Skocz do zawartości
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Rekomendowane odpowiedzi

@nowik

To zadzwoń jutro pod ten numer co powyżej podałem, czyli 22 310 45 11 i daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, lukx95 napisał:

@Buziaczek1982

@nowik

Pod jaki numer dzwonicie i pytacie o tą opcję "Dopełnienie do Extra+" za 10 zł w zobowiązaniu do końca umowy?  Może zadzwońcie pod numer 22 310 45 11 i po negocjujcie i dajcie znać, czy się udało.

Dzwonie pod 223104747 ,co to za nr co podałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na zwykłej infolinii sprzedażowej dostaniesz dopełnienie do Extra za 10 zł, kwestia rozmowy i trafienia na odpowiedniego konsultanta...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi wczoraj skonczyla sie umowa. NIe zdecydowalem sie na przedluzenie bo oferta jedyna jaka dostalem tylko mnie zdenerwowala. Nawet nie chcieli mi dac 2 miesiecy gratis....

Byłem w nc+ 10 lat.

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Może się jeszcze odezwą. Jak coś to daj znać.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktos mógłby podpowiedzieć, jaką najtanszą umowę można wynegocjować z NC+ z opcją HBO GO? Oczywiście po złożeniu wypowiedzenia umowy. Mam umowę na czas nieokreślony od wielu lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@lukx95

Pół godziny na telefonie, negocjacja niby z kierownikiem i dalej ta sama gadka, za niski abo na komfort - niby przy starym komforcie można było dopełnienie, a przy nowym w ogóle nie ma takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za ile można wynegocjować Mistrzowską piłkę?Pakiet VIP+ Max , C+, Eleven, HBO, koniec umowy 31.12.2019.To jest teściowej umowa i płaci  230zł miesięcznie! Postanowiłem jej pomóc i na koniec tej umowy będę negocjował w jej imieniu, bo chyba trochę ją kroją, ale na początek, czy można coś zrobić z tą Mistrzowską Piłką, ponieważ oferta na maila jest za 20 zł...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

elo,

niedawno dostałem mejla od nc+:

"Kończy Ci się bezpłatny dostęp do Ligi Mistrzów UEFA! Sprawdź co zrobić, by nadal oglądać!", a w treści, żebym sprawdził wyjątkową ofertę i przedłużył umowę już dziś i do nich zadzwonił

umowa do 11.2019

komfort+

canal+ (8x)

hbo i hbo go

nc+go

do 11.2018 89.99PLN, teraz 99.99PLN

o co można powalczyć?

czemu aktualnej oferty nie mogą zaproponować na mejla? nie lubię dzwonić

pozdrawiam

MJ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej przedłużenie nie wchodzi w grę, ponieważ masz więcej niż 6 miesięcy do końca umowy. Chyba, że dają teraz taką "furtkę", ze względu na kanały PSP. Zadzwoń, zapytaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@NobelM Co za bajki piszesz😂. Ja przedłużyłem umowę w czerwcu ubiegłego roku, która wygasa 28 lutego tego roku😂

@eMJot

@cezi1 Wszystko macie w temacie. 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dają możliwość przedłużenia ze względu na kanały PSP. Ja miałem do kwietnia 2020 roku i przedłużyli mi do 2021 z kanałami PSP za 5 zł. 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś przedłużał umowę po jej wygaśnięciu? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jeden. Masz 14 dni. Czytaj forum. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
27 minut temu, ircios napisał:

@NobelM Co za bajki piszesz😂. Ja przedłużyłem umowę w czerwcu ubiegłego roku, która wygasa 28 lutego tego roku😂

27 minut temu, odja napisał:

Dają możliwość przedłużenia ze względu na kanały PSP. Ja miałem do kwietnia 2020 roku i przedłużyli mi do 2021 z kanałami PSP za 5 zł. 

Dzięki Panowie za oświecenie, może skorzystam :)

Osobiście, przy różnego rodzaju rozmowach z konsultantami, pytałem o taką możliwość wcześniejszego przedłużenia umowy, to za każdym razem twierdzili, że musi być minimum 6 miesięcy do końca umowy, żeby zacząć rozmowy.

@odja Przedłużyłeś z tym samym pakietem, jaki miałeś wcześniej + PSP za 5zł? Jaki to pakiet i w jakiej cenie?

Edytowane przez NobelM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki sam pakiet jak miałem + PSP.  Pakiet: Superpremium+, HBO i HBOGO, Eleven, History i PSP i płacę 118. Wcześniej miałem jeszcze Adventure, ale z tego zrezygnowałem, nic tam nie było dla mnie i po dołączeniu PSP, wyszło mi, że dopłacam tylko 3 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, ircios napisał:

Nie jeden. Masz 14 dni. Czytaj forum. 

Dzięki za info, ciężko się przebić przez tyle stron :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

panowie - wyłączyli mi dziś polsaty sport premium.Mam jeszcze 5 miesięcy do końca umowy.Czy wypowiedzenie obecnie coś daje?Chciałbym powalczyć o darmowe psp, albo ewentualne o jakieś 5 zł opłaty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DUK pracuje w weekendy? Jeżeli tak, to w jakich godzinach? :) bo jutro bym przedzwonił zobaczyć czy będą bardzo opierać się co do mojej propozycji, czas najwyższy na negocjacje, miesiąc do końca umowy i oczywiście telefony przycichły, a jeszcze troche ponad miesiąc temu dzwonili kilka razy w tygodniu :D . Btw. numer do DUK to 12 2947879 tak? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Chyba pracuje, bo właśnie do mnie dzwonił konsultant z nr krakowskiego.

Moja umowa kończy się 30.04.2019r. (15 miesięczna).

Do tej pory Comfort+ - 27,50 zł

Dopełnienie do Extra+ - 10,00 zł

Canal+ - 25,00 zł

Canal+ 4K UHD - 10,00 zł (od września)

Eleven - 7,95 (wł. / wył.)

Propozycja na ten moment:

Nowy Comfort+ - 29,99 zł - 15 miesięcy

Canal+ - 25,00 zł - na cały okres umowy

...

Chciałem zapytać o Mistrzowską Piłkę, ale przerwało połączenie. Nie wiem czy konsultant zrobił to specjalnie czy po prostu T-Mobile ma dalej jeszcze problemy po ostatnim pożarze i dlatego tak się stało.

Niemniej jednak niech się starają dalej. ;)

Edytowane przez shevchenko1987

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowa umowa z prepaid

Nowy Comfort 35 zł

Canal + 25 zł

HBO +GO 25 zł

Extra 15 zł ( płatne od kwietnia)

Na całą umowe

Pierwszy miesiąc gratis umowa na 13 miesiecy

Łącznie 100 zl

Można było targowac extra na 10 zł ale nie chciało mi się już bo i tak resztę dostałem na całą umowe. Wszystko w miłej atmosferze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Comfort za 35 zł ???!!! Gdybyś napisał nie wiem 14,99 ,17,50 ,19,99 lub słynne 22,50 zł to bym zrozumiał 

Extra 15 zł ( płatne od kwietnia) - Można było targować extra na 10 zł  ,ja wiem ,że dziś sobota ,ale możesz doprecyzować?!!!! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z prepaida przejście to nowa umowa mniej jak 35 nie zbijesz. A extra to dopełnienie

W lutym 2020 będę przedłużał to wtedy coś się urwie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Jak teraz wygląda najkorzystniejsza oferta na usługę MR dla klienta który wcześniej nie posiadał w NC+ tej usługi.
Konsultant zaproponował:

MR za opłatą 10 zł + 3 zł (WiFi PremiumBox + MediaBox) - bez kosztów aktywacji

lub

MR za opłatą 10 zł + 5 zł (WiFi PremiumBox + WiFi Box) - z kosztem aktywacji 49 zł

Moje pytanie czy można uzyskać coś lepiej, czy przy drugiej przedstawionej opcji da się przynajmniej powalczyć o wyzerowanie kosztów aktywacji

Spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie mi, czy to dobra oferta i akceptować, czy odrzucić ją i walczyć nadal o to co miałem? Do tej pory miałem pakiet Comfort+ za 14,99 zł, Dopełnienie do Extra+ 10 zł, FilmBox Pack 5 zł oraz kolekcję Kino Świat za 0 zł za łączną kwotę 29,99 zł.

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+ (2) LIVE, FOX Play, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Najem HD Multiroom, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ (2) LIVE 0 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
Początek okresu oznaczonego 01-03-2019
Koniec okresu oznaczonego 28-02-2021
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 49,99 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi