Jump to content
sweet

Hyde Park

Recommended Posts

A żebyś wiedział. Niby mam jeszcze wakacje do października, ale dorabiam sobie na naprawach elektroniki. Zagoniony, ale mimo to nie mogę zasnąć. Za bardzo zmęczony by spać

Ojj, już nie raz miałem tak, że wróciłem z roboty zmęczony, jak diabli i potem, gdy się położyłem spać to za diabła długo nie umiałem zasnąć. :?

Nie wiem, dlaczego to tak jest... :roll:

U Mnie jest odwrotnie, gdy jestem bardzo zmęczony po pracy to momentalnie zasypiam, po 2-3 minutach, to chyba zależy od organizmu, jeden reaguje tak a inny inaczej.

Ja już zapomniałem jak to się wstaje o 6:00 na autobus by pojechać do szkoły i się nie spóźnić, tęsknie za swoim technikum :P

Podczas przerwy zapaliły skręta i straciły przytomność

Do elbląskiego szpitala trafiły 17- i 18-latka, które po wypaleniu skręta z dopalaczami i narkotykami straciły przytomność. Do tego zdarzenia doszło na terenie jednego z elbląskich liceów. Policjanci próbują znaleźć osobę, która poczęstowała nastolatki dopalaczami.

— Dziewczyny przyznały policjantom, że kolega poczęstował je skrętem na przerwie we wtorek (2 września) około godz. 14. Prawdopodobnie oprócz dopalaczy skręt zawierał również narkotyki. Badania toksykologiczne wykazały bowiem w organizmach licealistek substancję thc, która znajduje się w marihuanie — informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu.

Zaraz po zapaleniu specyfiku uczennice straciły przytomność i odzyskały ją dopiero w szpitalu. Policjanci próbują teraz znaleźć osobę, która poczęstowała dziewczyny dopalaczami. Podejrzanemu koledze grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Dopalacze to świństwo - nie rozumiem , jak nastolatki mogą palić takie coś . Sam nie palę , nawet papierosów , a co dopiero takie narkotyki , bo przyznacie sami , te dopalacze to narkotyki .

Papierosy palę, ale po skręty z narkotykami czy dopalaczami nigdy nie sięgnę! nie rozumiem takich ludzi, którzy chcą te świństwo spróbować :( a później umierają, szkoda mi tych nastolatek :/

Guest Anonymous

Ja tak samo, ale od dłuższego czasu nie spożyłem nawet browca. Nie ciągnie mnie już tak, poza tym mi się nie przelewa i trzeba każdy hajs szanować.

Ja tam nic nie palę, ale napić się lubię ;)

Hehe ja mam na odwrót, wolę zapalić fajkę niż pić :D mam słaby łeb (ekonomiczny) hehe :lol2::lol2:

Szybko leci czuję się jakbym wczoraj zaczynał technikum :D a już jestem rok po skończeniu szkoły :D

Ty rok ja 17 lat po skończonej zawodówce :)

Chyba jestem najstarszy na tym forum :)

Szybko leci czuję się jakbym wczoraj zaczynał technikum :D a już jestem rok po skończeniu szkoły :D

Ty rok ja 17 lat po skończonej zawodówce :)

Chyba jestem najstarszy na tym forum :)

Są jeszcze starsi userzy na forum po koledze forumowiczu.

Ja tam nic nie palę, ale napić się lubię ;)

Ja 2 lata temu paliłem, ale przestałem. Piłem też 2 lata temu alkohol i też po jakimś okresie zrezygnowałem. Będąc szczery - picie alkoholu i palenie fajek, narkotyków jest głupie. :)