Skocz do zawartości
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Rekomendowane odpowiedzi

Cierpliwi dostają więcej za mniej, ale oferta ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam i pozdrawiam wszyskich. Mam kilka pytań, ile na dzień dzisiejszy kosztuje dopełnienie z Comfortu do Extra? są różne informacje na forum .Ile obecnie chcą za dzierżawę Mediaboxa przy aneksowaniu umowy, jest możliwa jednorazowa opłata? Czy jes opcja na Eleven 7.95zl na 12m-cy ?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Extra - 10,20 lub 30 zł. Mediabox 5 10 15 20 zł. Aktywacja jednorazowa 199 zł ale z moich informacji nie ma już mediaboxow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są, byłem w punkcie i było 10szt., umówilem się na 03.04, święta bez tv, ale za to Comfort 22.50 i Cx8 25zl. Inaczej nie mozna bylo wymienić, bo mam MR. Brać Media czy Wifipremium ? Dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to chyba zależy od tego jaki masz obecnie sprzęt.Bo jak na Camelach to z tego co wiem na Media raczej nie wymienią przynajmniej ja kiedyś nie miałem tego dekodera w ofercie tylko Wifi Premiumbox.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Turbo, a MR po kablu. Z MR rezygnuję, dzieciaki ogladają Netflixa, więc nie ma sensu go trzymać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Turbo czyli też Conax czyli możliwe że będzie opcja podmiany na Media o ile są w ofercie.Wifi Premiumboxa i tak dostaniesz z Caymanem już.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trudno powiedzieć.Media nie miałem Wifi mam ale nie używam.Na który będzie lepsza oferta na ten bym się zdecydował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, dzięki. Dam znać co udało się ugrać we wtorek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zgadzaj się na opłatę większą niż np 2 zł najmu/miesięcznie.Choć zapewne będzie 5 zeta a może i jakaś aktywacja.Ja już dawno temu dostałem Wifi Premumboxa za free bez najmu i aktywacji i taką ofertę miałem w punkcie  NC+.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zgadzaj się na opłatę większą niż np 2 zł najmu/miesięcznie.Choć zapewne będzie 5 zeta a może i jakaś aktywacja.Ja już dawno temu dostałem Wifi Premumboxa za free bez najmu i aktywacji i taką ofertę miałem w punkcie  NC+.

Mnie proponowali mediabox za 3zł plus aktywacja ale nie pamiętam ile a Wifi Premumbox mi się nie należał bo w systemie nie było zgody na wymianę.

Edytowane przez XMAREKK30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecił bym Wifipremium boxa, mam no prawie dwa lata i zero problemów z nim. Mediaboxa mają moi rodzice i na początku było ok, jednak teraz po 4 latach działa ociężale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie do końca bym się zgodził. Mam mediabox+ i śmiga aż miło. Za żadne skarby nie wymieniłbym na wifipremium box+. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie z nc+ nie zaoferowali nic do 31.03.umowa po terminie.

Takze kwiecien za free i teraz ich wydoje ,czyli comfort+ i c+8x na 24m w cenie 47,50. Za tydzien wycisne dopelnienie za 10zl i bede zadowolony.

Sygnal jest caly czas od 01.04 takze nie wylaczyli tv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowi Państwo!

Mam prośbę o podpowiedź (i wyrozumiałość) w sprawie przedłużenia umowy w NC+.

Sam mam od lat CP i niej orientuje się w ofercie NC+, a znajomy poprosił mnie o pomoc w negocjacji nowej umowy w NC+.

Przejrzałem parę stron forum ale nie do końca znaleźć odpowiedź dla tego przypadku.

Parametry obecnej umowy:

Umowa na 24 msc do 31.05.2018, wypowiedzenie złożone.

Pakiet Extra+ z Canal+ za 79,99 przez 24 msc.

Do tego karta camelon i (nieużywany - korzysta z własnego dekodera) wifibox

Znajomy chciałby przejść na:

Pakiet Extra+ dodatkowo z programami Eleven (rezygnuje z programów Canal+).

Jeśli chodzi o dekoder główny to będzie korzystać ze swojego, a wifibox do oddania.

Interesuje dodatkowa karta (multiroom) z dekoderem.

1. Na jakie okresy i za jaką kwotę można uzyskać taką ofertę?

2. O co chodzi z tymi numerami z Warszawy i Krakowa? NC+ ma dwa callcenter? Czy DUKa jest w Krakowie czy w Warszawie?

3. Gdy przedłużałem umowy w CP (już chyba z pięć razy) wystarczyło zadzwonić na DUKę z poleconą na forum ofertą i od razu można było zawrzeć nowy aneks. Bez ściemniania i marnowania czasu. W NC+ wygląda to inaczej?

Z góry dziękuje za podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przejrzyj dokładniej twoj przypadek to klasyk przewijający się od nastu stron, kart do MR nie ma tylko po kablu

Edytowane przez Marcin80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowi Państwo!

Mam prośbę o podpowiedź (i wyrozumiałość) w sprawie przedłużenia umowy w NC+.

Sam mam od lat CP i niej orientuje się w ofercie NC+, a znajomy poprosił mnie o pomoc w negocjacji nowej umowy w NC+.

Przejrzałem parę stron forum ale nie do końca znaleźć odpowiedź dla tego przypadku.

Parametry obecnej umowy:

Umowa na 24 msc do 31.05.2018, wypowiedzenie złożone.

Pakiet Extra+ z Canal+ za 79,99 przez 24 msc.

Do tego karta camelon i (nieużywany - korzysta z własnego dekodera) wifibox

Znajomy chciałby przejść na:

Pakiet Extra+ dodatkowo z programami Eleven (rezygnuje z programów Canal+).

Jeśli chodzi o dekoder główny to będzie korzystać ze swojego, a wifibox do oddania.

Interesuje dodatkowa karta (multiroom) z dekoderem.

1. Na jakie okresy i za jaką kwotę można uzyskać taką ofertę?

2. O co chodzi z tymi numerami z Warszawy i Krakowa? NC+ ma dwa callcenter? Czy DUKa jest w Krakowie czy w Warszawie?

3. Gdy przedłużałem umowy w CP (już chyba z pięć razy) wystarczyło zadzwonić na DUKę z poleconą na forum ofertą i od razu można było zawrzeć nowy aneks. Bez ściemniania i marnowania czasu. W NC+ wygląda to inaczej?

Z góry dziękuje za podpowiedź.

Wifibox nie do oddania bo go żaden punkt nie przyjmnie chyba że jest zakręcony pracownik.Po takim zwrocie może mieć problemy i abonent i punkt NC+.Nie ma dodatkowej karty do MR te czasu dawno się skończyły.Jak MR to z dekoderami i kartami parowanymize sprzętem jak w CP.Umowy to 15 i 24 miesiace.Sam Extra to minimum 44.90 zł ewentualnie Comfort 22.50 zł + dopełnienie do Extra+Eleven zobowiązanie lub włącz -wyłącz.NC+ ma chyba nie tylko Callcenter w Krakowie i Warszawie ale chyba jeszcze w Katowicach.W NC+ przedłużenia wyglądają inachej niż w CP gdzie jak się zadzwoni w odpowiednim czasie można dostać max w ciągu jednej krórkiej rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przestańcie gadać, że nie przyjmą. Byłem niedawno w APS, oddałem Sagemcoma, szumieli trochę ale przyjęli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było opisywane co i jak poczytaj w odpowiednich wątkach.APS ma taką techniczną możliwośćale zostanie ukarany za przyjęcie Twojego dekodera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wifibox nie do oddania bo go żaden punkt nie przyjmnie chyba że jest zakręcony pracownik.Po takim zwrocie może mieć problemy i abonent i punkt NC+.Nie ma dodatkowej karty do MR te czasu dawno się skończyły.Jak MR to z dekoderami i kartami parowanymize sprzętem jak w CP.Umowy to 15 i 24 miesiace.Sam Extra to minimum 44.90 zł ewentualnie Comfort 22.50 zł + dopełnienie do Extra+Eleven zobowiązanie lub włącz -wyłącz.NC+ ma chyba nie tylko Callcenter w Krakowie i Warszawie ale chyba jeszcze w Katowicach.W NC+ przedłużenia wyglądają inachej niż w CP gdzie jak się zadzwoni w odpowiednim czasie można dostać max w ciągu jednej krórkiej rozmowy.

Dziękuje za odpowiedź.

Rozumiem że jeśli miałby być MR to będę musiał wziąć dwa dekodery i wymienić kartę.

Czy mogę prosić o wyjaśnienie o co chodzi z tym dekoderem. Dlaczego APS ma dostać karę za przyjęcie dekodera?

Na czym polega dopełnienie? Jaka jest różnica pomiędzy extra a comfort z dopełnieniem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak musisz zwrócić obecny sprzet i zapłacić za kolejne aktywacje najem za dekoder i MR.Teraz przy obecnej karcie są inne możliwości by mieć taki MR ale to nie temat na to forum.APS nie przyjmnie takiego dekodera chyba że jest kompletnie niekompetentny pracownik.Sam próbowałem w ok 5-6 puktach w dwóch miastach.Pomimo że jest to technicznie możliwe punkty maja zakaz bo jest to działanie na szkodę operatora jak dobrze pamiętam.Dopełnienie jest to opcja dodatkowa która zawiera te kanały którymi różni sie Extra od Comfort.Nie wiem kto pisał na PRV ale nie mogę tego odczytać nie otwiera mi sie skrzynka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oferty z przed chwili (umowa do 31.03):

1. Po naradzie z przełożonym - Comfort + z 8xC+ (na 6 miesiecy potem wyłączenie lub 40zł) za 47,50zł (22,50+25) + dopełnienie do Extra+ do 31.05.2018 za darmo - umowa na 24 m-ce.

Kwiecień za darmo. Faktura od Maja do Września - 47,50zł.

Opcjonalnie :Manpack 15zł, HBO 6m-cy 0zł , kolejne 6 m-cy 25zł ( nie ma innej opcji przy Comfort+), Eleveny 11,50zł/m-c

2. Druga opcja Extra + z c+ 6x za 69,90zł lub z 8xC+ za 79,90zł na 24 m-ce. czyli NIHIL NOVI.

Skłaniam się nad opcją nr 1. 

Edytowane przez pokrywek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi