Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Recommended Posts

czy na Sagecom / Cayman + wifi Promiumbox+ / Cameleon (MR nie po cyfrze), jest szansa wyrwac to w sumie za 0zl ewentualnie za 5zl? Chodzi o MR + najem dekodera dodatkowego. Aktualnie 2 x 10zl. Umowa do 30.06

Witajcie Panowie, oraz Panie

Mam do Was pytanie - jak wygląda sprawa z HBO po okresie aneksu, obecnie posiadam HBO w konfiguracji 6 miesięcy gratis, 6 miesięcy po 25zł i to jest aneks 12 miesięczny. W związku z tym mam pytanie, w grudniu kończy mi się zobowiązanie i czy jest możliwe uzyskanie tego pakietu za 12,50zł, lub 15,00zł miesięcznie do końca umowy?

Dziękuję i pozdrawiam

Na 7 miesięcy przed końcem umowy to zapomnij o gratisach/dodatkach itp.

Nieprawda. Teraz mam HBO gratis na całą umowę i taką samą propozycję dostałem na następne 24 miesiące.

Dziś telefon z krakowskiego DUK i po mojej informacji, że chcę Comfort za 22,50 bezczelny typ powiedział, że mam odnieść sprzęt do APS....

Dzisiaj telefon z numeru warszawskiego z propozycją przedłużenia umowy, która kończy się 30 listopada br. przyjąłem poniższą ofertę na 24 miesiące:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, History HD_H2, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Superpremium+ 109,99 zł24 m, a po tym okresie 124,99 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ RACHUNEK: 134,88 zł

Do tej pory płaciłem 132,98, teraz po dodaniu Eleven sportów wyjdzie 1,90 drożej. Według prognozy na Moje NC+ cena stała do końca umowy tj. do 30.11.2020, może być tym bardziej, że zostaję na starych kartach.

@plockier też miałem cameleony i umowę do końca maja, jak zadzwoniłem to też powiedzieli że nie ma oferty dla mnie i mam zwrócić karty i dekoder do 14 czerwca. Oni już wszystkich chcą przerzucić na te nowe "piekne dekodery" 

Potwierdzam, na infoliniach (krakowskich i warszawskich) konsekwentnie przyjmują do wiadomości, "przekazują" do innego działu i cisza. Wygląda to na celowe działanie wobec cemeleonowców

Jak długo po złożeniu wypowiedzenia w APS trzeba czekać, aż będzie widoczne w systemie?

Witam!umowa do końca sierpnia extra 8c+ eleveny za 100,89 zł!zależy mi na jak najkrótszej umowie!wiadomo prawa do polskiej i angielskiej!dziś pierwszy telefon-to sama co mam za ten sam hajs na 15mcy lub superpremium za 119 i eleveny za 9,95 na 12mcy!co sądzicie?słabo co?oczywiście gadka szmatka że polsat wyksztował się na ligę mistrzów i nie będzie miał pieniędzy na prawa do tych dwóch lig i można śmiało brać dłuższą umowę ha ha!pozdro

Ja rozumiem że chcą wymieniać sprzęt tym co mają kameleony z MR ( 2 karty ) .Ale mając teraz MR za darmo to dlaczego sami wciskając własny sprzęt mam teraz płacić za MR,za dekodery i jeszcze aktywację za nie,na głowę upadli ? Sam mam taką sytuację,i nie mam zamiaru zapłacić 10 zł za MR ,2 opłaty za dekodery i jeszcze za aktywację każdego ! Takie coś mogą liczyć nowemu abonentowi ,ja się nie proszę o wymianę .

Edited by HANS 22/SAT

Zawsze można przejść z umową na czas nieokreślony z dwoma kartami Cameleon, jak nie ma żadnych ofert na przedłużenie umowy. ;)

Edited by lukx95

Dziś telefon z krakowskiego DUK i po mojej informacji, że chcę Comfort za 22,50 bezczelny typ powiedział, że mam odnieść sprzęt do APS....

Też miałem bezczelną babe wciskała że nie może mi dac deka4k za 0zl a za 15zl ... i superpremium za 99.99zł podziękowaniem i dodała ze złości że mam oddać sprzęt. Phiii

Dzis zlozylem wypowiedzenie ... jest szansa ze pojawia sie jakies lepsze oferty lub taka jak jest obecnie tj. Extra , 8C+ , HBO za 79,99zl + 2 cameleony + 2 dekodery

Zapomnij o ofercie w takich pieniądzach a tym bardziej że będzie taniej.

Ja rozumiem że chcą mi zabrać cameleony, ale nie rozumiem dlaczego nie ma dla mnie żadnych ofert nawet z nowymi kartami. Mimo wszystko mam na nich sposób, zadzwoniłem i zgłosiłem reklamację na brak ofert przedluzeniowych. Odpowiedź dostanę na piśmie. Myśle że uokik się tym chętnie zainteresuje i Wam również proponuję to samo. Jeszcze sami będą dzwonić z przeprosinami.

Jak pisałem wyźej mnie przedluźyli umowę na Camelonach i to nawet pół roku przed końcem umowy a warunki przedłuźenia jak dla mnie dobre.

Ja rozumiem że chcą mi zabrać cameleony, ale nie rozumiem dlaczego nie ma dla mnie żadnych ofert nawet z nowymi kartami. Mimo wszystko mam na nich sposób, zadzwoniłem i zgłosiłem reklamację na brak ofert przedluzeniowych. Odpowiedź dostanę na piśmie. Myśle że uokik się tym chętnie zainteresuje i Wam również proponuję to samo. Jeszcze sami będą dzwonić z przeprosinami.

Daj znać o wyniku reklamacji. 

To idź i tam dostaniesz bez problemu comfort za 22.50. Tam nawet nie trzeba o to pytać bo to jest normalna propozycja po wygaszeniu sygnalu.

Jak pisałem wyźej mnie przedluźyli umowę na Camelonach i to nawet pół roku przed końcem umowy a warunki przedłuźenia jak dla mnie dobre.

Kiedy kończy się ta przedłużona umowa w 2019 czy może 2020?

Przedłużona umowa będzie się kończyć 30 listopada 2020 roku.

Nie ma żadnych ofert, czy nie ma korzystniejszych ofert, bo to jest różnica. Według mnie UOKiK niewiele pomoże. Pisałem do nich w mojej sprawie dot. T-mobile, olali mnie dokumentnie, w sprawie oczywistej (brak możliwości przeniesienia numeru po złożeniu wypowiedzenia), w której tak samo robią wszyscy operatorzy, poprosili o przesłanie pełnej dokumentacji i sprawy nie podjęli.

Edited by Inspektor

Zawsze można przejść z umową na czas nieokreślony z dwoma kartami Cameleon, jak nie ma żadnych ofert na przedłużenie umowy. ;)

...ja tak zrobiłem i za Extra+ 8C+, multiroom z dwa cameleonami i PACE płacę teraz 88,99. Dzwoniłem do nich dwa dni temu czy mają jakąś ofertę dla mnie to jakaś miła Pani zrobiła adnotację, żeby w ciągu dwóch dni "ktoś" łaskawie się ze mną skontaktował. Póki co cisza. Chyba znowu wyślę wypowiedzenie - może ktoś w końcu będzie chciał ze mną gadać.

Edited by davids80

Umowa do końca lipca, wypowiedzenia nie składałem.. Wczoraj z krakowskiego numeru następująca propozycja:

Superpremium+ 99,99 zł 24 m
Eleven Sports za 7,95 zł 24m
Multiroom i najem sprzętu - 0 zł. (mam dwie niezależne karty, tunery to Pace i Sagemcom).

Czyli łącznie 107,97 przez całą umowę, a że mam to nc+ z kumplem na spółę to za niecałe 54 zł/mies chyba się skuszę ;)

To idź i tam dostaniesz bez problemu comfort za 22.50. Tam nawet nie trzeba o to pytać bo to jest normalna propozycja po wygaszeniu sygnalu.

Dziękuję, tak zrobię.

Przedłużona umowa będzie się kończyć 30 listopada 2020 roku.

Nie ma żadnych ofert, czy nie ma korzystniejszych ofert, bo to jest różnica. Według mnie UOKiK niewiele pomoże. Pisałem do nich w mojej sprawie dot. T-mobile, olali mnie dokumentnie, w sprawie oczywistej (brak możliwości przeniesienia numeru po złożeniu wypowiedzenia), w której tak samo robią wszyscy operatorzy, poprosili o przesłanie pełnej dokumentacji i sprawy nie podjęli.

Nie ma żadnych ofert. 

To faktycznie dziwne bo w moim przypadku na 6 miesięcy przed końcem umowy w Moje NC+ pojawiły się trzy oferty przedłużeniowe, co prawda standardowe, ale były.

Jako że już się zaczęły "przepychanki przedłużeniowe "  z nc+ (wypowiedzenie już mają w systemie) to mam pytanie czy moja propozycja Extra+ , C+ (6) za 69,99zł + wymiana na dekoder 4 k ( aktywacja 0zł) ale miesięcznie + 15zł ...czyli łącznie 84,99zł ...czy to przejdzie ?  :>