Skocz do zawartości

Telewizor 4K


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.10.2019 o 18:53, XMAREKK30 napisał:

A co podłączysz pod ten TV żeby odbierać  te 8K ???  Póki co nie ma telewizora 8K z wyjściem HDMI 2.1  a to jest warunek żeby było te 8K .

Od kilkunastu postów piszę, że trzeba chwilę POCZEKAĆ aż producenci zaleją rynek TV 8k i nie ma się co napalać na wypasione 4k, chyba, że po przecenie  "--50%".

?

 

A Ty ciągle mi udowadniasz, że TERAZ nie ma co kupować 8k, z czym przecież zupełnie się zgadzam.

?

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc jako gracz i lubiący sport  to po co mi te 8K  skoro :

Brak odtwarzacza w konsolach 8K  i odpowiednich podzespołów w konsoli 

Brak gier

Brak filmów na nośnikach i ogólnie na VOD  

Teraz producenci gier stawiają na 4K natywne i żeby było stałe 60kl/s a w przyszłości 120 kl/s , także to jeszcze wszystko potrwa z 2-3 lata jak wejdzie na dobre 8K. Fajnie że wszystko idzie do przodu ale niech najpierw 4K  zagości na stałe w Platformach Cyfrowych , Kablówkach  w grach a później dopiero 8K  , takie jest moje zdanie w tym wszystkim :) 

Ja inwestuje w telewizor  4K bo to jest obecnie na ten moment  rozdzielczość gdzie coś można coś obejrzeć , po grać i obejrzeć jakieś transmisję sportowe   a za parę lat pewnie 8K zagości na rynku  i ludzie będą  wymieniać TV NA NOWSZĄ rozdzielczość 8K  i tak w kółko aby tylko coś się działo w dziedzinie TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamiast rozpisywać się o 8k zaproponujcie jakiś telewizor 4k przyzwoitej jakości w dobrej cenie żeby można było obejrzeć jakieś kanały 4k że satelity obejrzeć coś w 4k z np. Netfixa, modułem Cl z wbudowanym dekoderem telewizji naziemnej T gotowym do przejścia na T2. Takiego telewizora przeciętny potencjalny nabywca. Wielkość ekranu między 55 a 65 cali w zależności od możliwości finansowych nabywcy. 

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak ktoś szuka OLEDa to bardzo fajna promocja:

https://www.pepper.pl/promocje/telewizor-oled-philips-55oled854-z-konsola-xbox-one-i-grami-media-markt-black-friday-205521

Philips55OLED854 + Xbox One S za 5498 zł. Konsola jest warta koło 700 zł, więc TV wychodzi naprawdę tanio ;).

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...