Skocz do zawartości

Rezygnacja z Orange TV


David85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Mam Comfort+ w Orange i chciałbym zerwać umowę, nie działają niektóre kanały, są inne problemy. Wynosiłoby to ok. 1000 zł. Czy można jakoś to ominąć, da się zerwać umowę bez kosztów, znaleźć na nich jakiś haczyk? 

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku. Zakładanie nowego wątku o tym samym jest zbędne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś problemy w reklamacji, tylko na koniec reklamacji zaznacz, czego oczekujesz. Np. że oczekujesz naprawienia tych problemów, a jeśli nie ma takiej możliwości, chcesz zrezygnować z winy operatora (bo nie wywiązuje się z umowy), albo że chcesz rabat na abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Comfort+ w Orange i chciałbym zerwać umowę, nie działają niektóre kanały, są inne problemy. Wynosiłoby to ok. 1000 zł. Czy można jakoś to ominąć, da się zerwać umowę bez kosztów, znaleźć na nich jakiś haczyk?

A jakie kanały ci nie działają?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nSport+, Domo+, Kuchnia+, TeleToon+, Da Vinci Learning (chyba tak się ten kanał nazywa), AleKino i jeszcze jakiś parę innych. 

 


Dodam jeszcze, że mam multiroom. Można zrezygnować z jednego z dekoderów za darmo? (Ta usługa chyba nadal jest w fazie testów)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli nie jest problem z twojej winy to nie mogą wymienić ci sprzętu?

Wymienili funboxa, technicy powiedzieli, że oni to z kanałami nic nie zrobią. Bardzo chcę rozwiązać z nimi umowę, ale nie stać mnie na karę. Może wkrótce zabiorą jakiś kanał i będę mógł bez jej ponoszenia.

Edytowane przez MrJacob122
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czy w związku z zastąpieniem Eska TV na Ósemka TV będzie można wypowiedzieć umowę bez kary?

 

Eska nie znika, po prostu nadawca zmienia kanał, który chce emitować w DVB-T. W SAT / IPTV nic się nie zmieni i Eska nadal będzie działać.

 

Należy też tutaj zaznaczyć, że Eska TV to jest kanał niekodowany (FTA) i jako tako nie wchodzi w skład żadnej platformy cyfrowej.

Niezależnie od wszystkiego, w przypadku wyłączenia kanału Eska TV (jak i jakiegokolwiek innego kanału niekodowanego) nie przysługuje prawo do wcześniejszego rozwiązania umowy bez płacenia kary, jeśli umowa tak stanowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam posiadam obecnie funpacka ftth z Neostrada 300 mega za 79,99. Umowę podpisałem w styczniu. Mam starą ofertę tv Orange do tego mam pakiet extra + pierwszy rok za darmo kolejny 59,99. Czy w związku z usunięciem Orange Sport będę mógł zrezygnować z pakietu nc+ zostawiając sobie internet z pakietem podstawowym za 79.99 zł ?

Edytowane przez Mr. Orbita
Łączę z istniejącym tematem "rezygnacyjnym".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...