Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Recommended Posts

Cześć.

Chciałem się zapytać jak na tą chwilę wygląda wymiana dekoderów, czy dalej nie chcą?

Moja oferta to:

Pakiet Extra+ z CANAL+
Eleven Sports
Filmbox Pack
Multiroom standard z dekoderami sagemcom dsi 87, oraz sagemcom dsi 83

Umowa do 30.11.2019

Płacę 96,89zł

Chciałbym wymienić obydwa dekodery, w sumie na 4k mi nie zależy bo nie mam takiego tv.

Najlepiej na wifi premiumbox jako podstawowy i jako dodatkowy wifibox, jak myślicie da radę?

Lepiej na infolinię zadzwonić czy pofatygować się do salonu?

Dekodery Swoją drogą już powoli odmawiają posłuszeństwa, a na takie same jak Mi wymienić mają to bez sensu.. 

Pozdr

Witajcie,

Co sądzicie o tej ofercie?  Uprzednio miałem Superpremium + HBO Go + Eleveny wraz z dekoderem Ultrabox za 141,89zł, bez multiroomu na którym mi zależy. DUK oczywiście zapewnia że jestem szczęściarzem i taniej się nie da ;-) Wypowiedzenia jeszcze nie zdążyłem złożyć. Chciałem zrobić to dziś, ale była kolejka do punktu.

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Adventure TV HD, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, Eleven Sports, Filmbox Pack, H2, HBO GO, HISTORY HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, Sportklub, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, History, H2, Adventure i Sportklub za 5zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 15 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 131,89 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Hej,

przedłużyłem umowę. Do tej pory miałem Extra,C+8, HBO, HBOgo, 2xPace, MR cameleon, okres do 1/2019. 84,99 zł 

Do tej pory kazali mi płacić za LM dodatkowo, więc dziękowałem i wysłałem wypowiedzenie. Generalnie chciałem wziąć tę ofertę za 99,99 ale do tego z 11.

Darmowych miesięcy dać nie chcieli, szałowych jakichś kanałów nie dorzucili, ale tak się facet starał, zaglądał na opcje C+VOD żeby mi wyjaśnić że mi głupio było mu odmówić.

Zaakceptowałem taką ofertęna 24 mce:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom)
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Edited by Kyle

Dałeś sobie wcisnąć HBO Go za opłatą? 😁. No jak kto lubi. 

Edited by ircios

Do tej pory też miałem za opłatą. Facet powiedział, że obniżając obecny abonament, nie ma HBO za 0 zł.

Jak dla mnie super oferta. Co prawda, brakuje C+ 4K. ale po za tym OK. Dzwoniłem do nich o taką ofertę, ale oczywiście nie mają i nie mieli nigdy. Bajki dla maleńkich dzieci. Poczekam jeszcze. Może i dla mnie znajdzie się coś fajnego, np. taka, jak ta oferta. 😁

Witam.

Umowa do końca grudnia 2018, wypowiedzenie wysłane w listopadzie.

Obecnie:

super premium 100 

kino świat 0

multiroom standard  10

premium wifibox 5

eleven 11,90

razem 127

telefonów już było sporo dzisiaj do tego co mam dorzucili

filmbox

hbo go

FOX Play

National Geographic Play

Mistrzowska Piłka

cena ta sama odrzuciłem, chciałem MR 0 i wifi premiumbox 0 nie zgodzili się.

Co mówicie?

2 godziny temu, Kyle napisał:

Do tej pory też miałem za opłatą. Facet powiedział, że obniżając obecny abonament, nie ma HBO za 0 zł.

To inna bajka. Trzeba było od razu napisać.

@mlodylol

Możesz brać 

Edited by ircios

14 godzin temu, rafkop napisał:

Też mam Superpremium+, ale do października 2020 r.  - oferta na ICA 20 zł/m-c do końca umowy. Trochę przesada... Nie wyświetla mi się opcja 30 zł/m-c bez zobowiązania.

U mnie też się nie wyświetla, ale konsul zaproponował mi takie opcje, także pewnie u Ciebie będzie podobnie.

Guest czarny_figa

@Donsego  nie słuchaj @irciosa,bo klienci z wypowiedzeniem bez problemu dostają taniej dekoder 4k 0-10zl  co czesto zreszta pisano na forum.Zloz wypowiedzenie w punkcie i  zadzwoń do DUK możesz tylko zyskać.Dekoder 4k za 0zl bez problemu był dostępny w DUK  w czasie kiedy trwała taka promocja dla nowych(BF i Mikołajkowa oferta).Patrzac na promocję NC w ostatnim czasie pewnie coś wymyśla "pod choinke".

Edited by czarny_figa

W sobotę infolinia też jest czynna? Może zadzwonię w sprawie przedłużenia. Dają co chcę albo nie i się pożegnamy. Płakał nie będę. Zaoszczędzę grosza albo konkurencja zarobi.

Edited by Barti
Na forum nie wypowiadamy się w sposób niestosowny. Nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi i przestankowymi, tylko po nich. Poprawiono post.
  • Upvote 1

Guest czarny_figa

Jeśli chodzi o DUK to w sobotę pracują do 17:00.

Edited by czarny_figa
Usunięto fragment postu prowokujący ewentualną dyskusję niezwiązaną z tematem wątku.

5 godzin temu, czarny_figa napisał:

@Donsego  nie słuchaj @irciosa,bo klienci z wypowiedzeniem bez problemu dostają taniej dekoder 4k 0-10zl  co czesto zreszta pisano na forum.Zloz wypowiedzenie w punkcie i  zadzwoń do DUK możesz tylko zyskać.Dekoder 4k za 0zl bez problemu był dostępny w DUK  w czasie kiedy trwała taka promocja dla nowych(BF i Mikołajkowa oferta).Patrzac na promocję NC w ostatnim czasie pewnie coś wymyśla "pod choinke".

Dzięki, ale już klepnąłem przedłużenie. Może faktycznie miałbym coś taniej, ale nie chciało mi się więcej tracić na to czas, a te 15 zł nie robią dla mnie różnicy.

Byłem nieco zdziwiony klikając w akceptację oferty, bo pojawiła się informacja, że oferta została już zaakceptowana telefonicznie. Do tej pory, z tego co pamiętam, umowa wchodziła w życie po akceptacji mailowej.

Edited by Barti
Poprawiono interpunkcję w poście.

@Donsego Można akceptować telefonicznie bez klikania akceptacji email. Myślę, że konsultant mógł o tym informować czytając regułki a Ty to potwierdziłeś. Chociaż oczywiście mogę się mylić.

W dniu 15.12.2018 o 09:22, czarny_figa napisał:

Przy niższych pakietach też?

Bez płacenia za aktywację?

Przy niższych też tylko wtedy ceny pakietów jak dla nowych.Miałem propozycję wymiany na 4K bez aktywacji i opłat miesięcznych z ceną pakietu Comfort+ 39,90.

A ja wczoraj byłem w punkcie i para, która była przede mną słysząc od Pani z punktu o "najnowszym dekoderze 4K w naszej ofercie" bez zastanowienia wzięli - i ani opłata aktywacyjna im nie przeszkadzała ani miesięczny czynsz 15zł. Zapytali tylko czy jest lepszy niż poprzedni. I odpowiedź twierdząca im wystarczyła, by na takie rozwiązanie się zdecydować.... Przyznam, że byłem zaskoczony. 

No cóż... Jak widać, marketing działa pełną parą i ma się świetnie! A ludzie przeważnie mają nikłą wiedzę na temat techniki TV-SAT i nie wiedzą, w co się pakują. :wacko:

Ale to tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

• Confused 1
  • Sad 1

Napisałem tutaj, bo ta para przedłużała umowę i przy okazji zdecydowali się na wymianę dekodera na 4K. 

Po prostu zaskoczyła mnie łatwość z którą się na to zdecydowali, a nie mieli pojęcia nawet jak Multiroom podłączyć. 

Ciekawe, czy wiedzą, ile kosztuje Canal+ 4K miesięcznie i czy mają w ogóle telewizor 4K? :D

Co jak co - ale po wczorajszej wizycie w punkcie wcale mnie nie dziwi, że wołają po 15 zł za dekoder...

Pamiętajcie że to nie tylko możliwość 4K, dla samego nagrywania bez konfliktów wymieniają. 

Ale to tak na marginesie bo nie o tym jest ten wątek. 

1 godzinę temu, kamil2505 napisał:

Napisałem tutaj, bo ta para przedłużała umowę i przy okazji zdecydowali się na wymianę dekodera na 4K. 

Po prostu zaskoczyła mnie łatwość z którą się na to zdecydowali....

Ciekawe, czy wiedzą, ile kosztuje Canal+ 4K miesięcznie i czy mają w ogóle telewizor 4K? :D

Co jak co - ale po wczorajszej wizycie w punkcie wcale mnie nie dziwi, że wołają po 15 zł za dekoder...

Jakie to ma znaczenie? Jak ktoś ma pieniądze, to sobie wymieni na taki sprzęt co mu proponują i jest nowy. Nie wiesz, że jest takie powiedzenie  "kto bogatemu zabroni" ?

Kosztuje 15 zł bo to nadal jest nowość na naszym rynku. Poza tym NC+ dyktuje warunki w temacie 4K jeśli chodzi o platformy w talerzu, bo konkurent tego nie ma.

Dzisiaj ta para może i nie ma TV 4K , ale jutro może już mieć. Nie oceniaj książki po okładce ;)

1 godzinę temu, Barti napisał:

No cóż... Jak widać, marketing działa pełną parą i ma się świetnie! A ludzie przeważnie mają nikłą wiedzę na temat techniki TV-SAT i nie wiedzą, w co się pakują. :wacko:

Nie sądzisz , że są też ludzie nie liczący się z pieniędzmi kupują to na co mają ochotę?Po co do tego dorabiać jakąś filozofię życiową?

Edited by kingofsouth