Skocz do zawartości
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam umowę do końca 04.2019 roku proszę o radę czy mogę na tą chwilę renegocjować już teraz umowę np. zdanie ich sprzętu z kartami cameleon (multiroom) i podpisać np. aneks na umowę bez multiroomu i dekoder ultrabox 4k?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, umowa do końca lipca obecnie Extra,6C+, Eleveny, mediabox+ płace za to 96,89.Dzwonili dzisiaj z Warszawskiego numeru i za to tyle samo to samo co obecnie umowa na 24m + w tej cenie dekoder Ultrabox+ 4K i aktywacja 49zł w ciągu tygodnia od podpisania wymiana dekodera w ciągu 7 dni od podpisania w punkcie, propnowanli na początku 10zł drożej czyli ponad 106zł. Moje pytanie czy uda sie coś jeszcze wyciągnąć z tego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@borys82: Ja zrobiłem tak 2 miesiące temu mając trwającą umowę do końca 2019 (bez żadnych aneksów przedłużających umowę) - najpierw w APS zdałem dekoder i kartę Cameleon od MR, potem wymieniłem deka głównego (Wifi PremiumBox+) i drugą kartę Cameleon na UltraBOX+ 4k i nową kartę Cayman.

Pewnie da się to zrobić przy jednej wizycie, ale akurat wtedy APS nie miał już deków 4k na stanie.

Oczywiście pamiętaj, że dojdzie +15zł za dzierżawę deka 4k (wcześniej MR oraz WiFi PremiumBoxa+ miałem za 0zł).

@smett: Czyli wychodzi standard: Extra,6C+ (69,99) + Eleven (11,90) + dek 4k (15zł) = 96,89zł.

Możesz powalczyć o Eleveny za 7.95zł na 12m (czasami ludzie dostają), a jak chce Ci się kombinować to zejście do Comfort+, później dobranie paczki C+ i dopełnienia do Extra+ (ceny opisywane ostatnio niejednokrotnie na tym forum).

Edytowane przez NobelM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, umowa do końca lipca obecnie Extra,6C+, Eleveny, mediabox+ płace za to 96,89.Dzwonili dzisiaj z Warszawskiego numeru i za to tyle samo to samo co obecnie umowa na 24m + w tej cenie dekoder Ultrabox+ 4K i aktywacja 49zł w ciągu tygodnia od podpisania wymiana dekodera w ciągu 7 dni od podpisania w punkcie, propnowanli na początku 10zł drożej czyli ponad 106zł. Moje pytanie czy uda sie coś jeszcze wyciągnąć z tego ?

Mnie się udało aktywację dekodera 4k zrabatować do 0 więc jest szansa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie się udało aktywację dekodera 4k zrabatować do 0 więc jest szansa.

Dzisiaj będą dzwonić około 20:30, a ciekawe jak z ofertą na 12 miesięcy, bo jak wiadomomo za 12 miesięcy kończy się Ekstraklase i Premier League które mnie interesują, oczywiście będą nawijać makaron na uszy, że ekstraklasa 100% zostaje u nich... (kiedyś nawet pytałem konsulatanta o to, to odpowiedział, że PZPN sie na to nie zgodzi,jakby coś PZPN miał coś do przetargu). Bede próbował jeszcze coś ugrać, a jak jest z TVP 4K dostęp do niego będą mieli wszyscy posiadający pakiet Canal+?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej będzie ciężko o zerową aktywację na Ultrabox 4K przy 12 miesięcznej umowie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Takiej umowy nie dostanie bo jest chyba tylko na Superpremium.

Edytowane przez czerstwy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I kolejny raz przełużyłem umowę, niestety coraz drożej

Extra+, 8x C+, 3x HBO, Multiroom na dwóch kartach po Cyfrze, dzierżawa Pace, wszystko za 85 zł  na cały okres obowiązywania umowy (24 miesiące).

Do tego gratisowa paczka Filmbox chyba do końca czerwca, potem zniknie.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy udało się komuś przedłużyć umowę i dostać:

- Extra +

- 6 x Canal + - 69.99 pln

i do tego dobrać Eleveny za 7.95 ? pln ?

Oferta z dziś do akceptacji na emailu przez 7 dni:

Extra 6xcanal,multiroom standard, HBO z HBO go gratis 6 miesięcy, paczka Filmbox - 79,99 zł eleven nadal w opcji włącz wyłącz czyli za 7,95 zł miesięcznie.

Raczej będzie ciężko o zerową aktywację na Ultrabox 4K przy 12 miesięcznej umowie...

Umów 12tek nie ma najkrótsza 15 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed chwilą zaakceptowałem ofertę na pakiet Eleven za 7.95zł na 12m (potem wyłączenie lub kolejne negocjacje).

Wcześniej miałem 5m Elevenów za free (kończą się 31.05.2018).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kurcze, widzę że tu sensowne oferty dostajecie a oni bez przerwy wciskają mi podwyżkę :/ Nawet pejsa nie chcą bezpłatnie mi wymienic na coś nowszego. Chyba wypowiedzenie pójdzie...

Edytowane przez domin107

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grunt to dokładnie wiedzieć jakie składowe oferty chce się uzyskać (po to jest to forum) i powiedzieć, że znajmoy/ktoś z rodziny dokładnie taką ofertę dostał kilka dni temu (w tym samym miesiącu co negocjujemy).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sms o treści:

Za 2 tygodnie mozesz stracic dostep do tv nc+. Sprawdz nasze propozycje. Pamietaj - szybsza decyzja to wiecej korzysci. Zadzwon 122947879.

Takiego... przedzwonię. Po oferty, których akurat dla mnie nie ma, bo dużo płacę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze, widzę że tu sensowne oferty dostajecie a oni bez przerwy wciskają mi podwyżkę :/ Nawet pejsa nie chcą bezpłatnie mi wymienic na coś nowszego. Chyba wypowiedzenie pójdzie...

Wypowiedzenie to klucz do sukcesu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

C+6,History,Eleven,HBO,Extra + wymiana deka na 4k box - 119 zł.

O dziwo nie było opcji wymiany na wifipremiumbox .

Co sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponowany Comfort dla przedłużających w cenie 35 przy obecnej promocji dla nowych klientów z miesiącami gratis i kartą CamCI+ ma jakiś sens?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

druga rozmowa z DUK. Gosc mowi ze moje Superpremium + (6C, HBO, Cinemax, 2xCameleon, Pace + chyba jakis starszy HD tuner) za 94,99 jest hiper wyżyłowana oferta i może tylko przedłużyć tak jak jest (2 lata), i taniej nie da rady. Poprosilem o wycene z ELEVEN  - odpowiedz 106,99 lub 102,99 na rok. Nie powiedzialem mu ze wczoraj wyslalem wypowiedzenie tylko poprosilem o tel za tydzien. Ciekawe czy wtedy bedzie co lepiej ale kurcze podejrzewam ze niestety nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Hej właśnie do mnie dzwonili i przedłużyłem na zasadach jak dotychczas czyli Extra+ 8C+ HBO MR std

za 79,99 / miesiąc umowa na 24 miesiące. Dziękuję za pomoc i życzę wszystkim owocnych negocjacji.

Wypowiedzenia nie składałem miałem zostać na nieoznaczonym za 88,90 zł ale zaproponowali za to co mam. :)

Dostałem jeszcze mozliwość wymiany turboboxa na deka 4k za 49 aktywacja i + 15 zł do rachunku ale nie wiem czy się na to decydować jak coś to mam 7 dni na wybranie się do punku i wymianę deka jak nie to zostaje tak jak jest

Edytowane przez siwygkl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Hej właśnie do mnie dzwonili i przedłużyłem na zasadach jak dotychczas czyli Extra+ 8C+ HBO MR std

za 79,99 / miesiąc umowa na 24 miesiące. Dziękuję za pomoc i życzę wszystkim owocnych negocjacji.

Wypowiedzenia nie składałem miałem zostać na nieoznaczonym za 88,90 zł ale zaproponowali za to co mam. :)

Dostałem jeszcze mozliwość wymiany turboboxa na deka 4k za 49 aktywacja i + 15 zł do rachunku ale nie wiem czy się na to decydować jak coś to mam 7 dni na wybranie się do punku i wymianę deka jak nie to zostaje tak jak jest

no super masz. Przeciez Extra+ HBO 8C+ to w zasadzie superpremium+ bez cinemaxów. Chetnie sie powolam na twoja oferte przy negocjacjach. Pytanie czy jest wogole mozliwosc zejscia nizej (a w zasadzie rozbicia Superpremium+ na pakiet niżej ale z dodatkami). No nic, zobaczymy. Super oferte dostales

ile masz tych Cameleonów ?

Edytowane przez tommiyacht

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponowany Comfort dla przedłużających w cenie 35 przy obecnej promocji dla nowych klientów z miesiącami gratis i kartą CamCI+ ma jakiś sens?

Nie ma żadnego. Obecnie ludzie to dostają za ok. 22,50-27,50. Więc negocjuj. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Sms o treści:

Za 2 tygodnie mozesz stracic dostep do tv nc+. Sprawdz nasze propozycje. Pamietaj - szybsza decyzja to wiecej korzysci. Zadzwon 122947879.

Takiego... przedzwonię. Po oferty, których akurat dla mnie nie ma, bo dużo płacę?

Dostałem SMS o takiej samej treści nie mam zamiaru dzwonić. Wczoraj gdy oddzwoniłem po sms facet zaproponował mi ofertę dużo gorszą od wcześniejszej po telefonie z DUK, był strasznie bezczelny [beep]ki, i stwierdził że jak jestem abonentem od 8 lat to i przedłużę umowę. Zaprzeczał że lepsza oferta w ogóle padła. Więcej do nich sam nie zadzwonię jak im zależy niech dzwonią.  :/     

Edytowane przez Flaga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałem SMS o takiej samej treści nie mam zamiaru dzwonić. Wczoraj gdy oddzwoniłem po sms facet zaproponował mi ofertę dużo gorszą od wcześniejszej po telefonie z DUK a był strasznie bezczelny [beep]ki, zaprzeczał że tak oferta w ogóle padłą. Więcej do nich sam nie zadzwonię jak im zależy niech dzwonią.  :/     

Niech sami dzwonią. U mnie pewnie z miesiąc temu ostatni telefon i cisza. Proponowali Comfort+ za 34,99 czyli w takiej samej cenie jak obecnie, powiedziałem, że nie jestem zainteresowany i cisza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o wymianę dekodera to myślę, że warto. W późniejszym czasie może się okazać, że będziesz musiał wyłożyć 99 zł + 15 zł do abonamentu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dzisiaj przedłużyłem Extra,6C+,Eleveny, i UltraBox na 15 miesięcy za 99 z groszami Na 24 miesiące było o 2,50 taniej więc wziąłem krótsze zobowiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi