Jump to content
sweet

Hyde Park

Recommended Posts

Guest Anonymous

Nie mam rodzeństwa, ale kto wie? :D

Ja przez 16 lat byłem jedynakiem. Aż po tylu latach na świat przyszedł mój brat. :)

a wczoraj do 3 w nocy byłam na weselu u mojej siostry ciotecznej

Korzystał ktoś z forumowiczów z usług Open Finance ? Opinie w necie są podzielone. Jutro umówiłem się z konsultantem w sprawie porównania kredytów hipotecznych. Pytanie tylko czy warto iść w stronę OF czy raczej jest to droga bez powrotu?

wesele :D oo ja jadę na wesele kuzynki do warszawy na początku lipca 8)

Jest jakaś lista odnowionych cyfrowo polskich filmów? Już chyba jest tego całkiem sporo.

wesele :D oo ja jadę na wesele kuzynki do warszawy na początku lipca 8)

no to dobrze na tym weselu było fajnie,dobrze się bawiłam,tylko szkoda,że jej mamy nie było,bo była w szpitalu

bo dlatego,że z powodu jakiejś choroby czy jakoś tak,ale to są sprawy naszej rodziny

Korzystał ktoś z forumowiczów z usług Open Finance ? Opinie w necie są podzielone. Jutro umówiłem się z konsultantem w sprawie porównania kredytów hipotecznych. Pytanie tylko czy warto iść w stronę OF czy raczej jest to droga bez powrotu?

Jeśli chcesz wybrać jeden tylko słuszny bank i na ten bank jesteś nastawiony to możesz tam iść i latwic formalności. Open Finance należy do Getin Bank i z tego banku będziesz miał przyznany kredyt lub lokowane oszczędności. Tak wiec jeśli chodzi Ci o Getin to warto jeśli chcesz dobry kredyt lub lokatę to niestety musisz sam pochodzić po instytucjach finansowych. I ważna uwaga: kredyt hipoteczny załatwiany poprzez open finanse ma dłuższy czas obróbki tzn. Dłużej będziesz sie starać o niego. Obietnice sa piękne a praktyka moja mówi, że czas dla tej instytucji to pojęcie względne. Pozdrawiam i powodzenia

Jest jakaś lista odnowionych cyfrowo polskich filmów? Już chyba jest tego całkiem sporo.

Alternatywy 4 - są w trakcie rekonstrukcji :) serial będzie w formacie 16:9 a nie 3:4

I po raz pierwszy zobaczymy sceny z boku co nie moglibyśmy zobaczyć wcześniej w 4:3 :)

Mi zaproponowali jeden słuszny bank ING ... I nic więcej. Komuna czy jak? :evil:

I nic więcej ? Starasz sie o kredyt MDM ? Tej opcji Getin niema ....

To uważaj aby nikogo nie było zameldowanego ... Potem jest masa problemów

Jeśli chcesz wybrać jeden tylko słuszny bank i na ten bank jesteś nastawiony to możesz tam iść i latwic formalności. Open Finance należy do Getin Bank i z tego banku będziesz miał przyznany kredyt lub lokowane oszczędności. Tak wiec jeśli chodzi Ci o Getin to warto jeśli chcesz dobry kredyt lub lokatę to niestety musisz sam pochodzić po instytucjach finansowych. I ważna uwaga: kredyt hipoteczny załatwiany poprzez open finanse ma dłuższy czas obróbki tzn. Dłużej będziesz sie starać o niego. Obietnice sa piękne a praktyka moja mówi, że czas dla tej instytucji to pojęcie względne. Pozdrawiam i powodzenia

Z tego co wiem to masz możliwość wyboru w Open Finance. Do niczego Cie nie zmuszają. Mi zaproponowali 3 oferty banków. Są to doradcy finansowi i ich zadaniem jest doradzanie i pośrednictwo. Jeżeli chcesz dobrze wybrać to jak wszędzie musisz czytać umowy. Ja czytam bardzo dokładnie i jak czegoś nie rozumiałam to dzwoniłam do swojego doradcy i mi wszystko tłumaczył. Nie wyszłam na tym źle.

I jaki bank wybrałaś ? Ja również korzystałem i też miałem trzy banki w tym getin. Oferta nie była zła ale były lepsze z innych banków tylko czas załatwiania i sposób wyeliminowaly konkurencję

Mi nie zależało na czasie, czy łatwości w załatwieniu, więc wybrałam po prostu najkorzystniejszą ofertę. Wszystko ma wpływ na wybór banku.

Guest Kubelek

Ktoś z was już był ma grzybach? Ja znalazłem trochę kurek, tak około jak 2 paczki cukru.

A to dopiero nowina. Po okresie wielkich upałów grzyby? I proszę są.