Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Pisałem, że chce kupić TV w Niemczech.

One są w dostępne w Media Markt:

1. Samsung GQ55Q8DN cena  1479 €
  2. Samsung GQ65Q7FN  cena 1499 €

Sprawdzę @XMAREKK30 , stronkę co mi podałeś. Zresztą niezawodne są chłopaki z tego HDTV. ;)

Edited by kingofsouth

A co z gwarancją skoro to nie są modele przeznaczone na Polski rynek  ?

Pieniądz nie gra roli.

Okazja się trafia to kto wie może skorzystam. Żonę trzeba przekonać, a to nie jest łatwe :/

Ten co mam jest dobry i pewnie go nie sprzedam.

Jak ja go nie kupię to siostra go kupi bo tam mieszka.

Pierwszy raz widzę Samsungi z oznaczeniem GQ.

Muszę przejrzeć parametry, ale nawet jeśli będą się zgadzać to te TV na pewno nie były recenzowane w Polsce, więc ciężko nie znając niemieckiego coś o nich powiedzieć, napisać.

• Thanks 1

Patrzyłem i nikt od nas recenzentów nie testował tych modeli i jak wpisuje je w Google wyskakują całkowicie inne modele, także gwarancji Samsung Polska nie uwzględni w razie reklamacji. Ja bym szukał takich serii QLED ale tych naszych  co na  Polskę są wydane :) . Także zostaje zastanowić się nad tym wszystkim czy warto za parę zł taniej kupować a później bujać się w razie reklamacji. 

GrubyBubu - skąd ta pewność? Miałeś coś okazję reklamować, albo słyszałeś o takim przypadku?

Bo takie jedno zdanie to trochę za mało, żebyśmy Ci uwierzyli. Nie bierz tego co napisałem do siebie :)

Starczy jedno szybkie spojrzenie na stronę Samsunga:

Czy gwarancja obejmuje produkty zakupione poza granicami kraju?Produkty zakupione w innych krajach Unii Europejskiej mogą zostać bezpłatnie naprawione po uprzedniej weryfikacji posiadanych dokumentów zakupu.

Tak reklamowałem Tv, będzie dobre 3 lata temu seria JU, chciałem zmienić na pl i coś się uwaliło był tylko dzwięk i migające pasy kontrolne, teraz już wiem jak to samemu ogarnąć , ale wtedy były to moje początki z menu serwisowym i źle skonfigurowałem przyciski w telefonie. Rozmowa z partyline Samsunga, tv do samochodu i naprawa w serwisie na miejscu, przy okazji sami zmienili na pl, bo na szczęśc8e się nie zapisało i zgoniłem że dziecko musiało coś powciskać :), nie wiem jak z bardziej poważną awarią by było, ale nawet na stronie Samsunga jest o gwarancji europejskiej.

No i gitara - powinno to być standardem - ale ja właśnie pisałem, że telewizory są jednakowe na kontynent, więc spodziewam się, że wiele firm to ma, aczkolwiek ja doczytam to w karcie swojego Philipsa.

Teraz jak widać 70 i 75 calowe telewizory zaczynają zdobywać popularność i być dostępne w zdecydowanie okazyjniejszych cenach. Philips 70 model 8303 teraz jest dostępny poniżej 10 tys zł, co jeszcze niedawno było absolutnie nie do pomyślenia.