Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat przeznaczony jest do przedstawiania ofert utrzymaniowych dla abonentów nc+.

Tzn. takich którzy mają już nc+, ale kończy się już im umowa bądź dostali ofertę zmiany pakietu z kolejną promocją.

Wątek nie zawiera tzw. ofert migracyjnych !!!

 

 

Dlaczego go założyłem? Otóż:

03.05. zmigrowałem do nc+ na Pakiet C+Platinum za 99zł na 18m.

Nie dostałem aneksu, więc dzwonię do CC.

Konsultant zaznacza wysyłkę dokumentów do domu.

W ostatnim zdaniu pytam o Picture Box: czy zostaje i czy jest może jakaś promocja ?

 

Konsultant na to, że zostaje, ale promocji nie ma :(.

Ale może mi zmienić pakiet w promocji na 12m (czyli skracam długość umowy) i mam nowy pakiet Full extra.

W skład niego wchodzi: obecny Canal+Platinum, HBO, Cinemax, Filmbox, History HD, Sundance HD oraz opcja dodatkowa Redlight HD, a także kolekcje VOD: Canal+ VOD, Seriale+, PICTURE BOX.

Odpadają PRAPREMIERY.TVP (nie oglądam tego).

CENA: 109 PLN !!!!

 

Dodam, że żadnego wypowiedzenia nie wysłałem, a zapytałem się tylko o promocję na Picture BOX :jupi::jupi::jupi::jupi::jupi: .

Jak się łatwo domyśleć zgodziłem się na to :).

 

Życzę Wam powodzenia !!!

 

Edycja:

Dotarł do mnie Regulamin promocji. Promocja dostępna jedynie dla użytkowników dekoderów ADB.

Czyżby nastały czasy dobrej, starej n-ki :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, kilka dni temu w ofercie nc+ pojawiła się bardzo korzystna dla nas opcja, oczywiście nc+ o tym nie poinformuje...

jest to opcja niedostępna dla zwykłych szaraków :P trzeba się trochę postarać, żeby to zdobyć.

FULL EXTRA to opcja Platinum powiększona o dodatki HBO, Cinemax, Filmbox, History HD, Sundance HD i Picture box za 99 zł oraz Redlight HD za 109 zł, dzwonić na infolinię w celu aktywacji! Albo walczyć o to w rozmowach migracyjnych, konsultanci nie wychodzą od tych opcji. Gdyby proponowali wam Platynę, powiedzcie, że chcecie jeszcze np HBO i Cinemaxa, a na pewno przedstawią wam tą ofertę :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pytanie. Jetem nowym klientem nc+. Skorzystałem początkiem lipca z oferty silver +HBO dla klientów innych telewizji za 79,00 zł. Nie ukrywam, że zależło mi na całym pakiecie C+ jednakże 120,00 zł co m iesiąc to dla mnie było za dużo, więc skorzystałem z oferty, która wtedy była na rynku. W związku z tym mam pytanie: Czy przed końcem obowiązującej mnie jeszcze prawie rok umowy mogę sobie podwyższyć pakiet (albowiem pełen pakiet platynowy obecnie kształtuje się za 99,00 zł), czy też przez pełen okres umowy muszę być abonentem tylko i wyłącznie tego pakietu. Pytam, albowiem na kanałach typu C+Sport widnieje info, że nie mam uprawnień do tego kanału, a jakbym chciał go mieć muszę dzwonić pod nr tel infolini. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cyfrze było tak ,że z podniesieniem pakietu w górę nie było problemu ( dawniej byłem w cyfrze). Pewnie iw nc+ tak jest w końcu chyba im zależy by ludzie więcej płacili.. Ale najlepszym w Twoim przypadku rozwiązaniem jest telefon do NC+ plus lub wyślij maila ( formularz kontaktowy) i czekaj na odpowiedź..!!

A w wyższym pakiecie też pewnie idzie ugrać rabaty przy przejściu.. na wyższy pakiet.. Zależy od Ciebie jak będziesz negocjował..!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat przeznaczony jest do przedstawiania ofert utrzymaniowych dla abonentów nc+.

Tzn. takich którzy mają już nc+, ale kończy się już im umowa bądź dostali ofertę zmiany pakietu z kolejną promocją.

Wątek nie zawiera tzw. ofert migracyjnych !!!

 

 

Dlaczego go założyłem? Otóż:

03.05. zmigrowałem do nc+ na Pakiet C+Platinum za 99zł na 18m.

Nie dostałem aneksu, więc dzwonię do CC.

Konsultant zaznacza wysyłkę dokumentów do domu.

W ostatnim zdaniu pytam o Picture Box: czy zostaje i czy jest może jakaś promocja ?

 

Konsultant na to, że zostaje, ale promocji nie ma :(.

Ale może mi zmienić pakiet w promocji na 12m (czyli skracam długość umowy) i mam nowy pakiet Full extra.

W skład niego wchodzi: obecny Canal+Platinum, HBO, Cinemax, Filmbox, History HD, Sundance HD oraz opcja dodatkowa Redlight HD, a także kolekcje VOD: Canal+ VOD, Seriale+, PICTURE BOX.

Odpadają PRAPREMIERY.TVP (nie oglądam tego).

CENA: 109 PLN !!!!

 

Dodam, że żadnego wypowiedzenia nie wysłałem, a zapytałem się tylko o promocję na Picture BOX :jupi::jupi::jupi::jupi::jupi: .

Jak się łatwo domyśleć zgodziłem się na to :).

 

Życzę Wam powodzenia !!!

 

Edycja:

Dotarł do mnie Regulamin promocji. Promocja dostępna jedynie dla użytkowników dekoderów ADB.

Czyżby nastały czasy dobrej, starej n-ki :?::?::?:

Marcin a mógłbyś zeskanować ten regulamin i wrzucić na forum, bo mi konsul uparcie mówi, że nie ma takiego pakietu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 4 msc. mam pakiet Universe + multiroom + pace za 49 zł. Dziś zadzwoniłem i z ciekawości zapytałem o paczkę C+. Najpierw konsultant przedstawił kosmiczna ofertę za jedyne dodatkowe 50 zł mam całą pakę C+. Ale jak pomarudziłem to znalazł coś innego tzn. za 69 zł mogę sobie wybrać 4 kanały z 6 c+. Reszta bez zmian. Co myślicie o takiej propozycji? Oczywiście umowa jest renegocjowana tzn. że jak zmienię to od nowa leci 12 msc. Jak się zdecyduję to jakie kanały wybrać? Zależy mi przede wszystkim na sporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Robcio79 nie ma takowego,możesz tylko do nich zadzwonić

ps.mam adres e-mail do pani z DUK (przesłała ofertę na którą się zgodziłem).....niestety nie mogę się podzielić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na tą paczkę C+ tj. C+, C+Film, C+Sport, C+ Family 2 za 20 zł. Teraz za Universe + tą paczkę + Multiroom + Pace PVR 500 Gb będę płacił 69 zł. Wydaje mi się, że jest to rozsądna cena zwłaszcza, że 4 msc. 4 msc. to samo ale z całą paczką C+ proponowali mi 99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powiedzmy tak jestem w nc+ od miesiąca :brawo: ale w CYFRZE+ byłem 13 lat :cry: I mam pytanie czy np. w ramach dotychczasowej współpracy , posiadam teraz UNIVERSE+ dało by się wyżulić :lol2: HBO za FREE na jakiś czas :D ?

 

Jest oferta za 99 złotych: Universe, 6 Canal+, HBO, Cinemax, Filmbox, Sundance, History, VOD - Canal+, Picturebox, Seriale+, netVOD podstawowe.

Za 109 to co wyżej i program XXX (redlight bodajże)

Można tez brać to z MR.

 

Umowa na 12 miesięcy. Do tej pory, od kwietnia, miałem Universe+ za 49 zł. Zmieniłem, bo zależało mi na C+ i HBO

 

Witam. Czy ktos z forumowiczów zna może adres mailowy do Działu Promocji bądź Działu Utrzymania Klienta ?

 

Numer DUK - 12 294 78 77 (ja na taki próbowałem i nazywa się to Dział Promocji)

 

Ja od 4 msc. mam pakiet Universe + multiroom + pace za 49 zł. Dziś zadzwoniłem i z ciekawości zapytałem o paczkę C+. Najpierw konsultant przedstawił kosmiczna ofertę za jedyne dodatkowe 50 zł mam całą pakę C+. Ale jak pomarudziłem to znalazł coś innego tzn. za 69 zł mogę sobie wybrać 4 kanały z 6 c+. Reszta bez zmian. Co myślicie o takiej propozycji? Oczywiście umowa jest renegocjowana tzn. że jak zmienię to od nowa leci 12 msc. Jak się zdecyduję to jakie kanały wybrać? Zależy mi przede wszystkim na sporcie.

 

Co myślę ja? Patrz wyżej na promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanie ofertą "Full Extra" dopiero się zaczyna, bo jeszcze nie wszyscy o niej wiedzą, a już na wielu forach wrze.

Główne tematy dyskusji to kto może skorzystać z oferty?

 

Wiadomo że oferta FULL EXTRA jest przeznaczona dla abonentów którzy już zmigrowali do nc+, że jest promocją na 12 mies. ,że musi być nie więcej niż 12 mies. do końca obecnej umowy. no i prawdopodobnie, ponieważ oferta zawiera pakiety VOD+ oraz netVOD+ prawdopodobnie jest promocją kierowaną do posiadaczy dekoderów wyposażonych w dysk i złącze internetowe.

Nie wiadomo tylko czy jest to 12 mies od teraz czy od zakończenia obecnej umowy, idąc dalej czy jest to oferta lojalnościowa (przedłużeniowa) czy coś w rodzaju modyfikacji obecnej oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

zadzwoniłem z ciekawości do na infolinie i....

"Full Extra" mi zaproponowano za 99 pln lub 109pln z fikołkami

moja odpowiedz : nie dziękuje :D

 

........Nie wiadomo tylko czy jest to 12 mies od teraz czy od zakończenia obecnej umowy, idąc dalej czy jest to oferta lojalnościowa (przedłużeniowa) czy coś w rodzaju modyfikacji obecnej oferty?

Pan konsul powiedział że 12 miesięcy od września.....

 

PS.ludzie dajcie spokój z tym jaraniem się "Full Extra"

za rok przy kolejnej migracji zapewne będzie lepsza oferta

Ja płace 89 pln obecnie i nie zamierzam płacić więcej .....

opanujcie się.... :wink:

zwiększenie ARPU się liczy dla nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś raz no i oczywiście konsultantka nic nie wie bo na ich stronie nic nie piszę.Za 2 godziny zadzwoniłem ponownie i inna konsultantka mówi,że coś słyszała ale ona nie może zmienić umowy więc za 2 godz.zadzwoni ktoś kto może to zrobić.minęło 5 minut i dzwoni gość z którym udało się załatwić.Umowa wejdzie w życie od 1 września na 12 miesięcy.Będę płacił za Full Extra 99 zł+ 10 zł za Mediabox.Do tej pory miałem C+Platinum+HBO za 99 zł +10 za Mediabox.Czyli teraz za tą samą cenę mam więcej.

P.S Wszystkie kanały z tego pakietu i Picture Box już świecą.Szkoda,że nc+ dopiero teraz poszło po rozum do głowy.Ale lepiej późno niż wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ludzie zastanówcie się to jest oferta dla tych co płacili 89-99 pln lub mniej
Julian nie pozwoli wam zejść z większego abo na mniejszy ....
Daliście się zrobić we balona migrując na hura :lol2: (żart).
Pozdrawiam.

 

PS. Mądry Polak po szkodzie. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 5 telefonach, udało się wreszcie pod numerem, który podał wyżej tomwro.

 

Posiadałem wcześniej Platinum za 109 zł + multiroom premium za 20.

 

Dostałem pakiet z redlightem za 109 zł plus oczywiście multiroom, także płacę tyle samo, ale za to mam więcej kanałów.

 

Wcześniej konsultanci mówili mi, że albo nie ma takiej opcji dla mnie albo oferowali to samo za 139 bez multiroomu. Także jestem zadowolony.

 

A ludzie, którzy wyśmiewają innych za to ile płacą itd. mogliby przystopować. Każdy zarabia pieniądze i płaci za tv tyle ile sam uzna za stosowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sytuacja z ofertami odnośnie samego Canal+ sa może jakieś o które można się ubiegać?? Mam teraz Universe+ Canal+ Silver, który mogę zrezygnować w każdej chwili telefonicznie. Można otrzymać np. canal+ sport do tego i jeszcze jakiś jeden kanal z rodziny canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...