Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Recommended Posts

10 godzin temu, Pawel napisał:

Ile teraz płacisz za Comfort+ ?Ceny niższe niż 22,50 otrzymują jedynie abonenci którzy dotychczas mieli niższą cenę.Przynajmniej ja od dawna nie widziałem, żeby ktoś zszedł do kwoty niższej niż 22,50.Były jedynie opcje przedłużenia w dotychczasowej cenie czyli 14,90 czy 19,90.

Comfort mam za 19,90 a właściwie teraz za 23,90 bo to bezterminówka.

Edited by ver11

To czysto teoretycznie masz szansę na przedłużenie umowy w tej cenie.Ja też celuję w coś takiego.Na opcję za 14,90 raczej nie licz.Goły Comfort+ w cenie 22,50 jest mało atrakcyjny w porównaniu do umowy na czas nieokreślony bo jest raptem 15 zł droższy a mamy smycz na dwa lata.Ale dodatki typu C+ czy HBO czy darmowe miesiące podnoszą jego atrakcyjność i taką ofertę bym rozważył.

Edited by Pawel

Obecnie pakiet superpremium za 99 zł + 5 zł dekoder mediabox.

Umowa kończy się za 3 miesiące, co można wynegocjować bliżej końca, po złożeniu wypowiedzenia?

Na każdej stronie są praktycznie wałkowane te same tematy i oferty. Nie trzeba tu zaglądać regularnie by być w temacie.

Witam! Dzwonił ktoś z forumowiczów na nr 122947879? Dostałem SMS w sprawie kontaktu pod wskazany numer.

Edited by Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.

Guest czarny_figa

Zawsze taki SMS wysylaja jak zarejestruja wypowiedzenie umowy.

Edited by czarny_figa
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Przed złożeniem wypowiedzenia również dostałem takiego SMS-a, tyle że z numerem warszawskim. Po złożeniu wypowiedzenia przyszedł ponownie z numerem krakowskim.

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, History, H2, Adventure i Sportklub za 5zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFi Premiumbox+ w cenie 2 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 120,89 zł

Brać czy słaby pakiet cenowo?

Witam umowę mam do 31.03.2019 Extra+ 49,99 zł +MR 10 zł +Eleven 11,9 zł =71,90zł wczoraj dzwoniłem spytać się o propozycje przedłużeniową

bez wypowiadania umowy dobierając MP.Propozycja z ich strony to wszystko to samo Extra z c+(6)  bo innych pakietów z MP nie mają cena 101,89zł chciałem MP gratis do tego pakietu powiedział że dają gratis.

Jutro wypowiadam umowę jak nie zadzwonią lub się nie dogadamy to przechodzę to konkurencji.

Umowę mam do stycznia 2019r. Propozycja z dzisiaj:

pakiet Extra 6xC+/72,50zł

HBO 5m/0zł

Fox play 15m/0zł

National G play 15m/0zł

multiroom 15m/0zł

umowa na 15 miesięcy

Czy warto zaakceptować? Wypowiedzenia nie złożyłem.

Witam. Czy zdarza się aby na swięta była promocja aby dawali multiroom z aktywacją za 0zł bo teraz się pytałem to chcą abym zapłacił za aktywację 99zł + za każdy miesiąc 10zł. Pytam bo nigdy nie śledziłem tego na bierząco i nie jestem w temacie. Dzięki za info.

No i do mnie zadzwonili wczoraj z DUK, zresztą całkiem rzeczowy konsultant

Taka propozycja:

extra+ c+8 za 79,99zł (mogę zejść na 69,99 brak c+discovey i jeszcze jednego chyba seriale, ale tracę wtedy hbo)

polsaty premium za 0zł

hbo 24m-c za 0zł

vod za 0zł

nc+go za 0zł

multiroom 10zł/m-c

mediabox 5zł/m-c

Razem 79,99zł + 15zł

Czyli to samo dokładnie co mam teraz, a ja mówię że przedłużę to samo ale za mniej i takie padły propozycje:

To co wyżej plus,

hbo go 6m-c za free potem wyłączam albo 5zł/m-c

eleven sport za niecałe 10zł, 9 coś tam

paczka vod discovery za 0zł

vod z serialami za 0zł.

Powiedzcie bo szukam i nie widzę czy ktoś dostał może ten pakiet taniej może wynajem dekodera czy multiroom na nowszym sprzęcie, albo eleveny za 0zł bądż hbo go za 0zł (ale nie w ofercie świątecznej)

Edited by maaro78

Do mnie przed chwilą zadzwonił konsultant z Krakowa. Wypowiedzenie mam z końcem grudnia. Miałem comfort i generalnie chcę to samo ale taniej + dopełnienie do extra.

Pytał czemu rezygnuję itp. Na moją odpowiedź, że czekam na sensowną ofertę bo proponują mi warunki gorsze niż nowym klientom - odparł, że nic nie poradzi i prosi pamiętać o zwrocie sprzętu do 14 stycznia. . .

Ktoś ma na sprzedaż trochę cierpliwości? :)

Ja im bliżej końca umowy tym mam coraz mniej cierpliwości na te przepychanki z Konsultantami. Jakieś nieuzasadnione pretensje ,że człowiek oczekuje nie wiadomo jakiej ceny. Dzwoni z ofertą dostępną w ICA i się dziwi, że nie biorę :D

24 minuty temu, MMichał napisał:

Do mnie przed chwilą zadzwonił konsultant z Krakowa. Wypowiedzenie mam z końcem grudnia. Miałem comfort i generalnie chcę to samo ale taniej + dopełnienie do extra.

Pytał czemu rezygnuję itp. Na moją odpowiedź, że czekam na sensowną ofertę bo proponują mi warunki gorsze niż nowym klientom - odparł, że nic nie poradzi i prosi pamiętać o zwrocie sprzętu do 14 stycznia. . .

Ktoś ma na sprzedaż trochę cierpliwości? :)

Dla mnie też nic ciekawego nie mają 😉 i przypominają o terminowym zdaniu sprzętu. Umowa do końca stycznia 2019. Chyba poczekam na nową ofertę przedświąteczną i podpiszę nową umowę bo porozumieć się z nimi nie sposób- wyższych pakietach proponują gorsze warunki jak dla nowych 🙃

Mi też przypominali o terminowym zwrocie sprzętu mimo, że mam moduł własnościowy, więc klepią na ślepo wszystkim to samo.

Wczoraj dzwonił DUK Kraków i Pani mi oferuje Comfort+ na 15 m-cy (bo o taki prosiłem) za 39,99 zł jak obecnie mam za 27,50 zł 🤑

Pytam się Pani, czy chciałaby płacić więcej za to samo? To stwierdziła, że zadzwoni do mnie w innym terminie i może wtedy będą już lepsze stawki.

Poza tym standard był oferowany, czyli paczki świąteczne: Comfort i Extra z dodatkami po cenach jak dla nowych, Extra+ z C+ za 79,99 zł (z HBO dla mnie nie ma). Pytałem o darmowy C+ 4K to niestety tylko na pół roku z możliwością wyłączenia.

Namawiają dodatkowo na wymianę modułu CAM CI+ na ichniejszy dekoder 4K za 0 zł / 0 zł.

Edited by shevchenko1987

Tak naprawdę to nie jest za to samo bo nowy Comfort+ to kastrat w porównaniu ze starym ;)

No i co robić z takim podejściem konsuli. Czekać do końca nie wiadomo jakiego czy, no właśnie czekać i co 😣. Po przeliczeniu kasy w nowej umowie tylko w wyższych pakietach można by wyjść na tym bez większych strat. Pakiety są niestety bez C+4K za "0". W niższych pakietach strata ewidentna. Ech co robić 😫 co robić 😤 ???????????????????

Umowa na czas nieoznaczony (superpremium wcześniej 99,- teraz 115,- +eleveny 11.90 + multiroom standard (2 cameleony) + 2x Sagemcom, wypowiedzenie wysłane pod koniec listopada więc wyłączenie 31.12.2018. Propozycja z dzisiaj którą zaakceptowałem.

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, NAJEM HD
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem Box+ w cenie 0 zł/m bezpł. uż. dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 77,94 zł

Miałem Comfort+ + 8xCanal+ za 64,99 zł. Dzisiaj przedłużyłem na 2 lata: Comfort+ +6xCanal+, HBO i HBO go do końca maja 2019 r. za 0,00 zł, później albo rezygnacja, albo 25 zł; Mistrzowska Piłka za 0 zł do końca tego sezonu Ligi Mistrzów (czerwiec 2019 r. ) i później też za 0,00 zł jeśli będzie przedłużona umowa na Ligę Mistrzów z Polsatem. Jestem zadowolony. 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Nowy Comfort+ z CANAL+ (6)LIVE, HBO, Dopełnienie do Extra+, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA
Wybrane promocje Nowy Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 59,99 zł24 m, a po tym okresie 66,99 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 59,99 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Miałem taki pakiet:
Pakiet Extra+ z CANAL+ 79,99 zł Czas trwania umowy 24 mies.
HBO 0 zł/m
Filmbox Pack 0 zł/m
nc+go 0 zł/m
Najem MediaBox+ ADB 5 zł/m
Multiroom Standard 10 zł/m
KWOTA DO ZAPŁATY 94,99 zł

Wczoraj wynegocjowałem takie warunki i wycofałem wypowiedzenie.
Pakiet Extra+ z CANAL+ 79,99 zł Czas trwania umowy 24 mies.
HBO 0 zł/m
Eleven Sports 9,95 zł 12 m
FOX Play 0 zł/m
Filmbox Pack 0 zł/m
nc+go 0 zł/m
HBO GO 0 zł 5 m i 10 zł/m
MISTRZOWSKA PIŁKA 0 zł/m
Nat Geo Play 0 zł/m
Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m
Multiroom Standard 10 zł/m
KWOTA DO ZAPŁATY 99,94 zł