Skocz do zawartości

Rezygnacja z Orange TV


David85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Witam, 

Nie chce zakładać nowego tematu, więc piszę tu. 

Posiadam Orange światłowód kablową z internetem 100mb, pakiet Bogaty, C+, Eleven, Polsaty Sport w cenie ok 210zł. Umowa do 16 grudnia 2018r.

Chciałabym przejść na pakiet LOVE ze względu na nowy sprzęt ICU100 i Funbox 3.0. 

To mi radzicie? Czy lepiej już napisać wypowiedzenie aby otrzymać lepszą ofertę czy od razu przejść na pakiet LOVE? Konsultant na czacie dzisiaj poinformował mnie, że już mogę uzyskać LOVE.

 

Jak wygląda temat negocjacji umów z Orange? Jaki pakiet Wam się udało wynegocjować i w jakiej cenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro konsultant na czacie twierdził, że jest oferta migracji do LOVE, to najlepiej idź do salonu i podpisuj aneks, dopiero jak na stole będzie ICU100.

 

Może to jakaś nowa oferta, regulamin na stronie nadal mówi, że z Światłowodem można migrować do LOVE 90 dni przed.

Edytowane przez Maker3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał @Maker3  podejdz do salonu Orange i dopytaj się o możliwość spełnienia Twoich oczekiwań dotyczących nowej umowy. Sam  w zeszłym miesiącu podobną sytuację przerabiałem , a dokładnie chciałem przejść z Polsatu ( umowa do końca Sierpnia ) do Orange i poprzez infolinię proponowali tylko i wyłącznie umowy przedstawione na ich stronie internetowej. W Salonie Orange po przedstawieniu sprawy miła Pani ;poszperała; w ofertach i wynalazła mi umowę TV , Internet , Telefon domowy na 24 m-ce z tego 6 miesięcy gratis. Warto się przejść i spróbować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie światłowód z telewizją zmigrowali do Orange Love po 12 mies. 2-letniej umowy, też byłem zaskoczony. Jak Martusia przejdziesz do polsatu, jeśli do końca umowy masz jeszcze 8 miesięcy?

Raczej takim wypowiedzeniem ich nie postraszysz.

 

 

Jeśli Orange nic sensownego nie zaproponuje to wypowiem umowę i wtedy zobaczymy czy podpiszę nową na LOVE czy w grudniu wezmę Polsat. Wszystko zależy gdzie będzie taniej. Co do straszenia to nie miałam takiego zamiaru, przecież wiadomo, że taka firma jak Orange ma to gdzieś czy odejdzie jedna osoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość lukimann

Nie lepiej było @martusia83 zmieniając dekoder przedłużyć umowę na odpowiednich warunkach...?

A przy okazji zrezygnowałem z umowy  w grudniu i nie było żadnego odzewu, propozycji ze strony Orange.(Tak jakby się obrazili za rezygnację z Universala). Pierwszy raz się spotkałem z taką sytuacją u operatora, który oferuje tv/net.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie lepiej. 

Orange niestety nie wymienia FunBoxa2.0 na 3.0 podczas przedłużania umowy.

Wypowiedzenie tak czy siak złożę, w celu uzyskania lepszej oferty. Tak robię odkąd pamiętam. Jeszcze za czasów wizja TV/Cyfra+ później UPC i nc+

Wiem, że w orange jest to mocno utrudnione ze względu na politykę ORANGE (brak możliwości negocjacji cen). 

Wypowiem umowę i podpiszę na męża już nowymi sprzętami i możliwe, że z nr telefonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam,

w kwietniu będę się wyprowadzał do domu z umową na internet w Netii, więc chciałbym rozwiązać umowę a nie przenosić usługi. Byłem pewien, że moja umowa na Orange Love przeszła już na bezterminową, niestety przez moją nieuwagę zgodziłem się w grudniu 2019 na dopisanie do umowy numeru telefonu komórkowego za 10zł i to spowodowało naliczanie całej umowy od nowa...

Czy jest jakiś sposób na wypowiedzenie umowy bez kary? Może zbliża się w najbliższych miesiącach wyłączenie jakiegoś gwarantowanego kanału?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...