Skocz do zawartości
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Propozycja z dziś:  Extra+, 6xCanal+, Eleven i Mistrzowska Piłka do końca roku 77.94 a po nowym roku chcą dodatkowo 5zł. Mam jeszcze opłatę za dekoder i multiroom 15zł. Czyli razem 92.94 / 97.94 .  HBO i HBO GO na 5 miesięcy gratis. Wypowiedzenie złożone i umowa do końca września.

Doradźcie, co można by było jeszcze ugrać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wprawdzie Ciebie to nie interesuje ale napiszę gdybyś komuś miało rozjaśnić sytuację.

W dniu 21.09.2018 o 10:12, elektor napisał:

Na "kopanej" mi nie zależało więc odpuściłem, choć coś tam kobitka wspominała że do końca roku gratis a potem ew za 10zł  do włączenia.

Tak to nie wygląda. Jeżeli przy przedłużeniu zdecydujesz się włączyć PSP to do końca roku za darmo potem za 10 zł. Jeżeli przy przedłużeniu nie włączysz  a masz C+ to do końca roku za darmo a potem musisz włączyć za 20-30 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Umowa na czas określony z nc+ skończyła mi się 31.03.18, od tego czasu jestem na czasie nieokreślonym.

Obecnie posiadam: comfort+ z canal+ (6) 59,99zł/msc, Eleven 11,90zł/msc, Multiroom 10zł/msc = 81,89zł/msc

Po przejściu na czas nieokreślony opłata za całość wzrosła do kwoty 88,89zł/msc.

Teraz, chciałbym podpisać z nimi nową umowę. Oferta na dziś wygląda następująco. Do końca 2018, zostajemy na cenie 81,89zł/msc, natomiast od stycznia dochodzi opłata za Polsat Sport Premium w wysokości 10zł/msc, więc całość 91,89zł/msc.

Powiedzcie jak Waszym zdaniem wygląda ta propozycja, czy można tutaj "ugrać" coś więcej? Nie chciałbym płacić więcej niż te 81,89zł/msc co miałem do tej pory.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualnie pełna podstawa, paczka C+, HBO i HBO GO za 84,99 PLN oraz MS za 10 PLN. Cały tydzień negocjuje z  Krakowem i chyba jesteśmy coraz bliżej porozumienia. Z MS na pewno będę rezygnował, zacząłem w poniedziałek od tego samego za 89,99, Elevenów za 7.95/12 oraz Mistrzowskiej Piłki do końca roku za darmo a potem za 10. Eleveny w tej promocji nie są najistotniejsze - to samo uzyskuje w opcji włącz/wyłącz. W środę była ta sama propozycja + Mistrzowska Piłka za free do końca sezonu. W dniu wczorajszym pojawił się wariant, który pewnie bym zaakceptował, ale konsultant zagotował mnie swoim zachowaniem. Padła propozycja: pełna podstawa, C+, HBO, HBO GO za 89,99/24 + Eleveny za 7.95/12 + 2 pierwsze miesiące za 0. Celem aktywacji 3 miesiąca za darmo muszę dobrać H,H2 i Sportklub za 4,99 na całą umowę. Zabieg średnio opłacalny - dokładam 120 PLN w trakcie całem umowy. zyskuje 100 PLN za darmowy grudzień. Jednak te 3 kanały nie są mi do niczego potrzebne a podwyższam sobie ARPU i za 2 lata będziemy ruszać z innego poziomu.

Telefon otrzymałem ok. 11 i poprosiłem o oddzwonienie po południu jak będę pracy. Na co usłyszałem pytanie czy odrzucam tą ofertę powtarzane przez zaciśnięte zęby, gdzie odpowiadałem że muszę się jeszcze chwilę zastanowić. Usłyszałem tylko, że doradca nie pracuje do godziny 18 i nie będzie mógł oddzwonić. "Widzę, że Pan kręci cały czas nosem a w zeszłym miesiącu miałem już takich klientów, którzy kręcili nosem a potem błagali mnie o odtworzenie wcześniejszych propozycji". To było za dużo, oni walczą o klienta a nie odwrotnie.

• Smutne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@sportfan123. Miałeś dużo czasu aby zapoznać się z tym tematem. No, ale coż... Napisz wypowiedzenie i czekaj na telefin, a nie piszesz tu o nowej drogiej umowie. Comfort z pełną paczką C+ można dostać za 48 zł. 

Edytowane przez ircios
Poprawka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, roberttosat napisał:

Wprawdzie Ciebie to nie interesuje ale napiszę gdybyś komuś miało rozjaśnić sytuację.

Tak to nie wygląda. Jeżeli przy przedłużeniu zdecydujesz się włączyć PSP to do końca roku za darmo potem za 10 zł. Jeżeli przy przedłużeniu nie włączysz  a masz C+ to do końca roku za darmo a potem musisz włączyć za 20-30 zł.

To już bardziej opłacalne będzie włączenie PSP bez zobowiązania (włącz/wyłącz) za 30zł, w miesiącach gdzie gra LM (luty/marzec, kwiecień/maj). Wyjdzie całość za 60zł (po 15zł na miesiąc), bez płacenia za "puste" miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tłumaczyłem tylko, że po nowym roku nie da się w takim przypadku włączyć PSP za 10 zł tylko za 20-30 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, roberttosat napisał:

Po nowym roku sami będą dzwonić jak najęci i wciskać "kopaną". :)

Edytowane przez elektor
poprawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, ze swoją umową wiem co zrobić, ale mam też umowę ojca. Ofertę ma taką:

Dekoder Box+/HD ADB 5800S z kartą conax. Dekoder jest na własność, miał go wcześniej w ofercie na kartę.

Pakiet: Start 19,99+dopełnienie do Comfort za 10 zł.

Jakie oferty na Comfort są do wyrwania to wiem, bo przejrzałem temat, jednak zastanawia mnie, czy ktoś taki może wskoczyć na jakieś dobre oferty z wyższym pakietem?

Konkretnie chodzi o dodanie HBO i C+, niekoniecznie Extra. Widziałem. że ktoś wyrwał to za 69,90 mając podobny pakiet i czy przy podbiciu też da radę?

Druga sprawa to wymiana dekodera na udostępniony. W salonie mówią. że tylko i wyłącznie na 4K. co nie ma najmniejszego sensu. Nie musi być z nagrywarką, po prostu HD i udostępnienie.

Edytowane przez Barti
Usunięto niezrozumiały fragment postu, poprawiono pisownię w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Comfort+ 22,50 zł, CANAL+ 25 zł 6mc później 40 zł lub negocjacje, HBO z HBO GO aktywować w +miesiąca za 0 zł na 1m a później po 25 zł. Wyjdzie 72,5. Za 79,99 masz Extra z 8C+ i HBO...

Ewentualnie może dałoby się Start+ 9,99, dopełnienie do Comfort za 10 zł + opcje dodatkowe HBO i C+ jak w/w, wyszłoby wtedy 69,99 zł.

Co do dekodera - nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Kyle napisał:

Hej, ze swoją umową wiem co zrobić, ale mam też umowę ojca. Ofertę ma taką:

Dekoder Box+/HD ADB 5800S z kartą conax. Dekoder jest na własność, miał go wcześniej w ofercie na kartę.

Pakiet: Start 19,99+dopełnienie do Comfort za 10 zł.

Jakie oferty na Comfort są do wyrwania to wiem, bo przejrzałem temat, jednak zastanawia mnie, czy ktoś taki może wskoczyć na jakieś dobre oferty z wyższym pakietem?

Konkretnie chodzi o dodanie HBO i C+, niekoniecznie Extra. Widziałem. że ktoś wyrwał to za 69,90 mając podobny pakiet i czy przy podbiciu też da radę?

Druga sprawa to wymiana dekodera na udostępniony. W salonie mówią. że tylko i wyłącznie na 4K. co nie ma najmniejszego sensu. Nie musi być z nagrywarką, po prostu HD i udostępnienie.

Żeby wymienić dekoder własnościowy na udostępniony (np. przechodząc z MIX-a) to trzeba skorzystać z oferty dla nowych klientów za kwotę nie niższą niż na obecnej umowie.

Ja na MIX-ie (z resztą ten sam dekoder, który ma Twój ojciec) miałem Comfort+ z 6xC+ za 59,99zł - by wymienić dekoder przeszedłem na Extra+ z 6xC+ w słynnym łamańcu 21zł - 3 miesiące/79,99zł - 21 miesięcy. Wymieniłem na wifipremiumbox+.

Stąd też, jeżeli zdecydujesz się na wymianę dekodera to nie skorzystasz z promocji przedstawionych przez @Vsat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22.09.2018 o 00:06, martini01 napisał:

Witam.

Propozycja z dziś:  Extra+, 6xCanal+, Eleven i Mistrzowska Piłka do końca roku 77.94 a po nowym roku chcą dodatkowo 5zł. Mam jeszcze opłatę za dekoder i multiroom 15zł. Czyli razem 92.94 / 97.94 .  HBO i HBO GO na 5 miesięcy gratis. Wypowiedzenie złożone i umowa do końca września.

Doradźcie, co można by było jeszcze ugrać?

Ktoś coś pomoże? Bo mało czasu zostało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Vsat napisał:

@kamil2505 a ile płaciłeś za aktywację wifi premiumbox+ wtedy?

Korzystałem wtedy z promocji - wtedy przez kilka dni aktywacja wszystkich dekoderów była za 0zł. I z tej opcji skorzystałem. Do tego dostałem na 6 miesięcy Eleveny za 0zł. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli w sumie szału nie było, dokładnie tak, jakbyś zakończył umowę na własnościowym i podpisał jako nowy abonent.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie @Vsat. Przy ofertach z własnościowym dekoderem nie da się wymienić na dekoder udostępniony w inny sposób. Stąd też jedyną szansą jest wymiana podczas jakiś ciekawych promocji - np. tak jak to miało miejsce przed tygodniem, gdzie Extra+ z CANAL+ i Eleven dawali za 79,99zł, a jeżeli kogoś nie interesuje tak wysoki pakiet - mógł zdobyć, np. Comfort+ za 39,99zł do 5 miesięcy bez opłat (ta promocja chyba dzisiaj też jest dostępna). 

Może w moim przypadku, tak jak napisałeś, "szału nie było", ale z drugiej strony jakby nie patrzeć lepsze Extra z C+ (6) przez 3 miesiące za 21zł i przez 21 miesięcy za 79,99zł, darmowa aktywacja dekodera i Eleven na pół roku w prezencie niż standardowa opcja Extra z CANAL+ za 99zł i płatną aktywacja dekodera. Zawsze to jakiś plus. 

Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań abonenta - znam osoby, które posiadają nc+, a CANAL+ ich wcale nie interesuje. 

Jedno jest jednak pewne - jeżeli @Kyle myśli o wymianie dekodera z własnościowego na udostępniony to o promocjach przedstawionych przez Ciebie,  @Vsat może zapomnieć. 

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22.09.2018 o 12:02, Kudłaty napisał:

Aktualnie pełna podstawa, paczka C+, HBO i HBO GO za 84,99 PLN oraz MS za 10 PLN. Cały tydzień negocjuje z  Krakowem i chyba jesteśmy coraz bliżej porozumienia. Z MS na pewno będę rezygnował, zacząłem w poniedziałek od tego samego za 89,99, Elevenów za 7.95/12 oraz Mistrzowskiej Piłki do końca roku za darmo a potem za 10. Eleveny w tej promocji nie są najistotniejsze - to samo uzyskuje w opcji włącz/wyłącz. W środę była ta sama propozycja + Mistrzowska Piłka za free do końca sezonu. W dniu wczorajszym pojawił się wariant, który pewnie bym zaakceptował, ale konsultant zagotował mnie swoim zachowaniem. Padła propozycja: pełna podstawa, C+, HBO, HBO GO za 89,99/24 + Eleveny za 7.95/12 + 2 pierwsze miesiące za 0. Celem aktywacji 3 miesiąca za darmo muszę dobrać H,H2 i Sportklub za 4,99 na całą umowę. Zabieg średnio opłacalny - dokładam 120 PLN w trakcie całem umowy. zyskuje 100 PLN za darmowy grudzień. Jednak te 3 kanały nie są mi do niczego potrzebne a podwyższam sobie ARPU i za 2 lata będziemy ruszać z innego poziomu.

Telefon otrzymałem ok. 11 i poprosiłem o oddzwonienie po południu jak będę pracy. Na co usłyszałem pytanie czy odrzucam tą ofertę powtarzane przez zaciśnięte zęby, gdzie odpowiadałem że muszę się jeszcze chwilę zastanowić. Usłyszałem tylko, że doradca nie pracuje do godziny 18 i nie będzie mógł oddzwonić. "Widzę, że Pan kręci cały czas nosem a w zeszłym miesiącu miałem już takich klientów, którzy kręcili nosem a potem błagali mnie o odtworzenie wcześniejszych propozycji". To było za dużo, oni walczą o klienta a nie odwrotnie.

O Panie,ale zes Pan to [...]... Dlaczego tego nie wziąłeś? Znam NC+ od kuchni i coś czuje ze podobne warunki będą już faktycznie nierealne.

Dostałeś chyba najlepsza oferte jaka ostatnio byla na forum.Podejrzewam,ze konsul musial stawac na glowie zeby kierownik wprowadzil mu oferte na 3 promocje jednoczesnie i dlatego pewnie ladnie sie [...]... , ze nie wziales :D tj:

1. HBO za 0 zł  dawane do extra z 8 Canal+ za 79,99 lub 84.99 (nie wiem, od czego to zalezy, ale niektorym klientom podobno nie mozna zrobic za 79,99 i proponuja za 84,99. Moze zalezy to od stazu albo dotychczasowych promocji).

2. LM za 0zl .

3. Darmowe miesiace.

Na Twoim miejscu probowalbym sie dogadac z ta sama osoba, ktora zalatwiala "kierownicza" oferte, choc moze byc za pozno, bo faktycznie w ostatnim czasie potrafili w ostatnich dniach miesiacach wycofywac promocje ...

Ewentualnie zostaje Ci to, co koledzy polecaja: Comfort 22,50 zl + dopelnienie do Extra za 10zl-15zl  + 20 zl HBO i HBO Go + Canal+ 25zl i wyjdzie fajna cena. Problemem bedzie tylko LM. Z tego co wiem, nie jest mozliwe dostanie LM w dobrej cenie do takiej oferty skladanej.

Informuj jak Ci poszlo i powodzenia!!!

Edytowane przez Barti
Na forum nie wyrażamy się w sposób wulgarny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi