Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Recommended Posts

Nie ma czegos takiego jak za duzy przeskok, jesli wycina sobie ze sredniej. Twoja kwote to juz nie ma znaczenia, czy bedzie Ci proponowac, jemu nie zalezy. Za moich czasow bylo za 9,90 albo masz dyche za dekoder dodatkowo, bo to tez roznie bywa, no ale masz to, czego chciales. Bez rezygnacji mozna zapomniec :)

Edited by Barti
Niechlujna pisownia w poście. Post mało czytelny. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.

Jak wyglądają możliwości podwyższenia pakietu w APS-ach:

Dopełnienie do Extra?

Man pack ?

Dopełnienie do Extra 10 lub 15zł, ManPack 5 lub 10zł. Po zalogowaniu się na kontrakt dopiero konsultant Ci powie dokładny cennik :)

Hmm jakoś nie widzę tu niższych cen w porównaniu z infolinią. Skoro napisałeś "od" a nie "za" to wygląda że nie dla każdego są dostępne takie ceny.

No cóż jeżeli jesteś Januszem i na dzień dobry powiesz żądam wznowienia pakietu start za 9zł to chyba logiczne że potraktują Cię z buta i dostaniesz opcję "od" czyli załapiesz się za 19,99 ;) Nie każdy ma zniżkę abonentową tj jak masz Ty, lub inni. Są osoby które płacą za pakiet extra 59,99 i przy wznowieniu umowy bardzo chętnie wezmą za 44,99 bo nikt z konsultantów telefonicznych nie będzie chciał obniżyć.

cześć

umowa konczy sie pod koniec czerwca to grzecznie poprosiłem o kontakt w celu przedłużenie umowy,mam pakiet extra + z canal + oraz eleveny płace 126 zeta oferte dostałem dokładnie taką jak jest na stronie dla nowego klienta ale bez anteny ;) i umowa oczywiście na 24 miesiące

docelowo chcę ten sam pakiet co wyżej czyli extra + z canal + oraz eleveny + hbo za ile można to wyszarpać ? umowa na 15/24 m

Jeśli masz tylko Extra z Canal+ i Eleven a nie masz nic więcej to przepłacasz. (99zł+15=114 ewemtualnie jeszcze 10 zł za dekoder to 124 ale i tak dekoder powinien kosztować góra 5zł. Płacisz więcej niż nowi nawet 2 lata temu.

Oferty z dzisiaj: Comfort za 39.99, Comfort 6C+ za 59.99 i Extra 6C+ za 69.99. Do końca umowy jeszcze 3 miesiące więc na razie podziękowałem, chociaż pewnie w niedługim czasie skorzystam z jednej z tych opcji. Obecnie mam Comfort 6C+ za 59.90. Bez wypowiedzenia dostałem opcję zejścia na niższy pakiet, fakt że mało atrakcyjna ale niższa. To odnośnie kilku postów wyżej twierdzących że bez wypowiedzenia niżej się nie da.

Było Extra+ za 44,90. Jest Extra+ za 44,99, HBO za 0 zł na 6 m-cy, C+ za 0 zł na 3 mies. Jestem zadowolony.

Ludzie, dostajecie oferty, przyjmujecie oferty, pytacie o oferty podając przykłady - DOPISUJCIE NA ILE MIESIĘCY! 90% ofert tutaj nie wiadomo czy na 12, 15 czy 24m.

Wypowiedzenie wysłane. Teraz czekam na ich ruch,

Obecnie mam EXTRA+, MR(cameleonx2), PACE i WifiBox, płaciłem 54,90 ale jak dobrałem w grudniu Wifibox doliczją mi 20 zł(czyli place 74,90) co mi sie w sumie nie podoba. Ale chce go mieć.

Jak myślicie za ile mogę obecnie dostać podobną ofertę?  Obecnie mi on starcza.

Edited by tompatrz

Mając wcześniej umowę na 24 miesiące

( 89,zł )po wypowiedzeniu : 34,99 zł tj. Start + MR umowa na 15 miesięcy.Mi to odpowiada.

@tompatrz..patrz pierwszy post na tej stronie. No po co czytać. MR za free.

Było Extra+ za 44,90. Jest Extra+ za 44,99, HBO za 0 zł na 6 m-cy, C+ za 0 zł na 3 mies. Jestem zadowolony.

ja mam pytanie jesli można. czy HBO po 6 m możesz odłączyć i czy c+ po 3 miesiącach tak samo.

HBO podejżewam że tak, ale c+ jestem ciekawy ile po darmowym okresie Cię kosztuje ? i ile tych kanałów masz- wszystkie?

Edited by johnybra

HBO można odłączyć lub pozostawić za 25 zł. C+ również można odłączyć lub pozostawić za 30 zł. C+ jest 8 kanałów, HBO 3 sztuki (HBO GO nie ma). Cała umowa oczywiście na 24 miesiące (ktoś o to również pytał).

@johnybra podejrzewam a nie "podejżewam" ;)

@johnybra; _Marek_ Hbo idzie wyrwać w takim układzie jak ma johnybra za 20zł z opcją GO ze zobowiązaniem do końca umowy. 8C+ dostanie spokojnie za 25zł rownież ze zobowiązaniem do końca umowy

Jest: Extra+, 2xMR za ~65PLN

Chcę: Extra+, 8xC+, HBO+GO, 2xMR za mniej niż 100PLN, jest szansa?

Extra+ 54,99 HBO GO 5zl lub 0zl 2xMR Std 20zl Canal+ 40zl lub 35zl

wychodzi 114,90-124,90

Nie ma teraz HBO w pakiecie i może być problem. Ale max za 99,99 dostanie. Jest mniej niż 100 :-D . Na bank bedzie E+ z 8 C+ za minimum 79,99.

Edited by ircios

Nie ma HBO w pakiecie, bo jak by miał to miałoby szanse za to wszystko dostać 79,99

witajcie, niedługo kończy mi się umowa z NC+ - obecna extra +, z 8x c+, eleven plus deoder pvr box - 96zł

dziś pierwszy telefon i oferta:

Extra+, 8c+, Eleven + dodatkowo 3x Viasat, Fight Club, i jeszcze jakiś rozrywkowy oraz Okno na Swiat, dodatkowo HBO na 6 miesięcy za 0zł i wymiana na dekoder WiFi z nagrywarka (jednorazowa opłata 49zł) - całość za 101zł przez cały okres umowy - jak myślicie ile można jeszcze ugrać, umowa na 24m, wypowiedzenie jeszcze nie wysłane (2 lata temu po wysłaniu wypowiedzenia niewiele co ugraem :-/) dzięki za pomoc :)

FightKlub czy kanały Viasat to składnik pakietu Extra wiec nie jest to żaden dodatkowy gratis.Musiałbyś podpytać konkretnie na jaki model dekodera chcą ci wymienić (wifi box czyy wifi premiumbox)  i czy na pewno nie będzie miesięcznej opłaty.

Wypowiadaj i czekaj na lepszą ofertę.

Superpremium+ 109,99 zł 12m dla Abonentów,

Eleven Sports 11,90 zł 12 i 11,90 zł/m dla Abonentów,

History HD/H2 0 zł 1m 2,99 zł dla Abonentów,

Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 12 m dla Abonentów,

Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem 2 x ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Taką ofertę dostałem dziś.

Poprzednio Comfort + za 34,90 PLN (Multiroom - 2x Cameleon, 2x Box+).

Oferta z dziś Extra + za 44,90 PLN (Multiroom - 2x Cameleon, 2x Box+).

Dodatkowo 8x Canal+ (na 3 m-ce za 0 PLN, potem za 30 PLN lub można wyłączyć).

Oferta na 24 m-ce. Zaakceptowana.