Skocz do zawartości
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory: Comfort 39,99, Eleven 11,99, C+ 25 zł, wifibox 5 zł.

Wypowiedzenie złożone w marcu i jeden telefon w kwietniu z Comfortem za 34,99 reszta zostaje tak jak jest. Powiedziałem że ze względu na LM jedyna opcja to 22,5 za Comfort i Eleven 7,95 no i C+ 25. Do końca umowy tj 31.05 nie było już żadnego telefonu. Właściwie to poszedłem oddać dekoder i miałem wziąć CP choć nadal zastanawiałem się czy sama LM jest tego warta, zwłaszcza że mam Iplę i tam pewnie też będą mecze. Idę do punktu i bez jakiegokolwiek gadania głupot taka oferta:

Comfort 22,5, C+ 25, dekoder 5 zł. Eleven sobie później wezmę jak się zacznie sezon. Oczywiście dopełnienie do Extra na 1 m za 0 zł. Pewnie jeszcze dostałbym jakieś HBO ale po 1 przez 2 lata korzystałem z tego kanału tylko podczas Watahy a po 2 w ogóle nie pamiętałem o nim. 

Facet mówił, żeby zawsze wznawiać umowę po wygaszeniu sygnału i dać sobie spokój z przedłużaniem ofert przez telefon bo to jest w ogóle nieopłacalne. 1 dzień bez tv chyba nikt nie umrze.

Edytowane przez brzozi89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i zaczęli wydzwaniać też do mnie (umowa do końca listopada), niby z promocją urodzinową. Na pytanie co ciekawego przygotowali stwierdził, że chciał się dowiedzieć na czym mi zależy i wtedy będzie mógł mi coś przygotować. Kazałem mu oddzwonić jak będzie miał ofertę a nie zawraca mi głowę. Nic innego nie miał mi do przedstawienia. Kogo oni tam zatrudniają :/

Na ICA, Superpremium+ live za 109,99 na 24 miesiące, czyli ucinają mi kanały, wydłużają umowę i wołają więcej kasy. Śmiech na sali.

Moja umowa wygasa 30 listopada i już mam dostępne oferty przedłużeniowe. Powiedziałbym raczej w promocyjnych cenach.Np.Extra+za 44,99,Extra+ z HBO za 64,99.

To widzę, że jednak konsul nie umie liczyć i dla mnie oferty pojawią się od lipca, a to już będzie połowa mundialu.

Ja przedłużyłem umowę wczoraj ze względu na 4K dekoder.

Umowę miałem do końca września.

Opłata 49 zł aktywacja i 15 zł do najmu.

Chce się oglądać to się płaci;)

Wydaje mi się, że gdzieś pisałeś, że aktywację masz za 0. Co się stało? Zmienili zdanie i nie dotrzymali obietnicy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozmawiałem z konsulem na infolini wstępnie i mówił coś o 0 zł aktywacji. Na drugi dzień dzwoniłem i jak widać ściema to była.

Nie ma za 0 zł jak ci się umowa kończy za 3 miesiące. Nikt z was tego nie ominie.

49 zł zapłaciłem w sobotę i już zapomniałem o tej kwocie.

Napiszę tak przedłużenie umowy odbywa się na takich samych warunkach, te same pakiety, ta sama cena jak do tej pory się , tyle że dochodzi "haracz" za najem.

Tyle i aż tyle. ;)

Edytowane przez kingofsouth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie aktywacja jest za 99 PLN. Może dlatego, że mam tańszy pakiet (extra + C+x8 + HBO za 0 + multiroom płatny) Za każdym razem wypominają mi to HBO za 0.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nie przedłuże umowy po 30.06 i umowa przejdzie na czas nie określony to będę mógł oddać w każdej chwili MR CAMELONA i zostawić swój główny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość utd

U mnie aktywacja była za 0zł. Zdziwił się i konsul przy rozmowie i w punkcie zmiany deka ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak że względu na cameleony, wznowienia tak jak przedłużenia nie będzie. Co prawda ktoś jeszcze może zadzwoni w ciągu dwóch dni, ale zapewne będzie wciskanie nowych kart i dekoderów zapewne z opłatami za nie, czyli koniec historii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie aktywacja była za 0zł. Zdziwił się i konsul przy rozmowie i w punkcie zmiany deka ;)

A ile miałeś do końca umowy?

Ja już nie mogę wymienić i za 99 PLN. Wymiana tylko z przedłużeniem umowy, a wiadomo 7 miesięcy przed zakończeniem starej to oferty cieniutkie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja umowa kończy się w wrześniu wypowiedzenie wysłane dziś taki sms prosimy o pilny kontakt w sprawie umowy pod nr.122947879 dzwonić czy czekać aż sami zadzwonią

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość utd

A ile miałeś do końca umowy?

Ja już nie mogę wymienić i za 99 PLN. Wymiana tylko z przedłużeniem umowy, a wiadomo 7 miesięcy przed zakończeniem starej to oferty cieniutkie.

Dzwonili od miesiąca przed końcem i było 49zł, to ostatnie 3-4 telefony już były bez aktywacji na 2-3 tyg przed końcem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny telefon i kolejny raz Comfort 34,99. Odrzucona oferta. Zegar tyka, 30 wkrótce!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

heY

A ja miałem dość nietypową sytuacje. Po kolejnym telefonie z ofertą miła Pani stwierdziła, że nie ma dla mnie lepszej oferty od tej którą mam i żebym sobie został do końca umowy a później na bezterminowej (tylko 4zł drożej). Aktualnie wszystkie proponowane oferty ma nieopłacalne 

Edytowane przez zetonka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcześniej płaciłem również 87 wypowiedzenia nie wysyłałem przyjąłem ofertę jaką mi zaproponowali mam więcej za tą samą cenę także transakcja dla mnie na + :wink:

Dołożyli ci do Extra z Canal plus 12,50 bo najtaniej można to wyrwać za 70 zł dlatego dali jedenastki za free ale tragedii nie ma bo dobra oferta.

Moja umowa kończy się w wrześniu wypowiedzenie wysłane dziś taki sms prosimy o pilny kontakt w sprawie umowy pod nr.122947879 dzwonić czy czekać aż sami zadzwonią

Nie dzwonić, wielokrotnie było to pisane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma reguły.Ja dostałem swego czasu dobrą ofertę dzwoniąc sam. Powiedziałem co mnie interesuje i za kilka minut miałem ofertę na mailu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli wychodzi na to, że trzeba czekać aż odłączą sygnał, potem zapakować sprzęt do torby i w salonie dostaniemy to, na co liczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Umowa przedłużona w piątek. Najpierw dzwoniłem na numer krakowski - oferta z kosmosu, potem zadzwoniłem na numer warszawski i po spokojnej rozmowie z konsultantem mam:

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, Eleven Sports, HBO GO, History HD_H2, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom) Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 114,88

dotychczas płaciłem 102,98 bez Elevenów i HBO GO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

takie pytanie na szybko bo już mnie zaczynają męczy z przedłużeniem....teraz mam dwie karty cameleon (jeden dek swój jeden od nc+ ) ...czy przy nowej umowie da się zrobić tak że jedną karte cameleon zostawiam a drugą oddaje z ich tunerem i wymieniam na 4k z caymanem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da się. Musisz oddać oba Camele, żeby mieć dekoder 4k.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co pamietam z rozmowy z konsultantem, to nawet obecna umowa musi być zakończona i dopiero wtedy można dostać w nowej umówie dekoder 4K...Pytanie czy moduł CAM zamiast dekodera 4K można otrzymać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie musi być zakończona. Ja wymieniłem swoje 2 Camele z MR (po cyfrze oczywiście), na deka 4k z Caymanem, w trakcie trwania umowy bez żadnego problemu (w APS).

Edit: chyba że macie na myśli zawarcie zupełnie nowej umowy (a nie wymianę podczas trwania obecnej).

Edytowane przez NobelM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może znaczenie ma to jaki masz czas do końca umowy ? Ja mam do końca czerwca i jestem obecnie na wypowiedzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam W sierpniu kończy mi  się umowa mój obecny pakiet to: Pakiet Superpremium+ eleveny + multiroom + media box za to płace 142zł bardzo wasz proszę o pomoc jaką cenę mogę wynegocjować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może znaczenie ma to jaki masz czas do końca umowy ? Ja mam do końca czerwca i jestem obecnie na wypowiedzeniu.

Możliwe. Ja wymieniłem bez wypowiedzenia w marcu 2018 mając umowę do grudnia 2019 (kilka miesięcy po przedłużeniu umowy na kolejne 24m).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Ile zapłaciłeś za aktywacje dekodera ? 49 czy 99 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi