Skocz do zawartości
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Extra z 6Canal+ 69,99 ,multiroom Cameleon 0zł,Pace 500g 0zł. Umowa do końca czerwca i płacę za to 69.99. 

Już miałem słać wypowiedzenie, żeby przygotować się do "negocji" ale wyczytałem tu, że na zakładce prognoza płatności w moje nc+ mogę sobie zobaczyć ile wyniesie moja opłata po skończeniu się okresu oznaczonego. Z tego co widzę prognoza wynosi 76.99 czyli tak naprawdę jest to 7 zł więcej.

Wiem, że niby jest to 10% więcej, ale daje mi możliwość zachowania obecnego stanu i wypowiedzenia umowy w każdym dogodnym dla siebie momencie.

Ciekawi mnie tylko jedno czy ta kwota w zakładce prognoza to już jest za wszystko czyli również za cameleona i peace, czy dorzucą do tego również dzierżawę i opłatę za multi ?

Ile mogę minimalnie płacić za taki pakiet Extra+multi+ peace ? 69.99 + jakiś ochłap w postaci 6 miesięcy HBO ? czy można zejść niżej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdź na Moje nc+ i zobacz jaką masz prognozę na pierwszy miesiąc po okresie oznaczonym.

No właśnie nie do końca. W innym wątku opisałem swoją dzisiejsza rozmowę z bok.

Jest ktoś tutaj kto nie przedłużył umowy? W Ica pokazała mi się projekcja ceny na czas nieokreślony. Teraz za extra+ I 6xC+ place 69,99. Wg. Ica, od lipca powinien płacić 76,99. I ta cena mi odpowiada. W każdej chwili mogę odejść bez żalu (mam cameleona i tylko on mnie trzyma). Dziś dzwoniła do mnie pancia i uparcie twierdzi że ta cena dotyczy tylko pakietu extra+ - że 6xC+ mi wyłącza a jak będę chciał go dalej miec to cena wyniesie ponad 160... Miała rację?

Edytowane przez myk6414

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przed przedłużeniem upewniałem się u kilku konsuli i każdy potwierdził, że cena z ICA jest za wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja pytam czy ktoś NIE przedłużył. I ile płaci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Umowa konczy mi sie w lipcu ale od 3 tygodni wydzwaniaja.

Nie chce przedluzac umowy na dwa lata bo nie wiadomo kto bedzie mial Ekstraklase w sezonie 2019/2020.

Mila Pani poinformowala mnie dzisiaj ze nie ma mozliwosci przedluzenia umowy na krocej niz 24 miesiace.

Domyslam sie ze to nie jest prawda. Ktos przedluzyl umowe na 12 lub 15 miesiecy ? 

Za ile mozna dostac pakiet Eleven Sports (obenie place w promocj 11,90zl) ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weźcie nie straszcie. Mi prognoza wzrośnie z 44,99 do 48,99 za comfort plus 8 canal plus. Pytałem się na ica poprzez livechat i pisali ze tak będzie. Zapewniali ze na pewno. Zawsze rozwiązanie umowy było koniecznością, bo ceny leciały do góry że hej.

Nic trzeba będzie śledzić wątek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bzdura. Pakiet Extra nie ma tu nic do tego, skoro kolega napisał, że ma paczkę C+. Do każdej pełnej paczki C+ dają 100h NC+GO. Ja mam pakiet Start i 8xC+ i mam NC+GO 100h.

Za ile masz ten pakiet? Interesuje mnie coś takiego jak masz, ponieważ resztę będę miał z CP. Ewentualnie interesuje mnie opcja Comfort za 22,5 zł (dopełnienie do extra za 10 zł) + 8x C+ na 6 miesięcy za 25 zł i później przedłużenie do końca umowy w tej samej cenie. Czy jest to możliwe na tę chwilę?

edit: Mam jeszcze pytanie. Umowę mam do 30 kwietnia. Czy przy przedłużeniu umowy ostatniego dnia trwania umowy poprzez rozmowę z DUK, czy mogę w ciągu 14 dni z niej zrezygnować? Chciałbym dać sobie czas jak to będzie z LM w CP. Pierwsze info się pojawiło jednak nadal nie wiadomo czy będzie ona dostępna dla telewizji kablowych i nc+ za odpowiednią opłatą.

Edytowane przez fr86

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za ile masz ten pakiet? Interesuje mnie coś takiego jak masz, ponieważ resztę będę miał z CP. Ewentualnie interesuje mnie opcja Comfort za 22,5 zł (dopełnienie do extra za 10 zł) + 8x C+ na 6 miesięcy za 25 zł i później przedłużenie do końca umowy w tej samej cenie. Czy jest to możliwe na tę chwilę?

edit: Mam jeszcze pytanie. Umowę mam do 30 kwietnia. Czy przy przedłużeniu umowy ostatniego dnia trwania umowy poprzez rozmowę z DUK, czy mogę w ciągu 14 dni z niej zrezygnować? Chciałbym dać sobie czas jak to będzie z LM w CP. Pierwsze info się pojawiło jednak nadal nie wiadomo czy będzie ona dostępna dla telewizji kablowych i nc+ za odpowiednią opłatą.

Logika podpowiada że LM z ich kanałami Premium będzie sprzedawana także poza CP. Wydali na nią dużo kasy a wątpliwe jest że wśród swoich znajdą tylu chętnych na kupno tych rozgrywek jak i również nagły napływ nowych abonentów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

MIałem:

Superpremium +  - 99,99 zł  

Multiroom Standard  - 0 zł

Najem PVR Wifiipremiumbox  - 0 zł

HBO GO - 10 zł

Razem : 109,99 zł

Przedłużyłem po wysłaniu wypowiedzenia :  

Superpremium +  - 99 ,99zł

Multiroom Standard - 0 zł

Najem PVR Wifiipremiumbox - 0 zł

HBO GO - 0 zł

Umowa na 24 miesiące

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam pytanie dotyczace umowy z nc+. Otoz moj kontrakt skonczyl sie miesiac temu, nie dalem jeszcze wypowiedzenia oraz nie przedluzylem umowy, poniewaz po ponad 10 latach mialem odejsc. Zatrzymala mnie jednak oferta dotyczaca ligi hiszpanskiej, poniewaz jak kazdy juz wie nc+ bedzie ja dzielil z Eleven. Wlasnie jestem po rozmowie z przedstawicielem, ktory bardzo chcial mi wcisnac nowa umowe na 15 miesiecy. Dostalem poczatkowo oferte z pakietem Extra+, 6 kanałów C+, kanały Eleven oraz MR za 96zl. Podziekowalem i oczywiscie konsultant pobiegl do przelozonego zapytac o lepsza cene. Wrocil i dostalem 89zl. Teraz moje pytanie, czy jest szansa jeszcze zejsc nizej? Tak naprawde to interesuje mnie tylko 6xC+, kanaly Eleven oraz MR. Nic wiecej nie potrzebuje. Jaki pakiet i jaka najlepsza oferte moge wywalczyc wedlug Was? Z gory wielkie dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sądząc po posiadanych dekoderach i stażu w nc+ masz 2 karty cameleon tak? Jeśli tak  jest to Extra z 6c+ =69,99zł + 11,90zł/ Eleven ze zobowiązaniem rocznym, to wszystko w tej cenie otrzymasz oczywiście z wypowiedzeniem wysłanym a jeśli chcesz pokombinować to taki zestaw pakietowy kosztować Cię może ok 66zł w umowie na 24m odpowiednio +5zł na 15m

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, jest dokladnie tak jak piszesz. Dzieki wielkie. Zabieram sie w takim razie za znalezienie jakiegos formularza wypowiedzenia umowy i dzialam.

Przy okazji jeszcze, kolega emarti poruszyl ciekawa kwestie tych kanalow premium Polsatu, Tez jestem ciekaw, czy beda one dostepne poza Polsatem.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie lepiej podskoczyć do punktu Nc+? jutro już by wydzwaniali  :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mieszkam zagranicą. Pobrałem już formularz, siostra wydrukuje, podpisze za mnie i jutro podrzuci ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko żebyśmy się dobrze zrozumieli.Masz pakiet Start+ i chcesz dokupić rozszerzenie do Comfort+ czy masz koniec umowy i chcesz zmienić pakiet ze Start+ na Comfort+ ?

Bo jeśli pierwsza opcja to 19,99+10 zł za rozszerzenie.Taniej się nie da. A druga kwestia negocjacji.Można ugrać i za 22,50.

Dzięki za odpowiedź.

Mam pakiet Start+ do 31-12.2018 i  Extra+ C+8 HBO do 31-07-2018.

Będę przedłużał Extra+ i chciałem przy okazji przedłużyć Start+ z ewentualnym rozszerzeniem do Comfort+ (żeby 2x się tym nie zajmować).

Czyli Comfort+ mogę dostać za 30zł.

Spróbuję ponegocjować, może przy hurtowym przedłużaniu taniej wyjdzie.

Edytowane przez arzak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszce jedno pytanie, czy numer abonenta to to samo co numer umowy?

Edit, już sobie znalazlem.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam taki pakiet jak w tabelce :

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO,, Eleven Sports, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Czy po przejściu na czas nieokreślony nadal HBO i pozostałe opcje dodatkowe będą dostępne za 0 zł ?

Po przejściu na czas nieokreślony mam wyliczoną cenę 77 zł. Jeśli wszystkie opcje dodatkowe zostają to nie warto przedłużać umowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam pytanko za ile można teraz wyrwać pakiet superpremium+ z mr   obecnie płace 119.99 i mam 2 dekodery i przy założeniu ze chciałbym dołożyć jeszcze jeden dekoder do mr 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, do końca umowy 2 dni, telefon za telefonem. Narazie ostatnia oferta po dlugich negocjacjacjach od konsultanta:

Comfort + canal plus 8 = 64.99 umowa na 15 miesiecy

Da rade wywalczyć comfort + 6 canal plusow za 47,50 na 24m. Czy w takim pakiecie z 6 canal plusami w nc plus go jest tylko 3h czy 100h? Proszę o odpowiedź.

Dodam ze klientem jestem od ponad 10 lat i aktualnie pakiet superpremium.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zadaj sobie choć trochę trudu i przeczytaj ostatnich kilka stron tego wątku.Znajdziesz bez problemu odpowiedzi na swoje pytania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam takie hipotetyczne pytanie : czy po podpisaniu nowej umowy na 2 cameleony (własne tunery) i gdy one zgasną będę mógł za darmo wymienić je na działające (rozumiem, że tunery też powinienem dostać)?

kerad16
Edytowane przez kerad16

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc

Pytanie z innej beczki. Umowa do końca 06.2018. Luty pełno telefonów. Powiedziałem im otwarcie czego oczekuje, chciałem zejść z extra +canal+8 do comfort. Od tego czasu żadnych telefonów. Czy u was także było podobnie?

Edytowane przez puuceek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To, że nie dzwonią to nie powód do paniki. Przyjdzie czas to zaczną dzwonić.

Witam

Mam takie hipotetyczne pytanie : czy po podpisaniu nowej umowy na 2 cameleony (własne tunery) i gdy one zgasną będę mógł za darmo wymienić je na działające (rozumiem, że tunery też powinienem dostać)?

kerad16

Hipotetycznie tak, ale w praktyce to nie podpiszesz nowej umowy na 2 Cameleony. ;-)

Zadaj sobie choć trochę trudu i przeczytaj ostatnich kilka stron tego wątku.Znajdziesz bez problemu odpowiedzi na swoje pytania.

Walka z wiatrakami. Wszystko jest napisane nawet czasami po kilka odpowiedzi takich samych na stronie i dalej wołają o odpowiedź. Najlepszym lekarstwem to chyba ignorowanie. Wtedy jak ten ktoś zobaczy, że nie ma odpowiedzi, to może zacznie czytać. Edytowane przez ircios

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi