Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Recommended Posts

Jakby się uprzeć to za 57.50 można mieć pakiet Extra+ z CANAL+ -> Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Dopełnienie do Extra+ 10 zł/m dla Abonentów. 
Wszystko fajnie, tylko do takiej konfiguracji Mistrzowska piłka za minimum 20 zł /m. Dlatego sens ma tylko włącz /wyłącz (w miesiącach kiedy trzeba).
Do innych Extra z 6C czy Extra z 8C dają MP za 0zł.

Szaleństwa nie ma, ale chyba jest ok. Extra, 6 c+, mistrzowska piłka 0/msc. Umowa 24 msc 69 99.

2 godziny temu, Buziaczek1982 napisał:

Taaa jasne ,nikt nie dostał w 2019 r dopełnienia Extra za 10 zł ,dlatego nie pisz bzdur.... 

Piszesz bzdury.Znam osobę która dostała w Lutym dopełnienie za 10zl do pakietu Nowy comfor t za 22.5.To, że nie umiesz negocjować nie znaczy,że już nie dają takiego dopelnienia😂

• Confused 1

Do mnie też dziś dzwonili i w zasadzie oferta taka sama cenowo + HBO na 3 miesiące gratis...

Jak myślicie: wysyłać wypowiedzenie i czekać na coś lepszego?

Edited by miszelos

3 godziny temu, Buziaczek1982 napisał:

Taaa jasne ,nikt nie dostał w 2019 r dopełnienia Extra za 10 zł ,dlatego nie pisz bzdur.... 

Ja dostałem :-)

1 godzinę temu, jakid napisał:

po jak długich negocjacjach otrzymałeś taką ofertę ??

Odebrałem ze 10 telefonów za każdym razem wybuchali śmiechem jak im mówiłem o tej ofercie, aż w końcu zadzwonił jakiś gość z numeru krakowskiego i po konsultacji z kierownikiem przedstawił mi tą ofertę :)   

• Thanks 1
  • Haha 1

W dniu 19.02.2019 o 08:00, czarek007 napisał:

Extra,6xc+ 69,99,eleven 11,90,polsat sport premium za darmo.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Dzisiaj miałem to samo + utrzymanie MRS i dotychczasow dzierżawa 1xPACE za 0 zł - razem 81,90 zł. Na moją propozycję rezygnacji z MRS w zamian za premiumbox4 k i C+4K i HBO (w tym go) , chwila zadumy i jesteśmy na jutro umówieni na rozmowę.

• Haha 1

Witam , 

Mam pytanie do Was . 

14 lutego przedłużyłem umowę na kolejne 24 m-ce ( ta umowa kończyła mi się w maju br.) Dostałem tak warunki :

"Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje    Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 79,99 zł24 m, a po tym okresie 86,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFi Premiumbox+ w cenie 2 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)    od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 89,94 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Czy była szansa dostać kanały HBO na całe 24 m-cy gratis ???    Bo jeśli tak to jeszcze wypowiem im umowę ?? 

Z góry dziękuje za informację 

A miałeś wcześniej HBO ? Przed przedłużeniem?

Jeżeli nie, to szanse na jego zdobycie za 0zł na całą umowę nikłe (a wręcz równe 0).

Na pewno za 79,99zł udałoby Ci się zdobyć 8xC+ zamiast 6xC+, a to pozwoliłoby Ci na korzystanie z Canal+VOD (nie wiem czy potrzebujesz).

• Thanks 1

16 minut temu, kamil2505 napisał:

A miałeś wcześniej HBO ? Przed przedłużeniem?

Jeżeli nie, to szanse na jego zdobycie za 0zł na całą umowę nikłe (a wręcz równe 0).

Na pewno za 79,99zł udałoby Ci się zdobyć 8xC+ zamiast 6xC+, a to pozwoliłoby Ci na korzystanie z Canal+VOD (nie wiem czy potrzebujesz).

Bardzo dziękuje za odpowiedź . Nie ma potrzeby korzystania z Canal+ VOD , no może jak bym miał to i może bym korzystał . 

Dziś po negocjacji z działem utrzymania (kończy się bieg wypowiedzenia) otrzymałem:

Superpremium+

Canal+8

HBO

Filmbox Pack

Mistrzowska Piłka

HBO GO

Fox Play

NatGeo Play

za 104,99zł /m-c

do tego 4K Ultrabox za 5zł/m-c (aktywacja 49zł)

Umowa na 24 miesięcy. Jestem zadowolony, bo zmniejszyłem troszkę rachunek i wymieniam Pace'a który już wołał o wymianę (wolny, co chwila niezbędny był reset).

@maxxik: Jak nie potrzebujesz C+VOD, to Extra+ z CANAL+ (6) Live powinieneś dostać za 69.99zł (a nie za 79.99zł).
  • Thanks 1

Witam, przed chwilą po kontakcie z mojej strony pod numer tel. 12 2947879 otrzymałem od Pani następującą propozycje:

- multiroom na starej zasadzie z cyfry

- Extra+ 6xcanal+ 69,99 zł

- Eleven (4 kanały) 11,90 zł

- Mistrzowska piłka 10,00zł

Razem daje to kwotę 91,89 przez 24 mc

Jaka jest wasza opinia odnośnie tej propozycji ?

A dekodery masz od nich?

Tak, dekodery są w dzierżawie (jeden z nagrywarką chyba Pace PVR, drugi najprostszy jakiś model Sagem-  oba starocie kilkuletnie)
Z dekoderami podobno lepiej nic nie kombinować ze względu na stare zasady multiroomu...
Będę próbował uzyskać w takim razie tak jak sugerował shark co najmniej darmowe PSP

Szybka aktualizacja informacji , zadzwoniłem pod numer 608913460 i Pani praktycznie od razu przystała na powyższą propozycję(darmowe PSP) w kwocie 81,89zł także  dzięki za poradę :)
Edited by Pawel87
Przedłużenie umowy

W dniu ‎20‎.‎02‎.‎2019 o 14:18, Krzysiek11:) napisał:

Jakby się uprzeć to za 57.50 można mieć pakiet Extra+ z CANAL+ -> Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Dopełnienie do Extra+ 10 zł/m dla Abonentów. 

W dniu ‎20‎.‎02‎.‎2019 o 14:48, Buziaczek1982 napisał:

A po ile chodzi teraz dopełnienie?

Obecnie: 

Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł,

Eleven Sports za 15,90 zł

Eurosport 2 HD 0 zł  4,99 zł

= 90,88

Co Wy na to ?

20190221-155351.jpg

Edited by rybak84
  • Haha 1

22 godziny temu, tombik87 napisał:

To już pewnie jutro nie zadzwoni 😀

Prorok :) No cóż ludziom teraz nie można ufać zwłaszcza handlowcom makaroniarzom. 

Witam.

Chcę przedłużyć umowę na sam Extra+.

Czy wymieniał ktoś dekoder na 4k przy tym pakiecie? W jakiej cenie można go dostać?

W ostatnim tygodniu umowy dostałem to co chciałem. Czyli Nowy Comfort+ za 22,50zł na 24mce. Schodzę z większego pakietu dlatego było trudno ale w końcu się udało. Do tego na razie zostawiam sobie Multiroom Premium czyli pierwszy rachunek 42,50zł.

Umowa przedłużona:

Extra+ z CANAL+ , CANAL+ 4K ULTRA HD (wymiana dekodera z WiFi Premiumbox, brak opłaty instalacyjnej), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów

79,99 zł 24 m

Edited by Tomeeli

26 minut temu, mlesniew napisał:

Czyli Nowy Comfort+ za 22,50zł na 24mce.

To jest cena za sam pakiet czy cena za pakiet włącznie z dzierżawą dekodera ?

10 minut temu, Krakus napisał:

To jest cena za sam pakiet czy cena za pakiet włącznie z dzierżawą dekodera ?

comfort+ dają bez problemu za 22,50zł lub jak im zasugerujesz taką opcję. dobierasz dekoder 4K za 5zł /49zł (aktywacja)

Do tego za kilka dni dobierasz dopełnienie do extra + za 10zł (dają takie oferty).

do comfortu+możesz wyhaczyć hbo na pół roku za 0zł . to samo z e. c+8x - cena 25zł na pół roku , potem 40zł lub negocjacje.

• Thanks 1

Mi dali ale z problemami. Jak pisałem, dopiero w ostatnim tygodniu umowy pojawiła się taka możliwość. A walczyłem od września 2018.

U mnie to jest cena bez opłaty za dekoder, mam turbodekoder za 0zł. Ale tak zawsze miałem.

• Thanks 1

Godzinę temu, pokrywek napisał:

comfort+ dają bez problemu za 22,50zł lub jak im zasugerujesz taką opcję. dobierasz dekoder 4K za 5zł /49zł (aktywacja)

Do tego za kilka dni dobierasz dopełnienie do extra + za 10zł (dają takie oferty).

do comfortu+możesz wyhaczyć hbo na pół roku za 0zł . to samo z e. c+8x - cena 25zł na pół roku , potem 40zł lub negocjacje.

Do comfortu za 22.5 nie spotkałem się z dodatkiem HBO z HBO GO na 5m