Skocz do zawartości
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak czytam idiotów, którzy płacą prawie 140zł za to co mają, a mnie po 10 latach w C+ nazywają wyłudzaczem, bo złożyłem wypowiedzenie dostając propo 135zł za Comfort+C+ na 6miechów, Manpack, eleven i nowy tuner - rozumiem dlaczego w tym kraju jest jak jest...

@inspektor i ste100 idźcie stąd...

Jeżeli uczciwych abonentów nazywasz idiotami, to coś z Tobą nie w porządku, może troszkę kultury.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie odnośnie dopełnienia do extra+ .

Obecnie Comfort+ z 8c+ za 57.50 , drugi miesiąc nowej umowy (24m-ce).

Ile kosztowałoby dopełnienie do końca umowy,a ile np na jeden miesiąc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobacz w ICA, powinieneś mieć tam propozycję poszerzenia oferty za 15 zł do końca umowy. Możesz też dzwonić i próbować negocjować za 10 zł.

Edytowane przez shevchenko1987

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli uczciwych abonentów nazywasz idiotami, to coś z Tobą nie w porządku, może troszkę kultury.

Dobrze powiedziane.

Mialem wczoraj wolny wieczor, wiec zadzwonilem sobie do Krakowa... i jak to zwykle z Krakowem bywa - dogadalismy sie. Spedzilem na sluchawce prawie 40 minut, omawialismy opcje, pakiety, bardzo fajny konsultant przedstawil mi chyba z 10 roznych ofert opartych na Comfort/Extra itd, sporo pogadalismy o pilce... i ostatecznie jak chyba za kazdym razem zamiast zejsc nizej wszedlem wyzej, choc cenowo wyszedlem na tym zdecydowanie lepiej.

Do tej pory za Extra 6xC i Eleven placilem lacznie 95zl z groszami, a od teraz:

- Mediabox powiedzial ze mam wpisany w umowe za darmo i to sie nigdy nie zmieni, cos mi tam wczoraj oferowal z tych nowszych ale ten stary Mediabox to najbardziej niezawodny dekoder jaki kiedykolwiek od nich dostalem, wiec spasowalem z wymiana;

- Extra 6xC 69zl - tutaj chyba raczej nie bylo nizszej ceny, kombinowalismy z Comfort i paczka C+ ale roznica wynosila jakies niecale 15zl wiec i malemu by wycieli CBeebies wiec ostatecznie zostalem, a cena mniejsza niz 2 lata temu; 

- H1/H2 za 2,99 od pazdziernika, 2 miesiace gratis;

- HBO + HBO Go gratis do konca stycznia, mam dzwonic na poczatku nowego roku i jakas promocja sie znajdzie;

- Filmbox Pack 2 miesiace gratis nawet sie o to nie prosilem, sami wylacza z koncem wrzesnia;

- LM polsatowska do konca roku gratis, potem mam dzwonic i albo znajdzie sie nowa promocja albo 5zl, cos mi tam mowil ze jak cos dolozymy do pakietu i zwiekszymy cene to da mi LM za darmo na rok i jak da rade na caly okres umowy, ale zadne Cinemaxy czy Filmboxy mnie nie interesowaly wiec spasowalem;

- Eleveny wycialem bo koles od reki zapodal mi informacje ze beda mieli 5 meczy La Liga kazdej kolejki na kanalach C+ /umowa na 3 lata/, z prawem pierwszego wyboru, wiec wszystkie meczyki Barcy i Realu beda na ich kanalach, a liga wloska czy francuska seryjnie mnie nie interesuje.

Czyli: do konca wrzesnia 69,99, potem do konca stycznia 72,98, zalezy jak wyjdzie z LM nadal 72,98 albo 77,98, a sprawa z HBO kompletnie otwarta, wiec...

Place mniej, ogladam to samo a nawet wiecej, wiec jest ok.

Pozdrawiam, do zobaczenia za 2 lata.

Edytowane przez ste100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ste 100 pod jaki nr.dzwoniłeś

Krakowski DUK, kolega Shevchenko1987 na jednej ze stron zapodal numer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oferta z wczoraj po wyłączeniu sygnału. Sam dzwoniłem.

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi

Pakiet Comfort+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Extra+, HBO GO, MULTIROOM STANDARD

Wybrane promocje

Comfort+ 22,50 zł24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 67,5 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- Eleveny wycialem bo koles od reki zapodal mi informacje ze beda mieli 5 meczy La Liga kazdej kolejki na kanalach C+ /umowa na 3 lata/, z prawem pierwszego wyboru, wiec wszystkie meczyki Barcy i Realu beda na ich kanalach

"Nadawcy będą dzielić się meczami korzystając naprzemiennie z prawa pierwszego wyboru. Wyjątek stanowią słynne El Clásico, czyli konfrontacje potęg światowej piłki FC Barcelony z Realem Madryt, które będą transmitowane w obu stacjach równolegle". Także zapewne jak w danej kolejce jedna stacja wybierze Real, to druga Barcę i odwrotnie.

Źródło: https://satkurier.pl/news/170065/laliga-santander-w-eleven-sports-i-canal.html

Edytowane przez NobelM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Nadawcy będą dzielić się meczami korzystając naprzemiennie z prawa pierwszego wyboru.

O tym "naprzemiennie" pewnie coś napomknał a mi umknęło ale spoko, przecież nie będe bił głową w ścianę bo nie zobaczę jak jeden z potentatów leje Levante czy jakąś inną Huescę, zresztą będą skróty dostępne na nc+.

Edytowane przez ste100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dotychczas comfort z 8c+ i MR płace 75pln. Wypowiedzenie złożone, umowa do końca sierpnia.

Propozycja z dziś: comfort, 8c+, MR i LM na całe 24m gratis (!) za 80pln. 

Wcześniej rozmawiałem o opcji 6c+, ale okazało się że mam jednak 8c+ i chciałbym aby tak zostało.

Jeśli w w/w zestawie zamieniłbym opcję canalów na 6c+ to cena spada o 5pln.

Co do LM ma być w cenie przez obecny cały sezon (nawet po nowym roku) oraz konsultant twierdził, ze jak w przyszłym sezonie nc+ znowu dogada się z polsatem to mam ją mieć nadal za darmo.

Jest też możliwość właczenia hbo z hbogo na 5 mies gratis (tylko potem trzeba samemu przypilnować).

comfort to 22,50, MR 10pln, a ile wychodzi 8c+ w maxie dla przedłużających?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@spiro trochę drogo - skoro wiesz że Comfort wraz z mr daje kwotę 32,5zł, to oznacza że 8C+ to kwota 47,50zł (a dokładniej to pewnie 47,49zł ;) ). Bez żadnej łaski można dostać C+ za 40zł a na promocji to chodzi za 25zł na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na cały okres (po 6 miesiącach negocjacje :) ).

Edytowane przez Riddick1500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś kontakt z konsultantem nc+ i warunki umowy takie:

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFiPremiumBox+10zł dla Abonentów. W skrócie 8 x Canal plus ino na 5 miesięcy za Free multirom za 0zl i dekoder za 10 zl w sumie 89.99zl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Riddick1500, a jesteś pewny, że te 25pln to jest za 8c+?

Konsultant twierdził, że żeby mieć LM to trzeba by mieć c+ od razu na cała umowę. To w takim razie jak wyglada kwestia LM z tym łamańcem 25/6?

Edytowane przez spiro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

25zł jest za 8C+. Co do LM też o tym słyszałem - nie wiem czy to prawda, być może, ale było by to nie dokońca uczciwe względem osób które wzięły C+ w promocji (bo mogły). Co do tej promocji to dobiera się odrazu przy przedłużaniu umowy paczkę C+ na 6 miesięcy za 25zł, po tym czasie jest w standardowej cenie 40zł. Ale jak pokazuje wielu tutaj użytkowników, spokojnie w ostatnim miesiącu dzwonisz i mówisz, że interesuje Cię przedłużenie C+ do końca umowy w tej samej cenie. Nie ma z tym problemu, a przynajmniej do tej pory nie było. W najgorszym wypadku będzie trzeba płacić 40zł ale wraz z 32,5zł za Comfort wraz z mr i tak jest parę złotych taniej :).

Edytowane przez Riddick1500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A do mnie nie kwapią się sami dzwonić mimo,że jestem ostatni miesiąc na wypowiedzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 miesiące do końca umowy i są nieugięci

Extra z 8C+ i HBO za 79,99 / 84,99 - NIE MA

Superpremium za 99,99 - NIE MA

Jak to ugryźć?

Obecnie Extra 8C+ z Eleven = 105,89 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daj sobie spokój na tą chwilę. Masz jeszcze dużo okresu zobowiązania obecnej umowy. Wypowiedzenie złożone?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, złożone. Kiedyś 3mc przed końcem umowy dawali już fajne oferty. Teraz nie jest tak? Pytam, bo miałem dłuższą przerwę w bojach z nimi ;)

Edytowane przez Vsat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Różnie to niestety bywa. Póki co skoro nie ma dla Ciebie nic ciekawego to odpuść i czekaj do ostatniego miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Obecnie mam

Vip + 

Eleven

Prenium box

4x Multiroom

Hbo Go 

Tvp Prapremiery

Płace ok 193pln

A co mi proponują 

Vip + 139.99 na 24mc

Eleven Na 12mc ok 8pln

Dekoder 4k za 15pln

Aktywacja Dekodera 49 pln

4k Kanał 10 pln do końca sierpnia za free

LM 5pln

Hbo Go

Tvp Prapremiery

i pytanie  co można jeszcze ugrać??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4k Kanał 10 pln do końca sierpnia za free

Ehh, czyli to prawda, żeby pooglądać 1 kanał w 4k, to trzeba będzie miesięcznie bulić 25zł (dekoder + opłata za kanał).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehh, czyli to prawda, żeby pooglądać 1 kanał w 4k, to trzeba będzie miesięcznie bulić 25zł (dekoder + opłata za kanał).

Na to wychodzi (Zamiast wyjść na wprost do klientów ,Zachęcić ,Złapać )  to trzeba płacić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi