Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Recommended Posts

Właśnie mam Superpremium+ i chce przy tym zostać.

Czy jest szansa na coś takiego na 12 lub 15 miesięcy:

Superpremium+ (99PLN)

Wifi premiimbox (5PLN)

HBO Go (5PLN)

Eleven (7,95)

Właśnie odbyłem kolejną rozmowę i znowu nic. Cały czas to samo:

Umowa na 12 miesięcy,

Supermpremium+ 109,99PLN , dekoder 5 PLN HBO Go (2 miesiące 0 PLN a potem 5 PLN)

Wychodzi na to ze po 8 latach się rozstaniemy

Przepraszam, pomieszało mi się. Żeby dostać Superpremium+ w cenie 94,99 zł (6 x Canal+) lub 99,99 zł (8 x Canal+) trzeba podpisać kontrakt na 24 m-ce. W przypadku umowy na 12 m-cy najniższa możliwa stawka to 104,99 zł. 

Panowie umowa sie kończy wraz z ostatnim dniem lipca i dzisiaj zaproponowali: 6xC+ Multiroom + HBO (6 miesięcy) za 82 z groszami na 15 miesięcy. Oferta została odrzucona bo ani HBO mnie nie interesuje ani umowa na 15 miesięcy tylko na rok. Pani mówiła ze na rok nie maja i chwaliła sie przedłużeniem umowy z NBA

Jak wspomniałem wcześniej umowy na 12 m-cy zaczynają się od pakietu Superpremium+. Niestety taka polityka firmy. 

Umowa na 15 m-cy to najkrótszy okres jaki możesz dostać w niższych pakietach. Czyli zaproponowała Ci standardową stawkę jak za taki pakiet: Extra+ z 6 x Canal+ = 72,50 zł i Multiroom za 10 zł. 

Edited by shevchenko1987

Supermpremium+ 109,99PLN , dekoder 5 PLN HBO Go (2 miesiące 0 PLN a potem 5 PLN)

Panowie jak to jest z tym HBO - można jednak dostać samo "HBO GO" bez 3xHBO?

Witam 

dzisiejsza oferta 

comfort +

HBO 

HBO GO 

Canal + x 8 

dekoder 0 z 

69,99 hbo gratis na 5 miesięcy potem + 25 zł 

lub od razu 95 zloty 

Nie. Możesz zakupić albo samo 3×HBO albo 3×HBO wraz z opcją GO. Opcję GO można dokupić posiadając "gołe" HBO. Natomiast nie ma opcji w NC+ posiadania (zakupienia) samej opcji GO.

@PanKazio drogo jeśli mówimy o ofercie na 24 miesiące. Comfort 22,50zł i 8×C+ 25zł oraz HBO wraz z opcją GO za 25zl co razem daje 72,5zł :).

Edited by Riddick1500

Kolega który tak napisał przedłużał umowę na pakiet Superpremium+, a ten już sam w sobie zawiera pakiet 3 x HBO :)

U operatora opcja zakupu samego GO nie jest dostępna w prost przeciwnie do serwisu HBO GO. 

@PanKazio drogo jeśli mówimy o ofercie na 24 miesiące. Comfort 22,50zł i 8×C+ 25zł oraz HBO wraz z opcją GO za 25zl co razem daje 72,5zł :).

Dokładnie. Walcz o Comfort+ za 22,50 zł, bo to podstawa dobrej oferty / ceny :)

Edited by shevchenko1987

teraz płacę 79.99 nie sądzę by zeszli na 72 :D 

Wszystko zależy od Ciebie, bo to ty tak naprawdę dyktujesz warunki. Powiedz co chcesz i za ile, tzn. to co Ci napisaliśmy. Wiadomo, że będą się burzyć, bo muszą. Jednak oświadcz im, że niech dzwonią dopiero jak będzie dla Ciebie taka oferta. 

Przypominam: 

1) Comfort+ za 22,50 zł / 24 m-ce.

2) Paczka Canal+ 25 zł / 6 m-cy (później dzwonisz i przedłużasz w tej samej cenie do końca lub na kolejne 6 m-cy).

3) HBO z GO za 25 zł. Chociaż wcześniej bywało też za 20 zł. 

Zrobisz jak uważasz. Chcesz płacić więcej... twoja sprawa. My tylko podpowiadamy ;)

Edited by shevchenko1987

Teraz dostałem SMS: taniej juz nie bedzie i oferują extra+ 8x C+ za 69,90. I aby do nich dzwonić ale w nosie ich mam niech sami dzwonią. To oferta na 15 czy 24 miesięcy ?

Właśnie dostałem SMS:

„Taniej nie bedzie. Pakiet Extra+, 8 C+ i 3 HBO od 89,99 zl. HBO GO w cenie. Szczegoly u konsultanta”

Czy ktoś mi podpowie czym to się różni od pakietu Superpremium+?

W pakiecie Superpremium+ masz Cinemaxy i nie masz HBO GO.

Czyli jedyna różnica od tego co mi proponują to Cinemaxy.

Ciekawe czy da radę to wyrwać w tej cenie na 15 miesięcy.

Policzyli Ci Extra+ z 8xC+ za 79,99 zł + 3xHBO za 5 zł i HBO GO za 5 zł i wyszło Ci 89,99 zł. Gdyby mi nie zależało na Cinemaxach to zgodził bym się na ten pakiet. Co do długości umowy to próbuj, nie mam doświadczenia w krótkich umowach.

Guest czarny_figa

nie ma pakietu superpremium na 12m za 104.99.

Właśnie dostałem SMS:

„Taniej nie bedzie. Pakiet Extra+, 8 C+ i 3 HBO od 89,99 zl. HBO GO w cenie. Szczegoly u konsultanta”

Czy ktoś mi podpowie czym to się różni od pakietu Superpremium+?

extra 44.99 15/24m canal+ 25zl 6m 40zl dalej i hbo z hbo go 20zl.

Edited by czarny_figa

Nie ma wątku humorystycznego więc wstawię to tu.

Nękają mnie telefonami a ja się zaparłem, że nie mamy o czym rozmawiać jeśli nie będzie jasności co z LM. Jeśli ma jej nie być to chce to od nich usłyszeć.

Pani ma do mnie dzwonić 1.08 z ofertą w której zawarty będzie pakiet LM :D 

Pożyjemy, zobaczymy

Wypowiedzenie złożone, termin był do końca lipca. Dzwonili zaledwie 3 razy. Wczoraj padła oferta: 

Wybrane usługi: Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Filmbox Pack, History HD_H2, NAJEM PVR

Wybrane promocje:

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, History HD/H2 0 zł 1m 2,99 zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99 zł

Zaakceptowane - 24 miesiące spokoju   :cool:

Guest czarny_figa

Bardzo dobra i dostepna tylko dla klientow ktorzy posiadali produkt HBO za 0zl na 24m

Ja posiadałem i mimo to za każdym razem słyszę, że takiej promocji już nie ma i nie będzie. 
Ale do tej pory bez wypowiedzenia, wysłane wczoraj więc może coś się zmieni.