Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Recommended Posts

Nadzieja umiera ostatnia... co umowa piszę, że to może moje ostatnie podejście, ale jakoś do niego nie dochodzi...

THX ircios za dobre słowo... oby...

Z drugiej strony - dokonać niemożliwego to byłoby coś, do 3 dni przed upływem umowy twardo 70zł ustawiam, trzymajcie kciuki!

Jak kogoś interesuje tylko pakiet Extra+ ( multiroom) to przedłużyłem  za 47,5zł.

Umowa na 15m. Dodatkowo dostałem  jeszcze na 3,5m C+, a na miesiąc  jakieś tam kanały filmowe.

Edited by tomulus

Najlepiej to przedłużyc jak najniżej comfort plusa np za 20 zl, a później dokupowac 8 canal plusów za 25 zl, dopełnienie ekstra za 10 zl. I tak można sobie do 55 zl mieć już eksta z 8 canal plus.

Czy to jest realne dla mojego pakietu:

• COMFORT+ 29,90
  • Multi+ 0zł
  • NAJEM MEDIABOX+ 5zł
  • Premium Film 5zł
  • HBO 0zł
  • EXTRA+ 10zł
  • CANAL+ VOD 0zł
  • Premium Sport 5zł
  • HISTORY HD 0zł
  • HBO GO 5zł

Obecnie otrzymuję propozycję 6c+ za 69zł. Zależy mi na Comfort extra z c+.

Edited by irbis

Witam wszystkich, Od prawie 2 lat jestem abonentem nc+. Zdecydowałem się na przejście z UPC ze względu na koszty oraz fakt, że w tamtym czasie nie miał on w swojej ofercie kanału n sport, który pokazywał Ekstraklasę. Obecnie posiadam pakiet Extra + z Canal + (152 kanały), umowa 24 m, kończąca się z końcem maja.

Opcje dodatkowe:

Multiroom Standard
HBO GO
Akt. MULTIROOM Std SLAVE
HBO
Akt. MULTIROOM Std
Aktywacja WIFI Premiumbox
NAJEM WiFi Premiumbox+
ANTENA PREMIUM

Początkowo płaciłem 114,90 miesięcznie, potem ta kwota stopniowo rosła, w listopadzie 2016 wynosiła 139,90. Wtedy to zdecydowałem się na aktywację HBO GO i obecnie płacę 147,90 (99,90 Extra + z C+, 25 HBO, 10 MR, 5 najem sprzętu, 8 HBO GO).

Dwa tygodnie temu otrzymałem pierwszy telefon. Zaproponowano obniżkę o 5 zł + dodatkowe kanały (Eleveny, chyba Filmboxy i Cinemaxy). Długości umowy nie pamiętam, podziękowałem. Tydzień później kolejna propozycja. 152 zł + dodatkowe kanały, które mnie nie interesowały (nie było w nich Elevenów). Zaproponowałem wymianę wspomnianych dodatkowych kanałów na Eleveny i usłyszałem cenę 145 zł. Umowa 12 albo 18 miesięcy, nie pamiętam, raczej 12.

Zależy mi na utrzymaniu obecnego pakietu + dodatkowo Eleveny.

Przejrzałem poprzednie posty sprzed tygodni i zauważyłem, że parę osób za podobny pakiet wynegocjowało kwotę 100 zł. Wypowiadać umowę i czekać? Jedni piszą, że wypowiedzenie nic nie da, drudzy, że jednak warto. Trochę czasu zostało do zakończenia umowy, chciałbym chociaż te 30-40 zł wytargować.

Edited by lipton

Witam,

teraz mam pakiet VIP+ i multiroom premium (w ramach tego też prapremiery i HBO GO) za 169,90zł

Dostałem ofertę od konsultanta o 10zł droższą i na 24 miesiące, i że nic więcej nie może zaoferować. Powiedziałem, że na necie mam to samo co teraz - to dołożył kinoświat, ale dopiero jak skonsultuje z przełożonym. Po odpowiedzi, że przecież na internecie mam to samo zmniejszył okres umowy na 12 miesięcy. Nie jestem zainteresowany takim pakietem przy tej cenie.

Próbowałem ostatnio zminiejszyć pakiet i mi się nie udąło.

Interesuje mnie 8xCanal+, HBO, kanaly tematyczne, VOD, HBOGO. Nie chce Eleven, filmbox.

Co mogę ugrać za ten pakiet lub mniejszy pakiet z multiroom premium? Ma ktoś doświadczenie? Bo na forum nie znalazłem takiej konfiguracji.

Ja zrozumiałem tematyczne czyli extra+ no ale może i chodziło o erotyczne :) w takim wypadku to jeszcze Man pack za 5zl

Edited by redlum

Kup sam pakiet Start+ za 19,99 a potem dzwoń na infolinię i dobierz Canal+ za 25 zl na całą umowę.

Edited by 1pietrek1

To C+ za 25zł to na jakiej zasadzie? Mogę do comfort+ go dobrać jak mi się umowa za 4m kończy. Tylko widziałem za 35zł na 6m później 40zł.

Witam.

Adres do wypowiedzenia umowy jest taki?

ITI Neovision S.A., Al. Gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa

Guest marmac1989

Witam, byłem dziś w dziale obsługi i zapytałem się o ofertę przedłużeniową. Dałem sobie czas do przemyślenia, ale nie dopytałem jednej rzeczy, mam nadzieję, że mi pomożecie.

Teraz mam Entry z paczką C+, multiroom, pakiet Eleven oraz najem Wifipremiumboxa. Za wszystko płacę 96,80 zł miesięcznie.

Dostałem ofertę Start+ z paczką C+ (pełną, 8 kanałów jak wcześniej) na 15 miesięcy.

Start+ za 19,99 z paczką C+ (pierwsze 6 m za 25 zł, potem 40 zł) + najem (5 zł) + multiroom (10zł) oraz Kino Świat (0 zł), co średnio 69 zł miesięcznie. Oczywiście do końca października będę musiał opłacać Eleven za 11,90 zł (nie liczę go do średniej).

Oferta mnie satysfakcjonuje, bo umowa kończy mi się wraz z końcem lipca. Jednak mam kilka pytań.

1. Jeśli umowa weszłaby w życie w marcu, to do jej końca byłoby 20 miesięcy. Jak w związku z tym liczyć te 6 miesięcy promocyjnej opłaty za paczkę C+? Od marca do sierpnia (włącznie), a potem miałbym płacić 75 zł zamiast 60 złotych przez 14 miesięcy?

2. Czy może inaczej. Umowa wchodzi w życie w marcu (tj. mam dostęp do kanałów z wyższego pakietu), ale wciąż płacę jak teraz, czyli 96,80 zł do końca umowy (czyli 5 miesięcy), a potem od sierpnia do stycznia (włącznie) płace 60 zł, a od lutego (2018) do końca umowy (czyli października 2018 włącznie) płaciłbym 75 zł?

W 6 miesiącu zadzwoń na infolinię i poproś aby włączyli znowu Canal+ na kolejne 6 miesięcy za 25 zł , jeśli będzie taka promocja nadal to wystarczy aby konsultant ją wygenerował dla Twojego konta.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Witam.

Adres do wypowiedzenia umowy jest taki?

ITI Neovision S.A., Al. Gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa

Wysłałem na adres 

Platforma nc+

Skrytka pocztowa nr 8

02-100 Warszawa

i wypowiedzenie przyjęte.

Nie trzeba nic wysyłać, wystarczy udać się do APS z dowodem osobistym. :P

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie.

Jeżeli wysyłamy to tylko adres na skrytkę pocztową.

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.

Pierwszy post i pierwsze negocjacje, dlatego zapytać muszę co jest dla mnie osiągalne.

Comfort+, Multiroom Std. (1 główny + 4 dodatkowe) i to by chyba było na tyle za 91zł z groszami.

Czy mogę celować w Extra+ (zależy mi na kanałach dziecięcych) + Canal+ w obecnej cenie? Pewnie to niemożliwe, ale może warto zapytać :wink:

Wypowiedzenie złożone i zarejestrowane, umowa do końca kwietnia 2016r.

Extra+ C+ (6) 69,99+ 40zł za MR taniej nie zaproponują.

Ja bym na Twoim miejscu negocjował:

Extra+ 44,99 24m lub 47,5 15m + 40zł MR.

Do tego zapytałbym o Canal+ na wypróbowanie. Dla osób, które wcześniej nie miały C+ zdarzało się, że dodawali nawet do 3mcy za 0zł a potem 30zł ale w dowolnym momencie możesz wyłączyć w okresie płatnym.

W ICA oferta za Pakiet Extra+CANAL+(6) 69,99 + 10 zł za MR standard. "Od zawsze" MR Standard miałem free, czy udało się komuś uzyskać ten rabat ostatnio?

Tylko multiroom po Cyfrze+ (karty Cameleon) jest bezpłatny, multiroom standard wyceniany jest na 10 zł, a multiroom premium na 20 zł.

Ja mam MR standard na mydelnicy za 0zl już drugi okres umowy. Taka ofertę otrzymałem w 2014r i tak ciągne za 0zl do dziś. To jeden z warunków pozostania w nc+.

MR premium już nie ma w sprzedaży.

Edited by kfm877