Jump to content
sweet

Hyde Park

Recommended Posts

Reporter TVP skazany w związku z dziennikarską prowokacją. Używał fałszywych dokumentów i udawał cudzoziemca. http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/reporter-tvp-skazany-w-zwiazku-z-dziennikarska-prowokacja

Nie wiem , ale wydaje mi się , że sąd dobrze zrobił , że skazał tego dziennikarza , bo jakieś granice prowokacji muszą być , a w tym przypadku one zostały przekroczone , poprzez sfałszowanie dokumentów tożsamości ;)

Miałem tylko zrobić czyszczenie zębów. Tak jak zwykle po czterech, sześciu miesiącach. A okazało się że dwa trzeba było wczoraj i dziś "zreperować". Następna wizyta, to już tylko czyszczenie. I mam z głowy mniej więcej na kolejne cztery miesiące.

A wy, jak często wizytujecie u dentysty? Jak jest alarm? Czy chodzicie na kontrolę okresową?

Ja chodzę do dentysty raz na kilka miesięcy, i to do szkolnego (w sumie do szkolnej dentystki, która leczy lepiej niż dentysta pracujący w NZOZ w mojej wsi).

Guest Anonymous

Ja u dentysty byłem raz w życiu jakieś 10 lat temu. Do następnego razu będzie już mam nadzieję rozpowszechniona bezbolesna technika leczenia.

Jest takie powiedzenie, że ryba psuje się od głowy. I jest w tym jakaś mądrość.

Wszak wszelkie choroby człowieka zaczynają się właśnie od chorób zębów. Nie należy tego lekceważyć.

Poza tym uśmiech szczerbatego jest niemiły.

2.jpg

bezbolesna? :)

jakoś wyrywanie zęba 11-12 lat temu mnie nie bolało ;)

@Sam E250 szkolna dentystka? ;) dentyści są w szkole? :P

Tam gdzie się uczę, to jest dentystka. Nawet całkiem spoko. Bezboleśnie leczy.

Temacik na "niedzielę" zaczerpnięty z netu:

"Ociekająca seksem"

Mógłby to ktoś "przetłumaczyć na polski" bez żadnych frazesów.

Może taką próbę podejmą dziewczyny, kobiety...

Czy taki zwrot jest powodem do dumy? Czy obrazy?

Jak się czują kobiety obdarzone takim tekstem?

Co w końcu myślą o tym mężczyźni?

Tylko bez wulgaryzmu! Proszę.

Guest Anonymous

Pewno mowa o Agnieszce Kaczorowskiej, czyli Bożence z Klanu. :D No ja się mogę z tym zgodzić. :P

Guest Anonymous

Wrzuć sobie frazę "ociekająca seksem" w Google i się przekonasz czemu. :D

Ale gorący obecny weekend, wczoraj o 14 na moim termometrze w cieniu było 30,3 stopni :shock: , dzisiaj trochę chłodniej niż wczoraj, ale tez fajnie. :D

Oczywiście,że w Polsce. Wielkopolska to ciepły region, a w sobotę przez cały dzień było bezchmurnie i powietrze się nagrzało. Sam się zdziwiłem, że aż tyle, wczoraj było już chłodniej, o 15 było 26,1 stopni. :jupi:

Temacik na "tydzień"

Każdy ma prawo jazdy?! Ale niekoniecznie samochód?! I jak jest z tą jazdą?

Kto z was już płacił mandat? Za co? I w jakiej wysokości?

I żeby "karanym" poprawić humorek :wink:

213733_mandat.jpg

Ja nie mam samochodu, ani prawa jazdy. Za to mam czy... tfu trzy kroki do autobusu :D

Ja również posiadam prawo jazdy. Od kilkunastu lat. Własny samochód natomiast od przeszło pięciu lat. :)

Do miejsca, w którym pracuję, od miejsca mojego zamieszkania dojazd autobusem wprawdzie byłby możliwy, ale bardzo uciążliwy. Z przesiadką w Opolu. I trwałoby to chyba co najmniej trzy razy dłużej, niż dojazd samochodem. A tak, śmigam sobie bezpośrednio moim autkiem. :) Dojazd mam całkiem dogodny, bo praktycznie cały czas główną drogą. :) Do pracy od domu mam nieco ponad 20 km w jedną stronę.

Ale gorący obecny weekend, wczoraj o 14 na moim termometrze w cieniu było 30,3 stopni :shock: , dzisiaj trochę chłodniej niż wczoraj, ale tez fajnie. :D
30,3? wow mieszkasz w Polsce?

u mnie wczoraj było chłodno na Dolnym Sląsku no i dziś jest zimno :(

Oczywiście,że w Polsce. Wielkopolska to ciepły region, a w sobotę przez cały dzień było bezchmurnie i powietrze się nagrzało. Sam się zdziwiłem, że aż tyle, wczoraj było już chłodniej, o 15 było 26,1 stopni. :jupi:
No dziś jest ładnie! :D słoneczko tylko wiatr trochę przeszkadza, ale jest git ;D

A wczoraj u mnie równiez cieplutko, o 14 równe 28 stopni o 15:20 już na słońcu 43 stopnie. :jupi: