Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Recommended Posts

Podobnie również  u mnie  bylo tylko mialem opcje 8 C+

Extra+ C+ X8 - 79,99zł - umowa na 24 miesiące 
Extra+ C+ X* - 82,50zł - umowa na 15 miesiący 

W opcji 15 m-sc bylo HBO na 5 m-sc za free

W opcji 24 m-sc bylo HBO za 5zl/miesiecznie , Soundance 6 m-sc gratis i FilmBox 1 m-sc gratis

Edited by MZKS1929

Chciałem zostawić to co mam włącznie z dekoderami, ale wszyscy jak jeden, którzy do mnie dzwonią twierdzą że mam OBOWIĄZKOWĄ wymianę kart i muszę zmienić sprzęt. Ja z kolei stwierdziłem, że chciałbym zachować to co mam (pakiet, dekodery, karty) a to ONI chcą wymiany. Dlaczego miałbym za to płacić?

Nie ma obowiązkowej wymiany kart.

A czemu drogo? Możesz mi to wytłumaczyć? Jestem ciekaw.

Superpremium kosztuje 99 zł. Jakaś "bajeczka" krąży , ze można 10 zł taniej , ale ktoś to kiedyś tutaj udowodnił?  :>

Również jestem ciekaw... Normalna cena jak za ten zestaw

Superpremium było za 89,99 zł ale bodajże z 6xcanal. Eleven można wyrwać za 7,95 lub nawet rok bez opłat a hbo go bez żadnej łaski powinno być bez opłat.

Pani z numeru warszawskiego na mój argument, że to co mi proponuje, mam w ICA za tę samą cenę przy przejściu na czas nieoznaczony to wypaliła, że w przypadku awarii dekodera muszę go sobie sam naprawić.

Kłamie dekoder jest na 24 miesięcznej gwarancji 

Podobnie również  u mnie  bylo tylko mialem opcje 8 C+

Extra+ C+ X8 - 79,99zł - umowa na 24 miesiące 

Extra+ C+ X* - 82,50zł - umowa na 15 miesiący 

W opcji 15 m-sc bylo HBO na 5 m-sc za free

W opcji 24 m-sc bylo HBO za 5zl/miesiecznie , Soundance 6 m-sc gratis i FilmBox 1 m-sc gratis

HBO można wyrwać przy przedłużeniu za 5 zł miesięcznie? No 10 bym jeszcze dał.

@Banan79 w opcji 24 m-sc zaproponowali w ostatnim miesiacu trwania mojej umowy taka opcje z HBO (niewiem jak dla innych pakietow ale przy Extra 8 C+ udalo sie).

Kłamie dekoder jest na 24 miesięcznej gwarancji 

Tak uściślając nie 24 miesięcznej gwarancji a stałej/ciągłej gwarancji.

Edited by roberttosat

Nie mając dobranej paczki C+, przy gołym Comforcie będzie 3h nc+ GO i żadne negocjacje raczej tego nie zmienią.

A przypadkiem za 5zł nie można dokupić pozostałych 97h, bo coś mi się o uszy obiło - być może błędnie :D.

Edited by Riddick1500

A przypadkiem za 5zł nie można dokupić pozostałych 97h, bo coś mi się o uszy obiło - być może błędnie :D.

4,99

Dokładnie tak było i jest nadal.

Edited by roberttosat

Dzisiaj otrzymałem od nich ofertę komfort 34,99 zł interesowała by mnie oferta komfort za 29,99 zł plus 8 C+ 25 zł plus Filmbox za 5 zł sundance tv na 6 m gratis i dekoder Wifipremiumbox za 5 zł miesięcznie. Da radę zejść w sierpniu do 29,99 zł za komfort ?. Konsultantka mówiła mi,że później będę miał gorszę oferty czy to prawda ?

Dzisiaj otrzymałem od nich ofertę komfort 34,99 zł interesowała by mnie oferta komfort za 29,99 zł plus 8 C+ 25 zł plus Filmbox za 5 zł sundance tv na 6 m gratis i dekoder Wifipremiumbox za 5 zł miesięcznie. Da radę zejść w sierpniu do 29,99 zł za komfort ?. Konsultantka mówiła mi,że później będę miał gorszę oferty czy to prawda ?[/size]

Byłem trzy dni temu w punkcie wypowiedzieć umowe i gostek powiedzial że jak mi wyłączą sygnał to mam przyjść do niego i dostane comfort za 22.50 i canal+ za 25 zł . Może też tak zrób jak nie dadzą w jednym to idź do drugiego

Edited by Pawarotti69

Dowiedziałem  się ,że w  punkcie  jednym w moim mieście Olsztyn oferują mi żebym wziął sobie nową umowę a w drugim mogą mi zaoferować tylko to co mam obecnie. 

Dowiedziałem  się ,że w  punkcie  jednym w moim mieście Olsztyn oferują mi żebym wziął sobie nową umowę a w drugim mogą mi zaoferować tylko to co mam obecnie. 

Przecież nowa umowa to jeszcze drożej. Okłamują Cię jedni i drudzy. Będą Ci wmawiać właśnie takie głupoty, bo chcą jak najwięcej zyskać. 

Czekaj do końca umowy. Wszystko w swoim czasie ;)

Edited by shevchenko1987

shevchenko1987 A jak ty przedłużałeś telefonicznie czy w punkcie ? Myślałem,że po  wypowiedzeniu umowy będą mnie bombardować telefonami a do tej pory były tylko dwa  w przeciągu dziesięciu dni.

Edited by tektyw85

Ja przedłużałem telefonicznie. Gadali takie same [beep]oły jak u Ciebie. Trzeba być cierpliwym. Najlepiej powiedz im czego oczekujesz i że mają do Ciebie zadzwonić dopiero jak będą mieli dla Ciebie taką ofertę. Wytrwałości ;)

Witajcie,

czy za pakiet Extra+ i C+  8  i wymiana dekodera na 4K za jednorazowo 49 zł, cena abonamentu to 94,90 zł,

można jeszcze coś powalczyć, czy przy C+ 8 pakiet VOD Canal + jest w cenie?

Jutro mam rozmowę i proszę o opinię i pomoc w decyzji.

Pozdrawiam

Edited by artur20000

Za ile najtaniej idzie przedłużyć umowę na pakiet Extra+ oraz pakiet Extra+ z C+[6 lub 8] ?

Ja się zgodziłem na Extra+ 44,99 oraz C+(8) na 6 miesięcy za 25 PLN w ostatnim dniu poprzedniej umowy.

Edited by markar

Extra , 8 C+ , HBO mozna wyrwac za 84,99zl na 24-msc opcja bez HBO 79,99zl

Właśnie przedłużyłem umowę czyli to samo co w podpisie o 5 zł drożej, 84,99 zł za Extra+ , 8 C+ , HBO na 24-m-ce , nie wiem, ale wydaje mi się, że lepiej było przejść na czas nieoznaczony za 88 zł, a uważam tak dlatego, że za dwa lata takie przejście będzie wynosiło już 95zł

Extra , 8 C+ , HBO mozna wyrwac za 84,99zl na 24-msc opcja bez HBO 79,99zl

Można też za 79,99.

Przedłużyłem 2 tyg temu.

Poprzednio płaciłem tyle samo, bez wypowiedzenia.

Nie ma obecnie niż niżej (tak są duże rabaty względem cen standardowych) i mój tata przedłużył umowę tak:

1. Extra+ CANAL+  79,99 zł

2. History/History 2 2,99 zł

3. MRS 10 zł

4. Najem Mediabox+ 5 zł

5. Filmbox 5zł 

6. HBO GO i HBO 0 zł przez 2 miesiące potem 25 zł jak się nie wyłączy na infolinii 

Ile byście negocjowali to serio obecnie rabatów jak 2 lata temu nie ma i nie będzie. NC+ to nie firma charytatywna więc nie jest możliwe aby konsultant zszedł ze swoich limitów do granic możliwości

Edited by Karolek1998