Skocz do zawartości
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Rekomendowane odpowiedzi

To żle czytałeś bo większość dostaje za 5 zł a 15 zł to cena standardowa o ile jeszcze oferują tą opcję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Man pack za 5 zł dostałem, hbo go na całą umowę, seriale 6 miesięcy.

Edytowane przez radzion19

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Man pack za 5 zł dostałem, hbo go na całą umowę, seriale 6 miesięcy.

Byłbyś uprzejmy podać warunki w postaci screena bo nie uwierzę? :o to muszę lepiej negocjować następnym razem :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć mam umowę do końca marca, wypowiedzenie wysłane, mam pakiet extra+ z 8C+,history hd, ncgo, multiroom standard (dekoder pace i sagem83) za wszystko płacę coś około 85zl.

Teraz szukam i nigdzie nie widzę czy wymienili komuś te dekodery przy przedłużaniu umowy bez płacenia aktywacji i zostawili umowę w takiej cenie ? Chciałbym 3 dekodery zamiast 2

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli to pytanie nie do tego działu, to z góry przepraszam.

Aby przejść na umowę na czas nieokreślony (dodatkowe 9 zł do abonamentu) wystarczy, że wycofam rezygnację za pomocą konta ICA ? Wczoraj tak postąpiłem, dzisiaj już dwukrotnie otrzymałem telefon z przypomnieniem o wygaśnięciu umowy i konieczności zwrotu sprzętu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Drogi Abonencie,
dziękujemy za ponowne wybranie oferty nc+.
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi

Pakiet Superpremium+, Eleven Sports, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Man Pack

Wybrane promocje

Superpremium+ 99,99 zł24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Man Pack 5 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 121,89 zł

ABY AKTYWOWAĆ OFERTĘ KLIKNIJ PONIŻEJ:

przypomnienie_B14_04.jpg

• W załączeniu przesyłamy niezbędne dokumenty, opisujące szczegółowo wybrane usługi. Prosimy o uważne zapoznanie się z załączonymi dokumentami.
  • Potwierdzamy, że uruchomienie zamówionych usług nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu Twojej zgody na aktywację.
  • Po zaakceptowaniu zamówionych usług masz prawo do odstąpienia od zawartej umowy w terminie 14 dni. Jeżeli wybrane usługi zostaną uruchomione przed upływem 14 dni, w przypadku odstąpienia od umowy, zostaną naliczone koszty korzystania z usług proporcjonalnie do zakresu spełnionego świadczenia.

ABY ZREZYGNOWAĆ Z OFERTY KLIKNIJ PONIŻEJ:

przypomnienie_B14_07.jpg

Na aktywację lub rezygnację masz 7 dni. Jeżeli w tym czasie oferta nie zostanie zaakceptowana, zamówienie zostanie anulowane.

seriali nie ma w wykazie ale mają być dostępne.

Edytowane przez radzion19

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Graty, dziękuję, do kiedy miałeś umowę i czy złożyłes wypowiedzenie?

Z jakiego numeru taka oferta? Mi ciągle mówią że ManPack 15.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć mam umowę do końca marca, wypowiedzenie wysłane, mam pakiet extra+ z 8C+,history hd, ncgo, multiroom standard (dekoder pace i sagem83) za wszystko płacę coś około 85zl.

Teraz szukam i nigdzie nie widzę czy wymienili komuś te dekodery przy przedłużaniu umowy bez płacenia aktywacji i zostawili umowę w takiej cenie ? Chciałbym 3 dekodery zamiast 2

Pozdrawiam

Nie zachowasz obecnej ceny. Będzie ponad 100. Do tego jeszcze dojdzie opłata aktywacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie mi, czy opcja dodatkowa CINEMAX na przedłużenie umowy z nc+, jest do wyrwania w cenie 5 zł w zobowiązaniu na cały okres umowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie zachowasz obecnej ceny. Będzie ponad 100. Do tego jeszcze dojdzie opłata aktywacyjna.

To w salonie w moim mieście jak składałem wypowiedzenie zaproponowali mi nową umowę z 3 dekoderami, pakiet to samo co mam za 104,99 zł (dokładnie mam jeszcze to zapisane w katalogu przez nich to extra z C+ 79.99 + MR25 zł) i pierwsze 3 miesiące za jakąś dużo niższą kwotę + brak opłaty aktywacyjnej. Nie brałem tego bo zdublowały by mi się opłaty za marzec. To widać lepiej traktują nowych klientów niż klienta z 15 letnim stażem :(

Edytowane przez byniek11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To w salonie w moim mieście jak składałem wypowiedzenie zaproponowali mi nową umowę z 3 dekoderami, pakiet to samo co mam za 104,99 zł (dokładnie mam jeszcze to zapisane w katalogu przez nich to extra z C+ 79.99 + MR25 zł) i pierwsze 3 miesiące za jakąś dużo niższą kwotę + brak opłaty aktywacyjnej. Nie brałem tego bo zdublowały by mi się opłaty za marzec. To widać lepiej traktują nowych klientów niż klienta z 15 letnim stażem :(

Ja też podpisałem nową umowę na lepszych warunkach niż przy przedłużeniu i co ważne dla mnie mam nowe dekodery. Na cameleonach mi nie zależało a to była jedyna droga żeby pozbyć się Pace-a. Dało się zrobić dekoder za 0 zł i multiroom za 0 zł. I do tego krótsza umowa na 15 miesięcy akurat do rozstrzygnięcia najważniejszych przetargów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Odnośnie wymiany dekoderów. Można dostać WiFi Premium Box za 0zl Przy trwających umowach. Wymiana 0zl dzierżawa 0zl. Mam dwie umowy jedna do lipca druga do stycznia 2019.Jeden dekoder wymieniony w grudniu drugi w styczniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Teraz coraz chętniej  będą wymieniać za free by wyeliminować niezależne karty.

Edytowane przez czerstwy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim,

prośba o pomoc z przedłużeniem umowy.

Wypowiedzenie przyjęte, umowa do 31.03, aktualnie Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO (0 zł), MR Standard (5 zł), najem MEDIABOX (5 zł) - za wszystko płacę 79,90 zł.

Na jaką cenę mogę liczyć teraz za taki pakiet, ewentualnie czy mogą dać tańszą opcję jeśli zrezygnuję z MR lub HBO?

Z góry dzięki

:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc w sprawie przedłużenia umowy, termin zakończenia 31.08.

Obecnie posiadam Extra+ oraz Canal+ 8  (30 zł 12mc (okres gwarantowany) i 40 zł po roku czasu. Ofertę Canal+ aktywowałem przez internet jako dodatek w dniu 12.09.2017.

Dekoder który posiadam to WifiBox w ramach wymiany i płacę za niego +2 zł.

W sumie miesięcznie płacę 76.99 zł.

W związku z tym mam pytanie, czy można wynegocjować lepszą cenę za ten zestaw ?

Chciałbym zrezygnować z opcji Canal+ 8 i zejść na Canal+ 6, w związku z tym, jak ta zmiana wpłynie na cenę ? 

Czy można wynegocjować Wifiboxa za 0 zł ? 

Co do długości umowy jest mi to obojętne, czy będzie to 12 czy 24mc, generalnie chciałbym zejść niżej z ceny i najlepiej zejść na pakiet Canal+ 6.

Jakiej oferty mogę się spodziewać ? 

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez rotter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karty mi nie wymieniali. Obydwie umowy bez multi.

Ale teraz masz dekodery które cayman-a obsłużą to karty mogą Ci wymienić, o  to koledze @czerstwy chodziło prawda?jeśli się mylę to poprawcie, no ale jeśli nie masz MR to i tak ci to prawie obojętne

Może kogoś zainteresuje : PRZEDŁUŻYŁEM(w trzecim miesiącu promocji) 8XC+ za 25zł do końca umowy :mrgreen: także to co mam w sygnaturce będzie mnie kosztowało 62,50zł w stałej cenie do tego mierwsze 2 miesiące gratis były, także jestem bardzo zadowolony z pomocy kilku użytkowników forum bo pozwoli mi to zaoszczędzić parę złociszy na przestrzeni 2 lat przy wyższej zawartości pakietowej

Edytowane przez Marcin80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale teraz masz dekodery które cayman-a obsłużą to karty mogą Ci wymienić, o  to koledze @czerstwy chodziło prawda?jeśli się mylę to poprawcie, no ale jeśli nie masz MR to i tak ci to prawie obojętne

Może kogoś zainteresuje : PRZEDŁUŻYŁEM(w trzecim miesiącu promocji) 8XC+ za 25zł do końca umowy :mrgreen: także to co mam w sygnaturce będzie mnie kosztowało 62,50zł w stałej cenie do tego mierwsze 2 miesiące gratis były, także jestem bardzo zadowolony z pomocy kilku użytkowników forum bo pozwoli mi to zaoszczędzić parę złociszy na przestrzeni 2 lat

Witam

Bardzo fajna oferta. Ten wifibox wymieniałeś przy przedłużeniu umowy czy miałeś go wcześniej?

Ja mam dwa pace i chciałbym  jednego wymienić.

Dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, umowa do końca marca

Dziś propozycja Extra+ 6C+, Eleven Sports, multiroom (karty cameleon), 6 miesięcy gratis HBO za 84,40 umowa na 15 miesięcy?  Wydaje mi się, że to nie najgorsza oferta czy da sie jeszcze coś ugrać? Obecnie płacę za to 96zł (dużo)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim, czy wiecie o co chodzi, bo umowa na pakiet extra z multiroom kończy mi się w sierpniu, a tu w ica już mam możliwość przedłużenia umowy za niby 49 złoty, lecz brak informacji na temat multiroom, co nie mówię, że aż tak mi zależy na nim.

To normalne że już tak szybko oferują przedłużenie, czy błąd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Bardzo fajna oferta. Ten wifibox wymieniałeś przy przedłużeniu umowy czy miałeś go wcześniej?

Ja mam dwa pace i chciałbym jednego wymienić.

Dzieki za info

Kiedyś akcja była przejście z sd na HD za 0zl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi