Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Recommended Posts

Drugiego dekodera nie dostaniesz niestety za free. Dodatkowo opłatą za MR 10zł do rachunku

• Haha 1
  • Confused 1

Dostałem przed chwilą ofertę abonamentu na telefon z nc+. Dość korzystna. Moje pytanie: mam teraz mediabox i Superpremium +, dadzą Ultrabox 4k jeśli powiem że przyjmę ofertę na telefon jak dadzą nowy dekoder? 

Posted (edited)
7 godzin temu, pharamistic napisał:

Dostałeś dwa dekodery za 0zł? Jakiego  typu posiadasz sprzet miales kiedys w cyfrze te dekodery i one przechodza z kazda umowa? Ja posiadam jeden dodatkowy i chciałbym pokelny za 0zł ale facet mowil ze takiego czegos nie ma i nie bylo chyba ze byles abonentem starej cyfry i kiedys je dostales to je mozna dalej przedluzac..

Multiroom (2x Cameleon) i dekodery (2x wifiBOX) są po dawnej Cyfrze+ (patrz: dopisek "C+" przy multiroomie w moim poprzednim wpisie). Były one wydane bezpłatnie kilka lat temu (w trakcie trwania umowy i bez obowiazku jej przedłużania) w zamian za wyrażenie przeze mnie zgody na zmianę warunków umowy z powodu wyłączenia przez providera programów w nadawanych w technologii SD i od tamtej pory cały czas są darmowe. Oba dekodery leżą nierozpakowane, a karty od lat siedzą w moim własnym sprzęcie.

ps. Jak będę w domu to wrzucę na forum potwierdzenie wyżej wymienionych warunków, przesłane elektronicznie przez NC+.

Edited by musiolek
korekta

Posted (edited)
4 godziny temu, musiolek napisał:

ps. Jak będę w domu to wrzucę na forum potwierdzenie wyżej wymienionych warunków, przesłane elektronicznie przez NC+.

NC.jpg

Edited by musiolek
  • Like 1
  • Thanks 1

Witam mam pytanie gdzie mogę znaleźć wykaz kanałów które są dostępne w w NOWY COMFORT +

Na stronie www.ncplus.pl

Witam, 

Dzisiejszą oferta:

Ekstra +

C+(8)

HBO

Polsat sport Premium

Dekoder premiumbox

2 x multiroom

Za całość 99,99 zł... co sądzicie o ofercie.?

Mozna coś jeszcze wyciągać? 

Podobne pytanie z mojej strony:

- Extra+ 57,50 zł 15 m

- Multiroom Standard C+ 0zł

- Najem WiFiPremiumBox+ 5zł (drugi dekoder za free).

Da się jeszcze coś ugrać?

• Sad 1

Comfort 22.50

Dopełnienie do Extra 10 złotych po miesiącu. Reszta ok. Tyle pisane wyżej o tym samym. 

• Haha 1

Czy w moim przypadku do ugrania jest:

Comfort 22,50 z dopełnieniem do extra za 10

C+(8) 25 zl

HBO 20 zl

Polsat sport Premium 0 zl

Najem premiumbox 0zl

2x multiroom 20 zł

Bo wtedy dawałoby to 97,50 zl

Dotychczas miałem extra C+(8) i HBO za 79.99 + 25 zł najem premiumbox z 2 multiroom. W ramach przedłużenia umowy dodają mi gratis najem (-5zl) +Polsat sport Premium. 

Może być problem z Polsatami przy tej konfiguracji. Taka cena to na sam koniec umowy, a nawet po zakonczonej umowie. Jest 14 dni na zdanie sprzętu i wtedy można dużo ugrać. 

• Haha 1

Gdzie to można według Ciebie ugrać: w salonie nc+ czy dzwoniąc do konsultanta?

Czy w moim przypadku do ugrania jest:
Comfort 22,50 z dopełnieniem do extra za 10
C+(8) 25 zl
HBO 20 zl
Polsat sport Premium 0 zl
Najem premiumbox 0zl
2x multiroom 20 zł

Bo wtedy dawałoby to 97,50 zl

Dotychczas miałem extra C+(8) i HBO za 79.99 + 25 zł najem premiumbox z 2 multiroom. W ramach przedłużenia umowy dodają mi gratis najem (-5zl) +Polsat sport Premium. 

Nie ugrasz kanałów PSP za 0zł przy takim składańcu. Jeżeli miałeś Extra 8C+ z HBO za 79.99zł, to w mojej opinii warto zostać przy takim pakiecie (dają w tej cenie tym, którzy mieli wcześniej HBO za 0zł, czyli Twój przypadek), wtedy PSP dostaniesz gratis.

Pozdrowienia dla konsultanta, który na bieżąco obserwuje wątek i negocjuje warunki:) Szkoda, że się nie dogadaliśmy. 

NobelM (mam nadzieję, że to ni Ty jesteś tym konsultantem) rzeczywiście nie bardzo z tym  PSP idzie... przy tej konfiguracji cena 20 zł.

Cóż przedstawiłem swój ostatni warunek do pakietu jak wyżej HBO Go w cenie i zobaczymy.... 

Szybkie pytanka:
1)Czy dopełnienie z Comfort + do Extra + bierze się na całą umowę? Chodzi mi o niezmienność ceny lub tej oferty po jakimś czasie.
2)Mówić o tym konsultantowi, czy sam to robię na stronie?
3)Po wzięciu Comfort+ mogą się w jakiś sposób nie zgodzić na te dopełnienie? 
Dzięki i pozdrawiam ;)

Dopełnienie na jeden miesiąc jest przeważnie w gratisie z automatycznym wyłączeniem. Jełśi bierzesz w promocyjnej cenie np. 10 zł to jest zobowiązanie do końca trwania umowy. Jeśli chcesz na kilka miesięcy to po cenie standardowej 30 zł za miesiąc co w opcji włącz/wyłącz da średnią 15 zł.

Cześć,
Czy ktoś ma pomysł jak uzyskać HBO za 0 zł? W tej chwili płacę 79 za extra+ i HBO. Aktualna propozycja to 65 za to samo. A chciałbym mieć też do tego c+ za około 80 zł.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

@Pawel
Dokładniej chcę wziąć Comfort+ z dopełnieniem do Extra + i paczkę C+ co daje łączną kwotę 57,50 zamiast 80 zł. I nie wiem, czy mówić o tym dopełnieniu konsultantowi, czy nie, bo zaraz się połapie, że chcę trochę wycwaniakować ;)

@Adix: Weź najpierw Comfort+ i C+, zapewne dostaniesz wtedy dopełnienie do Extra+ na miesiąc za darmo i w ciągu tego miesiąca dobierzesz dopełnienie do Extra+ płatne (10-15zł) do końca umowy.

• Haha 1

Mam Superpremium+ ,HBO Go , Eleveny. Dekoder 4K-dzierżawa 15zł

Łącznie płacę 141,89zł umowa do sierpnia. Zaczęli dzwonić z przedłużeniem 24miesiące.

Chciałbym dołożyć Canal 4K

Jak myślicie co mogę wynegocjować?

Próbuj, ja mam:

- Superpremium+ - 99.99 zł 

Eleven Sports - 7,95 zł (na 12 miesięcy później dzwonić)

- HBO GO - 5 zł

- Filmbox - 5 zł

- Canal+ 4K - 0 zł

- Mistrzowska piłka za 0 zł

- Kolekcja Fox Play - 0 zł

- National Geographic Play - 0 zł

- Dekoder 4k - 15 zł
- Multiroom - 10 zł

Rachunek jaki mi przychodzi to 142,94 zł

Swoja droga za ile ile dobrać MP? 

Posted (edited)

Najtaniej Multiman  Paka dostaniesz w opcji włącz wyłącz średnio 15 zł za 1m.

Edited by ircios
  • Haha 2