Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Recommended Posts

2 godziny temu, ircios napisał:

Bez problemu dostaniesz E+ z całą paczką C+ za 79,99. HBO na kilka m.za free.

Zgadzam się, bo zakończyłem wyjątkowo krótkie negocjacje. Umowa do końca marca. Złożone wypowiedzenie w APS, dzień później sms z Krakowa, zadzwoniłem

bo nie chciało mi się czekać i 1,5 mies się tym zajmować, załatwione

BYŁO: Extra+ z 8C+ 82,50zł (plus HBO 5mies free, multi i dzierżawa Pace Sagem free)

JEST na 24m: Extra+ z *C+ 79,99zł (plus HBO 5mies free, Mistrzowska Piłka 24m free, jakieś Foxy i NG, multi i dzierżawa Pace Sagem free) plus Eleven 12m za 9,95zł

być może mogłem jeszcze walczyć o 2zł w dół za Eleven, ale uznałem, że szkoda czasu i że ta oferta jest ok

panownie ,

umowa do końca lutego 2019.

aktualnie :

extra + bez c+

multiroom standard

najem turbobox

Jest szansa dostać w lutym comfort+ z dopelnieniem do extra+ , do tego multiroom i dekoder 4k za 5-10zł (akt 49zł) + hbo na kilka miechów?

czy lepiej atakować dzień po zakończeniu umowy 01.03?

Było: Extra+ z 6 CANAL+ za 69,99 zł

Extra+ z 8 CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem Box+ w cenie 0 zł/m bezpł. uż. dla Abonentów

HBO na całą umowę ?

Edited by ircios

Tak, inaczej bym nie łyknął w tej kwocie. Któraś rozmowa, konsultacja i voila ptaszek w [beep]ie 😉, ale i tak się wahałem przez chwile, w końcu jeszcze parę dni zostało.

Witam.

Aktualna oferta do końca kwietnia tego roku:

Comfort + 35zł

Multiroom 10zł (turbobox i wifibox)

Razem do zapłaty 45zł/m

Opcja dodatkowa HBO + HBOGo 0zł za 1m później 25zł/m - nie wiem czy to ma jakiś wpływ na składane oferty. Skorzystałem z promocji na walentynki. 

Dziś taką propozycję dostałem na 24m:

extra+ z multiroom za 55zł/m 

lub

comfort+ z multiroom i c+(x8) na 3m/0zł z automatycznym wyłączeniem po okresie promocyjnym, całość za 45zł/m

Zapytałem o ultraboxa dla mojej oferty, aktywacja 49zł i 10zł/m najem.

Wypowiedzenie złożone w APS.

Edited by Ati

2 godziny temu, boberthinho napisał:

Było: Extra+ z 6 CANAL+ za 69,99 zł

Extra+ z 8 CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem Box+ w cenie 0 zł/m bezpł. uż. dla Abonentów

Mogłeś jeszcze walczyć, ja mam Extra+8C+ za 79.99 ;)

Panie jak już to Extra+6C+ za 69.99, a dalej opcja 2 C+  (nie live) za 5 cebulionów, lecz mi rozeszło się o HBO.

Ogólnie przez Mistrzowską Piłkę "negocjacje" było poniekąd utrudnione, bo zawsze mogli coś za nią zażądać.

Edited by boberthinho

6 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

Jak to obecnie wygląda w nc+, w przypadku wypowiedzenia umowy i jej przedłużenia to miesiące obecnej umowy się "kasują" czy sumują z Aneksem?

Nie kasują się.Umowa wchodzi w życie po zakończeniu poprzedniej umowy.

@PawelUmowa wchodzi w życie w momencie akceptacji oferty.Można prosić uruchomienie oferty odrazu albo od określonej daty(nie musi to byc po wygaśnięciu umowy)

Okresy umów się sumują

Edited by Gedan
  • Upvote 1

Okresy umów nie mogą się sumować jeśli nowa oferta aktywowana jest od razu bo nie zgadzałaby się długość zobowiązania

• Haha 1
  • Confused 1

Jeżeli do końca umowy jest x miesięcy to okres obowiązywania umowy przedłużonej od teraz wygląda tak: 24 miesiące + x miesięcy. Umowa przedłużana jest o 24 miesiące a nie na 24 miesiące (czy też 12, 15).

Witam. Proszę o poradę gdyż umowa do 30.04.2019 , przedstawiono mi ofertę na rok w której skład wchodzi: pakiet superpremium+(109.90zł),eleven sports(11.90zł), mutiroom(10zł),figthbox,sportklub i 2 kanały history. Łacznie 138,87zł. Akceptować czy jeszcze negocjować?

Umowa do końca lutego. Na ta chwilę extra,6xc+, eleven. 84,40. Tak patrzę i nie widzę za bardzo za ile można wynegocjować to co powyżej plus Polsat sport Premium. I jeszcze pytanie czy da radę wymienić za Free dekoder bo mój mediabox ma już 5 lat i trochę głośno zaczyna chodzić.

2 godziny temu, Ozzy666 napisał:

@19lukasz89Pakiet Superpremium możesz wynegocjować za 99,99 zł.

Na 12 miesięcy za tyle nie dostanie. Bardziej 104.99 zł. 

Edited by shevchenko1987

Extra,6xc+ 69,99,eleven 11,90,polsat sport premium za darmo.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

11 godzin temu, rotalplus napisał:

Okresy umów nie mogą się sumować jeśli nowa oferta aktywowana jest od razu bo nie zgadzałaby się długość zobowiązania

To prawdziwie "prawdziwa" informacja.. Dobrze byłoby wiedzieć..zanim się komuś źle doradzi.

Tak sobie wymyśliła nc+...i co im zrobicie?

Czyż nie takie aneksy akceptują abonenci nc+?.

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

@shevchenko1987

Mój błąd, nie doczytałem że chodzi o umowę na 12 miesięcy. Masz rację że kwota 104,99 zł jest bardziej realna.

witam,

Umowa do kwietnia 2020 (extra+ x 8xC+ , Eleveny).

Dostałem propozycję wymiany dekodera na 4K w cenie 5zł/m-c i 49zł aktywacji.

Jest szansa na wyrwanie go za 0zł+ aktywacja? dostał ktoś taką ofertę?

Edited by pokrywek

Nie chcieli dać Eleven za 7.95. Już się nie targowałem o te 2 zł. Wcześniej miałem za 11.90