy to dobra cena?

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  86,4
Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji
Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 15 mies.
Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 72,50 zł 15 m i 79,50 zł dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł 12 m i 11,90 zł/m dla Abonentów (07/17), Najem wifiBox+ 2 zł/m dla Abonentów

Ja zaakceptowałem takie coś:

Wybrane usługi: Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Adventure TV HD, Cinemax, Filmbox Pack, H2, HBO GO, History HD, Hustler HD, Mistrzowska Piłka, Sportklub.

Wszystko za 119zl. Jedynie zaczynam żałować, że wymieniłem Mediabox na ten 4K. Skusił mnie tylko ten większy dysk.

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

W dniu 10.01.2019 o 15:30, Arr0w napisał:

Można jakoś sprawdzić, ile wyniesie abonament, po przejściu umowy na czas nieokreślony?

Teraz płacę 49,99 PLN za Comfort+ z 8xCanal+ (umowa do końca miesiąca).
Konsultant twierdzi, że po wycofaniu wypowiedzenia, będzie tylko 4 PLN więcej.

Konsultant mówi prawdę będziesz płacił 4 zł więcej, tylko nie dodał że będzie to opłata za sam pakiet Comfort+. Pakiet 8xCanal+ wygaśnie z końcem umowy bo zapewne dobierałeś go w trakcie umowy do końca bieżącej.

Nic nie wygasa.Dodatki przechodzą na czas nieokreślony zgodnie z ich własnym regulaminem.

@Pawel, czyli jak umowę mam do końca kwietnia, a we wrześniu 2018r. włączyłem Canal+ 4K ze zobowiązaniem na 12 m-cy (okres gwarantowany w ICA wskazuje do września 2019r.) to mimo wszystko z końcem okresu oznaczonego umowy będę mógł wyłączyć tą opcję bez żadnych problemów? ;)

Edited by shevchenko1987

Oczywiście. Ja tak wyłączyłem dopełnienie do Extra na koniec umowy. Na czas nieokreślony przeszedłem z gołym Comfortem.

• Thanks 1

Informacyjnie:
Aktualnie skończył się miesiąc darmowego dopełnienia do Extra+. Na infolinii NC+ za pierwszym razem dostałem dopełnienie do Extra za 10 zł do końca umowy.

Oferta z dzis: C+8, MP bez HBO (tylko na 5 miesiecy za darmo)za 79,99 Eleveny za 7,95 + najem WIFI premium box 2zl. NIe mam teraz HBO wiec nie chca dac za [beep].

Ponoc ktos dostal HBO na caly okres umowy za friko, mimo ze wczesniej nie mial tej opcji.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Czytałem, ale po drugiej stronie słuchawki zarzekają się, że nie ma opcji...

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Mnie też (nie mam HBO) interesuje ta oferta 79,99zł C+8 HBO (może być bez GO), z MP, bez tych Foxów i innych Nationali, ale z opcją Eleven rok 7,95

Jak miałbym dostać HBO free tylko na 5 mies, to chciałbym 6C+ 69,99zł z MP i opcją Eleven 7,95zł rok, no już kompletnie marudząc na 15mies a nie na 24mies, albo jakieś miesiące free.

Ale na razie miałem tylko jakąś jedna egzotyczną propozycję, nie wartą opisywania nawet (umowa do końca marca) plus jakiś sms z prośbą o kontakt.

Zadzwoniłem sam dziś (KRK) oferta 82,99 Extra+8C+, HBO gratis tylko do końca marca, możliwość kupienia Eleven na rok za 9,95zł, oczywiście odrzucona, wypowiem, poczekam

Edited by prwsk

Jeśli mam zostać w nc+ to tylko z C+8 bo tylko wtedy mam dostęp do C+vod a to dość często używam.

Canal+ VOD to najlepsze co jest w tej różnicy między 6 a 8, ale... mi to sprzedano, po miesiącu przestało działać (Pace) i już nie wróciło, reklamacje nieskuteczne VOD "nie jest gwarantowane".

Wypowiedzenie złożone zaraz po nowym roku. Dziś email informujący o wypowiedzeniu umowy oraz okresie do kiedy obowiązuje obecna. 

Wykonałem telefon do DUK. Jakiś Pan zapytał czy pozostajemy przy tym co jest czy wzbogacamy pakiet. Oczywiście, że ripostując to co powiedział, zaproponowałem rabat na HBO GO do 0 zł, odpowiedź była w postaci możemy zrabatować o max 3 zł. Podziękowałem i się rozłączyłem po rozmowie zaledwie ok. 2 minutowej.

Czekam teraz na ruch nc+. ;)

Edited by andrzejgratis

Złożyłem wypowiedzenie. Umowa kończy się 28 lutego. Na dzisiaj proponują mi Extra+ z Canal+, HBO, HBO Go oraz dodatki te co w pakiecie oferta świąteczną. Cena 99,99zł. Mam dwie karty kameleon i dekoder PVR. Prywatny dekoder zaczyna mi się psuć i myślałem, żeby wymienić na dekodery 4K i Mediabox+. Za dzierżawę 4K 10zł oraz multiroom 10zł. Nie podoba mi się ta dodatkowa opłata za urządzenia. Jest szansa żeby zeszli z czegoś? Pani na razie mówi twardo, że multiroom jest płatny w tej wersji. Proponowałem aktywację 49zł i mniejszą dzierżawę. Nic z tego.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

1 godzinę temu, flisiu napisał:

Jeśli mam zostać w nc+ to tylko z C+8 bo tylko wtedy mam dostęp do C+vod a to dość często używam.

Ja mam C+6 i też mam pełen dostęp do C+vod 😃

• Sad 1

3 godziny temu, osaczi napisał:

.....Mam dwie karty kameleon i dekoder . Prywatny dekoder zaczyna mi się psuć i myślałem żeby wymienić na dekodery 4k i mediabox+. Za dzierżawe 4k 10zł oraz multiroom 10zł. Nie podoba mi się ta dodatkowa opłata za urządzenia.

Nie dostaniesz dekidera 4k i mediaboxa. Jeden z tych 2, a dodatkowy to wifibox. Przy przedłużaniu masz szanse na dekoder 4k za free i 1 zł dzierżawy. Opłaty za MR nie zdejmą. Dodatkowo +10 do rachunku. Mam 2 Pejsy. W każdej chwili mogę jeden jako główny wymienić na Premiumboxa bez żadnych opłat.