Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Recommended Posts

Witam

krótkie pytanie - czy ktoś ostatnio przedlużał Multiroom premium i za jaką kwot miesięczną sie udało?

Pytam bo nie widzę już na stronie NC+ tej opcji w ogóle.

Bo nie ma juź w ofercie nc MR Pseudopremium od bardzo dawna. Możesz jednak przedłużyć umowę z tą usługą za jedyne 20 zł/m :-D Edited by ircios

Witam.

Trochę się pogubiłem w aktualnych ofertach, więc może zbiorę wszystko w jedno miejsce. :)

Aktualnie mam: Extra+, 6C+, Eleven za 81,89 zł. Umowa do końca sierpnia. Bez wypowiedzenie jeszcze. Dzwonią jak szaleni.

Jak wygląda to teraz cenowo za:

1. Extra+, 6C+, Eleven, HBO?

2. Extra+, 8C+, Eleven, HBO?

Dzięki wielkie!

Czyli pewnie składowe takie: 79.99zł (Extra 8C+) + 5zł (3xHBO) + 7.95zł (Eleven na 12m) = 92.94zł

@kwiatol: za Extra 6C+ wołają 10zł mniej, czyli 69.99zł.

Edited by NobelM

Mam superpremium+, multi room, H2, hustler i Eleven. Płacę 129 z groszami. Wczoraj telefon, powiedziałem, że rezygnuję z history i hustlera- gość dodał mi hbo go i film o y. Całość 131 z groszami. Powiedziałem że fboxy mnie nie interesują i jeśli będą mieli lepszą ofertę to niech zadzwoni. Gość stwierdził że lepszej nie będzie i nikt nie będzie już dzwonił. Jest szansa na niższą cenę? Jeśli nie to pożegnam nc trochę szkoda canal+ ale ligę mistrzów ogladam

Czyli pewnie składowe takie: 79.99zł (Extra 8C+) + 5zł (3xHBO) + 7.95zł (Eleven na 12m) = 92.94zł

A dostał ktoś HBO za darmo na 24 msc w którejś z opcji?

Były takie wpisy na forum, ale nie pamiętam czy przy pakiecie C+ z Extra, czy wyżej.

Dokładnie tak. Jeszcze do umowy wyrwałem do końca roku HBO Go za free i Filmbox dali od siebie do końca sierpnia.

Ja mam koniec umowy w sierpniu.

Są tam jakieś propozycje ale oni je powinni wysyłac na życzenie na maila żeby można było się temu przyjrzeć dokładnie. Liczę na wymianę deka i że mi zrabatują wifipremium za 0 zł. 

Póki co na nic się nie decyduje póki nie będzie rozstrzygnięta definitywnie kwestia LM. 

Wypowiedzenie złożone :)

Bo nie ma juź w ofercie nc MR Pseudopremium od bardzo dawna. Możesz jednak przedłużyć umowę z tą usługą za jedyne 20 zł/m :grin:

Dzięki używam go do oglądania nagrań z dekodera głównego. O ile wiem zwykły MR nie oferuje takiej opcji. A może się mylę?

Z głównego nie ale jest możliwość podpięcia HDD do dekodera z multiroomu i korzystania z tych nagrań.

Edited by roberttosat

Witam, obecnie posiadam Extra i Canal+ 8 za 74.99 w tym dzierżawa dekodera WifiBox za 2 zł co daje łącznie 76,99 zł.

Wypowiedzenie złożone, umowa do końca sierpnia, propozycje, które padają to 81.99 zł. Według mnie to zdecydowanie za dużo... Jaką najniższą kwotę można wynegocjować za ten pakiet ?

Pozdrawiam

Edited by rotter

Niżej chyba nie wyrwiesz za Extra 8C+ 79,99, ewentualnie walcz o zejście opłaty za dekoder. Extra z 6C+ to koszt 69,99zł, ale nie dla wszystkich dla mnie nie było takiej oferty. Możesz dobrać do 8 C+ HBO za 5zł na 24 miesiące.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

A dostał ktoś HBO za darmo na 24 msc w którejś z opcji?

Tak, ale bez 11:

extra+, 8c+, 3HBO za 79,99

Witam, obecnie mam pakiet Extra+6xC+ oraz multiroom (juz od nc+), za ok 85 zł, umowa do paździrnika. Przy przedłużeniu chcę utrzymać C+ i multiroom, oraz zejść do pakietu Comfort. Wszystkie ofery które otrzymałem do tej pory nie przewidują jednak zejścia do tego pakietu, ponieważ rzekomo obecnie mam wszystkie możliwe rabaty i gdybym chcał zejść do pakietu Comfort to cena była by taka sama lub nawet wyższa niż w przypadku pakietu Extra... Czy to kolejna z ich bajeczek ? 

Za jaką kwotę realnie mogę to wszystko otrzymać ? (tzn. Comfort+ 6xC+ i multiroom) Postawiłem sobie cel 60-65 zł, choć nie wiem czy to nie jest zbyt optymistyczny wariant. Pozdrawiam

Prawie bys sie zmiescil w opcji z Extra po dodaniu 5zl do budzetu , czesto pisali tu ludzie o ofercie Extra+ 6C+ za 69,99 zl.

Na taką propozycje też bym się zgodził. Mam nadzieję że z czasem zejdą z ceny po póki co ta sama śpiewka za każdym razem, czyli ok 90 zł i "to jest świetna oferta ze wszystkimi możliwymi rabami, taniej na pewno nie będzie..."  :lol2:

Edited by kibic229

Na dzień dzisiejszy nie zawracaj sobie głowy przedłużeniem, bo i tak nie dostaniesz Comfort. Wyślij wypowiedzenie i zacznij rozmowy w październiku, jeśli chodzi Ci tylko o Comfort. Najszybciej dostaniesz to na koniec umowy lub do połowy listopada.

Edited by ircios

@Ircios

Tak tylko się pytam teoretycznie, jako że Ty masz największą wiedzę odnośnie tego co można dostać:

Jest możliwe uzyskać, nawet już po wyłączeniu sygnału taki mix: Comfort za te 22,5 zł + paczkę C+ za 25zł zł + Eleven za 7,95 zł ?

A jaki problem jest z tym Elevenem? Sporo ludzi pisało, że dostało właśnie za te 7,95.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Taki, że przy zejściu na niższy pakiet nie chętnie / wcale tego nie dają. Przynajmniej ja nie kojarzę takiej sytuacji u żadnego abonenta. Sam schodziłem z Extra+ z Canal+ i nie chcieli mi dać, ale możesz próbować. Zawsze istnieje Eleven 7,95 zł bez łaski w opcji włącz / wyłącz.

Na taką propozycje też bym się zgodził. Mam nadzieję że z czasem zejdą z ceny po póki co ta sama śpiewka za każdym razem, czyli ok 90 zł i "to jest świetna oferta ze wszystkimi możliwymi rabami, taniej na pewno nie będzie..."  :lol2:

Sugeruje swoje rozwiazanie tj.

Wypowiedzenie w salonie , zwloka do ostatniego miesiaca obowiazywania umowy , akces o kontakt na ICA i znalazla sie dla mnie opcja 8C+ Extra+ HBO na 24 m-sc , w poprzedzajacych telefonach zawsze ta sama spiewka niema szans na HBO w tej cenie.

Taki, że przy zejściu na niższy pakiet nie chętnie / wcale tego nie dają. Przynajmniej ja nie kojarzę takiej sytuacji u żadnego abonenta. Sam schodziłem z Extra+ z Canal+ i nie chcieli mi dać, ale możesz próbować. Zawsze istnieje Eleven 7,95 zł bez łaski w opcji włącz / wyłącz.

No nic, umowa wygasa 31.08, wypowiedzenie zarejestrowane, zadzwonię 01.09 i zobaczę co się da zrobić.

Tak sobie w sumie dla jaj zadzwoniłem i powiedziałem czego chcę to gość włączył tryb furiata i mi wyskoczył z jakąś ofertą za +100 zł. Szczerze, nawet nie słuchałem ,tylko zacząłem się śmiać. Życzyłem miłego dnia i się rozłączyłem. Eh, kiedyś to można było sobie z ludźmi pogadać, a teraz to jakiś kołchoz...