Skocz do zawartości
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie wysłane pakiet extra+ z canal+ eleven sports 91.89 ciekawe co mi się wywalczyć chciałbym zostać przy tym co mam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,obecnie extra+ z 8c+ i opłata za dekoder - 104,99.Umowa do końca maja, wypowiedzenie złożone w połowie kwietnia.Kilka rozmów przez telefon ale za każdym razem odmowa przedłużenia z mojej strony.Wczoraj sms z ofertą extra+ z 8c+ za 69,99 /24m-ce z dopiskiem taniej nie będzie.Warto jeszcze czekać na tańszą ofertę,czy ta smsowa to taka z której już nic nie utarguję ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czekaj ja też czekam do końca miesiąca. Jeżeli oferty będą nadal kiepskie mam zamiar czekać do 14 czerwca, bo tyle mam czasu na zwrot sprzętu.Pic polega na tym ze w systemie pewne opcje cenowe są zablokowane do końca umowy, a po jej zakończeniu jest już dostęp do pełnej oferty. Tak wyczytałem na tym Forum  :wink:    

Edytowane przez Flaga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

To mój pierwszy post dlatego proszę o wyrozumiałość :)

Dostałem po negocjacjach taką ofertę:

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM MEDIABOX+ Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,99 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

W tym samym dniu dostałem jeszcze SMS: 

Taniej już nie będzie . Pakiet Extra+, 8C+, i 3 HBO od 89,99zł. HBO GO w cenie. Szczegóły u konsultanta...

Która oferta jest lepsza?? Czy superpremium+ ma coś więcej niż to co wymienili w sms-ie??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Superpremium zawiera pakiet Extra/8Canal +/3xHBO/2xCinemax.

A w smsie jest magiczne słowo "OD" czyli pewnie łamaniec.

Edytowane przez Ozzy666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam,

obecna umowa wygasa  30 czerwca. Wypowiedzenie złożone.

Obecnie mam: Extra, 6xcanal+, multiroom na cameleony, dekoder sagemcom dsi i ultrabox pace pvr. Za ten pakiet płacę 69,99 zł.

Proponują mi przedłużenie na 24 m-ce w tej samej cenie za to co mam.

Proszę powiedzcie czy dałoby się w tej cenie 69,99 jak dotychczas ugrać coś dodatkowego np. najchetniej eleven, albo wymiana sagemcoma na jakis z twardym dyskiem lub w ostateczności dodatkowe 2 canale+ choć to najmniej mnie interesuje.

Z ofert dodatkowych to HBO na 5 - 6 miesięcy za free. Eleven nie czytałem żeby komukolwiek dodali free.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,obecnie extra+ z 8c+ i opłata za dekoder - 104,99.Umowa do końca maja, wypowiedzenie złożone w połowie kwietnia.Kilka rozmów przez telefon ale za każdym razem odmowa przedłużenia z mojej strony.Wczoraj sms z ofertą extra+ z 8c+ za 69,99 /24m-ce z dopiskiem taniej nie będzie.Warto jeszcze czekać na tańszą ofertę,czy ta smsowa to taka z której już nic nie utarguję ?

Taniej już nie będzie . Pakiet Extra+, 8C+, i 3 HBO od 89,99zł. HBO GO w cenie. Szczegóły u konsultanta... Macie rację ta oferta to łamaniec, z tego co mi wczoraj konsultant mówił to po 6 miesiącach -8x canal+ - 25 zł drożej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecna umowa wygasa  30 czerwca. Wypowiedzenie złożone.

Obecnie mam: Extra, 6xcanal+, multiroom na cameleony, dekoder ultrabox pace pvr i swój ariva 250 . Za ten pakiet płacę 72.5 zł.

Chciałbym zostawić karty i pakiet , ewentualnie  komfort + 6XC ile mogę w tym momencie wyhaczyć ?.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wyżej masz napisane za ile Extra z 8 C+ dają. Ty chcesz mniejszy pakiet ;-) . Więc...

Edytowane przez ircios

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Mam umowę do końca czerwca. Wypowiedzenie już złożone. Obecnie mam dosyć niekorzystne warunki:

Pakiet Extra+ z Canal+ (6) + Eleven Sports + Multiroom Standard (turboBox+ i wifiBox+)

Za całość płacę 100.89 zł

Dzwonią do mnie co chwilę z ofertą przedłużenia, ja do nich też dzwonię i oto co mają mi do zaproponowania:

Pakiet Extra+ z Canal+ (6) za 69.99 zł/mies + Multiroom Standard za 10 zł/mies + Eleven Sports za 11.90 zł/mies. Łącznie miesięczna cena wychodzi 91.89 zł/mies, czyli 9 zł taniej niż obecnie.

Chciałem mieć Multiroom za 0 zł, ale mówią mi, że nie ma takiej możliwości i taka opcja jest tylko dla tych, którzy posiadają 2 Cameleony, a ja mam 1x Conax i 1x Cameleon.

Czy byłaby możliwość ugrać coś taniej albo chociaż wziąć tę opcję, którą mi zaproponowano na 15 miesięcy? Najbardziej zależy mi na sporcie, więc kanały Canal+ i Eleven musowo muszę mieć w ofercie. Co radzicie zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie zrobisz. Taniej nie dostaniesz, a na 15m. tylko drożej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie zrobisz. Taniej nie dostaniesz, a na 15m. tylko drożej.

No to teraz pytanie czy przechodzić do Polsatu, gdzie najwyższy pakiet dostanę na pół roku za darmo, a przez następne 18 miesięcy 105 zł/mies, czyli uśredniając wychodzi 79 zł/mies. Na to pytanie będę musiał sobie sam odpowiedzieć - ten temat nie dotyczy CP. Dobra, dzięki za info. Jeszcze tylko spytam Ciebie @ircios czy w tej cenie 69.99 zł/mies. mogę liczyć na 8 kanałów Canal+ czy tylko 6 wchodzi w grę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na początku tej strony masz wypowiedź, że niby taka oferta padła. Poczytaj trochę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Umowa do końca maja, do tej pory ignorowałem każdy telefon ze strony nc+.

W końcu odebrałem i taka oferta:

- Extra+

- HBO

- Canal+

- Multiroom (Cameleon)  + dekodery

- NC+ GO (100h)

- 24 miesiące

Cena: 84,99zł

Aktualnie mam dokładnie to samo w cenie 80zł miesięcznie więc jeszcze wziąłem DUK na wstrzymanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też mam 2 umowy. Przy ostatnich negocjacjach mieli to gdzieś. Tak samo staż mają gdzieś.

Potwierdzam, dwie umowy, pakiety prawie na maxa, staż jakieś 14/15 lat.... nic nie liczy się, dlatego ja również przestałem liczyć się z nimi i wypowiedzenia leżą u nich od ponad miesiąca mimo że umowy są do końca września, dzwonili z utrzymania klienta ale wyśmiałem ich super promocyjne oferty, mają dzwonić pod koniec września z dużo, dużo lepszą ofertą..... zobaczymy co zaoferują, jak jakaś lipa to rozstaniemy się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brać z elevenami póki dobra cena bo właśnie pakiet Eleven przeszedł do CP 51% akcji .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

- Extra+

- HBO

- Canal+

- NC+ GO (100h)

- 24 miesiące

Aktualnie mam dokładnie to samo w cenie 80zł miesięcznie więc jeszcze wziąłem DUK na wstrzymanie. 

ja za tyle brałbym bez wahania... Obecnie mam podobnie ale bez HBO w cenie 79,90 (Extra+ 8xC+, multiroom 2x cameleon, Pace PVR), umowa do końca maja, wypowiedzenie wysłane ale telefon miałem tylko jeden w tym miesiącu. Koniecznie chcieli "zabrać" mi cameleony i wymienić dek na wifi Premiumbox+ - propozycja 84,99... wtedy odmówiłem bo nie chciałem pozbywać się cameleonów ale teraz nie wiem czy jednak nie pójść w nowy dek.

Edytowane przez davids80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://prnt.sc/jmgqgg

Umowa do końca maja, teraz mam to samo za tę samą cenę tyle, że paczka 6x canal+

Po pół roku za canal+ mogę negocjować nową cenę czy trzeba zrezygnować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Obecnie mam goły Extra za 49,99 zł, dekoder własnościowy na conaxie.

Umowa do końca czerwca, wypowiedzenie wysłane dwa dni temu i już dzwonią ale na razie nie odbieram.

Chcę wyrwać to samo co mam czyli Extra bez żadnych dodatków typu eleveny czy hbo jak najtaniej.

Wyczytałem, że można dorwać Comfort za 22,50 zł a potem dopełnienie do Extra  za 15 zł, czyli łącznie za 37,50 zł.

Pytanie - czy takie coś załatwię w jednej rozmowie, czy najpierw muszę wynegocjować Comfort za 22,50 a dopiero po paru dniach negocjować dopełnienie do Extra za 15 zł.

Lepiej byłoby to załatwić w jednej rozmowie – biorę Comfort i od razu dopełnienie do Extra niż dobierać to dopiero po paru dniach.

Czy koś przerabiał takie coś za jednym zamachem, czy były to dwie rozmowy?

Edytowane przez ancymonek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Negocjujesz Comfort+ z ewentualnym darmowym dopełnieniem na miesiąc czy dwa.Po tym czasie negocjujesz dopełnienie na pozostały okres umowy.Przy odrobinie szczęścia możesz zejść nawet do 10 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- Extra+

- HBO

- Canal+

- NC+ GO (100h)

- 24 miesiące

Ja dokładnie taką ofertę zaakceptowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie comfort+, 6c+ 59.99, 2 multiromm 2 x 10. w sumie 79,99. Umowa do końca czerwca. Wypowiedzenie wysłane. Na początku 2-3 telefony, to plus 2 c+ za tę samą cenę. Czekam dalej. Od kilku dni telefon milczy. Biorą na przeczekanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

- Extra+

- HBO

- Canal+

- NC+ GO (100h)

- 24 miesiące

Ja dokładnie taką ofertę zaakceptowałem.

Ile canal+ 6 czy 8? Umowa na ile?

Edytowane przez se_b_ek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie comfort+, 6c+ 59.99, 2 multiromm 2 x 10. w sumie 79,99. Umowa do końca czerwca. Wypowiedzenie wysłane. Na początku 2-3 telefony, to plus 2 c+ za tę samą cenę. Czekam dalej. Od kilku dni telefon milczy. Biorą na przeczekanie?

Oczywiście, że biorą na przeczekanie, spodziewaj się jeszcze smsów w stylu "taniej nie będzie". U mnie było podobnie, za to w ostatnich trzech tygodniach umowy (do 31.05) telefon jak nigdy "czerwony" od nieodebranych z krakowskiego. W czerwcu odbiorę i wtedy zobaczę, co zaproponują :wink:  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi