Jump to content
sweet

Hyde Park

Recommended Posts

Co do Ukrainy, to ostatnio prezydent tamtejszego kraju podpisał najnowsze zaostrzanie kary, podobne do tych na Białorusi.

W Toruniu trochę śniegu leży, trochę od czasu do czasu też pada, tak więc mozna odhaczyć, że zima w tym roku przyszła ;).

I jak tam drodzy rodacy napadało śniegu u Was? :P
Nic nie napadało. Ale to dobrze. Coraz chłodniej i zaraz coś się pewnie "zwędzi", innymi słowy naprószy :)

Cóż w mojej okolicy deszcz i mróz, no i dzięki tym zjawiskom mamy lodowisko na drogach. Do tego dodam też, że huczy wiatr, który nie daje ludziom po nocach spać. :brawo:

Na dworze u mnie czuć zimno :P ale mam nadzieję, że w końcu napada śniegu.. drętwo tak końcówka stycznia a tu nie ma śniegu :P

Ciągle pada!

Asfalt ulic jest dziś śliski jak brzuch ryby,

Mokre niebo się opuszcza coraz niżej,

żeby przejrzeć się w marszczonej deszczem wodzie. A ja?

A ja chodzę desperacko i na przekór wszystkim moknę,

Patrzę w niebo, chwytam w usta deszczu krople,

patrzą na mnie rozpłaszczone twarze w oknie, to nic.

Ciągle pada!

to że pada to pikuś, zabawa jest w tym że ten deszcz zamarza, bo na Roztoczu lekki mróz trzyma, żona mi mówiła o 4-5 cm lodu na drzewach, liniach elektrycznych i oczywiście na ziemi

Dziś samochodem zrobiłem wiele kilometrów po Wrocławiu. W deszczu i w tłoku. Nikt nie chce, to robić z buta.

Jadąc widziałem po drodze wielu biegających. Podziwiam ich samozaparcie. I dalej kropi.

Dzisiaj warunki na drogach są fatalne, ale jakoś trzeba jeździć. Moja koleżanka obok swojego domu wpadła w poślizg i uderzyła w słup elektryczny. Jej nic się nie stało, lecz samochód wart ok. 60 tysi będzie trzeba modernizować.

W programie Ziarno w TVP 1 z dnia 19 stycznia znany aktor Marian Opania stwierdził że zawód aktora to najbardziej pomylony zawód na świecie.

jak można było powiedzieć coś takiego?

Opania wyraził swoje zdanie na ten temat. TVP w tym nic złego nie widziała, jeżeli bez problemu nadała ten odcinek.

Guest Anonymous

Wygląda na to, że przyszła zima. Śniegu napadało a kolejne dni ponoć słoneczne, ale z minusową temperaturą. No cóż kiedyś to musiało nastąpić, jakoś trzeba przeżyć.

Wygląda na to, że przyszła zima. Śniegu napadało a kolejne dni ponoć słoneczne, ale z minusową temperaturą.

Masakra. Snieg mi nie przeszkadza, ale to że jest zimno... zostawie to bez komentarza

"Szklanka" posypana śniegiem. Powiem Wam, że dzisiaj samochodem się lepiej jeździ, niż przedwczoraj i wczoraj.

Chcieliście zimy, to ją macie - za niedługo w Suwałkach, w nocy temperatura ma spaść nawet do -22°C :D mój komentarz: Sorry, taki mamy klimat! :lol2:

Pierwszy silny mróz w tym roku zachęcił wędkarzy do łowienia pod lodem. Niestety wtorkowa wyprawa wędkarska 48-latka spod Jezioran zakończyła się tragicznie.

Kiedy miał do brzegu 50 metrów załamał się pod nim lód. Na ratunek tonącemu ruszył jego znajomy, który także łowił ryby. Niestety także i pod nim n ie wytrzymał lód. Udało mu się jednak wydostać na brzeg i powiadomić służby.

Sezon? Czy brak wyobraźni?