Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Recommended Posts

Czy do comforta za 22,50 da się w jakiś sposób ustrzelić (HBO)HBO GO za 5zł?

Oczywiście. W opcji włącz wyłącz.

Godzinę temu przedłużyłem umowę z gwarancją Ligi Mistrzów, bez opłat po nowym roku.

Jaki pakiet przedłużyłeś? 

Dzisiaj zaproponowano mi Superpremium, MR(kamele), ManPack, 11veny oraz LM na 24 mce za 116.89 ? Czy mozna mniej ?

Zastanawialem sie nad rezygnacja z cinemaxow wtedy musialbym dobierac pakietami.

Bez cinemaxow Konsultant powiedzial, ze bedzie taka sama cena. Umowa do konca lipca.

Bzdury gadał. Na LM to teraz konsule widzę łowią fanów kopanej :-D Tyle, że taki konsul może grubo się przejechać na przekupstwie LM, bo może się okazać, że abonent ma to gdzieś.

Oczywiście. W opcji włącz wyłącz.

Nie za 5 zł, a za 17,50 zł, bo... W ofertach cennikowych jest gołe 3 x HBO za 25 zł / m-c. Przy włącz / wyłącz wychodzi 12,50 zł. Po załączeniu tego pakietu dopiero można dobrać HBO GO za 10 zł. W opcji włącz / wyłącz wyjdzie wtedy wspomniane przez Ciebie 5 zł, ale nie wiem czy o to chodziło autorowi postu, bo on chyba liczył po prostu na 5 zł za całość ;)

Edited by shevchenko1987

Pisałem o HBO Go zakładając, że ma HBO, bo oczywista oczywistość, że trzeba mieć pakiet kanałów HBO, aby dobrać HBO Go. Więc żadne nie ;) . Mi nie musisz tłumaczyć co i jak.

Edited by ircios

Extra Canal+6 cameleony×2 multiroom standard ultra box 69.99zł polsat sport premium do końca roku 0zł od stycznia 5zł miesięcznie umowa na 24miesiące

Edited by obama

Ważne za ile to dostałeś ten pakiet, a nie ile będziesz dopłacać za kopaną.

Miesiąc temu przedłużyłem umowę i teraz mam pakiet Comfort wraz z kanałami Canal+ za 25 zł/6 mies (po tych 6 mies. planuję sobie przedłużyć kanały Canal+).

Czyli jestem objęty promocją, czy nie? Będę miał LM do końca roku za darmo?

Nie za 5 zł, a za 17,50 zł, bo... W ofertach cennikowych jest gołe 3 x HBO za 25 zł / m-c. Przy włącz / wyłącz wychodzi 12,50 zł. Po załączeniu tego pakietu dopiero można dobrać HBO GO za 10 zł. W opcji włącz / wyłącz wyjdzie wtedy wspomniane przez Ciebie 5 zł, ale nie wiem czy o to chodziło autorowi postu, bo on chyba liczył po prostu na 5 zł za całość ;)

Bingo :) chodziło mi czy da się 5zł za całość :)

Bzdury gadał. Na LM to teraz konsule widzę łowią fanów kopanej :-D Tyle, że taki konsul może grubo się przejechać na przekupstwie LM, bo może się okazać, że abonent ma to gdzieś.

To za ile mozna miec wyzej napisany pakiet bez cinemaxow ?

Teraz doczytalem ze do konca roku LM za free.

Miesiąc temu przedłużyłem umowę i teraz mam pakiet Comfort wraz z kanałami Canal+ za 25 zł/6 mies (przedłużę sobie je sobie potem do końca umowy).

Będziesz do czasu jak Ci świeci paczka C+.

To za ile mozna miec wyzej napisany pakiet bez cinemaxow ?

Teraz doczytalem ze do konca roku LM za free.

Extra z C+ 79,99, HBO 5 zł, Man Pack 15 zł lub w najgorszym wypadku 20, 11 7,50 lub 11 z hakiem.

Inna opcja... Schodzisz do Comfort za 22 z hakiem. Dobierasz Extra za 15 i Canal+ 25 zeta. HBO 20 i Eleven za 11 z hakiem.. ManPack 20.

Edited by ircios

Umowa przedłuzona. Podobne warunki jak poprzednia. Przesiadka z pace'a na wifipremium.

koło 110 zł ma wyjść. 

Not bad

Witam,

Mam obecnie Superpremium + z Eleven/ History oraz HBO GO. Za to wszystko płacę 134 zł.

Proszę o info. co obecnie mogę "ugrać" z NC+ ? Da się zejść z ceną ?

Miesiąc temu przedłużyłem umowę i teraz mam pakiet Comfort wraz z kanałami Canal+ za 25 zł/6 mies (przedłużę sobie je sobie potem do końca umowy).

Abonenci nc+ posiadający kanał Canal+ zobaczą wszystkie mecze transmitowane na kanałach i w serwisach pay-per-view Polsat Sport Premium bez dodatkowych opłat w ramach otwartego okna do końca tego roku.

Wg tego zapisu będziesz objęty.

Witam,

Mam obecnie Superpremium + z Eleven/ History oraz HBO GO. Za to wszystko płacę 134 zł.

Proszę o info. co obecnie mogę "ugrać" z NC+ ? Da się zejść z ceną ?

A chcesz utrzymać to samo?

Superpremium+ - 99,99 zł 

Eleven Sports - 7,95 zł

History - 1,99 zł 

HBO GO - 5,00 zł

Dzięki  - a żeby to otrzymać muszę bawić się w wypowiedzenie czy załatwię to na infolinii ?

Zawsze wypowiedzenie można wycofać a to jest bardziej skuteczna metoda wg. mnie.

Kilka dni temu zadzwoniła do mnie miła pani z propozycją przedłużenia umowy. Od razu by nie tracić czasu wyjaśniłem, że interesuje mnie tylko i wyłacznie pakiet start, bez niczego więcej. Powiedziałem, że moge dać 10zł.. 

Usłszałem odpowiedź ze START za 10zł to był 2 lata temu, teraz jest za 19,90zł.

Czy ktoś ostatnio brał START i za ile mu sie udało go uzyskać? 

Mi dziś proponowali przedłużenie umowy, konsultant stwierdził że Lige Mistrzów będę miał do końca nowego abonamentu xD Proponowali to samo co mam obecnie, chyba że chce dekoder 4K to cena wzrośnie o 10 zł (obecnie płacę za dzierżawę mediaboxa 5 zł).

Edited by Mr. Orbita
Przeniesione z wątku Polsat Sport Premium - proszę o ofertach pisać w dziale oferty, aby inni szukający informacji co za ile mogą dostać - nie musieli szukać tego po całym forum.

Wiele bym dał za informację dzisiaj ile PSP będzie kosztowało od stycznia 2019 dla kogoś posiadającego Comfort+ i paczkę C+ jako opcję dodatkową...

Wziąłem C+ dwa tygodnie temu za 25 PLN do końca umowy. To był dobry ruch!

Edited by przemm82