Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Recommended Posts

Ceny dla przedłużających wynoszą 0,5,10 zł w zależności od pakietu z C+(miesięczna kwota za abonament). Umowa tylko i wyłącznie na 24 m. W innym przypadku dostęp do LM = 30zł (bez zobowiązania), bądź 20zł w ofercie promocyjnej. 

W przypadku pakietu Comfort i dobraniu paczki C+ osobno nie ma szans na ceny promocyjne (0,5,10).

Oferta o wiele lepsza niż CP. 

Witam, Obecnie mam pakiet Pakiet Extra+ z 8xCANAL+ 2 Muliturumy w cenie 99.99 zł. Umowę mam do końca sierpnia wiec juz złożyłem rezygnację. Dzisiaj miałem juz 2 telefony od dwóch rożnych konsultantów. Od razu zaznacze że chce zrezygnować z usługi multirumuu. Pierwszy rano złożył mi ofertę za Pakiet Extra + 8xCanal + Kanały LM Polsatu Premium do końca trwania umowy (zaznaczył że po nowym roku te kanały bede miał bezpłatne bedzie taki zapis w umowie) to wszystko za kwotę 79,99 zł. Co o tym sądzicie?? Powiedziałem że muszę sie zastanowić 2 dni i dam znać.. Drugi konsultant dzwonił równie powiedział że moge to wszytsko utrzymać za 79.99 ale juz nic nie mówił o tych kanałach premium polsatu z LM a na moje pytanie powiedział że nie wie al raczej nie ma takiej obcji. I teraz komu mam wierzyć ???proszę o podpowiedz czy czekac i co sadzicie o ofertach?

Guest czarny_figa

Witam, Obecnie mam pakiet Pakiet Extra+ z 8xCANAL+ 2 Muliturumy w cenie 99.99 zł. Umowę mam do końca sierpnia wiec juz złożyłem rezygnację. Dzisiaj miałem juz 2 telefony od dwóch rożnych konsultantów. Od razu zaznacze że chce zrezygnować z usługi multirumuu. Pierwszy rano złożył mi ofertę za Pakiet Extra + 8xCanal + Kanały LM Polsatu Premium do końca trwania umowy (zaznaczył że po nowym roku te kanały bede miał bezpłatne bedzie taki zapis w umowie) to wszystko za kwotę 79,99 zł. Co o tym sądzicie?? Powiedziałem że muszę sie zastanowić 2 dni i dam znać.. Drugi konsultant dzwonił równie powiedział że moge to wszytsko utrzymać za 79.99 ale juz nic nie mówił o tych kanałach premium polsatu z LM a na moje pytanie powiedział że nie wie al raczej nie ma takiej obcji. I teraz komu mam wierzyć ???proszę o podpowiedz czy czekac i co sadzicie o ofertach?

Konsultanci maja wytyczne od szefostwa.Liga mistrzow za darmo tylko dla klientow ktorzy zdecyduja sie na oferte w trakcie pierwszej rozmowy.Jesli klient odmowi albo chce sie zastanowic,konsul powinien zalozyc blokade na ta oferte.Jesli klient w kolejnych kontaktach dostanie za 0 LM to tylko przez lenistwo konsula ktory nie zablokowal oferty.LM za 0 nie dostana tez kombinatorzy czyli wszelkie dopelnienia 25/40 wlacz wylacz oraz Ci co 20minut przed oddaniem sprzetu dzwonia na zebry.

Reasumujac mysle,ze nie ma co plakac bo polsatowcy sa wkur** na maksa bo.wszyscy wiedza ze solorz chcial wydymac NC a wyszlo odwrotnie.Marketingowo strzal w stope dla polsatu ze ich klienci maja gorsze oferty

Jasne, już widzę jak blokują komuś kto płaci 160 zł na miesiąc LM za 0 zł jak dzwoni po zastanowieniu się. W jakim Ty świecie żyjesz :) 100 takich osób i miesięcznie NC+ jest w plecy 16000 zł, a rocznie prawie 200 tyś. Tam idioci nie siedzą Chociaż w sumie...

Edited by PiPoLiNiO

Guest czarny_figa

Jasne, już widzę jak blokują komuś kto płaci 160 zł na miesiąc LM za 0 zł jak dzwoni po zastanowieniu się. W jakim Ty świecie żyjesz :) 100 takich osób i miesięcznie NC+ jest w plecy 16000 zł, a rocznie prawie 200 tyś. Tam idioci nie siedzą Chociaż w sumie...

jak pisalem 3dni temu o dobrej ofercie z LM to mnie wysmiano.NC to nie caritas.Dostanie wtedy klient za 10.zainteresowani i tak wezma.maja okreslona pule pakietow.

Wiesz. Ja jestem teraz w takiej sytuacji. Łaski mi nie robią. Dadzą to za 0 i dostaną 160, albo Polsat dostanie 120 a ja będę miał 40 więcej.

Oferta programowa nie ma wielkich różnic. Obie platformy mają też program na telefon gdzie można oglądać z czego często korzystam, więc dla mnie jeden pies zaczyna się robić czy ja dam zarobić tym czy tamtym.

Czołem!

Jakiej oferty można aktualnie się spodziewać dla takiego pakietu?

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE

Eleven

2x kamele

Jeden dekoder z nagrywarka i jeden bez

Polsat z ligą mistrzów

Abonent od ok 8 lat

Konsultanci maja wytyczne od szefostwa.Liga mistrzow za darmo tylko dla klientow ktorzy zdecyduja sie na oferte w trakcie pierwszej rozmowy.Jesli klient odmowi albo chce sie zastanowic,konsul powinien zalozyc blokade na ta oferte.Jesli klient w kolejnych kontaktach dostanie za 0 LM to tylko przez lenistwo konsula ktory nie zablokowal oferty.LM za 0 nie dostana tez kombinatorzy czyli wszelkie dopelnienia 25/40 wlacz wylacz oraz Ci co 20minut przed oddaniem sprzetu dzwonia na zebry.

Reasumujac mysle,ze nie ma co plakac bo polsatowcy sa wkur** na maksa bo.wszyscy wiedza ze solorz chcial wydymac NC a wyszlo odwrotnie.Marketingowo strzal w stope dla polsatu ze ich klienci maja gorsze oferty

Dobrze ale raczej ominołeś teamt pakietów i konsultantów?

Witam, obecnie posiadam umowę do końca sierpnia. Po pierwsze zastanawiam się czy wysyłać wypowiedzenie czy też nie?

Posiadam:

Pakiet Pakiet ComfortCANAL+(6)LIVE   =59,99

Opcje dodatkowe nc+go TV 6,00 -6,00    =0,00
Eleven Sports 15,90 0,00                         =15,90
Opłata manipulacyjna MRS 20,00 -10,00 =10,00
Dekodery wifi premium box. 

Łącznie 85,89 zł. Ile na tą chwilę mógłbym ugrać ? Jeśli miałbym przedłużać to z pakietem LM . 

Guest czarny_figa

Dobrze ale raczej ominołeś teamt pakietów i konsultantów?

nie rozumiem? miales okazje miec LM za 0zl w pakiecie za 79.99 i nie skorzystales.Jak pierwszy konsul zablokowal konto to juz nie dostaniesz tej oferty.

Zastanawiam się co jest lepiej wziąć comfort + i oddzielnie pakiet C+ wtedy najem dekodera wynosi 10 zł m a może  comfort + C+ razem wtedy oplata jest 5 zł. A za ile można wynegocjować najniżej pakiet comfort z 8 C+?

nie rozumiem? miales okazje miec LM za 0zl w pakiecie za 79.99 i nie skorzystales.Jak pierwszy konsul zablokowal konto to juz nie dostaniesz tej oferty.

Tzn powiedziałem mu że sie zastanowie 2 dni że musze to przegadać. A on powiedział że nie ma problemu. że zadzwoni. Wiec wydaje mi sie że chyba nic nie poblokowałem

Proszę o poradę:

Walczę o Comfort+ z dop. Extra+. Dziś Pan mi wczoraj mi zaproponowano Comfort+ za 22,5 zł z dop. Extra do końca sierpnia. Po sierpniu mam dostać cenę za dop. Extra, gdybym chciał dalej je mieć. Upierałem się by mieć to od początku umowy, ale on mówi że nie może być takiego pakietu (Comfort z dop. Extra).

Rozumiem, że robi mnie w konia i dostać taki pakiet na całą umowę?

Mam umowę do k. lipca, chcę dopytać: kanały mam normalnie do 14 sierpnia, i do tego czasu spokojnie mogę negocjować?

Guest czarny_figa

Proszę o poradę:

Walczę o Comfort+ z dop. Extra+. Dziś Pan mi wczoraj mi zaproponowano Comfort+ za 22,5 zł z dop. Extra do końca sierpnia. Po sierpniu mam dostać cenę za dop. Extra, gdybym chciał dalej je mieć. Upierałem się by mieć to od początku umowy, ale on mówi że nie może być takiego pakietu (Comfort z dop. Extra).

Rozumiem, że robi mnie w konia i dostać taki pakiet na całą umowę?

Mam umowę do k. lipca, chcę dopytać: kanały mam normalnie do 14 sierpnia, i do tego czasu spokojnie mogę negocjować?

....brak slow.Order cebulaka roku Ci sie nalezy.produkt dopelnienie w swoim zamysle jest stworzony dla klientow ktorzy sa niezadowoleni ze swojego pakietu badz chca miec wiekszy zakres kanalowy.Myslisz ze przechytrzysz konsula i zamiast pakietu za 44.99 da ci comforta za 22.5 i dopelnienie za 10zl

Nie jest to prawda - dzisiaj o 21.15 aktywowałem paczkę Canal+ za 25 zł w zobowiązaniu na 6 miesięcy, po tym okresie 40 zł/miesięcznie, ale można zrezygnować.

Przeczytaj mój post jak i wcześniejsze ,a dowiesz się ,że ja piszę o C+ 25 zł  na 24 miesiące a nie 6 

....brak slow.Order cebulaka roku Ci sie nalezy.produkt dopelnienie w swoim zamysle jest stworzony dla klientow ktorzy sa niezadowoleni ze swojego pakietu badz chca miec wiekszy zakres kanalowy.Myslisz ze przechytrzysz konsula i zamiast pakietu za 44.99 da ci comforta za 22.5 i dopelnienie za 10zl

A z Tobą coś nie tak ? Zarejestrowałeś się raptem 4 dni temu i jedyne co robisz to jakieś [beep]kie personalne podjazdy w stronę osób które się pytają co i jak.

Pozdrów kolegów z nc+, w tym tego błazna Konrada który radził żebym zdał sprzęt skoro nie chcę przyjąć "jego" oferty.

@mask

Jak wielu pisało wcześniej - czekaj cierpliwie. Jak wyłączą sygnał, nadal negocjuj. Kolego Ty jesteś klientem a nie petentem, pamiętaj o tym.

Edited by ste100

Witam wszystkich!

Obecna umowa do końca grudnia 2018. Bez wypowiedzenia. Żadnych wcześniejszych kontaktów. Obecnie Extra+, 8xC+, 3xHBO, H i H2. Za 82,98 PLN miesięcznie.

Dzisiaj telefon z numeru warszawskiego, a po rozmowie i bez jakiś większych negocjacji mail do kliknięcia z taką ofertą:

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO 0 zł/m dla Abonentów, H i H2 2,98zł/m.

Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies (do 31-12-2020).

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 87,98 zł

Polsaty z LM do końca roku za darmo. Potem +10 PLN miesięcznie (konsultantka sprawdziła to w jakiejś tabeli), ale to oczywiście opcja do wyboru - póki co nie brałem.

Wygląda to trochę jak oferta świąteczna  :wink:  :smile: , ale chyba kliknę.

Pozdrawiam

Właśnie brak słów, więc Ci podpowiem: nie tylko cena, ale i elastyczność.

@ste100 dzięki za odpowiedź. Nie mogę sobie pozwolić na wyłączenie sygnału, więc mam czas do 31 lipca. 

Powiedzcie, czy kiedy przedłużacie umowę, dostajecie od razu informację ile będziecie płacić za dop. Extra? (mi konsul powiedział, że nie ma szans by wiedzieć już teraz).

Nie ma szans na otrzymanie dopełnienia do Extra+ razem pakietem podstawowym i w tym przypadku Comfort+! Dopełnienie jak sama nazwa wskazuje się dobiera po otrzymania pakietu podstawowego. Bierzesz Comfort+ i dostajesz z miejsca gratis na wypróbowanie dostęp do pakietu Extra+ za friko na miesiąc. To jest standard. Potem możesz sobie dopeł. Extra+ wlączyc w opcji włącz i wyłącz w standardowej cenie lub negocjujesz cenę na zobowiązaniu do końca umowy obecnej którą masz za dopełnienie do Extra+ i zlecasz włączenie tej opcji. Na zobowiązaniu dają dopeł. za 10-15 zł. 10 zł to jest max zejścia z ceny na tym pakiecie. :-) Ja mam tak jak widać w opisie i nie od razu to osiągnąłem. Trzeba być naprawdę twardym w negocjacjach z argumentami z konsulem by wyrwać dopeł. do Extra+ w cenie promocyjnej za 10 zł. Tak normalnie dają za 15 zł.

Edited by pablo21

Przeczytaj mój post jak i wcześniejsze ,a dowiesz się ,że ja piszę o C+ 25 zł  na 24 miesiące a nie 6 

Nie ma C+ od razu na 24 m-ce w cenie 25 zł! Właśnie o to w tym chodzi, że prosisz o C+ na 6 m-cy za 25 zł i później przedłużasz / negocjujesz. Mylisz pojęcia.

Edited by shevchenko1987

Guest czarny_figa

Właśnie brak słów, więc Ci podpowiem: nie tylko cena, ale i elastyczność.

@ste100 dzięki za odpowiedź. Nie mogę sobie pozwolić na wyłączenie sygnału, więc mam czas do 31 lipca.

Powiedzcie, czy kiedy przedłużacie umowę, dostajecie od razu informację ile będziecie płacić za dop. Extra? (mi konsul powiedział, że nie ma szans by wiedzieć już teraz).

Nie masz szansy wiedziec wczesniej i nie licz,ze dostaniesz do comforta dopelnienir tansze niz 15zl(tutaj tez bedziesz mial problem, miales "niestandardowego" extra).Mozliwe ze jedyna opcja dla Ciebie bedzie dopelnie za 25zl z miesiacami gratisowymi.

@czarny_figa nie wprowadzaj w bląd - 15zł za dopełnienie do Ekstra przy pakiecie Comfort to standard dostępny bez dzwonienia i bez łaski, również w ICA. Każdy kto ma Comfort bez łaski dostanie ekstra za 15zł. A 10zł też pewnie jest możliwe tylko trzeba negocjonować - nie zawsze się udaje.

@maks jak masz Comfort to na pewno nie zapłacisz więcej niż 15zł a może uda Ci się dostać za 10zł.

Edited by Riddick1500

@czarny_figa. Skończ pan wstydu zaoszczędź. Włącz wyłącz to kombinatorstowo? Chyba sam nie możesz tak zrobić i się czepiasz. Kombinatorstwo :-D

Edited by ircios

Witam
W październiku kończy mi się umowa. Płacę 131 zł za pakiet superpremium+ z eleven oraz multiroom,
Dostałem propozycję umowy na poniższych warunkach:
- wymiana głównego dekoderu za 0 zł na dekoder 4k - koszt aktywacji 49 zł + opłata 15 zł msc
- wymiana drugiego dekoderu za 0 zł
- superpremium+ z eleven
- dostęp do LM/ LE do końca roku za darmo, po nowym roku wołają 10 zł/ msc
Konsultant zaproponował mi to wszystko w cenie 136,89 zł do końca roku, a po nowym roku ma być to już 146,89 zł ....

Z tego co widzę jak zwykle nie obędzie się bez wypowiedzenia umowy i oczekiwania na lepszą ofertę.

Jaką mogę uzyskać najlepszą ofertę?

@Terefefe, jaka wymiana dekodera głównego za 0 zł. Skoro każą Ci zapłacić aktywację 49 zł, oraz 15 zł miesięcznie za niego xD

Mi proponują:

Superpremium - 99 zł

HBO GO - 5 zł

Eleven - 7,95 zł

LM - 10 zł

Ultrabox - 15 zł

MR - 10 zł

Filmbox - 5 zł

Canal+ 4K UHD - prawdopodobnie za 10 zł (obecnie jest na promocji dla wszystkich co mają dekoder 4K).

Obmawiam mi ciągle ;)